Silent Circle privātuma platformas pārskats

Šis ir Silent Circle pārskats, kas sevi raksturo kā uzņēmuma privātuma platformu. Tas pārdod ne tikai šifrētu komunikāciju pakalpojumu, bet arī aparatūru, programmatūru un tehnoloģijas, kas nepieciešami tā ieviešanai. Jaunākie to platformas papildinājumi ir Silent Store, Silent Meetings, Silent Manager un atkārtoti izveidotais Silent World (iepriekš zvani ārpus apļa). Silent Circle komanda ir unikāls pasaulē atzītu kriptogrāfu, Silīcija ielejas programmatūras inženieru, VoIP inženieru, sistēmu analītiķu un bijušo ASV jūras spēku SEALs sajaukums. & Lielbritānijas speciālā gaisa dienesta (SAS) drošības eksperti. Viņi saka: “Silent Circle uzņēmuma privātuma platforma tika veidota, pamatojoties uz uzņēmuma sākotnējo dibināšanas mērķi: piedāvāt privātumu, ņemot vērā plaši izplatīto datu uzraudzību un apkopošanu.” Viņu galvenais mērķis ir ļaut lietotājiem veikt uzņēmējdarbību, nebaidoties no konkurentu, valdību vai citu ļaunprātīgu avotu nolaupītas komunikācijas..


Klusā loka apskats

Klusais loks sākās 2011. gadā, kad bijušais Jūras spēku SEAL un drošības speciālists Maiks Janke apvienoja spēkus ar kriptogrāfijas ekspertu Filu Zimmermannu un datoru drošības inženieri un programmētāju Jonu Callasu, lai izveidotu šifrētu komunikāciju pakalpojumu ar viegli pieejamiem rīkiem. ikvienam, kurš novērtē nelielu kontroli pār to, kam ir pieeja viņu sarunām. Silent Circle oficiāli sāka savu drošo sakaru pakalpojumu 2012. gada oktobrī. Oriģinālo programmatūras lietotni bija viegli uzstādīt un lietot. Jūs vienkārši instalējāt lietotnes (Klusais telefons, Klusais teksts, Klusās acis un Klusais pasts) uz jebkuru viedtālruni vai planšetdatoru un sastādījāt, sastādījāt īsziņas vai nosūtījāt video vai e-pastu. Pēc tam jebkura komunikācija tika šifrēta tādā veidā, ka ne valdības, ne hakeri, ne valdības atbalstīti hakeri nevarēja izlauzties.

2013. gada 8. augustā ASV valdība lika šifrētam e-pasta pakalpojumu sniedzējam Lavabit apmainīt savu Secure Sockets Layer (SSL) privātās atslēgas. Lavabit īpašnieks Ladars Levisons slēdza savu dienestu, nevis “kļuva par līdzdalībnieku noziegumos pret amerikāņu tautu”, ļaujot NSA izspiegot savus klientus. Silent Circle saistības ar privātumu piemērs parādījās pāris stundas vēlāk. Viņi paskaidroja, ka e-pasta pakalpojumiem ir jāsadarbojas ar citiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Tas padara end-to-end šifrēšanu nepraktisku un rada risku, ka uzņēmums varētu būt spiests nodot informāciju valdībai. E-pasts, kā mēs to zinām, izmantojot SMTP, POP3 un IMAP, nevar būt drošs. Lai gan viņiem vēl nebija pateikts sniegt datus valdībai, viņi redzēja uzrakstīto uz sienas. Līdz ar to Silent Circle informēja klientus, ka tas ir nogalinājis Silent Mail, nevis riskējis ar viņu privātumu. Tāpēc viņi pieņēma lēmumu noņemt darbinieku datus no serveriem un nekavējoties tos pilnībā izdzēst.

