Privātā tuneļa VPN pārvalda OpenVPN Technologies Inc. komanda. Daudzi no jums droši vien zina, ka šis ir uzņēmums, kas atbalsta de facto standarta VPN protokolu – OpenVPN. Tā rezultātā viņiem ir reputācija kā vienam no uzticamākajiem uzņēmumiem interneta privātuma nozarē. Privātā tuneļa VPN infrastruktūra ir veidota, izmantojot viņu nākamās paaudzes OpenVPN funkcionalitāti. Tādējādi savienojuma izveidošana caur vienu no viņu VPN serveriem nodrošina, ka jūsu interneta trafiks tiek droši šifrēts lidostās, viesnīcās, iecienītajā kafijas namiņā vai kafejnīcā vai citās publiskās Wi-Fi vietās. Tas var arī palīdzēt aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, sērfojot internetā no jebkuras vietas.

Privātā tuneļa VPN apskats

Privātā tuneļa plāni & Cenu noteikšana

Privātā tuneļa VPN ir nedaudz atšķirīga mārketinga struktūra nekā vairumam citu interneta privātuma pakalpojumu. Tie piedāvā divu veidu cenu plānus: fiksētu un elastīgu. Šie plāni atšķiras tikai to ierīču skaitā, kurām atļauts vienlaicīgi izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu.

Privātā tuneļa fiksētais plāns ļauj abonēt ne vairāk kā trīs vienlaicīgas ierīces. Tas tiek pārdots, izmantojot divus atšķirīgus terminu iepakojumus: mēnesī un gadā. Viņu mēneša pakete ir 6 USD mēnesī. Tāpat kā daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, viņi piedāvā atlaides saviem gada iesaiņojumiem. Līdz ar to jūs varat saņemt privātā tuneļa pakalpojumu gadā par 35 USD. Tas ir ietaupījums par 50% no mēneša cenas.

Privātā tuneļa cenu noteikšana

Kā mēs jau iepriekš teicām, elastīgais plāns vienā kontā ļauj izveidot vairāk nekā trīs vienlaicīgus savienojumus. Tomēr katra papildu ierīce, kas pārsniedz trīs, jums maksās 6 USD mēnesī vai 35 USD gadā atkarībā no jūsu izvēlētā komplekta. Tagad daudzi pakalpojumu sniedzēji vienā kontā piedāvā līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem.

Tāpēc mēs uzskatām, ka elastīgā plāna cenu noteikšana ir vairāk vērsta uz mazajiem uzņēmumiem atkarībā no jūsu individuālajām VPN vajadzībām. Privātā tuneļa konti ļauj jums pievienot lietojumus savam kontam, un tāpēc elastīgie konti var pievienot lietotājus līdz 100. Šāds konts ļautu līdz 100 lietotājiem to vienlaicīgi izmantot. Tas padara to par labu izvēli daudziem maziem uzņēmumiem.

Maksājuma iespējas

Privātajam tunelim ir dažādas VPN pakalpojuma apmaksas metodes. Tajās ietilpst visas galvenās kredītkartes un debetkartes. Ja vēlaties pārvaldīt savus pirkumus tiešsaistē no centrālās vietas, viņi pieņem pirkumus, izmantojot PayPal. Lai par to samaksātu, varat izmantot arī savu bankas kontu. Visbeidzot, iOS lietotāji var izmantot Apple dāvanu kartes. Bitcoin un citas anonīmas kriptovalūtas šobrīd netiek pieņemtas.

Bezmaksas 7 dienu VPN izmēģinājums

Atšķirībā no daudziem pakalpojumu sniedzējiem šodien, privātais tunelis visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā bezmaksas VPN pakalpojuma 7 dienu izmēģinājumu. Tam vajadzētu dot daudz laika, lai pārbaudītu viņu VPN tīklu un pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām. Noteikti pārbaudiet to ar visām ierīcēm, ar kurām to plānojat izmantot. Pārliecinieties arī, vai esat apmierināts ar tā darbību visās vietnēs, kurām plānojat piekļūt.

Ja vēlaties izmēģināt privātā tuneļa VPN pakalpojumu, viss, kas nepieciešams šī piedāvājuma izmantošanai, ir e-pasta adrese un parole. Jūs varat reģistrēties kontam viņu vietnē. Kad esat izveidojis kontu, aktivizējiet to, sveiciena e-pastā noklikšķinot uz aktivizācijas saites. Tas ir parādīts mūsu privātā tuneļa VPN pārskata praktiskajā daļā.

VPN tīkls & Serveru atrašanās vietas

Privātā tuneļa VPN tīkls sastāv no 50 un vairāk serveriem 23 reģionos. Tie ir sadalīti 12 valstīs trīs dažādos kontinentos. Lai arī viņu tīkls ir salīdzinoši mazs, viņi ir izvietojuši serverus, lai maksimāli palielinātu kopējo pārklājumu un veiktspēju.

