Mullvad VPN ir interneta privātuma pakalpojums, kas tika izveidots 2008. gadā un ko piedāvā Zviedrijas uzņēmums Amagicom AB. Tāpat kā vairums VPN, arī Mullvad slēpj jūsu IP adresi un nodrošina jūs ar kopīgu virtuālo IP. Mullvad neveic jūsu interneta darbību žurnālus un mudina izmantot tādas anonīmas maksāšanas metodes kā Bitcoin. Viņu pakalpojums ģenerē unikālu “16 ciparu numuru”, ko izmanto, lai izveidotu un pārvaldītu jūsu kontu. To izmanto arī, lai nodrošinātu pieteikšanās akreditācijas datus viņu lietotnēm un tīklam. Lai izmantotu viņu pakalpojumus, Mullvad neprasa personīgu informāciju. Līdz ar to tas ir viens no privātajiem VPN, ko mēs esam pārskatījuši.

Mullvad izmanto dažus no labākajiem drošības protokoliem un algoritmiem, ieskaitot OpenVPN (AES-256) un to, ko daudzi uzskata par “acīmredzamo mantinieku”., WireGuard. Tāpēc, ja jūs galvenokārt meklējat VPN, lai nodrošinātu interneta trafiku un aizsargātu tiešsaistes identitāti, Mullvad ir laba izvēle.

Mullvad cenu noteikšanas un apmaksas iespējas

Mullvad ir ļoti vienkārša mārketinga stratēģija. Viņi piedāvā vienotu, visaptverošu plānu. Agrāk jūs varētu pieteikties uz 1 līdz 12 mēnešu pakalpojumu. Tomēr Mullvads ir nolēmis piedāvāt vienotu likmi 5 eiro mēnesī. Jūs joprojām varat papildināt savu kontu ar tik daudz kredīta, cik vēlaties, taču cena ir vienāda neatkarīgi no tā. Kad izveidojat kontu, Mullvad ģenerē unikālu “16 ciparu” reģistrācijas numuru. Ņemiet vērā, ka iepriekš Mullvad piedāvāja 3 stundu bezmaksas izmēģinājumu, taču šī akcija ir beigusies.

Mullvad cenu noteikšana

Maksājumu iespējas, kuras pieņem Mullvad, ietver kredītkarti, PayPal un Swish. Lai norēķinātos ar kredītkarti, noklikšķiniet uz maksājuma pogas. Tādējādi jūs nonāksit citā lapā, kur varēsit pabeigt darījumu. Jums būs jāievada tikai pievienojamais laiks un kredītkartes numurs, kā arī tā derīguma termiņš un verifikācijas numurs. Darījumi ar kredītkartēm tiek veikti, izmantojot Stripe norēķinu platformu.

Mullvad maksājums

Ja vēlaties, lai visi tiešsaistes darījumi tiktu glabāti centrālā vietā, Mullvad pieņem PayPal. Jums būs nepieciešams zviedru tālruņa numurs, lai norēķinātos, izmantojot Zviedrijas mobilo maksājumu platformu Swish. Maksāt var skaidrā naudā, nosūtot to kopā ar sava konta reģistrācijas numuru uz Amagicom AB adresi, kas atrodama viņu vietnes kājenē. Ja anonimitāte ir jūsu mērķis, viņi pieņem gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash. Papildu cytocurrency maksājumi saņem 10% atlaidi zemāku maksu un mazākas administrēšanas dēļ. Visbeidzot, viņi pieņem bankas pārskaitījumus un aktivizācijas kuponus, kas iegādāti mazumtirdzniecības vietās.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Mullvad VPN pakalpojuma iespējas

Mullvad klientiem ir piekļuve visām pakalpojumu funkcijām, tostarp šādām:

 • VPN tīkls – kas sastāv no 37 valstīm un aptuveni 60 vietām visā pasaulē.
 • Serveri – kas sastāv no OpenVPN, WireGuard un tilta serveriem.
 • Muti-ierīču atbalsts – operētājsistēmai Linux, Mac OS, iOS un Android.
 • Interneta trafiks – ir šifrēts, izmantojot OpenVPN AES-256-GCM.
 • Protokols – Atbalsts tikai visdrošākajiem augstas veiktspējas VPN protokoliem: OpenVPN un Wireguard.
 • Daudzports – OpenVPN piekļuve, kas ietver 53. portu: UDP (DNS); Prot 80: TCP (HTTP); Ports 443: TCP (HTTPS), kā arī citi.
 • Ostas ekspedīcija – ļaut ārējiem resursdatoriem piekļūt jūsu vietējam tīklam.
 • P2P – nav bloķēts.
 • Mullvad VPN – vada iekšējās publiskās atslēgas infrastruktūru (PKI).
 • Pieci vienlaicīgi savienojumi – caur vienu kontu.
 • Anonīms digitālais – konti, kuriem nav nepieciešama personīga informācija
 • Anonīmi maksājumi – ar kriptovalūtu palīdzību.

Par Mullvad un Amagicom AB

Kā jau tika minēts iepriekš, Mullvad 2008. gadā izveidoja zviedru uzņēmums Amagicom AB. Atšķirībā no dažiem VPN, kas slēpj savus lēmumu pieņēmējus, tas tā nav. Vienkārša meklēšana atklāj, ka pakalpojumu kontrolē un pārvalda tā izpilddirektors Jans Jonssons, kā arī līdzdibinātāju Fredrika Strēmberga un Daniela Berntsona ieguldījums. Mullvad tika izveidots, lai realizētu viņu mērķi “padarīt interneta cenzūru un masveida uzraudzību pilnīgi neefektīvu” un sargāt ikviena “vispārējās tiesības” uz privātumu.

2016. gada augustā Mullvad pabeidza būtisku sava servera infrastruktūras uzlabojumu, kas divkāršoja tā jaudu. Tas arī palielināja viņu serveru drošību Zviedrijā un Nīderlandē (Amsterdama). Tas tika panākts, izmantojot datu centra speciālistu 31173 Services, kas nodrošināja augstas veiktspējas serverus, kas vērsti uz drošību. Pēc izpilddirektora Jana Jonssona teiktā, tas bija pirmais no lielu investīciju sērijas, lai uzlabotu VPN pakalpojumu.

2023. gada februāris nodrošināja vēl vienu no šiem uzlabojumiem, kas palielināja reģionālo savienojamību, pievienojot vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs, Zviedrijā un Kanādā. Tas Mullvad lietotājiem deva trīs atrašanās vietas Zviedrijā (Stokholmā, Malmē un Helsingborgā), divas vietas Kanādā (Ontario un Britu Kolumbija) un jaunus ASV serverus Bufalo, Ņujorkā. Tādējādi klientiem tiek piedāvātas lokalizētākas iespējas, nodrošinot ātrāku savienojumu no viņu dzimtenes. Tika arī paziņots, ka nākotnē tiks ieviestas vairāk reģioniem specifiskas vietas.

Pēc tam Mullvad 2023. gada martā parakstīja partnerību ar Eurosecure, ESET pretvīrusu programmatūras produktu izplatītāju Skandināvijā. Tas ļāva Mullvad pārdot visā Ziemeļvalstu reģionā veikalos un tiešsaistes veikalos kopā ar ESET produktiem kā daļu no tā straujās paplašināšanas mērķiem. Viņi iesaiņoja savu VPN pakalpojumu ESET atpazīstamās kastēs. Katrā no tiem ir savs anonīms aktivizācijas kods, kas izmantojams Mullvad kontos. Mullvad un ESET ir ideāli mazumtirdzniecības partneri, jo neviens nesaglabā nekādu informāciju par saviem klientiem.

Sadarbojoties ar 31173 Services AB 2023. gada oktobrī, kā daļu no straujās paplašināšanās un turpinot centienus uzlabot savu infrastruktūru, Mullvad izveidoja 10 Gbit savienojumu ar vienu no pasaules lielākajiem interneta apmaiņas punktiem (Amsterdama). Tas ļāva tam sadarboties ar 800 citiem starptautiskiem tīkliem. Sabiedrības peering, izmantojot šo apmaiņu, ļauj Mullvad sūtīt trafiku tieši viens otram. Apturot garākus publiskos interneta maršrutus, tā VPN tīkls var uzlabot veiktspēju, nodrošināt lielāku atlaišanu un samazināt tīkla latentumu. Tajā pašā laikā Mullvad dubultoja savu serveru jaudu gan Stokholmā, gan Amsterdamā.

