قهرمانان طوفانHeroes of the Storm MOBA ساخته شده توسط بلیزارد است. این بازی به قلب بسیاری از طرفداران بلیزارد نزدیک است زیرا شخصیت هایی از همه حق رای دادن های محبوب خود را در خود جای داده است. هر شخصیت منحصراً متناسب با همتای دیگر بازی خود ساخته شده است. با استفاده از این مجموعه های منحصر به فرد به درستی ، می توانید شخصیت ها را به طور کامل بالقوه معرفی کرده و حتی ممکن است به صورت رقابتی بازی کنید. با آنلاین بودن Heroes of Storm ، وقفه ، زمان اتصال آهسته و احتمالاً برخی از حملات DDoS وجود خواهد داشت. برای کمک به حل این مشکلات ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را به IP دیگری در نزدیکی مکانی که انتخاب کرده اید تغییر دهید. اگر مکانی را در نزدیکی سرور انتخاب کنید ، در آن بازی خواهید کرد ، ارتباط کمتری داشته و سریعتر خواهید شد. از آنجا که این آدرس IP شما نیست ، کمتر احتمال حمله DDoS را دارید. با وجود بازی Blizzard ، احتمالاً توسط فایروال مسدود می شود. خوشبختانه یک VPN با کمک به شما امکان تغییر آدرس IP خود را به شما می دهد تا از فایروال ها و محدودیت های جغرافیایی گذشته استفاده کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6.67 دلارExpressVPN160کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
2NordVPN3.49 دلارNordVPN87کادر انتخابکادر انتخابکادر انتخاب
3دسترسی به اینترنت خصوصی2.85 دلارPIA49کادر انتخابکادر انتخاب
4CyberGhost2.75 دلارCyberGhost80کادر انتخابکادر انتخاب
5IPVanish$ 3.25IPVanish76کادر انتخابکادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای بازی قهرمانان طوفان

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین Heroes of Storm. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

قهرمانان بازی برجسته Storm

Heroes of Storm یک بازی است که در آن شما وظیفه همکاری با هم تیمی های خود را برای شکست دشمن دارید. این بازی ممکن است به اندازه کافی آسان به نظر برسد ، اما بسیار سخت تر از آن است که به نظر می رسد. با استراتژی های پیچیده و حالت های مختلف بازی ، بازی به طور فزاینده ای دشوار می شود. حالت های بازی عبارتند از:

 • اصول مورد نیاز قبل از دیدن حالت های بازی: شما به عنوان یک قهرمان بازی می کنید که با دیگران کار می کند تا تیم دیگر را شکست دهد. تعداد دفاعی وجود دارد که برای هر تیم تخم ریزی می کند و آنها می توانند به شما در تساوی و کسب تیم دیگر کمک کنند. شما باید برج های تیم دیگر را شکست دهید تا بتوانید به آنجا برسید و از آنجا برج اصلی را بیرون ببرید (همچنین به عنوان نکسوس شناخته می شوید).
 • تمرین: شما با AI در مقابل AI. قوانین اساسی اعمال می شود.
 • در مقابل هوش مصنوعی: شما و دیگران در مقابل AI. قوانین اساسی اعمال می شود.
 • بازی سریع: شما و دیگران در مقابل سایر رقبای آنلاین. قوانین اساسی اعمال می شود.
 • قهرمانان دعوا: هر هفته چالش های مختلف.
 • مسابقات اختصاصی: هرچه انتخاب کنید.
 • رتبه بندی کرد:
  • قهرمان لیگ: برای ورود به سیستم باید انفرادی باشد. قوانین اساسی اعمال می شود.
  • لیگ تیم: باید یک تیم پنج نفری را در حال حاضر در مهمانی خود داشته باشید. قوانین اساسی اعمال می شود.

هر حالت بازی روی نقشه بازی می شود. هر نقشه قوانین خاصی دارد که بر گیم پلی تأثیر می گذارد. این بدان معنی است که بسته به نقشه ای که می توانید انجام دهید بهتر انجام می شود. نقشه ها عبارتند از: برج رستاخیز ، حرم های دوزخ ، میدان جنگ ابدیت ، مقبره عنکبوت ملکه ، معبد آسمانی ، باغ وحشت ، خلیج Blackheart ، اژدها شایر ، ماین های خالی از سکنه ، توفانهای نفرین شده ، Holding Braxis ، Punisher Arena و اتصالات کلاهک.

قهرمانان کسانی هستند که شما به عنوان بازی می کنید. قهرمانان به چهار دسته تقسیم می شوند: حمله آدمکش ها برای کشتن ، جنگجوها از ضربات قدرتمندترین ضربه ها را می گیرند ، از تیم کمک می کنند تا در طول مسابقه به تیم کمک کنند و متخصصان یک حرکت منحصر به فرد دارند که می توانند روند بازی را تغییر دهند. شخصیت های موجود در دسته ها عبارتند از:

 • آدمکش ها: Ragnaros، Varian، Samuro، Alarak، Gul’dan، Chromie، Tracer، Greymane، Lunara، Cho’gall، Butcher، Kael’thas، Thrall، Jaina، Tychus، Falstad، Illidan، Kerrigan، Nova، Raynor، Valla، و زراتول.
 • رزمندگان: Varian، Zarya، Dehaka، Ch ،gall، Artanis، Rexxar، Leoric، Johanna، Anub’Arak، Chen، Arthas، Diablo، E.T.C.، Muradin، Sonya، Stitches and Tyrael.
 • پشتیبانی می کند: اوریل ، LT. مورالس ، خوارزیم ، رهاگر ، برایایتینگ ، لی لی ، مالفوریون ، تاسادار ، تیراندا ، و اوتر.
 • متخصصان: مدیو ، زول ، سیلوانا ، گمشده وایکینگ ها ، آزمودان ، زاگارا ، مورکی ، اباتور ، گزلو ، نادبو و اس جی تی. چکش.

با استفاده از ارز بازی می توانید کاراکترهایی را خریداری کنید تا دیگر نیازی به انتظار برای بازی مجدد آنها نداشته باشید. هنگامی که یک شخصیت داشته باشید می توانید به طور مداوم بازی کنید یا می توانید با آنها تمرین کنید. هرچه افراد بهتری تبدیل شوید بهتر می توانید با آنها روبرو شوید. شما می توانید هرکسی را از شخصی که تازه بازی اول خود را به عنوان یک بازیساز نخبه بازی می کند بازی کنید ، فقط به نحوه بازی شما بستگی دارد.

Heroes of the Storm MOBA محبوب است که توسط بلیزارد ساخته شده است. این بازی بسیار رقابتی است و حتی یک Esport است. بازی دارای استراتژی زیادی است و راه های زیادی برای بازی دارد. با شخصیت ها و نقشه های متنوع ، ناامید نخواهید شد. در کل این یک بازی است که من مطمئن هستم که شما و دوستانتان دوست دارید بازی کنند.

یک بار دیگر استفاده از سرویس VPN را برای بازی آنلاین Heroes of Storm توصیه می کنم. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

با بازی قهرمانان طوفان به صورت آنلاین ، از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از طریق قهرمانان طوفان از هر نقطه جهان با یک VPN لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me