Privātā tuneļa tīkls

VPN tīklam ir vairākas atrašanās vietas Amerikas Savienotajās Valstīs un Rietumeiropā. Tam ir arī serveri Kanādā un Āzijā. Tas ļauj privātajam tunelim nodrošināt vairākus virtuālus VPN mērķus populārām abonentu atrašanās vietām. Viņu pašreizējie tīkli ir šādi:

 • Āzija
  • Honkonga, Honkonga; Tokija, Japāna
 • Eiropa
  • Amsterdama, Nīderlande; Frankfurte, Vācija; Londona, Lielbritānija; Madride, Spānija; Milāna, Itālija; Parīze, Francija; Stokholma, Zviedrija; Cīrihe, Šveice
 • Ziemeļamerika
  • Monreālā, Kanādā
  • Amerikas Savienotās Valstis: Ashburn, VA; Atlanta, GA; Čikāga, IL; Denvera, CO; Losandželosa, Kalifornija; Maiami, FL; Fīniksa, AZ; Soltleiksitija, UT; Sanhosē, Kalifornijā; Sietla, Vašingtona; Ņujorka, Ņujorka

Lai arī privātā tuneļa VPN neaizliedz P2P trafiku viņu tīklā, viņi tomēr ievēro un īsteno Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu (DMCA). Viņi apturēs kontu darbību, ja tie pārkāpj tās vadlīnijas. Viņi arī reģistrē daļu savienojuma žurnāla informācijas tīkla uzturēšanas vajadzībām. Tāpēc tie, iespējams, nav ideāls risinājums torrent lietotājiem.

Apmeklējiet privāto tuneli

Jūsu privātuma un anonimitātes aizsardzība, izmantojot privātā tuneļa VPN

Privāts tunelis un tā mātes uzņēmums OpenVPN Technologies Inc. abi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Konkrēti, tie atrodas Plezantonā, Kalifornijā, un uz tiem attiecas tur esošie jurisdikcijas likumi. Pretēji tam, ko daudzi tic. Amerikas Savienotajās Valstīs pašlaik nav datu saglabāšanas likumu. Tomēr viņi ir izlūkošanas apmaiņas tīkla “piecas acis” dibinātāji. Personīgā informācija, ko par jums savāc privātais tunelis, tiek glabāta uz vietas, un vairumā gadījumu tā netiek dalīta ar trešajām personām. Izņēmums to TOS ir noteikts šādi:

Informācijai, kuru sniedzat, iegādājoties, savienojot un izmantojot pakalpojumu, var piekļūt tikai uzņēmums. Jūsu informāciju var izmantot tikai mēs, lai sniegtu jums savus pakalpojumus. Mēs cienām jūsu privātumu un neizpaudīsim to trešajām personām, izņemot šādas situācijas:

Pēc tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījuma, ievērojot visas likumos noteiktās procedūras.
Lietotājs ir pārkāpis pakalpojuma lietošanas noteikumus.

  SpyOff VPN apskats 2023

Kaut arī privātā tuneļa VPN, izmantojot savu pakalpojumu, neveic reģistrēšanu nevienā no lietotāju darbībām, tie reģistrē dažus savienojuma datus, lai uzraudzītu krāpšanu, veiktu tīkla uzturēšanu un palīdzētu uzlabot tīkla veiktspēju. Šis ir īss fragments no viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (TOS), paskaidrojot to viņu pašu vārdiem:

Žurnāla failus, kas tiek glabāti uz mūsu serveriem, izmanto tikai servera darbības uzraudzībai, programmatūras kļūdu identificēšanai, iespējamo drošības pārkāpumu identificēšanai un ļaunprātīgu lietotāju identificēšanai. Žurnāla faili netiek izmantoti, lai uzraudzītu vai cenzētu jūsu darbības internetā. Mēs cienām jūsu privātumu. Mūs neinteresē tas, ko jūs darāt internetā.

Šajos žurnālos ir iekļauts tikai savienojuma laiks un izmantotais kopējais joslas platums. Viņi neuzglabā neko par jūsu interneta vēsturi vai darbībām tiešsaistē. Privātā tuneļa VPN šos žurnālus glabā divas nedēļas un pēc tam tos attīra no savas sistēmas. Mēs gribētu, lai viņi neko nebaustu, bet novērtētu viņu godīgumu.

Privātais tunelis pašlaik neatbalsta Bitcoin vai kādu citu anonīmu maksājuma veidu. Turklāt jūs piekrītat identitātes pārbaudei. Pēc viņu pašu vārdiem no TOS:

Jūs piekrītat, ka mēs varam pārbaudīt jūsu identitāti un, iespējams, jūsu mobilā tālruņa numuru, izmantojot SMS verifikāciju.