2023. gada septembrī tika veikta neatkarīga astoņu Cure53 un Assured testētāju pārbaude. Šīs revīzijas pabeigšana ilga 18 dienas. Tajā tika uzsvērti septiņi jautājumi. Neviens no tiem nebija attālināti izmantojams. No septiņām atklātajām ievainojamībām divām bija nepieciešama vietēja piekļuve datoram. Pieci bija dažādi jautājumi. Trīs no tiem prasīja vietējo piekļuvi, viens attiecās uz Mullvad vietni, bet pēdējais atspoguļoja programmatūras atkarības. Mullvad savā pēdējā izlaidumā (2023.3) ir fiksējis trīs no tiem un ieskatās pārējos.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Mullvad VPN serveri un tīkls

Kā redzat no iepriekšējās sadaļas, Mullvad nesen ir uzsācis dažus lielus projektus, lai uzlabotu gan VPN tīkla drošību, gan veiktspēju. Tā rezultātā viņu pašreizējais tīkls sastāv no apmēram 60 vietām 37 dažādās valstīs. Tie ir stratēģiski izvietoti Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā, lai viņu pakalpojumi ļautu klientiem nodrošināt maksimālu veiktspēju visā pasaulē. Viņu tīkls atbalsta tikai savienojumus, izmantojot OpenVPN un WireGuard protokolus. Viņi arī piegādā apjukuma serverus tiem, kam tas nepieciešams, lai pārvarētu cenzūru, apietu tiešsaistes bloķēšanu un izvairītos no ISP aizkavēšanās no viņu interneta pieredzes.

Mulvad servera atrašanās vietas

Mullvad infrastruktūru veido trīs dažādu veidu serveri: OpenVPN, WireGuard un tilta serveri. Viņu tīklā šobrīd ir aptuveni 260 OpenVPN serveri, 48 WireGuard serveri un 6 tilta serveri. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, Mullvad izmanto tikai fiziskus serverus (bez virtuāliem serveriem). Papildinformāciju par visiem viņu serveriem varat uzzināt viņu vietnes servera lapā. Viņiem pieder savi serveri gan Zviedrijā, gan Nīderlandē. Turklāt viņi nomā serverus, kuri netiek koplietoti ar citiem klientiem no izvēlētajiem pakalpojumu sniedzējiem Kanādā, Vācijā, Singapūrā un ASV. Tādējādi jūsu interneta trafiku piegādās 1. un 2. līmeņa pārvadātāji, izmantojot savu VPN tīklu.

Mullvad OpenVPN serveri

 • Viņu OpenVPN serveru atrašanās vietas valstī (pilsētā) ir:
  • Āzija
   • Honkonga (Honkonga); Izraēla (Petach-Tikva); Japāna (Tokija); Singapūra (Singapūra);
  • Eiropa
   • Austrija (Vīne); Beļģija (Brisele); Bulgārija (Sofija); Čehija (Prāga); Dānija (Kopenhāgena); Somija (Helsinki); Francija (Parīze);
   • Vācija (Berlīne, Frankfurte);
   • Ungārija (Budapešta); Itālija (Milāna); Luksemburga (Luksemburga); Nīderlande (Amsterdama); Norvēģija (Oslo); Polija (Varšava); Portugāle (Lisabona); Rumānija (Bukareste); Serbija (Nis); Slovākija (Bratislava); Spānija (Madride);
   • Zviedrija (Gēteborga, Helsingborga, Malme, Stokholma);
   • Šveice (Cīrihe);
   • Lielbritānija (Londona, Mančestra);
   • Ukraina (Kijeva)
  • Ziemeļamerika
   • Kanāda (Monreāla, Toronto, Vankūvera);
   • ASV (Atlanta, GA; Bostona, MA; Šarlote, NC; Čikāga, IL; Klīvlenda, OH; Dalasa, TX; Denvera, CO; Lasvegasa, NV; Losandželosa, Kalifornija; Maiami, FL; Ņujorka, NY; Ņūarka) , NJ; Oklahomasitija, OK; Filadelfija, PA; Fīniksa, AZ; Piscataway, NJ; Ričmonda, VA; Soltleiksitija, UT; Sanfrancisko, Kalifornija; Sanhosē, CA; Sietla, WA; Sekaukusi, Ņujorka; Vašingtona, DC)
  • Dienvidamerika
   • Brazīlija
  • Okeānija
   • Austrālija (Brisbena, Melburna, Pērta, Sidneja)

Mullvad WireGuard serveri

 • Viņu WireGuard serveru atrašanās vietas ir šādas: valsts (pilsēta)
  • Āzija
   • Honkonga (Honkonga); Japāna (Tokija); Singapūra (Singapūra);
  • Eiropa
   • Austrija (Vīne); Beļģija (Brisele); Bulgārija (Sofija); Čehija (Prāga); Dānija (Kopenhāgena); Somija (Helsinki); Francija (Parīze);
   • Vācija (Berlīne, Frankfurte); Itālija (Milāna); Nīderlande (Amsterdama); Norvēģija (Oslo); Polija (Varšava); Rumānija (Bukareste); Slovākija (Bratislava); Spānija (Madride);
   • Zviedrija (Gēteborga, Malme, Stokholma); Šveice (Cīrihe);
   • Lielbritānija (Londona, Mančestra);
  • Ziemeļamerika
   • Kanāda (Toronto, Vankūvera);
   • ASV (Atlanta, GA; Čikāga, IL; Dalasa, TX; Denvera, CO; Lasvegasa, NV; Losandželosa, Kalifornija; Maiami, FL; Ņujorka, NY; Ņuarka, Ņujorka; Fīniksa, AZ; Soltleiksitija, Sietla , WA)
  • Okeānija
   • Austrālija (Sidneja)

Mullvad tilta serveri

Ja esat iestrēdzis aiz ierobežojoša ugunsmūra un nevarat tieši piekļūt Mullvad VPN serveriem, varat mēģināt izveidot savienojumu ar kādu no viņu tilta serveriem. Šie serveri atrodas šādās vietās: Nīderlandē (Amsterdama); Norvēģija (Oslo); Zviedrija (Helsingborga, Malme); ASV (Losandželosa, Kalifornija). Jūs varat izveidot savienojumu ar tiem dažādos veidos: Shadowsocks metode, SSH metode, Stunnel metode.

Tos var izmantot arī, lai izveidotu vairāku apiņu savienojumus, izveidojot savienojumu vienā vietā un izejot caur citu. Tas var palīdzēt palielināt jūsu anonimitāti un privātumu, taču tas maksā par veiktspēju. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo līdzekļu izmantošanu, Mullvad savā tīmekļa vietnē ir ceļveži, kas iepazīstina jūs ar tilta savienojumiem un lietošanu.

Qubes: Mullvad Server OS

Turklāt Mullvad serveri vada augstas drošības, atvērtā koda Qubes operētājsistēmu. Qubes izmanto pieeju, ko sauc par drošību, izmantojot dalījumu. Katram no šiem dažādajiem nodalījumiem, ko sauc par “ķērpjiem”, ir sava izolētā drošība. Šī pieeja ļauj droši nošķirt dažādas lietas: failu pārvaldību, e-pastu, administrēšanu utt. Tāpēc, ja tiek apdraudēts kāds no šiem izolētajiem ķērpjiem, tas neietekmēs pārējos.

  Privātā interneta piekļuves (PIA) VPN apskats 2023. gadā

Piemēram, jūs varat izmantot vienu ķēdi neuzticamu vietņu apmeklēšanai, bet otru – tiešsaistes bankas darījumiem. Ja vietne, kurā ir ielādēta ļaunprātīga programmatūra, apdraud jūsu neuzticamo pārlūkošanas kārtu, jūsu tiešsaistes bankas darbības netiks apdraudētas. Turklāt operētājsistēma atbalsta vienreizlietojamu vienreizlietojamu zondu izveidi. Tādējādi, ja jums ir bažas par ļaunprātīgiem e-pasta pielikumiem, Qubes ļaus jums atvērt katru pielikumu savā vienreiz lietojamā vienreizējās lietošanas rindiņā. Tādā veidā Qubes ļauj jums darīt visu vienā un tajā pašā fiziskajā datorā, neuztraucoties par vienu veiksmīgu kiberuzbrukumu, kas noņem visu jūsu sistēmu.