2013. gada oktobrī Lavabit dibinātājs Ladar Levison un Silent Circle uzsāka Tumšais pasts iniciatīva droša visaptveroša šifrēta protokola un pakalpojuma izstrādei. Ladars Levisons, Dark Mail projekta vadītājs, veltīja projektu NSA, kad viņš izlaida Tumšā interneta pasta vide – arhitektūra un specifikācija šī gada martā. Viņa centība ir šāda:

Tumšais pasts

Klusa apļa aparatūra

2014. gada janvārī SGP Technologies, Silent Circle un GeeksPhone kopuzņēmums, izstrādāja jaunu viedtālruņa modeli ar nosaukumu Blackphone. Paredzēts, ka pēc Edvarda Snūdena 2013. gada masu novērošanas atklājumiem Android ierīcē tika teikts, ka tā ir “pirmais NSA drošs” viedtālrunis. Oriģinālajam Blackphone, kas tika laists klajā 2014. gada jūnijā, ir šādas specifikācijas:

 • OS platforma PrivatOS, kuras pamatā ir operētājsistēma Android 4.4 (KitKat)
 • Ekrāns 4.7 ″ IPS HD displejs (1280 * 720) ar impulsa platuma modulāciju (PWD) ekrāna aptumšošanai
 • Pieskarieties Capacitive >4 punktu multi-touch
 • Kamera 8MP AF aizmugurē (zibspuldzes LED) + 5MP FF priekšpusē
 • SIM slots Viens mikro-SIM slots
 • Bluetooth 4.0 LE
 • Wi-Fi 802.11b / g / n
 • MicroSD atbalsts Jā, līdz 128 GB microSDXC
 • Savienotāji 3,5 mm audio ligzda (TRRS: CTIA / AHJ), micro USB
 • Akumulatora ietilpība 2000 mAh litija polimērs (lietotāja nomaināms)

Mūsdienās Blackphone izmanto modificētu Android OS versiju, ko tagad sauc par PrivatOS 1.1 vai Silent OS, kas ir izstrādāta, ņemot vērā drošību un privātumu. Tajā ir iekļautas arī viņu privātuma lietotnes, kā arī dažas iepriekš instalētas trešo personu privātuma lietotnes. Pēc noklusējuma tas nodrošina privātu tīmekļa pārlūkošanu, VPN, kas novērš slepenu nokļūšanu mobilajos tīklos, un privātu mākoņu krātuvi failiem. Funkcijās ietilpst privāti šifrēti balss un video zvani un īsziņu sūtīšana ar pielikumiem, Kismet Smarter Wi-Fi Manager, kas neļauj wi-fi karstajiem punktiem iegūt informāciju vai izsekot lietotāju atrašanās vietas vai darbības, kā arī visaptverošs drošības centrs un attālināta tīrīšana un funkcionalitātes aizsardzība. Jaunajā PrivatOS 1.1 ir arī Spaces, kas ļauj lietotājam izveidot līdz četriem virtuāliem tālruņiem. Melnais tālrunis tika nosaukts par vienu no Time Magazine 2014. gada 25 labākie izgudrojumi.  Melnais tālrunis tiek pārdots atbloķēts un darbosies ar jebkuru saderīgu GSM nesēju, kā arī nedarbosies ar CDMA nesējiem. ASV GSM pārvadātājos ietilpst T-Mobile un AT&T, bet ne Verizon vai Sprint.

Melnais tālrunis

Silent Circle 2015. gada septembrī laidīs klajā nākamās paaudzes privātuma tālruni Blackphone 2. Tam ir šādas specifikācijas:

 • LTE un pasaules mēroga 3G / HSPA + savienojums
 • 5.5 ″ FullHD Gorilla Glass displejs; Izšķirtspēja no 720p (1280 x 720 pikseļi) līdz 1080p (1920 x 1080 pikseļi).
 • 1,7 GHz Qualcomm Snapdragon Octa-Core procesors
 • 3 GB RAM & 32 GB iekšējā atmiņa
 • microSD kartes slots atbalsta papildu 128 GB
 • 13 MP BSI kameras sensors (5 MP priekšā)
 • 3060 mAh akumulators ar ātru uzlādi 2

Kā redzat, Blackphone 2 aparatūra no sava priekšteča ir diezgan uzlabojusies. Papildus tam, ka tam ir Silent OS 2.0 un programmatūras Silent Suite, jaunais tālrunis piedāvās ļoti pieprasītos Google pakalpojumus. Tāpēc jūs tagad iegūsit visas tās pašas Google lietotnes, kuras ir pazīstami Android lietotājiem, piemēram, Chrome, YouTube, Maps un Google Play veikalu. Google pakalpojumu integrācija viņu Spaces tehnoloģijā parāda, ka Silent Circle ir veltīts tehnisko iespēju apvienošanai ar ērtu lietošanu saviem klientiem. Tāpat kā iepriekšējās Silent Circle produktu versijas, katru instalēto lietotni (ieskaitot tās, kas lejupielādētas, izmantojot Play veikalu) uzrauga Drošības centrs, un tai būs piekļuve tikai tiem datiem, kurus jūs piekrītat koplietot, lai jums nebūtu jāapdraud jūsu privātums vai drošība. Pagaidām vēl nav izlaista cena par Blackphone 2, taču gaidāms, ka tā būs aptuveni tāda pati kā oriģinālam.