Mums personīgi nepatīk norādīt savu mobilā tālruņa numuru īsziņu verifikācijai. Privāts tunelis pārbaudīs jūsu identitāti krāpšanas novēršanas nolūkos. Tas ir pretstats anonīmai reģistrācijai un dažiem lasītājiem varētu būt izšķirīgs faktors.

Visbeidzot, attiecībā uz jūsu tiešsaistes privātumu, izmantojot privātā tuneļa pakalpojumu, netika konstatētas noplūdes. Tas arī aizsargā pret izplatītajiem pakalpojumu noraidīšanas uzbrukumiem (DDoS) un ļaunprātīgas programmatūras ievietošanu. Pakalpojums izmanto OpenDNS, lai aizsargātu un aizsargātu jūsu trešo personu meklēšanas vaicājumus

Rezumējot, jūsu privātums un anonimitāte, izmantojot privātā tuneļa VPN pakalpojumu, ir jaukta soma. Tie atrodas Kalifornijā, un tāpēc uz tiem attiecas tās, kā arī Amerikas Savienoto Valstu likumi. Viņi patur dažus savienojuma žurnālus, un nav anonīmu iespēju iegādāties viņu pakalpojumu.

Kā mēs atzīmējām, viņu VPN tīkla lietošanas laikā netika atklāta interneta noplūde, tādējādi jūsu tiešsaistes privātums ir aizsargāts. Privātā tuneļa VPN serveru izmantošana, lai izveidotu savienojumu ar Web, aizsargās jūs no ļaunprātīgām trešajām pusēm vai vienkārši ziņkārīgiem snooperiem. Līdz ar to mēs iesakām jums izpētīt, kas jums nepieciešams VPN, un rūpīgi izpētīt viņu TOS un konfidencialitātes politiku, lai pārliecinātos, vai šīs vajadzības ir izpildītas.

Tiešsaistes satiksmes nodrošināšana ar privātā tuneļa VPN

OpenVPN noklusējuma protokols

Privātais tunelis izmanto OpenVPN kā vienīgo viņu VPN tīkla protokolu. Tie neļauj tīkla savienojumu veidošanai izmantot citus protokolus. Tādējādi, ja mēģināt izveidot savienojumu, izmantojot kādu no ierastajiem iebūvētajiem protokoliem: IKEv2, SSTP, L2TP vai PPTP, savienojums vienkārši neizdosies. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsit izmantot viņu VPN pakalpojumu, ja nevarēsit izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN. Viņiem ir pielāgota programmatūra lielākajai daļai galveno platformu, ieskaitot Windows, Mac OS X, iOS, Amazon un Android ierīces. Turklāt viņu pakalpojumus var manuāli konfigurēt jebkurai platformai, kas atbalsta OpenVPN protokolu.

RSA- 2048 rokasspiediens

Privātais tunelis izmanto TLS servera autentifikācijai un kontrolei, lai izveidotu sākotnējo šifrēšanas tuneli. Visu sarunu atslēgu pārbaudei tiek izmantoti RSA-2048 bitu sertifikāti. Sertifikāti tiek pārbaudīti, izmantojot SHA256, un pārsūtīšanas slepenības noteikšanai tiek izmantotas īslaicīgās diferenciālās-Helmas (DHE) atslēgas. Kad šīs atslēgas ir pārrunātas, tās tiek pārsūtītas pa drošo tuneli starp VPN serveri un klienta ierīcēm. Lai pārsūtīšanas process būtu vienmērīgs, ir nepieciešams neliels laiks, lai abas atslēgas būtu derīgas. Nosūtīšanas slepenība nodrošina, ka jebkad var tikt apdraudēts tikai neliels interneta trafika logs.

Datu šifrēšana

Privātajā tunelī tiek izmantots uzlabotais šifrēšanas standarts (AES) ar 128 bitu atslēgas garumu Galois / Counter Mode (GCM), lai šifrētu jūsu interneta trafiku. Viņi izvēlējās šo šifrēšanas standartu, jo tas ir salīdzinoši ātrs, tomēr tas nodrošina spēcīgu datu drošību, ar kuriem tie tiek šifrēti. Parasti to raksta kā AES-128-GCM, un viņi uzskata, ka to parasti uzskata par drošu un ātru jebkurai lietojumprogrammai. Tas nodrošina ātru un drošu VPN savienojumu pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem internetā.