Turklāt visi šie izolētie zobrati ir integrēti vienā izmantojamā sistēmā. Lai arī programmas ir izolētas atsevišķās atsevišķās rindās, tās tiek parādītas vienā, vienotā darbvirsmas vidē. Turklāt operētājsistēmā Windows katrs Quebe (logs) ir ierāmēts ar unikālu krāsainu apmali, lai jūs varētu viegli identificēt logus no dažādiem drošības līmeņiem. OS ir integrēts fails un starpliktuve, kas ļauj kopēt un ielīmēt starp drošības logiem. Atšķirība ir tā, ka jums šie pārskaitījumi jāveic manuāli fiziskajā mašīnā. Tas arī atdala aparatūras drošību no funkcionālās drošības un atdala programmatūras instalēšanu no programmatūras lietošanas, ļaujot tai koplietot kopēju sakņu failu sistēmu. Papildinformāciju varat atrast šeit.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Mullvad lietotāja privātums

Lai arī tā atrodas Zviedrijā, kas ir “14 acu” valsts, Mullvad tic savu lietotāju privātuma aizsardzībai. Šī aizsardzība sākas, kad pirmo reizi izveidojat kontu viņu pakalpojumam. Atšķirībā no citiem VPN pakalpojumiem, kurus mēs esam pārskatījuši, konta izveidošanai no jums nav nepieciešama personīga informācija. Tā vietā reģistrācija ģenerē unikālu 16 ciparu numuru, ko izmanto, lai pārvaldītu jūsu kontu un izveidotu savienojumu ar Mullvad tīklu. Tas arī nodrošina 3 stundu bezmaksas piekļuvi pakalpojuma pārbaudei. Pēc 3 stundām jums būs jāpievieno laiks savam kontam, lai turpinātu izmantot viņu VPN pakalpojumu. Mullvads to paziņo savā privātuma politikā šādi.

Mūsu anonīmi, numurēti konti
Mēs vēlamies, lai jūs paliktu anonīmi. Kad jūs reģistrējaties Mullvad, mēs nelūdzam nekādu personīgu informāciju – nav lietotājvārda, nav paroles, nav e-pasta adreses. Tā vietā tiek ģenerēts izlases konta numurs, tā sauktais numurētais konts. Šis numurs ir vienīgais identifikators, kas personai vajadzīgs, lai izmantotu Mullvad kontu. Šī ir būtiska atšķirība, kas mūs atšķir no vairuma citu pakalpojumu.

Ikviens jebkurā laikā mūsu vietnē var izveidot tik daudz numurētu kontu, cik vēlas. Kontu var izmantot vairāki cilvēki vai kāds cits, nevis persona, kas to sākotnēji izveidoja. Mullvad kontam ir divi rekvizīti: konta numurs un tajā atlikušais laiks. Kad konts ir izveidots, tas tiek ielādēts trīs stundu laikā, lai bez maksas izmēģinātu Mullvad. Uzreiz sākas atpakaļskaitīšana. Pēc šīm trim stundām kontam vairs nav laika. To izmantot, lai izveidotu savienojumu ar Mullvad, vairs nav iespējams, ja vien tam nav vairāk laika.

Mullvad nesavāc žurnālus

Papildus anonīmu numurētu kontu izmantošanai Mullvad neuzglabā nekādus darbības žurnālus VPN lietotājiem. Tas ietver interneta trafiku, DNS pieprasījumus, IP adreses, laika zīmogus, individuāla lietotāja joslas platumu vai citas konta darbības. Tie ir īsts pakalpojumu nepieteikšanās pakalpojumā VPN personīgai lietošanai. Izraksts no viņu konfidencialitātes politikas teikts šādi:

Ko mēs nepiesakāmies
Mēs reģistrējam neko, ko var saistīt ar numurētu konta darbību:

• nav reģistrēta satiksme
• netiek reģistrēti DNS pieprasījumi
• nav reģistrēta savienojumu reģistrēšana, arī kad tas tiek izveidots, kad tas tiek atvienots, uz cik ilgu laiku vai jebkāda veida laika zīmogs
• netiek reģistrēta IP adrese
• lietotāja joslas platuma reģistrēšana netiek veikta
• nav reģistrēta konta darbība, izņemot vienlaicīgus savienojumus kopā …

Informācija apkopo Mullvad

Mullvad apkopo tikai dažus apkopotus servera datus, lai atvieglotu viņu VPN pakalpojuma normālu darbību. Vienīgā individuālā informācija, ko viņi aplūko, ir reālā laika vienlaicīgu savienojumu skaits kontā. Viņi to seko, izmantojot jūsu nejauši ģenerētu konta numuru, bet tas netiek saglabāts. Šeit ir fragments no viņu privātuma politikas, kurā parādīts, kas tieši tiek turēts.

Mūsu VPN serveri uz mūsu uzraudzības sistēmu nosūta trīs veidu datus:

• pašreizējo savienojumu kopējais skaits
• CPU slodze uz vienu serdi
• kopējais joslas platums, kas izmantots vienam serverim.

Mēs reģistrējam katras šīs statistikas kopējo summu, lai uzraudzītu katra atsevišķa VPN servera stāvokli. Mēs nodrošinām, ka sistēma nav pārslogota, un uzraugām serverus iespējamo uzbrukumu, kļūdu un tīkla problēmu gadījumā.

Papildu privātums un anonimitāte

Papildus šiem veidiem, kā Mullvad aizsargā jūsu privātumu, tas arī ļauj maksāt, izmantojot anonīmas metodes, piemēram, skaidru naudu, Bitcoin un kriptonauda. Viņu pakalpojums nodrošina aizsardzību pret DNS, IPV4 un IPv6 noplūdēm.

To apstiprināja mūsu pašu DNS noplūdes pārbaude. Atkarībā no jūsu maksājuma veida maksājumu apstrādātāji var glabāt noteiktu personisko informāciju.

Privātuma kopsavilkums

Kā redzat, Mullvad ļoti nopietni uztver jūsu privātumu. Faktiski tie ir vieni no uz privātumu orientētajiem VPN pakalpojumiem, ko mēs vēl esam pārskatījuši. Līdz ar to jūs varat būt pārliecināti, ka, izveidojot savienojumu ar viņu VPN pakalpojumu, tiks aizsargāta jūsu privātums un anonimitāte. Tomēr, kā vienmēr, jums pašiem jāpārbauda viņu TOS un konfidencialitātes politika.

Mullvad VPN pakalpojumu drošība

Noklusējuma lietotņu protokolu šifrēšana

Mulvads atļauj savienojumus tikai ar OpenVPN vai ar jaunajiem WireGuard VPN protokoliem. Tiek plaši uzskatīts, ka OpenVPN ir šodien vislabākais VPN protokols. Pareizi ieviesta, tā var nodrošināt maksimālu interneta trafika drošību, kā arī ātru ātrumu. Mullvad var izmantot operētājsistēmās Windows, macOS, Linux, iOS, Android un lielākajā daļā citu ierīču, kas atbalsta OpenVPN. Turklāt Android lietotāji var izveidot savienojumu ar pakalpojumu, izmantojot WireGuard. Jāatzīmē, ka šis protokols ir beta fāzē un joprojām tiek izstrādāts, neskatoties uz tā lielajiem solījumiem.

Noklusējuma šifrēšana, ko izmanto Mullvad

Mulvads OpenVPN

Lai novērtētu Mullvad VPN pakalpojumā izmantotās šifrēšanas drošību, mums ir jāizvērtē tās noklusējuma ieviešana viņu OpenVPN programmatūras lietotnē..

Mullvad savienojuma žurnāla piemērs

No viņu savienojumu žurnālfaila un citiem avotiem mēs atklājam, ka viņu OpenVPN savienojumi izmanto šādus datus:

 • Rokasspiediens (serveris / klients) – tiek veikts ar RSA-4096 ar 1024 bitu diffija Helmana taustiņiem.
 • Datu kanāla šifrs – ir AES-256-CBC.
 • Datu autentifikācija – izmanto HMAC SHA256.
 • Vadības kanāla šifrs – ir AES-256-GCM.
 • Vadības kanāla autentifikācija – izmanto SHA-384.