Jaunais Blackphone 2 arī atvieglo uzņēmumiem to integrēt ar esošajiem uzņēmumu mobilitātes pārvaldības (EMM) / mobilo ierīču pārvaldības (MDM) risinājumiem, piemēram, Citrix, Soti un Good Technology, nodrošinot ārpus izvēles piekļuvi plaši izmantotajām produktivitātes lietotnēm. Turklāt viņu pastāvīgā apņemšanās izmantot Android for Work nodrošina vēl vairāk funkciju, kuras var izmantot gan darbinieki, gan viņu IT nodaļas. Tas ļauj uzņēmumiem palielināt produktivitāti un nodrošināt vienmērīgu pāreju, mainot ierīces.

Klusa loka programmatūra

Sākotnējā PrivatOS bija uz Android balstīta operētājsistēma, kuru izveidoja Silent Circle, lai risinātu mūsdienu privātuma problēmas. Tam nebija bloatware, āķu pie pārvadātājiem un nebija noplūdušu datu. Tā bija pirmā OS, kas īpaši izstrādāta, lai privātumu nodotu mobilo lietotāju rokās, nezaudējot viņu produktivitāti.

Nesen tika izlaists PrivatOS 1.1 vai Silent OS, kas bija pirmais viņu operētājsistēmas jauninājums. Jaunā jauninājuma centrā ir telpas un drošības centrs. Kopā tie veido OS līmeņa virtualizācijas un pārvaldības risinājumu, kas privātuma iestatījumus nodrošina lietotāja rokai. Tas ļauj Blackphone un jaunajiem Blackphone 2 lietotājiem kontrolēt visus viņu mobilās dzīves aspektus – personīgo un profesionālo. Paredzēts īpaši uzņēmumam, tas lietotājiem ļauj uzņēmuma un personīgās lietotnes pilnībā nodalīt viena no otras.

Atstarpes ļauj lietotājiem vienā ierīcē izveidot vairākus, atsevišķus virtuālos tālruņus. Tas viņiem ļauj droši nodalīt personīgo un profesionālo dzīvi. Spaces ir šādas funkcijas:

Melnfonu atstarpes

 • Izveidot – izveidojiet līdz četrām atsevišķām telpām, kas ierīcē darbojas kā virtuālie tālruņi; uzņēmums, personīgais, spēļu utt.
  • Katra telpa, skrienot, patērē apmēram 70 MB papildu atmiņas
  • Katrai jaunai vietnei ir nepieciešami aptuveni 3 MB papildu krātuves
  • Ja lietotnes tiek koplietotas telpā Spaces, pēc sākotnējās kopijas nav nepieciešama papildu lietotņu krātuve
  • Katra lietotne katrā telpā var patērēt papildu lietotnes datu krātuvi
 • Pielāgot – katru vietu var pielāgot sev vēlamā veidā; dažādi bloķēšanas ekrāni, lietotnes, mājas ekrāni, drošības iestatījumi utt.
 • Droši – nodrošina jūsu lietotņu un datu drošību
  • Vietas tiek izolētas no katra, izmantojot Android un Linux procesu izolēšanas tehnoloģijas (konteinerus un SE Android), lai lietotnes un dati vienā telpā nevarētu piekļūt lietotnēm un datiem citā telpā
  • Pārvaldīto vietu failu sistēma ir šifrēta, un citas Android iespējas, piemēram, atkļūdošana, var tikt atspējotas, lai novērstu bezsaistes vai atkopšanas nodalījumu balstītus uzbrukumus, ja ierīce tiek pazaudēta vai nozagta.
 • Dati – starp telpām netiek koplietoti dati; starp telpām koplietotajām lietotnēm ir neatkarīgi dati
 • Uzņēmējdarbība – IT administratoru spēja izveidot, bloķēt, administrēt un izdzēst uzņēmuma pārvaldītās vietas.
 • Integrācija – Partnerības ar MDM risinājumu nodrošinātājiem, piemēram, Citrix, Soti un Good Technology