Lai gan daži pakalpojumu sniedzēji var izmantot “lielāku bitu skaitu”, Privātais tunelis uzskata, ka tas ir tikai smēķēšanas ekrāns, lai mēģinātu pārliecināt potenciālos lietotājus, ka viņu VPN ir drošāks. Tomēr, tā kā mūsdienās lielāko daļu šifrēšanas bieži sagrauj, atrodot nepilnības šifrētu datu apstrādē, nevis uzbrūkot pašam šifrēšanas algoritmam, viņi uzskata, ka tā ir kļūdaina drošības sajūta. Turklāt lielāks bitu skaits nozīmē lielāku apstrādes jaudu datu šifrēšanai / atšifrēšanai. Tas izraisa kavēšanos, kas var palēnināt jūsu VPN savienojumu.

Datu autentifikācija

Datu autentifikācija tiek apstrādāta, izmantojot SHA256 HMAC algoritmu. Tas aizsargā jūsu satiksmi pret “Man in the Middle” (MitM) uzbrukumiem un aizsargā to no viltošanas no ārpuses

Rezumējot, OpenVPN protokols un privātā tuneļa VPN tīkla ieviestie algoritmi nodrošina, ka visa jūsu interneta trafiks ir droši šifrēts. Tas nodrošinās jums mieru, straumējot saturu vai piekļūstot tiešsaistes finanšu pakalpojumiem no iecienītākās kafijas veikala.

Klients & Tehniskā palīdzība

Privātā tuneļa pirmā atbalsta līnija ir viņu tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums, kas, pēc mūsu pieredzes, bija ļoti atsaucīgs. Gandrīz nekavējoties parādījās atbalsta speciālists, kurš atbildēja uz mūsu jautājumiem. Viņi bija prasmīgi risināt dažus savienojuma jautājumus un sniegt atbildes uz vispārīgiem jautājumiem par viņu pakalpojumiem.

Bija nepieciešami papildu tehniski jautājumi, izmantojot e-pastu, uz kuru, pēc viņu domām, atbilde varētu prasīt 12–24 stundas. Mēs iesniedzām trīs tehniskus jautājumus. Mēs bijām patīkami pārsteigti, redzot, ka diviem ir atbildēts apmēram stundas laikā, bet otrs prasa apmēram trīs.

Privātajam tunelim ir arī neliela atbalsta lapa viņu vietnē. Šī lapa ir sadalīta četrās sadaļās: konts, norēķini, savienojums un FAQ. Tas ļauj vieglāk noskaidrot, vai viņiem ir atbilde uz jūsu jautājumu vai ja jums ir jāizveido biļete. Viņiem ir arī sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter, Instagram un citās. Visbeidzot, viņi uztur arī atjauninātu ziņu lapu, kur apspriež risinājumus kopējām drošības problēmām, ar kurām šodien saskaras cilvēki.

Privātā tuneļa VPN praktiskā pārbaude

Privātā tuneļa VPN ir izstrādājis pielāgotu programmatūru Windows, MacOS X, iOS un Android ierīcēm. Visi šie savienojumi tiek izveidoti, izmantojot OpenVPN protokolu. Šis ir vienīgais VPN protokols, ko atbalsta viņu tīkls, lai gan viņu Windows programmatūra vajadzības gadījumā atbalsta dažādus starpniekservera savienojumus. Atbilstošās operētājsistēmas versijas, kas vajadzīgas šo klientu un lietotņu palaišanai, ir šādas:

 • Windows – Windows 7 un jaunākas.
 • Mac– OS X 10.x un jaunākas.
 • iOS – iOS 6.0 vai jaunāka.
 • Android – Android 4.1 un jaunākas.
  CactusVPN pārskats

Lai varētu izveidot savienojumu ar VPN serveru privātā tuneļa tīklu, jums jāizveido konts.

Reģistrācija privātā tuneļa kontam

Kad noklikšķināsit, lai reģistrētos privātā tuneļa pakalpojumam, jums tiks parādīta lapa konta izveidošanai. Viss, kas nepieciešams šim kontam, ir e-pasta adrese un parole.

Izveidojiet privātā tuneļa kontu

Ievadiet savu e-pasta adresi un izvēlieties paroli un atkārtoti ievadiet to verifikācijai. Atzīmējiet rūtiņu “Es neesmu robots” un noklikšķiniet uz pogas “Izveidot kontu”. Kad esat izveidojis kontu, aktivizējiet to, noklikšķinot uz saites sveiciena e-pastā. Tiks atvērta Privātā tuneļa vietnes lapa ar šādu ziņojumu.

Privātā tuneļa konta aktivizēšana

Pēc noklikšķināšanas uz šīs saites “Aktivizēt” jums tiks parādīta lapa, kurā izvēlēties vēlamo VPN plānu.

Izvēlieties privātā tuneļa plānu

Izvēlieties plānu, noklikšķinot uz “Mēneša” vai “Ikgadējs” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Sākt bezmaksas izmēģinājumu”. Tiks atvērta jūsu konta portāla lapa ar parādītu abonēšanas informāciju.