Ņemot vērā šos parametrus, ir skaidrs, ka Mullvad savā VPN pakalpojumā ir ieviesis dažus no labākajiem šifrēšanas algoritmiem. Viņi izmanto RSA-4096-DHE ar SHA-384 servera un klienta iniciēšanai un autentifikācijai. Atslēgas tiek pārrunātas ik pēc 60 sekundēm, lai palielinātu slepenības pakāpi uz priekšu. Jūsu dati tiek aizsargāti, izmantojot šifrēšanas līmeni, kas ir līdzvērtīgs tam, ko Amerikas Savienoto Valstu valdība piemēro slepeniem dokumentiem.

Alternatīva Android WireGuard drošība

Mullvad ir arī ieviesis WireGuard kā alternatīvu VPN struktūru. WireGuard ir jauns atvērtā koda tipa droša tīkla tunelis (VPN), kuru 2015. gadā izstrādāja Džeisons A. Donenfelds. 2023. gada jūlija beigās viņš Linux kodola projektam iesniedza ierosināto labojumu komplektu (), lai integrētu drošo VPN tuneļa programmatūra kā oficiāls tīkla draiveris. Linuss Torvalds, Linux kodola veidotājs, nesen par to paziņoja šādi.

Vai es varu tikai vēlreiz paust savu mīlestību pret to un cerēt, ka tā tiks apvienota
drīz? Varbūt kods nav perfekts, bet es to esmu vājinājis un salīdzinājis
šausmām, kas ir OpenVPN un IPSec, tas ir mākslas darbs.

Sākotnēji tas tika izlaists kā izvēles papildu modulis Linux un tagad ir pieejams operētājsistēmām Android, macOS, Windows un citām platformām, un tā uzturēšanu Linux kodolā pašlaik pārskata koda uzturētāji..

WireGuard mērķis ir vienkāršāk uzstādīt un uzturēt nekā citas VPN ieviešanas, piemēram, IPSec un OpenVPN + OpenSSL, vienlaikus nodrošinot visaugstāko drošības un privātuma pakāpi. Šos mērķus ir paredzēts sasniegt, izmantojot jaunāko “vismodernāko” neagrīno kriptogrāfiju, kas paredzēta darbībai tīkla līmenī un mazākas kodu bāzes uzturēšanai. Aptuveni 4000 atvērtā koda kodu rindās Wireguard ir vieglāk ieviest un revidēt nekā tā konkurence.

Šie ir protokoli un kriptogrāfijas primitīvi, kurus pašlaik izmanto WireGuard:

 • ChaCha20 simetriskai šifrēšanai, autentificēts ar Poly1305, izmantojot RFC7539 AEAD konstrukciju
 • ECDH līkne25519
 • BLAKE2 sajaukšanai un taustiņveida sajaukšanai, aprakstīts RFC7693
 • SipHash24 jaukām atslēgām
 • HKDF atslēgu atvasināšanai, kā aprakstīts RFC5869

WireGuard ir izstrādāts bez kriptogrāfijas veiklības, un tā vietā tiek izmantota kriptoversija. Tas nozīmē, ka tās kriptogrāfija tiek uztverta kopumā, nevis kā atsevišķi primitīvi. Tas nozīmē, ja primitīvs ir apdraudēts, tas ne tikai tiek aizstāts, bet arī tiek izveidota jauna kopēja Wireguard kriptogrāfija un tiek izlaista jauna versija. Tādējādi vienaudžiem ir jāvienojas tikai par WireGuard versiju, nevis par atsevišķiem protokoliem un primitīviem.

Turklāt, izmantojot šos ātrgaitas algoritmus un faktu, ka WireGuard atrodas OS kodolā vai kodolā, tam ir potenciāls būt ļoti ātrgaitas ar gandrīz acumirklīgiem savienojumiem. Tas palielina tā mērogojamību. Tādējādi to var izmantot visam, sākot no iegultām saskarnēm, viedtālruņiem un superdatoriem līdz mugurkaula maršrutētājiem.

Kriptoku maršrutēšana

WireGuard drošā tuneļa centrā ir vienkārša ideja ar nosaukumu “Kriptoku maršruta sastādīšana”. Tas darbojas, ģenerējot publiskās un privātās šifrēšanas atslēgas. Pēc tam šīs publiskās atslēgas tiek saistītas ar IP adrešu sarakstu, kurām ir atļauts izmantot VPN tuneli, un ar to saistīto galamērķi. Tādējādi atļauto IP adrešu saraksts darbojas kā maršrutēšanas tabula, nosūtot paketes, un kā kontrolsaraksts, saņemot tās. WireGuard to sauc par “Cryptokey Routing Table”. Šī tabula vienkārši saista šīs publiskās šifrēšanas atslēgas un to atļautās IP adreses.

Katra WireGuard tīkla saskarne sastāv no unikālas privātās atslēgas un atļauto vienaudžu saraksta. Visiem vienaudžiem ir īsas publiskās atslēgas. Tos izmanto, lai autentificētu viens otru. Šo atslēgu izplatīšanai tiek izmantoti konfigurācijas faili vai citas izplatītas izplatīšanas metodes. WireGuard apraksta šo procesu šādi.

WireGuard saista tuneļa IP adreses ar publiskajām atslēgām un attālajiem gala punktiem. Kad saskarne nosūta paketi vienaudžiem, tā rīkojas šādi:

 1. Šī pakete ir paredzēta 192.168.30.8. Kurš līdzinieks tas ir? Ļaujiet man paskatīties… Labi, tas ir domubiedru ABCDEFGH. (Vai arī, ja tas nav paredzēts kādam konfigurētam vienaudžam, nometiet paketi.)
 2. Šifrējiet visu IP paketi, izmantojot vienaudža ABCDEFGH publisko atslēgu.
 3. Kāds ir vienaudžu ABCDEFGH attālais galapunkts? Ļaujiet man paskatīties… Labi, galapunkts ir UDP ports 53133 resursdatorā 216.58.211.110.
 4. Izmantojot UDP, sūtiet šifrētus baitus no 2. darbības pa internetu uz tālruni 216.58.211.110:53133.

Kad interfeiss saņem paketi, tas notiek šādi:

 1. Es tikko saņēmu paketi no UDP porta 7361 resursdatorā 98.139.183.24. Atšifrēsim to!
 2. Tas tika pareizi atšifrēts un autentificēts vienaudžiem LMNOPQRS. Labi, atcerēsimies, ka vienaudža LMNOPQRS visjaunākais interneta galapunkts ir 98.139.183.24:7361, izmantojot UDP.
 3. Pēc atšifrēšanas vienkāršā teksta pakete ir no 192.168.43.89. Vai vienaudžiem LMNOPQRS ir atļauts sūtīt mums paciņas ar numuru 192.168.43.89?
 4. Ja tā, pieņemiet paketi saskarnē. Ja nē, nometiet to.
  VPNhub pārskats 2023

Visas tehniskās detaļas (IP slēpšana, autentiskums, pilnīga slepenība uz priekšu, aizsardzība pret uzbrukumiem, kriptogrāfija utt.), Kas vajadzīgas, lai noteiktu jūsu interneta privātumu un drošību, izmantojot WireGuard, notiek aiz ainas. No lietotāja viedokļa, kad WireGuard ir instalēts un konfigurēts, tam ir nepieciešams tikai pieskāriens, lai ieslēgtu vai izslēgtu tuneli. Mēs to sīkāk pārbaudīsim, kad pārbaudīsim Mullvad operētājsistēmas Android ieviešanu.

