Sāksim savu TextSecure pārskatu, izpētot, kāpēc mums visiem ikdienas dzīvē ir nepieciešams šifrēts teksta pakalpojums. Kā daudzi no jums droši vien zina, īsziņas, kuras mēs sūtām no mūsu tālruņa, nav drošas. Viedtālruņi sūta sakarus, kas nav balss (teksts, video, audio utt.), Izmantojot gan SMS, gan MMS (Īsziņu pakalpojums) un (Multivides ziņapmaiņas pakalpojums). Īsziņas tiek izmantotas ziņojumiem, kuru maksimālais garums ir 160 rakstzīmes. MMS tiek izmantota ziņojumiem, kas ir lielāki par šo, ar maksimālo, ko ir noteicis nesējs, un tajā ietilpst teksta, fotoattēlu, video un audio faili.

TextSecure Messenger

Parasti šie ziņojumi Android ierīcēs tiek sūtīti, izmantojot apakšdaļas šifrēšanu vai tikai vienkāršu tekstu, un tos var lasīt ikviens, kam ir piekļuve tiem. Šie ziņojumi parasti tiek nosūtīti uz operatora kurjera centru un pēc tam tiek nosūtīti adresātam, ja viņš izmanto to pašu mobilo sakaru operatoru. Ja adresāts neizmanto to pašu pārvadātāju, kuru sūtītājs, viņi internetā tiek nosūtīti saņēmēja pārvadātājam, kurš pēc tam pārsūta adresātam. Dažreiz šie ziņojumi tiek glabāti, lai nosūtītu, ja adresāts nav pieejams.

Kā redzat, kādam ir plašas iespējas pārtvert jebkuru tekstu, kas nosūtīts no jūsu mobilās ierīces. SMS un MMS vienmēr ir bijušas problēmas ar surogātpastu un krāpšanu jo to nosūtīšanai un saņemšanai nav nepieciešama identitātes autentifikācija. Turklāt šie ziņojumi jūsu ierīcē tiek saglabāti vienkāršā tekstā, lai tos varētu lasīt ikviens, kam ir pieeja jūsu tālrunim. TextSecure var palīdzēt atrisināt daudzas no šīm problēmām.

Visas šīs problēmas pastāvēja pat pirms tika atklāts, ka NVD spiegoja tevi. Tā kā redzat, vai nevēlaties, lai jūsu teksts ar kolēģiem, draugiem vai ģimenes locekļiem būtu privāts, jums ir jāšifrē dati un jāspēj autentificēt saņēmējs. Tieši tāpēc Whisper Systems tika dibināta, lai visiem nodrošinātu privātu un drošu īsziņu sūtīšanu.

Whisper Systems bija neliels drošības uzņēmums, kuru 2010. gadā kopīgi nodibināja Moxie Marlinspike (pseidonīms) un Stuart Anderson. Tas 2010. gada maijā izlaida īsziņu lietojumprogrammu ar nosaukumu TextSecure Private Messenger šifrētu īsziņu nosūtīšanai un saņemšanai. 2011. gada novembrī Whisper Sistēmu un tās divus talantīgos dibinātājus iegādājās Twitter, lai stiprinātu savu drošības komandu. Līdz ar to TextSecure tika izmantots bezsaistē. 2011. gada decembrī Twitter izlaida TextSecure kā bezmaksas un atvērtā koda lietotni saskaņā ar vispārējās sabiedrības licences versiju 3 (GPLv3). .

Signāla / RedPhone EFF kontrolsaraksts

2014. gada jūnijā, Drošas ziņojumapmaiņas rezultātu karte, elektronisko robežu fonda (EZF) projekts piešķīra TextSecure Android mobilajai lietotnei no Open Whisper Systems 7 no 7 pārbaudēm. Viņi saņēma čekus par to, vai tie tiek šifrēti tranzītā, tiek šifrēti, lai pakalpojumu sniedzējs to nevarētu nolasīt, nodrošinot veidu, kā pārbaudīt kontaktpersonu identitāti, nododot pagātnes komunikāciju slepenību, ja atslēgas ir kompromitētas, ir kods, kas ir atvērts neatkarīgai pārskatīšanai, kam ir drošības dizains ir pienācīgi dokumentēts un tā kods ir revidēts nesen. Lietotne TextSecure ir bezmaksas un pilnībā atvērta avota.