Privātā tuneļa konta portāla abonēšanas informācija

Tagad, kad esat reģistrējis privātā tuneļa VPN kontu, varat ierīcē lejupielādēt un instalēt atbilstošu programmatūru.

Noklikšķinot uz saraksta ikonas (trīs horizontālas līnijas), varēsit izvēlēties izvēlnes ikonu portāla lapas augšējā labajā stūrī. Rezultātā esošajā izvēlnē izvēlieties “Lejupielādēt”. Atlasiet atbilstošo ikonu un pogu “Lejupielādēt…”, lai sāktu operētājsistēmas instalēšanas procesu.

Lejupielādējiet privātā tuneļa programmatūru

Atlasot Windows vai Mac ikonas, varēsit lejupielādēt instalācijas failu datorā, klēpjdatorā vai planšetdatorā. Izvēloties Android, Amazon vai iOS, tiks atvērts atbilstošais lietotņu veikals. Kad esat tur nokļuvuši, varat sākt privātā tuneļa lietotnes instalēšanu mobilajā ierīcē.

Privātā tuneļa VPN klients operētājsistēmai Windows

Privātā tuneļa instalēšana operētājsistēmai Windows

Kad datorā esat lejupielādējis Windows instalācijas failu, palaidiet to kā administratoru. Tādējādi sāksies iestatīšanas process uz darbvirsmas. Izvēlieties mapi, kurā vēlaties saglabāt programmatūru, un pēc tam atlasiet “Instalēt”.

Privātā tuneļa uzstādīšana

Pēc neilga laika parādīsies iestatīšanas pabeigšanas ekrāns. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Sākt privāto tuneli tūlīt” un noklikšķiniet uz pogas “Pabeigt”, lai pabeigtu instalēšanu un pirmo reizi atvērtu Windows klientu..

Pieteikšanās Windows klientā

Kad klients tiek atvērts pirmo reizi, pirms pieteikšanās privātā tuneļa pakalpojumā jums būs jāpārbauda, ​​vai jums ir derīgs konts. Ievadiet e-pasta adresi un paroli, kuru izmantojāt sava konta izveidošanai, un pēc tam noklikšķiniet uz “Pieteikšanās”. Ja jums vēl nav konta, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, lai to izveidotu.

Privātā tuneļa pieteikšanās

Jūsu pirmais savienojums ar VPN tīklu

Kad esat pārbaudījis autorizācijas akreditācijas datus, klients atvērs servera izvēles ekrānu. Noklikšķiniet uz pilsētas, lai sāktu pirmo savienojumu ar privātā tuneļa VPN tīklu. Ņemiet vērā, ka pēdējais savienojums tiek parādīts saraksta augšdaļā. Ritiniet uz leju un izvēlieties New York, NY, lai sāktu.

Privātā tuneļa programmatūra jums liks pabeigt savienojumu ar jauno serveri un pēc tam lūgs jums atļaut izveidot VPN tīkla savienojumu no datora. Noklikšķinot uz “Labi”, tas pabeigs savienojumu ar serveri Ņujorkā, Ņujorkā.

Jūsu pirmais privātā tuneļa savienojums

Informācijas paneļa ekrānā tiks parādīts pašreizējais lietotājs, virtuālā atrašanās vieta un IP adrese, ko piešķīris VPN serveris. Šeit varat arī atvērt konta portāla lapu un šeit pārbaudīt informāciju par pašreizējo abonementu.

Pirms mēs skatāmies uz Windows klientu turpmākās darbībās, vispirms apskatīsim savienojuma iestatījumus. Tiem var piekļūt, noklikšķinot uz zobrata ikonas informācijas paneļa augšējā labajā stūrī.

Privātais tunelis Windows klienta iestatījumiem

Klienta izvēlnei ir trīs vienības: Par, Iestatījumi un Atteikšanās. About parāda ekrānu, kurā redzama pašreizējā programmatūras versija un cita informācija. Izvēloties atteikšanos, tiks piedāvāts atteikties. Ņemiet vērā: ja izvēlaties jā, nākamreiz, kad palaidīsit klientu, jums būs atkārtoti jāievada akreditācijas dati.