Mullvad drošības kopsavilkums

Mulvads izmanto OpenVPN kā noklusējuma primārā savienojuma protokolu kopā ar AES-256 datu šifrēšanu. Tas nodrošina augsta līmeņa drošību jūsu interneta trafikam. Sākotnējais rokasspiediens izmanto RSA-4096 ar 1024 DH taustiņiem, lai nodrošinātu autentifikāciju un izvairītos no MitM uzbrukumiem. Viņi ievieš slepenību, lai ierobežotu tiešsaistes datu atklāšanu lietotājiem. Mullvad ir slēdzis, kas palīdz aizsargāt jūsu trafiku no neplānota VPN pakalpojuma atvienošanas. Viņu lietotne aizsargā pret DNS noplūdi. Tajā pašā laikā viņi pēta jaunas tehnoloģijas, lai jūs aizsargātu nākotnē. Tāpēc mēs domājam, ka, izmantojot Mullvad VPN pakalpojumu, jūsu interneta trafiks ir labi jānostiprina.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Mullvad atbalsts

Mullvad atbalsts tiek veikts, izmantojot e-pastu. Viņi iesaka izmantot šifrētu e-pastu, lai sazinātos ar viņiem, ja jūs iekļaujat personisko informāciju. Šis atbalsts ir pieejams tikai viņu Zviedrijas štāba normālā darba laikā. Uz vispārīgiem jautājumiem var atbildēt ātri (pāris stundu laikā). Vairāk tehnisko var prasīt ilgāku laiku.

Turklāt Mullvad ir FAQ datu bāze, kurā iekļautas vispārīgas VPN problēmas, informācija par maksājumiem un abonēšanu, drošības problēmas un citas problēmas. Viņiem arī ir rokasgrāmatas sadaļa savā vietnē, kas jums palīdzēs daudzu savienojuma problēmu gadījumā. Visbeidzot, jūs varat sekot viņiem Twitter un Facebook.

Mullvad VPN pakalpojums: praktiskā darbība

Mullvad ir lietotne, kas darbosies šādās vidēs:

 • Windows 7 un jaunākas
 • Mac OS X Mavericks (10.9)
 • Linux izplatīšana, piemēram, Debian, Ubuntu un Fedora

Viņi atbalsta arī OpenVPN un WireGuard instalācijas un konfigurācijas failus visām ierīcēm, kas tos atbalsta. Informācija par tiem ir atrodama viņu vietnes ceļvežu sadaļā.

Mullvad VPN konta izveidošana

Lai varētu izmantot pakalpojumu Mullvad, vispirms jāizveido jauns konts. To ir viegli izdarīt. Vispirms pārlūkprogrammā atveriet viņu vietni un noklikšķiniet uz pogas “Iegūt kontu”. Tas atrodas vietnes galvenās izvēlnes ekrāna augšdaļā. Tiks atvērts konta izveides ekrāns.

Mullvad kontu ģenerēšana

Vispirms jums jāpārbauda, ​​vai esat cilvēks, atlasot lodziņu Captcha un ierakstot parādītajos burtos. Pēc tam atlasiet pogu Ģenerēt konta numuru. Tas atvērs ekrānu, kurā jūs sveiks Mullvad VPN pakalpojums. Tas parāda arī izlases “16 ciparu” numuru, kas ģenerēts jūsu kontam. Šis numurs tiks izmantots, lai jūs autentificētu ar viņu pakalpojumu. Jūs to arī izmantosit, lai kontrolētu un pārvaldītu savu Mullvad kontu.

Mullvad konta uzņemšanas ekrāns

Turklāt tas informē jūs, ka jums ir jālejupielādē ierīces lietojumprogrammatūra un ka jūs saņemsit trīs bezmaksas pakalpojumu stundas viņu VPN tīklā. Turpmākās pieteikšanās reizes atvērs lapu, kas līdzīga šai.

Mullvad konta statuss un pārvaldība

Šeit varat pārbaudīt sava konta atlikumu, iestatīt portu pāradresāciju un pārvaldīt kontu. Varat arī noklikšķināt uz pogas “Lejupielādēt lietotni”, lai datorā instalētu klienta programmatūru.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Hands On: Mullvad Windows klients

Mullvad Windows klienta instalēšana

Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt lietotni, lai atvērtu lapu, kurā varēsit lejupielādēt lietotni operētājsistēmām Windows, Mac OS X un Linux. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt lietotni Mullvad, lai lejupielādētu jaunāko versiju. Atlasiet, lai instalācijas failu saglabātu datorā.

Lejupielādējiet lietotni Mullvad

Šī lapa jūs arī pārsūtīs uz lapu, kurā varēsit konfigurēt un kopēt failus, kas nepieciešami OpenVPN un WireGuard instalēšanai ierīcēs, kuras to atbalsta. To mēs redzēsim, kad vēlāk pārskatīsim Android instalācijas.

Tagad, kad esat pārsūtījis lietotnes Mullvad instalācijas failu, palaidiet to kā administratoru, lai konfigurētu lietotni jūsu mašīnai.

Mullvad Windows klienta instalēšana

Šī instalēšana tiek pabeigta bez jebkādas ievades, līdz tiek parādīts pabeigšanas ekrāns. Atlasiet pogu Pabeigt, lai pirmo reizi atvērtu Windows lietotni. Tiks atvērts Mullvad VPN klienta pieteikšanās ekrāns. Kad šis logs tiek atvērts, ievadiet “16 ciparu” numuru, kas tika ģenerēts, izveidojot kontu. Pēc pieteikšanās tas tiek automātiski saglabāts. Šeit var saglabāt līdz trim no šiem numuriem. Ja vēl neveidojāt kontu, atlasiet pogu “Izveidot kontu”, lai izveidotu to un atgrieztos šeit, lai ievadītu konta numuru. Kad jūsu konts ir verificēts, lietotne atvērs galveno savienojuma informācijas paneli un pieteiks jūs pēdējā apmeklētajā vietnē.

Mullvad pieteikšanās

Pēc noklusējuma lietotne sākotnēji izveidos savienojumu ar serveri Zviedrijā. Šajā gadījumā tas ir serveris Malmē, Zviedrijā. Kamēr programmatūra pabeidz savienojuma izveidošanas procesu, iespējams, redzēsit tādu ekrānu kā pēdējais. Ievērojiet, ka tas bloķē internetu. Šis ir piemērs Mullvad iebūvētajam “kill switch”..

Jūs to redzēsit dažās dažādās situācijās:

 • ja lietotne nejauši atvienojas pati
 • ja savienojuma laikā konta kontā beidzas laiks
 • kamēr lietotne izveido savienojumu, kad startējat lietotni.

Tas ir normāli. Pēc noklusējuma lietotne bloķē visu jūsu interneta trafiku, līdz tiek izveidots vai atjaunots drošs savienojums vai kamēr jūs manuāli atvienojaties no klienta. Šī drošības funkcija nodrošina, ka tiešsaistes dati netiek nejauši noplūdināti ārpus drošā VPN tuneļa.

Mullvad Windows klienta iestatījumi

Pirms mēs aplūkosim Mullvad lietotni darbībā, apskatīsim iestatījumus, kurus var izmantot, lai kontrolētu tās darbību. Piekļūstiet tiem, noklikšķinot uz zobrata ikonas klienta informācijas paneļa augšējā labajā pusē. Tiek atvērts iestatījumu logs.

Mullvad Windows klienta iestatījumi

Šis logs ir sadalīts trīs daļās. Pirmajā sadaļā ir iestatījumi, kas ļauj jums kontrolēt programmatūras izturēšanos. Nākamais atver vietnes lejupielādes lapu, lai jūs varētu redzēt, vai jums ir jaunākā programmatūras versija. Pēdējais palīdz lietotājiem atrast nepieciešamo atbalsta informāciju. Tajā ietilpst saites uz ceļvežiem un FAQ lapām Mullvad vietnē, kā arī veids, kā klientam ziņot par programmatūras problēmām. Lai arī tā nav parādīta, iestatījumu ekrāna apakšā ir arī poga, lai aizvērtu lietotni.

Pirmais iestatījumu apgabals ir sadalīts trīs daļās: konts, iestatījumi un uzlabotais. Konts parāda abonementa atlikušo laiku. Tas arī ļauj jums apskatīt informāciju par savu dalību. Tas ietver jūsu konta numuru un apmaksātā laika beigām. Tajā ir arī saite uz viņu vietni, lai jūs varētu iegādāties vairāk laika. Šeit varat arī atteikties no programmatūras.