Otrā galvenā Klusās OS daļa ir Drošības centrs, kas lietotājiem ļauj kontrolēt visus privātuma iestatījumus tikai ar dažiem pieskārieniem. Drošības centram ir šādas funkcijas:

 • Konfigurēt – lietotāji var viegli konfigurēt iestatījumus atsevišķām telpām
 • Pārvaldīt – lietotāji var noteikt, kuras lietotnes darbojas katrā telpā
 • Precīzi noskaņots – iestatiet atsevišķas lietotņu atļaujas, kas ļauj lietotājam kontrolēt piekļuves līmeni datiem, ko saņem katra lietotne

Melnais tālrunis ir arī iepriekš instalēts ar Silent Suite, Silent Circle galveno lietojumprogrammu komplektu, kas nodrošina privātu, šifrētu saziņu. Tas nodrošina vienādranga atslēgu apspriešanu, pārbaudi un pārvaldību. Silent Suite nosaka drošas mobilās komunikācijas standartu, un to var instalēt PrivatOS (melnfonā), kā arī standarta iOS un Android ierīcēs. Silent Suite sastāv no:

Melnā tālruņa lietotnes

 • Klusais telefons – ļauj lietotājiem veikt privātus balss un video zvanus HD skaidrībā, izmantojot 3G / 4G un WiFi tīklus
  • Vienādranga šifrēts VoIP pakalpojums (droša Skype funkcionalitāte)
  • Tā ir ērti lietojama lietotne, kas darbojas, izmantojot ZRTP šifrēšanas protokolu
 • Kluss teksts – neierobežots šifrēts teksta pakalpojums ar iespēju pārsūtīt failus
  • Tiek atbalstīts tikai starp citiem Klusā teksta lietotājiem
  • Klusais teksts piedāvā arī drošu failu pārsūtīšanu līdz 100 MB un balss piezīmju funkcionalitāti.
  • Burn Notice nodrošina funkcionalitāti, lai automātiski iznīcinātu atlasītos ziņojumus pēc noteikta laika perioda.
  • SCIMP ir Klusa loka tūlītējās ziņas protokols kas padara iespējamu Silent Text drošu īsziņu sūtīšanu no vienas ierīces uz otru
  • Vienādranga šifrēšanas atslēgas atrodas ierīcē, nevis klusajā tīkla serveros, tāpēc tikai jūs un īsziņu sūtīšanas persona var atšifrēt un lasīt informāciju.
  • Katra teksta drošā autentifikācijas virkne (SAS) ir unikāla un tiek izmantota tikai vienu reizi, nodrošinot slepenību uz priekšu
 • Klusie kontakti – automātiski šifrēta adrešu grāmata
  • Aizsargājiet ar paroli šifrētu adrešu grāmatu, lai to bloķētu, lai tai piekļūtu tikai jūs
  • Importējiet un šifrējiet esošos kontaktus no citiem avotiem.

2014. gada novembrī gan Klusais telefons, gan Klusais teksts saņēma labākos vērtējumus (7/7) Elektroniskās robežas fonda drošajā ziņojumapmaiņā rezultātu karte.  Viņi saņēma punktus par to, ka sakari tika šifrēti tranzītā, ar pilnīgu šifrēšanu, kas lietotājiem ļāva patstāvīgi pārbaudīt korespondenta identitāti, atbalstīja noslēpuma saglabāšanu, viņu kodu varēja atvērt neatkarīgai pārbaudei, par to, ka viņu drošības dizains bija labi dokumentēts, un nesen veiktas neatkarīgas kodu revīzijas.

Klusa tikšanās ir viņu jaunākā programmatūras lietotne, kas nodrošina drošu konferenču zvana sistēmu. Tas ļauj piedalīties līdz 50 dalībniekiem. Silent Circle saka, ka sistēma nozīmē, ka jums vairs nevajadzēs atcerēties piekļuves kodus. Tam ir vizuāls interfeiss, kas vienkāršos konferenču dalībnieku plānošanu, uzaicināšanu un uzraudzību. Klusa loka aplikācijas ar melnajiem tālruņiem nāk arī ar citām sākotnēji instalētām trešo pušu lietotnēm, kuru privātumu un drošību viņi ir pārbaudījuši, piemēram, Kismet bezvadu Wi-Fi pārvaldnieku, kas palīdz izvairīties no riskiem, kas saistīti ar nedrošiem WiFi tīkliem un attālo tīrīšanu.