Apmeklējiet vietni TextSecure

Drošs teksts ar TextSecure operētājsistēmai Android

Tagad sāksim pārskatu par OpenS Whisper Systems mobilo lietotni TextSecure. TextSecure ir ieviests populārajā Android alternatīvajā operētājsistēmā CyanogenMod.  Visas Android ierīces ar tām instalēto CyanogenMod ir saderīgas ar lietotni TextSecure. CyanogenMod lietotāji var izmantot jebkuru SMS lietotni un joprojām gūt labumu no papildu drošības un privātuma, ko nodrošina TextSecure. CyanogenMod ir apstiprināts lietotāju bāze ir 10 miljoni ar aptuveni 20 miljoniem aplēstiem lietotājiem savvaļā (lietotājiem nav jāreģistrē OS). TextSecure ir ieviests arī ar Facebook vietni WhatsApp, taču tādā veidā, ka tas nav savietojams ar TextSecure lietotājiem un šifrēšanu nevar pārbaudīt, jo kods ir slēgta avota.

TextSecure ir bezmaksas un atvērtā koda šifrēta ziņojumapmaiņas lietojumprogramma Android, kas publicēta saskaņā ar GPLv3 licenci. TextSecure ļauj lietotājiem sūtīt no vienas puses uz otru šifrētas īsziņas, audio ziņojumus, fotoattēlus, video, kontaktinformāciju un plašu emocijzīmju izvēli, izmantojot datu savienojumu starp TextSecure lietotājiem. TextSecure ziņas ir saderīgas arī ar tām, kuras sūta no Signal iOS. Tas tiks darīts ar tiem, kam Android ierīcē darbojas TextSecure, un apmainīsies ar droši šifrētiem ziņojumiem ar lietotājiem, kuri iOS viedtālruņos un planšetdatoros izmanto lietotni Signāls. TextSecure var izmantot arī sūtīšanai un saņemšanai nešifrētas SMS un MMS, lietotājiem, kuriem nav instalēta lietotne TexSecure vai Signal. Tas izmanto visaptverošu šifrēšanu un nodrošina noslēpuma, nākotnes slepenību un autentiskuma atšifrēšanu, lai nodrošinātu visus tūlītējos ziņojumus TextSecure un Signal lietotājiem. Tas arī ļauj izmantot piekļuves fāzi, lai šifrētu ierīces ziņojumus. TextSecure pašlaik nav saderīgs ar Android planšetdatoriem.

Šifrētais ziņojumapmaiņas protokols TextSecure ir pilnībā šifrēts protokols ar garantētām garantijām un ziņojuma līmeņa pārsūtīšanas slepenību, kas līdzīgs Bez ierakstiem (OTR) ziņojumapmaiņa. Kā zema līmeņa kriptogrāfijas primitīvas tā izmanto īslaicīgu Curve25519 atslēgu, AES-256 bitu šifrēšanu un HMAC-SHA256 hash autentifikāciju. Protokols TextSecure ir OTR atvasinājums, kura galvenā atšķirība ir tā, ka tajā tiek izmantotas eliptisku līkņu kriptogrāfijas (ECC) atslēgas. OTR protokolā tiek izmantotas DSA atslēgas, kuras ir apstiprinājis Nacionālais standartu un tehnoloģijas institūts (NIST). Viņu diskusijas ir bijušas par to, ka NSA ir aizmugurē uz NIST taustiņiem bet tas vēl nav skaidri jāpierāda. Atslēgu pārvaldību pārvalda Aksolotls, kriptogrāfijas sprūdrata, kuru izstrādāja Moxie Marlinspike un Trevor Perrin. Tas nodrošina zināmu slepenības pakāpi jūsu ziņojumiem. TextSecure 2. versijā tiek izmantoti axolotl sprūdrata un protobuf ierakstu varianti bez galvenes taustiņiem..

Lietotnes TextSecure instalēšana Android tālrunī ir vienkārša:

 • 1. solis – lejupielādējiet Teksta drošība lietotni no Google Play veikala un instalējiet to
  • Pieskarieties “Instalēt” un apstipriniet pakalpojumu sniegšanas noteikumus (lietotņu atļaujas), atlasot “Piekrist”.
  • Lietotne automātiski lejupielādēsies un instalēsies.
  • Piezīme. Ja nepiekrītat lietotņu atļaujām, instalēšana tiks atcelta.
 • 2. solis – konfigurēšana un sākotnējā iestatīšana
  • Reģistrējiet tālruni – ievadiet savu valsti (kurā tika iegādāta SIM karte) un tālruņa numuru un nospiediet reģistrēties (pēc izvēles)
   • Jūs saņemsit SMS īsziņu ar 6 ciparu kodu, lai pārbaudītu reģistrāciju
   • Ja īsziņa netiek saņemta, varat izvēlēties dzirdēt automatizētu 6 ciparu balss kodu.
   • Pārbaudiet savu reģistrāciju
 • Importējiet pašreizējās SMS ziņas šifrētajā datu bāzē
 • Padariet TextSecure par noklusējuma ziņojumapmaiņas lietotni
 • Izveidojiet ieejas frāzi, lai šifrētu vietējos datus
  • Tas šifrē jūsu datus gan ierīcē, gan tranzītā.
  • Piezīme. Ja izlaidīsit šo darbību, ziņojumi joprojām tiks šifrēti tranzītā, bet vietējā ierīcē
  • Pēc iestatītā neaktivitātes perioda automātiski bloķējiet tekstu TextSecure

Zemāk ir daži darbībā esošās lietotnes TextSecure ekrānuzņēmumi. Pēdējā ekrānuzņēmumā parādīta grupas izveidošana, izmantojot lietotni.