Mullvad Windows klienta konta iestatījumi

Nākamais iestatījums Preferences ietver starta iespējas automātiskai palaišanai un automātiskam savienojumam ar VPN pakalpojumu, kad sistēma tiek startēta. Tas arī ļauj jums izlemt, vai VPN lietošanas laikā varat izmantot vietējā tīkla ierīces, piemēram, printerus. Mēs iesakām iespējot automātisko palaišanu un automātisko savienojumu, lai nodrošinātu, ka tiešsaistes trafiks vienmēr tiek aizsargāts, kamēr esat tiešsaistē. Jūs varat izlemt par vietējā tīkla koplietošanu, taču, tā kā koplietošana var izraisīt drošības problēmas, iesakām to atspējot un drukāt bezsaistē.

Mullvad Windows klienta preferences

Nākamā opcija Advanced ļauj jums noteikt, kā programmatūra veido tīkla savienojumus. Šeit varat iespējot / atspējot IPv6 komunikāciju un pielāgot tīkla protokolu, UDP portu un TCP portu iestatījumus..

Mullvad Advanced Connection Settings

UDP ir noklusējums, jo tas parasti ir ātrāks nekā TCP. Tāpēc, ja jums nav savienojuma problēmu, mēs iesakām izmantot noklusējuma iestatījumus. Varat arī izvēlēties starp vairākiem UDP portiem vai ļaut lietotnei izvēlēties jums. Tomēr, ja neizdodas automātiski vai UDP savienojumi, varat izmantot TCP. Kad TCP ir izvēlēts, varat arī izvēlēties izmantot TCP portu 80 (visbiežāk izmanto HTTP) vai TCP portu 443 (HTTPS standarta portu).

Pēdējais iestatījums “Ziņot par problēmu” atver ekrānu, kas ļauj klientam ziņot par lietotņu problēmām. Jūsu e-pasta adrese nav obligāta. Iekļaujiet to, ja jums nepieciešama atbilde. Jums jāiekļauj arī detalizēts problēmas apraksts.

Ziņošana par problēmām Mullvad lietotnē

Šeit varat arī pārbaudīt un nokopēt savu žurnālfailu. Tā kopija tiks automātiski pievienota ziņojumam, lai atbalsta personāls varētu efektīvi palīdzēt jums ar visiem savienojuma jautājumiem. Kad tas būs pabeigts, noklikšķiniet uz “Sūtīt” un gaidiet atbildi.

Mullvad VPN Windows klienta izmantošana

Tagad, kad esam pārbaudījuši programmatūras iestatījumus, apskatīsim to darbībā. Ja atcerēsities lietotni, kas sākotnēji bija savienota ar Zviedriju, kad tā pirmo reizi tika atvērta. Tas ir parādīts galvenajā savienojuma informācijas panelī. Kad savienojums ir izveidots, šī ekrāna augšpusē ir redzams zaļš fons un jūsu virtuālā GPS atrašanās vieta kā zaļš punkts kartē. Tas arī parāda “drošu savienojumu” zaļā tekstā, norāda jūsu virtuālo atrašanās vietu un IP adresi, un darbības poga parāda atvienot..

Atlasot “Mainīt atrašanās vietu”, tiek atvērts izvēlētās vietas ekrāns ar pašreiz atlasīto atrašanās vietu un tiek iezīmēts zaļā krāsā. Ņemiet vērā, ka Zviedrija tiek parādīta kā pašreizējā atrašanās vieta, nevis Malme. Tas nozīmē, ka programmatūra to izvēlējās jums. Lietotne automātiski mēģinās savienot jūs ar labāko (tuvākās un zemākās slodzes) serveri jūsu izvēlētajā valstī.

Valstu maiņa, izmantojot programmu Mullvad Windows

Lai pārslēgtos uz serveri Atlanta, GA, vienkārši ritiniet līdz ASV un noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas blakus tam, lai izvērstu pilsētas atrašanās vietas. Pēc tam noklikšķiniet uz Atlanta, GA. Lietotne automātiski atvienosies no jūsu pašreizējā servera un pēc tam norādīs uz jauno virtuālo GPS atrašanās vietu un pēc tam nodrošinās savienojumu ar serveri Atlanta, GA.

Jūs varat izvēlēties ne tikai atrašanās vietu (valsti, pilsētu), kuru vēlaties izmantot, bet arī serveri. Piemēram, pieņemsim, ka tagad vēlaties izveidot savienojumu ar “us-nyc-007” serveri Ņujorkā. Līdzīgi kā iepriekš, vispirms noklikšķiniet uz pogas “Mainīt atrašanās vietu”. Paziņojums Atlanta, Ga ir mūsu pašreizējā virtuālā atrašanās vieta.

Servera izvēle ar Mullvad Windows klientu

Tā kā ASV valsts jau ir paplašināta līdz pilsētas līmenim, varat ritināt līdz Ņujorkai, Ņujorkā, pēc tam, kad tur to izvērsīsit, lai atvērtu serveru sarakstu. Visbeidzot noklikšķiniet uz servera “us-nyc-007”, lai pabeigtu virtuālās atrašanās vietas maiņu. Ja tas neizdodas, varat atlasīt “Drošs mans savienojums”, lai mēģinātu vēlreiz. Kad savienojums būs pabeigts, izvēloties slēdža atrašanās vietu, tiks pārbaudīts, vai esat izveidojis savienojumu ar izvēlēto serveri.

Pēc lietotnes Mullvad atvēršanas, noklikšķinot uz tās startēšanas ikonas, tā tiks atvērta un pēc tam samazināta līdz sistēmas teknei kā bloķēšanas ikona, tiklīdz tā zaudēs fokusu (jūs noklikšķināt ārpus tās). Kad tas nav nostiprināts, tas parādīsies kā atvērta sarkana slēdzene. Noklikšķinot uz šīs slēdzenes, varēsit izmantot informācijas paneli, lai izveidotu savienojumu ar serveri izvēlētajā vietā.

Mullvad starta un sistēmas teknes ikonas un ziņojumi

Virs sistēmas teknes apgabala var redzēt arī savienojuma ziņojumu “Mullvad VPN nodrošināts”, ja informācijas panelis zaudē fokusu pirms savienojuma pabeigšanas. Sistēmas teknē tagad tiek parādīta slēgta zaļās atslēgas ikona. Tas norāda, ka jūsu interneta trafiku tagad nodrošina Mullvad VPN pakalpojums.

Jūs varat redzēt arī zaļu slēgtu slēdzeni ar sarkanu punktu tās centrā. Tas nozīmē, ka lietotne ir aktivizējusi nogalināšanas slēdzi negaidīta VPN atvienojuma dēļ. Tas varētu būt saistīts ar jūsu konta pārtraukšanu vai VPN savienojuma pārtraukumu.

Mullvad Kill slēdža aktivizēšana

Ja tas tā ir un jums ir jāpiekļūst savam internetam, jums jāpalielina informācijas panelis, jāatver tā iestatījumu izvēlne un jānoklikšķina uz pogas “Iziet no lietotnes”. Tas ļaus jums vēlreiz piekļūt internetam.

  Privātā tuneļa pārskats 2023

Mullvad VPN Windows lietotnes kopsavilkums

Lietotni Mullvad VPN operētājsistēmai Windows ir viegli instalēt un lietot. Tam ir daži pamata iestatījumi, kurus vairums lietotāju var vienkārši atstāt noklusējuma. Tomēr, ja jums tas jāmaina, nepieciešams tikai pāris klikšķu, lai iespējotu tā pārslēgšanu. Kad lietotne tiek atvērta, tā mēģinās izveidot savienojumu ar pēdējo pievienoto vietu. Jaunas atrašanās vietas izvēli var veikt valsts, pilsētas un pat atsevišķa servera līmenī atlasītās atrašanās vietas ekrānā. Vienkārši ritiniet līdz vajadzīgajai vietai un noklikšķiniet uz tās.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Hands On: OpenVPN operētājsistēmai Android

Kad esat izveidojis Mullvad kontu, jums Android ierīcē jāpārlūko viņu vietne un augšpusē vietnes galvenajā izvēlnē pieskarieties pogai “Lejupielādēt lietotni”. Pēc nākamā ekrāna atvēršanas slīdiet uz leju līdz “iOS, Android un citām platformām”. Pieskarieties pogai “Instrukcijas un konfigurācijas faili”.