Klusa loka pakalpojumi

Mūsu pārskatā tika atklāts, ka Silent Circle tagad piedāvā dažādus pakalpojumus, kurus viņi vairāk izmanto uzņēmumu risinājumiem. Šie pakalpojumi ietver:

Klusa pasaule

 • Klusais veikals – Silent Store ir instalēts visās Blackphone ierīcēs. Pirmajā pasaulē uz privātumu vērstajā lietotņu veikalā ir izstrādātāju kopienas lietotnes, kuras ir pārbaudījis Silent Circle.
 • Klusais vadītājs – Silent Manager uzņēmumiem sniedz vienkāršu un drošu tīmeklī balstītu risinājumu, kas paredzēts vietņu plānu, lietotāju, grupu un ierīču pārvaldībai
 • Klusa pasaule – šifrēts zvana plāns, kas lietotājiem ļauj privāti sazināties ar lietotājiem, kuriem nav klusa tālruņa.
  • Abonēšanas plāns – Četri abonēšanas plāni, kas ietver gan Silent Suite, gan Silent World (iepriekšējie zvani ārpus apļa), visos plānos ir neierobežoti saņemšanas zvani, neierobežots dalībnieka biedrs un 120 zvana adresāti
   •  Starteris – 100 no apļa minūtēm; USD 12,95 mēnesī
   •  Starpposms – 250 no apļa minūtēm; 19,95 USD / mēnesī
   •  Labakā vērtība – 500 no apļa minūtēm; USD 24,95 mēnesī
   •  Patērētājs – 1000 no apļa minūtēm; 39,95 USD / mēnesī
  • Klusā pasaules pārklājuma zona – valstis Silent Circle lietotāji var piezvanīt ikvienam privāti, bez viesabonēšanas vai papildu maksām.
   • Ziemeļamerika Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Meksika, Gvadelupa
   • Karību jūras reģions Dominikānas Republika, Martinika, Puertoriko, ASV Virdžīnu salas, Bermudu salas
   • Centrālamerika Kostarika, Panama
   • Dienvidamerika Argentīna, Brazīlija, Čīle, Kolumbija, Francija, Gviāna, Paragvaja, Peru, Venecuēla
   • Āfrika Maroka, Reinjonas sala, Dienvidāfrika
   • Eiropa Andora, Austrija, Bulgārija, Beļģija, Horvātija, Kipra, Čehija, Dānija, Igaunija, Francija, Gibraltārs, Vācija, Grieķija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle , Rumānija, Sanmarīno, Slovākija, Slovēnija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste
   • Vidusāzija Kazahstāna, Uzbekistāna
   • Austrumāzija Ķīna, Honkonga, Japāna, Krievija, Dienvidkoreja, Mongolija, Taivāna
   • Dienvidaustrumu Āzija Bruneja, Laosa, Malaizija, Singapūra, Taizeme
   • Dienvidāzija Bangladeša, Indija
   • Rietumāzija Bahreina, Gruzija, Izraēla, Kuveita, Turcija
   • Klusais okeāns Amerikas Samoa, Austrālija, Guama, Marianas salas, Jaunzēlande
   • Dažādi Voxbone – SA, Voxbone – ANO

Starp viņu piedāvātajiem uzņēmējdarbības pakalpojumiem ir arī biznesa integrācija, ko veido viņu partnerības ar MDM risinājumu nodrošinātājiem, piemēram, Citrix, Soti un Good Technology. Tas palīdz bruģēt ceļu uz pieaugošo ieviešanu uzņēmumos visā pasaulē.

Viņiem ir arī viena no tukšām ievainojamības pārvaldības sistēmām. Klusās ievainojamības viņu Klusajā operētājsistēmā tiek novērstas 72 stundu laikā pēc atklāšanas vai ziņošanas. Viņi to var paveikt, jo atjauninājumi nāk tieši no Silent Circle, bez pārvadātāja kavēšanās vai gaidīšanas periodiem. Turklāt viņiem ir atvērtā pirmkoda filozofija, kas palīdz ātri atklāt kļūdas gan Klusajā OS programmatūrā, gan Melnbaltā, sponsorējot kļūdu velšu programmas katram.