Pēdējam vienumam Iestatījumi ir trīs parametri, kurus varat iestatīt manuāli:

 • Automātiska palaišana – automātiski atklās klientu, atverot Windows, ja iestatīts uz jā.
 • Protokoli – ļaus jums izvēlēties, kā OpenVPN tiek piemērots jūsu tīkla savienojumiem.
  • Adaptīvs – ir noklusējuma protokols. Vispirms mēģina izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN UDP. Ja tas neizdodas, tas mēģina izveidot savienojumu ar OpenVPN TCP dažādās formās.
  • UDP – ir ātrākais OpenVPN protokols, jo tas nepārbauda, ​​vai nav pazudušas vai nesakārtotas paketes. Tas viņus vienkārši pārvadā, kamēr viņi ierodas.
  • TCP – ir visuzticamākais OpenVPN protokols, jo tas pārbauda datu pakešu kļūdas un izlabo tās. Tas padara to labāku tālsatiksmes vai vāju tīkla signālu gadījumā, bet tas ir lēnāks nekā UDP.
  • HTTP starpniekserveris – izmanto TCP savienojumu, kas paslēpts parastajā interneta ostā 80, lai nodrošinātu lielāku privātumu
  • OBFS un OBFS hibrīdi tuvinājumi– ir TCP savienojumi, kas ir izjaukti (kodēti) ostā, kuru izvēlējies privātā tuneļa programmatūra. Tas nodrošina vēl lielāku privātumu pret dziļu pakešu pārbaudi.

Privātā tuneļa Windows klienta iestatījumi

 • Savienojuma taimauti – kontrolēt laiku, pirms savienojums tiek uzskatīts par kļūmi un tiek mēģināts vēlreiz. Tam var būt šādas vērtības: adaptīva, 6 sekundes, 20 sekundes, 30 sekundes, 1 minūte, 1 minūte 30 sekundes un divas minūtes. Adaptīvs ir noklusējums, kas ļauj programmatūrai izlemt, vai izmantot dažus iekšējā savienojuma parametrus.

Windows VPN klients darbībā

Tagad, kad esam pārbaudījuši Windows klienta savienojuma iestatījumus, apskatīsim to darbībā. Virtuālo atrašanās vietu maiņa ir vienkārša. Noklikšķiniet uz pogas Atvienot un pēc tam atlasiet “Jā”. Noklikšķiniet uz pēdējās atrašanās vietas, ar kuru esat veiksmīgi izveidojis savienojumu. Ievērojiet, ka šī atrašanās vieta tagad atrodas reģionu saraksta augšgalā. Tagad, lai pabeigtu reģionālās izmaiņas, izvēlieties citu atrašanās vietu, piemēram, Monreāla, QC Kanādā.

Jaunas virtuālās atrašanās vietas atvienošana un izvēle

Tagad savienosimies ar privātā tuneļa VPN tīklu un mainīsim virtuālos reģionus, vispirms neatvienojot. Vispirms noklikšķiniet uz “Savienot”. Ievērojiet, ka Monreālas atrašanās vieta tagad ir saraksta augšgalā. Ritiniet uz leju un atlasiet atrašanās vietu Lielbritānija, Londona. Tiek parādīts uzvedne ar jautājumu, vai vēlaties pāriet no Monreālas uz Londona serveriem. Noklikšķinot uz “Jā”, tiek pabeigtas izmaiņas virtuālajā Londonas reģionā.

Virtuālo reģionu maiņa, izmantojot privātā tuneļa pakalpojumu

Kā redzat, Windows privātā tuneļa klienta instalēšana un lietošana ir vienkārša. Klientam ir daži pamata savienojuma iestatījumi, bet lielākā daļa lietotāju var tikai pieņemt noklusējumus. Savienojuma izveide ar serveri privātā tuneļa VPN tīklā prasa tikai vienu vai divus klikšķus. Ja vēlaties izveidot savienojumu vai atvienoties ar serveri pašreizējā reģionā, atlasiet atbilstošo pogu. Lai mainītu virtuālās atrašanās vietas, vienkārši izvēlieties jaunu reģionu un izrietošajā uzvednē sakiet “Jā”.

  VPNhub pārskats 2023

Apmeklējiet privāto tuneli

Privātā tuneļa VPN Android lietotne

Android lietotnes instalēšana

Apmeklējiet privātā tuneļa VPN vietni, mobilajā ierīcē ritiniet līdz lejupielādes vietai un pieskarieties Android ikonai. Tādējādi Google Play veikalā tiek atvērta privātā tuneļa VPN instalēšanas lapa. Pieskarieties pogai “Instalēt”, lai sāktu lejupielādi uz savu Android tālruni. Kad instalēšana ir pabeigta, pieskarieties “Open”, lai to lietotu.

Privātā tuneļa Android lietotnes instalēšana

Piesakieties Android lietotnē

Lai varētu izmantot privātā tuneļa VPN pakalpojumu tālrunī vai planšetdatorā, jums ir jāautentificē savs konts. Vienkārši ievadiet e-pasta adresi un paroli, kuru izmantojāt sava konta izveidošanai, lai verificētu abonementu. Lai pirmo reizi sāktu lietotni, pieskarieties pogai “Pieteikšanās”.