ASV Gruzijas .ovpn konfigurācijas izveidošana un lejupielāde

Tiek atvērts ekrāns, ko izmanto, lai izveidotu un lejupielādētu Mullvad .ovpn konfigurācijas failus vietai (-ām), kuru vēlaties izmantot ar savu ierīci. Lai pabeigtu šo procesu, veiciet šīs darbības katrai vietai, kuru vēlaties izveidot savienojumu.

 1. Ievadiet sava konta numuru.
 2. Kā platformu izvēlieties Android / Chome OS.
 3. Kā savu reģionu atlasiet ASV-Gruzija.
 4. Iet uz priekšu un pieņemiet noklusējuma (UDP) portu.
 5. Pēc izvēles atlasiet “Jā”, lai izmantotu IP adreses.
 6. Pārsūtiet izvēlēto konfigurācijas failu uz savu Android ierīci, pieskaroties pogai “Lejupielādēt”.
 7. Atkārtojiet šo procedūru, aizstājot ASV un Ņujorku 3. darbībā.

Tagad, kad jums ir Mullvad konfigurācijas faili, no Google Play Store jums jāinstalē OpenVPN for Android. Atrodiet lietotni un pēc tam pieskarieties tās pogai “Instalēt”. Kad lietotne ir instalēta, pieskarieties “Atvērt”, lai to sāktu savā Android tālrunī. Tā informācijas panelis tiks atvērts un informēs jūs, ka nav definēti VPN profili.

Instalējot OpenVPN operētājsistēmai Android

Pieskarieties ikonai +, lai pievienotu jaunu VPN. Ļaujiet programmatūrai tai nepieciešamās atļaujas. Pēc tam pieskarieties “OK”, lai ļautu tam izveidot VPN tīklu.

Kad ir izveidots VPN tīkls, jums jāpievieno Mullvad profils, lai ar to izveidotu savienojumu. Varat ierakstīt profila nosaukumu, vai arī tiks izmantots .ovpn faila nosaukums. Pieskarieties importēt, lai konvertētu failu un izveidotu jaunu profilu.

Mullvad GA profila ielāde Android OpenVPN

Pirms izveidojat savienojumu ar jauno profila atrašanās vietu, tā jāautentificē, izmantojot pakalpojumu Mullvad VPN. Vispirms ievadiet sava konta numuru profilam Lietotājvārds un “m” parolei. Visbeidzot pieskarieties “OK”, lai pabeigtu Mullvad Georgia profilu un izveidotu savienojumu ar to. Taustiņš, kas tiek parādīts paziņojumu joslā, norāda, ka esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar Mullvad VPN tīklu un jūsu interneta trafiks ir drošs.

Atlasiet pievienošanas profila ikonu (apzīmēts ar +), lai izveidotu citu profilu Ņujorkas Mullvad konfigurācijas failam. Autentificējiet jauno profilu, vienlaikus to veidojot.

Mullvad NY profila ielāde Android OpenVPN

Jūs varat atcelt pašreizējo savienojumu, atlasot to tāpat, kā tas tika darīts iepriekšminētajā us-ga profilā. Apstipriniet, ka vēlaties pamest serveri, pieskaroties “Atvienot”. Pēc tam pieskarieties jaunajam VPN profilam (us-ny), kuru vēlaties izmantot. Pēc tam tiek pabeigts savienojums ar jauno Mullvad atrašanās vietu.

Kad esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar Mullvad serveri, varat pārbaudīt tā nosūtīto un saņemto joslas platuma (kbit / s) grafikus pret pēdējām piecām minūtēm, vidējo pārsūtīto datu minūtē un vidējo pārsūtīto stundā. Varat tos apskatīt arī logaritmiskā mērogā. Var arī pārbaudīt lietotnes izmantotos iestatījumus, taču izmaiņas tiek saglabātas tikai tad, ja pakalpojums nav izveidots.

OpenVPN Android savienojumam un iestatījumiem

Šie iestatījumi ir sadalīti divās zonās: lietojumprogrammu un VPN uzvedība. Lietojumprogrammu uzvedībā ietilpst: parādīt pieslēgšanās savienojumu, izmantot OpenVPN 3 kodolu un noklusējuma VPN atlasīšana, lai automātiski izveidotu savienojumu ar sistēmas sāknēšanu. VPN uzvedībā ietilpst sistēmas starpniekservera izmantošana, atkārtota savienojuma izveidošana, kad mainās tīkls (piemēram, Wi-Fi uz / no mobilā tālruņa), un VPN darbības pārtraukšana, ja to neizmanto 60 sekundes.

Citi informācijas paneļa izvēlnes vienumi ir profili, iebūvētie FAQ un informācija par versiju. Profila ekrāns ļauj pārslēgties starp visiem instalētajiem profiliem.

OpenVPN for Android palīdzība un informācija par versiju

Mullvad vietnē OpenVPN for Android Summary

Izmantojot OpenVPN for Android, lai izveidotu savienojumu ar Mullvad VPN pakalpojumu, ir viegli, taču tas var būt apnicīgi, ja jums ir daudz konfigurāciju, ar kurām vēlaties izveidot savienojumu. Vispirms katra konfigurācija ir jāizveido un jāielādē. Pēc tam tie individuāli jāpārveido profilos, izmantojot Android OpenVPN. Tas ietver katra profila autentificēšanu ar Mullvad VPN pakalpojumu.

Hands-On: savienojuma izveide ar Android, izmantojot WireGuard

WireGuard drošos tuneļus var izmantot arī, lai no Android ierīces izveidotu savienojumu ar Mullvad VPN tīklu. Kad esat ieguvis konta numuru, varat to izmantot, lai ģenerētu publisko / privāto atslēgu pāri. Pēc konta numura ievadīšanas jums ir trīs atslēgu ģenerēšanas iespējas:

 • Ģenerējiet jaunu atslēgu pāri – jūsu pārlūkprogrammā izveidos jaunu pāri. Publiskā atslēga tiek nosūtīta uz Mullvad. Viņi to izmantos, lai jums piešķirtu IP adresi un piešķirtu piekļuvi viņu WireGuard VPN serveriem.
 • Atkārtoti izmantojiet pēdējo taustiņu pāri – vienkārši atkārtoti izmantos pēdējo taustiņu pāri, ko ģenerējāt šajā pārlūka sesijā, un izmantos to jauniem konfigurācijas failiem.
 • Pielāgots taustiņu pāris – ļauj jums iegūt atslēgu pāri no iepriekšējā ģenerētā, ievadot ar to saistīto privāto atslēgu.

Mullvad WireGuard atslēgu ģenerēšana un ierīču konfigurēšana

Pēc tam jūs izvēlaties serveri, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu ar WireGuard. Jūs varat izvēlēties “All”, ja vēlaties kopēt visus serverus vienlaikus. Pēc tam pieskarieties pogai “Ģenerēt un lejupielādēt”, lai pabeigtu Mullvad konfigurācijas failu pārsūtīšanu.

Kad konfigurācijas faili atrodas jūsu Android tālrunī vai planšetdatorā, no Google Play veikala jāinstalē Android lietotne WireGuard. Šī ir neizlaista beta versija, kas darbojas lietotāja līmenī. Vispirms atveriet veikalu un meklējiet lietotni WireGuard. Kad lietotne ir atrasta, pieskarieties tās pogai “Instalēt”. Kad instalēšana ir pabeigta, pieskarieties “Open”, lai to sāktu ierīcē.

WireGuard instalēšana un konfigurēšana

Tas atvērs lietotni WireGuard un ļaus jums pievienot drošus tuneļus. Pieskarieties zilajai pogai un sāciet pievienot VPN tuneļus. To var izdarīt trīs dažādos veidos.

 • Izveidojiet tos no faila vai arhīva.
 • Lai tos izveidotu, izmantojiet QR kodu.
 • Izveidojiet tos no nulles.

Atlasiet “izveidot no faila vai arhīva” un pēc tam atveriet lejupielāžu mapi, kurā tiek glabāts zip fails, kurā ir visas Mullvad VPN konfigurācijas. Pieskarieties mullvad-wireguard-configs zip failam, lai to atbīdītu. Tādējādi tiek izveidotas pārslēgšanas iespējas katra servera tīkla interfeisam (drošam tunelim)..