Klusa loka tehnoloģija

Silent Circle uzņēmuma privātuma platforma ir radusies no spēcīgas pārliecības kopuma par privātiem un drošiem sakariem, un tā ir balstīta uz principiāli atšķirīgo mobilās pirmās arhitektūras filozofiju. To ir izstrādājuši daži no labākajiem prātiem mobilo tehnoloģiju, šifrēšanas, drošības un privātuma jomā. Drošība viņu tīklā tiek pārvaldīta, izmantojot Zimmermann reālā laika transporta protokols (ZRTP), kuru projektējis Silent Circle līdzdibinātājs Fils Zimmermans. Atbilstoši šifrēšanas paraugpraksei Silent Circle nav atslēgu vai tām nav piekļuves, lai šifrētu jūsu privātos sakarus. Attiecīgi viņu sakaru produkti izmanto vienādranga šifrēšanu, kas nozīmē, ka atslēgas tiek turētas sūtītājā un saņēmēju mašīnās, nevis Silent Circle tīklā. Visas sarunas, video, teksta vai video konferences tiek šifrētas no sūtītāja ierīces uz otras puses.

Komunikācija, izmantojot ZRTP, izskatās apmēram šādi:

 1. Protokols nosaka, kad sākas saruna
 2. Tas sāk kriptogrāfiskās atslēgas vienošanos starp diviem zvanītājiem
 3. Tas ļauj atklāt cilvēks vidusdaļā (MiTM) uzbrukumiem, parādot īsu autentifikācijas virkni, kuru lietotāji var verbāli salīdzināt pa tālruni
 4. Pēc tam tiek šifrēta un atšifrēta balss un datu pakete lidojuma laikā.

Galvenās sarunas notiek tikai vienaudžu starpā caur plašsaziņas līdzekļu straumi. Taustiņi ir unikāli un tiek iznīcināti katra zvana beigās. ZRTP protokols pēc izvēles atbalsta arī publiskās atslēgas infrastruktūru (PKI), ja otrs VoIP klients neatbalsta ZRTP.

Klusa loka apskats: secinājums

Silent Circle ir maksas abonēšanas mobilais privātuma risinājums, kas jau pašā sākumā ir izstrādāts, ņemot vērā drošību un privātumu. Tie nodrošina ne tikai pakalpojumu, bet arī aparatūru, programmatūru un tehnoloģijas, kas tiek izmantoti tā ieviešanai, kas ļauj viņiem labāk apmierināt lietotāju privātuma vajadzības. Sākotnēji tā bija paredzēta personām, kurām bija bažas par mobilajām ierīcēm, taču tā ir kļuvusi par pasaules mēroga pretendentu uz Blackberry, nodrošinot biznesam drošu mobilo uzņēmumu platformu..

Viņu aparatūrā ietilpst oriģinālais Blackphone, drīzumā iznākošais Blackphone 2, ar planšetdatoru Blackphone +, kas tiks izlaists nākotnē. Viņu sākotnējā mobilā programmatūra Silent Suite sastāv no Silent Phone, Silent Text un Silent Contacts. Tie nodrošina drošu vienādranga šifrētu risinājumu VoIP, video un tekstam. Paturot prātā, viņi ir izstrādājuši divas jaunas programmatūras lietojumprogrammas. Pirmais no tiem, Klusās sapulces, nodrošina vizuālu interfeisu drošai video konferencei, kas vienkāršo konferenču dalībnieku plānošanu, uzaicināšanu un uzraudzību. Otrais, Silent Manager, kā arī partnerība ar lielākajiem MDM risinājumu nodrošinātājiem, piemēram, Citrix, Soti un Good Technology, nodrošina uzņēmumu vadītājiem drošu tīmekļa risinājumu, lai pārvaldītu viņu vietējos plānus, lietotājus, grupas un ierīces. Tas viss, kā arī uzņēmuma pārvaldītu vietu ieviešana PrivatOS 1.1, Klusajā veikalā privātuma pārbaudītām lietotnēm, kā arī to, ka tiek mainīts zvanu pakalpojums ārpus apļa, izmantojot Silent World, padara Silent Circle par nopietnu sāncensi mobilo uzņēmumu privātuma telpā..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map