TextSecure Privātais Messenger

Tagad varat droši sākt ziņapmaiņu draugiem un ģimenes locekļiem, atlasot tos no kontaktu saraksta. Ja jūs un jūsu draugs izmantojat TextSecure operētājsistēmai Android vai Signal iOS, ziņojumi tiks automātiski nosūtīti šifrēti internetā. Citādi, ja jūsu adresātam nav TextSecure vai Signal, ziņojums tiks nosūtīts nešifrētā veidā uz SMS. TextSecure ziņām, kas drošā veidā nosūtītas caur internetu, ir zils fons, un tām, kuras tiek sūtītas, izmantojot SMS, ir zaļš fons. Nospiežot un turot zilo sūtīšanas pogu, parādīsies opciju ekrāns, kas ļaus jums izvēlēties, kā nosūtīt ziņojumu. TextSecure 2.7.0 un jaunākas versijas atbalstīs šifrēšanu tikai ar TextSecure transporta vai vienkārša teksta SMS / MMS palīdzību. Open Whisper System serveriem nekad nav piekļuves, jo atslēgas tiek turētas uz jūsu datora un tie neuzglabā jūsu datus.

Starp citām lietotnes funkcijām ir spēja izveidot grupas no kontaktiem, lai nosūtītu grupas ziņojumus. Līdzīgi kā atsevišķu īsziņu sūtīšana, ja kādam no jūsu grupas nav TextSecure vai Signal, ziņojums tiks nosūtīts, izmantojot multiziņu. Citādi ziņojums tiek nosūtīts visiem grupas dalībniekiem šifrētā veidā internetā. TextSecure ļauj nosūtīt attēlus, video un audio failus uz kontaktiem. Visbeidzot jūs varat pārbaudīt savu saņēmēju identitāti, izmantojot viņu pirkstu nospiedumu tehnoloģiju.

TextSecure apskats: secinājums

Open Whisper Systems ir sabiedrības brīvprātīgs un privāti finansēts projekts, kas izaudzis no nepieciešamības pēc drošām, viegli lietojamām privātuma lietotnēm masām. Viens no projektiem, ko tas pašlaik atbalsta, ir TextSecure Private Messenger Android. Šī programma Android lietotājiem nodrošina veidu, kā nodrošināt, ka visas viņu īsziņas ir privātas un drošas. Tas ļauj TextSecure lietotājiem sūtīt šifrētus ziņojumus vai nu citiem TextSecure Andriod lietotājiem, vai Signal iOS lietotājiem. Tas arī ļauj viņiem autentificēt ziņojuma saņēmēja identitāti, izmantojot pirkstu nospiedumu tehnoloģiju. Tātad ikviens, kam ir kāda no iepriekšminētajām lietotnēm, var nosūtīt drošas, šifrētas īsziņas, attēlus, video vai audio failus, izmantojot Wi-Fi vai datus, izmantojot internetu, citiem, kas arī izmanto lietotnes. Tas viņiem ļauj ietaupīt naudu, jo viņi izvairās no iespējamām SMS un MMS maksām.

Lietotne TextSecure ir šķietami integrēta Andrioda kontaktu sarakstā, lai ikviens to varētu viegli izmantot. Visas īsziņas starp tām, kurām ir kāda no iepriekšminētajām lietotnēm, pēc noklusējuma tiek šifrētas, pirms tās tiek nosūtītas paredzētajam adresātam. Tā kā šī šifrēšana notiek vietējā ierīcē, pat Open Whisper Systems serveri neredz ziņojumu un tie neuzglabā jūsu datus, tāpēc varat būt pārliecināti, ka jūsu komunikācija ir privāta un droša. Ja adresātam nav instalēta neviena no iepriekšminētajām lietotnēm, ziņojums tiks nosūtīts, izmantojot nešifrētu SMS vai MMS. Tas padara to par piemērotu kā Android lietotnes parasto ziņojumapmaiņas lietotni. Saskaņā ar vispārējās publiskās licences 3. versiju (GPLv3) TextSecure ir bezmaksas un atvērtā koda. Open Whisper Systems šobrīd strādā, lai izstrādātu pārlūka TextSecure paplašinājumu. Ja jums ir Android tālrunis, mēs iesakām izmēģināt lietotni pats un atgūt to privātumu, kāds jums kādreiz bija, sūtot īsziņas ar ģimeni un draugiem.

Apmeklējiet vietni TextSecure

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me