Lietotāja privātā tuneļa Andriod pieteikšanās

Pirmā Android lietotnes savienojuma izveidošana

Tiks atvērts lietotnes VPN vārtejas ekrāns. Šeit ir viegli izveidot pirmo savienojumu ar privātā tuneļa tīklu. Vienkārši pieskarieties Ashburn, VA reģionā Amerikas Savienotajās Valstīs. Ievērojiet, ka ir pārbaudīts, kas norāda, ka tas ir pašreizējais virtuālais reģions. Tas liks jums ļaut privātajam tunelim izveidot savienojumu ar VPN tīklu. Pieskarieties “OK”, lai to pieņemtu, un virtuālās Virdžīnijas atrašanās vietas iestatīšana tiks pabeigta.

Jūsu pirmais privātā tuneļa VPN savienojums

Pievienotā informācijas paneļa lietotnes ekrānā tiek parādīta karte ar atrašanās vietas marķieri, jūsu pašreizējais VPN vārteja, servera piešķirtā IP adrese un izmantotais protokols / ports. Ritinot pa labi, tiek atvērts ekrāns, kurā laika gaitā tiek parādīts augšupielādes un lejupielādes joslas platums. Tas tiek parādīts gan skaitliski, gan grafiski.

Pirms mēs sīkāk aplūkojam lietotni darbībā, izpētīsim lietotnes izvēlni.

Privāts tunelis Android lietotņu izvēlnei

Tam piekļūst, pieskaroties tā ikonai (trīs horizontālas līnijas) paneļa ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Izvēlnes elementi ir šādi:

 • Palīdzība – atver atbalsta lapu Privātā tuneļa vietnē.
 • Iestatījumi – ļauj mainīt savienojuma protokolu un taimautu. Mēs tos pārbaudīsim minūtes laikā.
 • Paziņojumi – parāda jaunākos lietotņu paziņojumus.
 • Žurnāla fails – parāda savienojuma žurnālu un ļauj jums to koplietot ar privātā tuneļa atbalstu, ja rodas problēmas.
 • Mans abonements – tiek atvērta jūsu portāla abonēšanas informācijas lapa.
 • Izlogoties – piedāvā slēgt pašreizējo savienojumu un izslēdzas no lietotnes.

Privātā tuneļa Android lietotnes izvēlne

Privāts tunelis Android lietotņu iestatījumiem

Android lietotnes savienojuma iestatījumi, kurus varat mainīt, ir šādi:

 • VPN protokoli – kuru pamatā ir OpenVPN.
  • Adaptīvs – ir noklusējuma protokols. Tas mēģina izmantot UDP, lai izveidotu savienojumu, un pāriet uz TCP, ja tas neizdodas.
  • UDP – ir ātrākais OpenVPN protokols, jo tas nedara kļūdu pārbaudi.
  • TCP – Lēnāk nekā UDP, jo tas izlabo datu pakešu kļūdas.
  • HTTP starpniekserveris – TCP protokols caur 80. portu.
  • OBSF starpniekserveris – TCP protokols, kas iziet caur programmatūras izvēlēto portu.

Privātā tuneļa VPN Android lietotņu protokoli darbībā

 • Savienojuma noildze – ir laika periods, kas jāpagaida pirms savienojuma mēģinājuma sākšanas. Varat to iestatīt uz 10 sekundēm, 30 sekundēm, 1 minūti, 2 minūtēm vai nepārtraukti mēģināt vēlreiz.

Android VPN lietotne darbībā

Atvienoties no privātā tuneļa VPN servera un mainīt to uz citu reģionā ir viegli. Vispirms pieskarieties savienojuma pārslēgšanai, lai atvienotos no pašreizējā servera. Tālāk pieskarieties atrašanās vietas nosaukumam. Tādējādi tiek atvērts vārtu saraksts ar mūsu pašreizējo reģionu augšpusē. Ritiniet uz leju un atlasiet Monreālas, Kalifornijas reģionu, kurš pabeidz savienojumu ar jauno serveri.

Privātā tuneļa serveru atvienošana un mainīšana

Lai mainītu virtuālos reģionus, neatvienojoties no pašreizējā, pieskarieties pašreizējam savienojumam, lai atvērtu VPN vārteju sarakstu. Pēc tam atlasiet jauno atrašanās vietu, piemēram, Londona, Apvienotā Karaliste. Pieskarieties “OK”, kad tiek parādīts uzaicinājums mainīt savienojumu, lai pabeigtu procesu.

Reģionu maiņa, izmantojot privātā tuneļa Android lietotni

Lietotni Privātā tuneļa VPN Android ierīcē ir viegli instalēt tālrunī vai planšetdatorā. Pēc instalēšanas jūs varat to izmantot, lai izveidotu savienojumu ar viņu pakalpojumu tikai ar vienu vai otru krānu. Serveru maiņu uz jauniem reģioniem var veikt, neatvienojot. Tas ļauj vienkārši mainīt virtuālos reģionus, lai piekļūtu vietējai bankai vai iecienītākajam straumēšanas saturam.

