CyberGhost komanda šobrīd piedāvā jaunus abonentus a 45 dienu bezriska naudas atdošanas garantija pilnībā pārbaudīt viņu VPN tīklu. Iepriekš CyberGhost piedāvāja arī bezmaksas pakalpojumu līmeni, taču tas bija ierobežots. Mēs novērtējam viņu jauno pieeju, kas visiem jaunajiem biedriem piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas dod jums pilnu pusotru mēnesi, lai pārbaudītu pakalpojumu bez riska. Mēs ar lielu prieku redzējām, ka naudas atdošanas garantija neietver daudz ierobežojumu attiecībā uz ātrumu vai datu maksimālo robežu. Tas atšķiras no daudziem VPN pakalpojumiem, kas ierobežo joslas platumu vai savienojumus. Jūs atradīsit plaši atvērtu, pilna aprīkojuma pakalpojumu ar CyberGhost. Faktiski tie mudina 45 dienu bezriska periodā aktīvi pārbaudīt CyberGhost tīklu un pilnu VPN lietotņu klāstu..

Apskatīsim sīkāku informāciju par 45 dienu CyberGhost naudas atdošanas garantiju no viņu FAQ:

Uzņēmumam CyberGhost ir 45 dienas bez jautājumiem. Visiem mūsu produktiem tiek piemērota atmaksas politika. Tas nodrošina, ka netiek veikti nekādi pirkumi, vai tiek pieļautas situācijas, piemēram, klienti nevar izmantot mūsu pakalpojumus (piemēram, ja jūsu ISP bloķē VPN savienojumus).

Jūs varat atcelt savu kontu, izmantojot šo metodi, vai arī nosūtīt e-pastu uz CyberGhost atbalsta komandu.

Ja jums ir jāatsakās no abonēšanas pēc tam, kad esat samaksājis, varat to izdarīt tieši maksājuma apstiprināšanas lapā. Turpat zem pasūtīto produktu saraksta un CyberGhost VPN Windows klienta lejupielādes pogas atradīsit līniju ar nosaukumu “Abonēšanas atcelšana” vai līdzīgu. Lūdzu, noklikšķiniet uz tur esošās saites, lai atceltu abonementu.

Ja reģistrējaties uz termiņu, kas ilgāks par mēnesi, jums būs 45 dienas, lai pārbaudītu pakalpojumu. Tiem, kas abonē vienu mēnesi, ir 7 dienas, lai pilnībā pārbaudītu pakalpojumu bez riska. CyberGhost ir viens no mūsu iecienītākajiem VPN, tāpēc es neuzskatu, ka jums vajadzēs atcelt pakalpojumu, taču vienmēr ir labi zināt, ka, reģistrējoties jaunam abonementam, jūs esat pārklāts. Kad esat reģistrējies kontam, jums nekavējoties būs piekļuve CyberGhost instalēšanai ne vairāk kā 7 ierīcēs. Pēc tam vienlaikus var izveidot savienojumu ar visām vai visām šīm ierīcēm. CyberGhost piedāvā pielāgotas VPN lietotnes Windows, Mac, iOS un Android ierīcēm. Tehniskāki lietotāji var arī iestatīt VPN darboties ar DD-WRT maršrutētāju, Tomātu maršrutētāju vai pat Raspberry Pi.

Papildus 45 dienu bezriska naudas atdošanas garantijas periodam CyberGhost komanda šobrīd piedāvā VPN Fan apmeklētājiem vienu no labākajām VPN atlaidēm, ko mēs sen esam redzējuši. Lai gan daži pakalpojumu sniedzēji izmanto kuponu kodus, jūs varat vienkārši noklikšķināt uz zemāk redzamā attēla, lai izmantotu atlaides priekšrocības. Visiem abonentiem ir pilna pieeja CyberGhost pielāgotā klienta programmatūrai un mobilajām lietotnēm.

Tie, kas reģistrējas CyberGhost VPN ventilatora reklāmas laikā, ietaupīs līdz 79% atlaidi no neierobežota VPN pakalpojuma. Jums nav nepieciešams kupons. Mūsu CyberGhost piedāvājums lapa sniegs jums ekskluzīvu atlaidi. Jūs varat baudīt 36 mēnešus neierobežotu VPN par 99 USD, kas ir tikai 2,75 USD mēnesī par ātru, uzticamu VPN piekļuvi.

CyberGhost

Jāpiemin, ka CyberGhost jaunajiem dalībniekiem piedāvā naudas atdošanas garantiju līdz 45 dienām. Mēneša abonementā ir iekļauta 14 dienu garantija, savukārt ilgāka termiņa laikā 45 dienas ir bezriska, lai pārbaudītu pakalpojumu. Jūs redzēsiet, ka 3 gadu termiņš ir visnozīmīgākā vērtība. Atlaides ir skaidri parādītas CyberGhost īpaša lapa. Atcerieties, ka, lai izmantotu piedāvājumu, jums nebūs nepieciešams reklāmas kods. Viņu komanda ir ļoti viegli pierakstījusies un sākusi darbu.

CyberGhost cenu noteikšana

Šeit ir mūsu CyberGhost VPN ventilatora atlaides ātra atcelšana:

TermRetail PriceSale CenaCena mēnesīAtlaide
3 gadi467,64 USD99,00 USD2,75 USD79%
2 gadi311,76 USD88,56 USD3,69 USD71%
1 gads155,88 USD71,88 USD2,99 USD54%
1 mēnesis12,99 USD12,99 USD11,99 USD0%

CyberGhost 45 dienu naudas atdošanas garantija dos jums daudz laika, lai pārbaudītu VPN pakalpojumu. Mēs iesakām ienirt Windows (vai Mac) klientā, lai izjustu funkcijas, jo tās pārsniedz lielāko daļu VPN. Pievienojieties dažādiem reģioniem un pārbaudiet savu ātrumu kopā ar visiem straumēšanas pakalpojumiem, kurus vēlaties baudīt. Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts, tad pirmajās 45 dienās varat pieprasīt pilnīgu atmaksu. Lai gan mēs neparedzēsim nevienu problēmu, jo gadu gaitā mēs esam bijuši diezgan apmierināti ar pakalpojumu.

Lai tuvāk apskatītu funkcijas un tīkla atrašanās vietas, varat izlasīt mūsu CyberGhost pārskatu. Jūs redzēsit, ka CyberGhost piedāvā jauku funkciju klāstu, kā arī stabilu tīklu. VPN pakalpojums palīdzēs atbloķēt sporta notikumus un populāros straumēšanas pakalpojumus dažādos reģionos. Protams, jebkura VPN galvenais mērķis ir aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, un CyberGhost to dara ļoti labi. Varbūt labākais no visiem, jūs varat izveidot savienojumu ar VPN ar ne vairāk kā 7 ierīcēm ar vienu kontu.

Apmeklējiet mūsu VPN fanu CyberGhost piedāvājums lapu un reģistrējieties VPN gadā, lai ietaupītu 79% atlaidi. Maksājiet tikai USD 2,75 mēnesī par 3 gadu neierobežotu piekļuvi VPN. Jūs varat arī sekot mums @VPNFan sekot jaunākajiem VPN darījumiem.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me