Savienojuma izveide ar Mullvad WireGuard VPN serveriem, izmantojot savu Android tālruni

Pieskaroties WireGuard tunelim, tiks parādīta tā saskarne ar klienta un vienaudžu publiskajām atslēgām, saistītajām adresēm un pēdējiem zināmajiem gala punktiem. Vienādrangs šajā gadījumā apzīmē serveri. Pirmā interfeisa pārslēgšana uz rezultātiem notiek parastajā VPN izveides atļaujas ekrānā. Pieskarieties “OK”. Par veiksmīgu drošu tuneļa savienojumu norāda taustiņa ikona ekrāna augšpusē. Lai izveidotu savienojumu ar jaunu VPN saskarni, vispirms ir jāpārslēdz pašreizējais. Tad jūs varat izvēlēties citu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu.

Mullvad vietnē WireGuard for Android Summary

Kad esat izveidojis Mullvad kontu, jums jāģenerē publisko / privāto atslēgu komplekts. Privātā atslēga tiek saglabāta jūsu ierīcē, un publiskā atslēga tiek nosūtīta uz Mullvad. Viņi to izmanto, lai jūsu pakalpojumam piešķirtu derīgu IP adresi. Tālāk izvēlieties vietu (-as), kuru vēlaties iestatīt. Varat atlasīt visus, lai izveidotu zip failu, kurā būtu visi šie faili. Visbeidzot, ģenerējiet konfigurācijas failu un lejupielādējiet to savā Android tālrunī.

Tālāk jums no Google Play veikala jāinstalē Android lietotne WireGuard. Visbeidzot, izmantojiet lietotni WireGuard, lai atvērtu saspiestu Mullvad konfigurāciju failu un izveidotu WireGuard drošā tuneļa saskarnes. Pēc tam savienošanai ar tuneli nepieciešams tikai viens vai divi krāni. Pirms izvēlēties citu, atcerieties izslēgt pašreizējo saskarnes tuneli.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Mullvad VPN Speedtest

Mēs pārbaudījām Mullvad for Windows lietotni, kas izmanto OpenVPN (UDP) protokolu ar AES-256 šifrēšanu. Pakalpojums labi darbojās mūsu ātruma pārbaudēs. Mēs bijām gandarīti par tā kopējo sniegumu. Neliels ātruma zudums ir saistīts ar šifrēšanas pieskaitāmību, kas rodas viņu šifrēšanas algoritmā.

Mullvad VPN ātruma pārbaude

Var redzēt, ka mūsu lejupielādes ātrums bija 54.12 Mbps bez VPN savienojuma, bet, izmantojot Mullvad VPN serveri, tas samazinājās līdz 47.78 Mbps. Tas ir apmēram 11,7% kritums serverim Ņujorkā, Ņujorkā. Līdzīgus rezultātus mēs atradām, izmantojot citas atrašanās vietas. Tika zaudēti 5,7% serverim Atlanta, GA un 26,4% serverim Sidnejā, ĀS. Kā gaidīts, palielinoties attālumam un stāvēšanas laikam, tiek novērots lielāks ātruma zaudējums. Pat ar šo ātruma zudumu 40+ Mb / s ātrums joprojām ir pietiekami ātrs lielākajai daļai programmu, kuras jūs varētu vēlēties izmantot VPN. Jums var būt atšķirīgi rezultāti jūsu pasaules reģionā.

Mullvad VPN apskats: secinājums

Mullvads VPN nozarē darbojas apmēram desmit gadus. Viņu galvenā mītne atrodas Zviedrijā, kas ietilpst “14 acu” tīklā. Tā rezultātā Mullvad iziet no tā, lai palīdzētu jums kļūt anonīmam. Tas sākas ar konta izveidi. Mullvad kontiem nav vajadzīgas e-pasta adreses, vārdi vai cita personīga informācija. Tā vietā konti un resursi tiek autentificēti un pārvaldīti ar nejauši ģenerētiem “16 ciparu” numuriem. Turklāt viņi pieņem anonīmus skaidras naudas un Bitcoin maksājumus, lai abonētu savu VPN pakalpojumu.

Pirms pāris gadiem Mullvad uzsāka plašu viņu VPN pakalpojuma jaunināšanu. Kopš tā laika viņi ir palielinājuši gan tīkla arhitektūras pārklājumu, gan veiktspēju. Mullvad to paveica, uzlabojot primāro serveru joslas platumu un pievienojot serverus vairākām vietām un reģioniem. Viņiem pieder savi serveri gan Zviedrijā, gan Nīderlandē. Fiziskie serveri no 1. vai 2. līmeņa pakalpojumu sniedzējiem veido viņu pakalpojuma mugurkaulu. Šie serveri netiek koplietoti ar citiem.

Viņiem pašlaik ir vidēja lieluma tīkls ar vairāk nekā 60 vietām 30 dažādās valstīs. Tas satur trīs dažādu veidu serverus: OpenVPN, WireGuard un tilta serverus. Mullvad ir aptuveni 260 OpenVPN serveri, 48 WireGuard serveri un 6 tilta serveri. Viņiem ir serveri Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā. Viņu VPN pakalpojums ļauj P2P trafiku, un viņi piedāvā ceļvežus, kas palīdzēs jums efektīvāk to izmantot viņu VPN serveros.

Pakalpojums Mullvad ļauj izveidot savienojumus tikai caur OpenVPN un WireGuard. Viņiem ir pielāgota OpenVPN lietotne operētājsistēmai Windows, Mac OS X un vairākiem Linux variantiem. Ir pieejami arī OpenVPN konfigurācijas faili (.opvn), lai tos manuāli instalētu un izmantotu ierīcēs, kuras to atbalsta, piemēram, iPhone un iPad. Viņiem ir rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums iestatīt tos viņu vietnē.

Mullvads ir arī VPN infrastruktūras WireGuard priekšlaicīgs ieviesējs. Tie ļauj savienot ar saviem WireGuard serveriem caur Linux un Android ierīcēm (Android ir beta versija). WireGuard sāka kā atvērtā koda Linux kodola pievienojumprogramma, taču šobrīd tiek veikta liela attīstība, lai to pārvietotu uz citām operētājsistēmām. Daudzi to min kā OpenVPN “acīmredzamo mantinieku”.

Mullvad nodrošina viņu OpenVPN savienojumus ar AES-256. Tie nodrošina slepenu slepenību un RSA-4096 izmanto rokasspiedieniem. Viņi neapkopo un neuzglabā jūsu interneta darbību, joslas platuma izmantošanas vai DNS vaicājumu žurnālus. Viņu pakalpojums nodrošina aizsardzību pret DNS, IPv4 un IPv6. Viņu atbalstu galvenokārt nodrošina e-pasta biļetes. Viņiem ir arī FAQ datu bāze un rokasgrāmatas, kā instalēt savu pakalpojumu dažādās ierīcēs gan ar OpenVPN, gan ar WireGuard..

Kas mums patika par pakalpojumu:

 • Jūs varat izveidot anonīmu kontu, norēķinoties ar Bitcoin vai skaidrā naudā.
 • Viņi neglabā VPN darbību žurnālus.
 • Pakalpojums nodrošina izcilu OpenVPN savienojumu drošību.
 • Katrā kontā var būt pieci vienlaicīgi savienojumi.
 • Viņi ir WireGuard agri ieviesēji un tic atvērtā pirmkoda programmatūrai.
 • Viņi ļauj P2P savos tīkla serveros, un viņiem ir rokasgrāmatas, kas palīdzēs jums to izmantot drošāk.
 • Dažām maksājuma metodēm Mullvad piedāvā naudas atmaksu 30 dienu laikā.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet tiešraides tērzēšanu un kaut kādu atbalstu 24 stundas diennaktī.
 • Izstrādājiet pielāgotu lietotni mobilajām ierīcēm.

Mullvad ir serveri Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā. Viņi piedāvā saprātīgu cenu mēnesī. Turklāt dažām maksājuma metodēm viņiem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt viņu VPN pakalpojumus ar minimālu risku. Ja jūs nolemjat, ka jums tas patīk, jūs varat iegūt pilnīgu piekļuvi viņu tīklam par 5 eiro mēnesī.

Apmeklējiet Mullvad VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me