Privātā tuneļa VPN ātruma pārbaude

Privātā tuneļa tīkla kopējais sniegums bija labs. Ātruma pārbaude parāda, ka viņu tīkls darbojas apmierinoši. Tāpat kā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju, pieslēdzoties privātā tuneļa pakalpojumam, bija neliels interneta ātruma zaudējums. Zaudējumi galvenokārt rodas aprēķinu izmaksu dēļ, kas saistītas ar visas jūsu interneta trafika šifrēšanu.

Privātā tuneļa ātruma pārbaude

Kā redzams no iepriekš redzamajiem attēliem, privātā tuneļa šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 28.30 Mb / s līdz 23,72 Mb / s. Tas ir apmēram 16% kritums serverim Čikāgā, kas ir mērens kritums, bet tomēr pieņemams. Šo veiktspējas zaudējumu kompensē papildu drošība, ko nodrošina to šifrēšana. Prāta miers, sērfojot iecienītajā kafejnīcā vai skatoties iecienīto šovu, gaidot nākamo reisu, ir vērts zaudēt lejupielādes ātrumu..

Secinājums

Privātais tunelis darbojas interneta privātuma biznesā kopš 2004. gada. Viņu tīklu pārvalda OpenVPN Technologies Inc., atvērtā koda OpenVPN protokola izstrādātājs, ko izmanto daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji. Tas viņiem ir devis diezgan nelielu ticamību nozarē.

Viņu tīkls ir salīdzinoši mazs, bet aptver populārākos tiešsaistes reģionus. Tam ir serveri Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā. Privātā tuneļa VPN ir 50+ serveri 12 dažādās valstīs ar vairākām vietām visā Amerikas Savienotajās Valstīs. Tīklam nav ierobežojumu attiecībā uz P2P trafiku, bet, tā kā tie reģistrē dažus savienojuma datus, tas, iespējams, nav labākā izvēle torrent lietotājiem. Tikai tās ierīces, kuras atbalsta OpenVPN, var izveidot savienojumu ar savu tīklu, visiem pārējiem protokoliem neizdosies izveidot savienojumu.

Privātajā tunelī ir pielāgota programmatūra Windows, Mac OS X, iOS, Amazon un Android lietotājiem. Viņu lietotnes ir viegli instalēt. Tās ir arī vienkārši lietojamas, jo tām ir tikai daži pielāgošanas iestatījumi. Viņu programmatūra atbalsta tikai OpenVPN protokolu. Visas to piedāvātās protokola iespējas izmanto 128 bitu AES šifrēšanu. Programmatūra ietver aizsardzību pret interneta noplūdi un DNS vaicājumiem.

Privātā tuneļa tīmekļa vietnē ir tiešraides aģents. Balstoties uz mūsu pieredzi, tas ir 24/7/365. Viņu tērzēšanas aģenti ir informēti par vispārēju VPN izmantošanu, jautājumiem par rēķiniem un zema līmeņa tehniskiem jautājumiem. Vairāk iesaistītās tehnoloģiju problēmas vecākais tehniskais personāls risina, izmantojot e-pastu un tiešsaistes biļetes. Uz visām trim biļetēm, kuras mēs iesūtījām, uz dažām stundām tika atbildēts. Viņiem ir arī nelieli atbalsta jautājumi un atjaunināta sociālo mediju klātbūtne.

Kas mums visvairāk patika privātā tuneļa VPN:

 • Pielāgoti klienti operētājsistēmai Windows, Mac OS X.
 • Mobilās lietotnes iOS, Amazon un Android ierīcēm.
 • Noplūde, DNS vaicājums un aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.
 • Jaunie lietotāji saņem 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma kontu.
 • Par viņu pakalpojumu saprātīga cena.
 • Elastīgs plāns maziem uzņēmumiem.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Paplašiniet tīklu ar vairākām vietām (Austrumeiropa, Okeānija un Dienvidamerika).
 • Pievienojiet nogalināšanas slēdzi viņu programmatūrai.
 • Palieliniet fiksētā plāna vienlaicīgos savienojumus.

Privātā tuneļa VPN tīklam ir serveri trīs kontinentos. Viņu tīklam ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Tie nodrošina 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu jauniem kontiem. Tas ļaus jums daudz laika pārbaudīt viņu apkalpošanu un atbalstu. Ja tas atbilst visām jūsu tiešsaistes vajadzībām, jūs varat reģistrēties, sākot no tikai USD 35 gadā.

Apmeklējiet privāto tuneli

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me