Šis ir mans VPNSecure.me pārskats, kura nosaukums ir VPN.S Secure Networks, kurš drošības telpā sāka darboties 2011. gadā. Tie atrodas Kvīnslendā, Austrālijā. Viņu mērķis ir nodrošināt lietotājiem atvērtu un drošu internetu. To panākot, viņi piedāvā VPN, SSH un HTTP starpniekservera pakalpojumus. Šie pakalpojumi palīdzēs saglabāt jūsu privātumu, anonimitāti un drošību, sērfojot internetā. Viņiem ir arī viedais DNS pakalpojums, kas ļaus jums skatīties dažu iecienītāko straumēšanas multivides kanālu saturu, noņemot no tiem kaitinošos ģeogrāfiskos blokus..

VPNSecure.me pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

VPNSecure nodrošina vairākus pakalpojumus, ieskaitot VPN, SSH (šifrētu starpniekserveri), HTTP starpniekserveri (bez šifrēšanas – tikai IP adrese) un viedāku DNS. VPN šifrēs visu satiksmi un nodos to caur drošu tuneli. No otras puses, SSH izveidos drošu tuneli tikai tām lietojumprogrammām, kuras esat iestatījis tā izmantošanai. To bieži sauc par “nabadzīga cilvēka VPN”. HTTP starpniekserveris darbojas tikai kā starpnieks starp jums un internetu, lai jūsu IP būtu maskēts.

VPNSdrošības dienests

VPN.S piedāvā daudz dažādu plānu saviem piedāvātajiem pakalpojumiem. Pirmkārt, viņiem ir OpenVPN pamata plāns. Šis plāns ietver lietotnes mobilajām ierīcēm, piekļuvi visiem VPN serveriem 41 pasaulē visā pasaulē, protokolu OpenVPN, piekļuvi HTTP starpniekserverim un viedāku DNS piekļuvi. To tirgo, izmantojot trīs dažādu termiņu paketes, kas satur 1 mēnesi, 6 mēnešus un 12 mēnešus. Viņiem ir arī bezmaksas 30 dienu OpenVPN plāns, kas ierobežo jūsu izmantošanu līdz 2 GB.

VPNSecure OpenVPN cenu noteikšana

Līdzīgi kā citi, kurus esam pārskatījuši, VPNSecure piedāvā arvien lielākas mēneša atlaides OpenVPN, jo termiņš palielinās. Tādējādi jūs varat saņemt viņu pakalpojumu mēnesi par USD 9,95 mēnesī, 6 mēnešus par USD 8,30 mēnesī un 12 mēnešus no tikai USD 7,50 mēnesī. Tāpēc, ja jūs pierakstāties uz gadu, tas ir tāpat kā iegūt trīs mēnešus ilgs pakalpojums bez maksas.  Viņi arī piedāvā plānu, kas ietver OpenVPN un PPTP, ko jūs varat saņemt tikai par USD 9,16 mēnesī. Ja jums tas ir nepieciešams, viņiem ir arī OpenVPN un SSH Socks plāni, kuriem ir paredzētas IP adreses par apmēram USD 10,00 mēnesī vairāk.

Zemāk ir citu pakalpojumu plānu apakškopa, ko viņi piedāvā papildus standarta plānam. Tikai PPTP plāns ir šifrēts VPN plāns. HTTP starpniekserveris ir tikai IP adreses maiņa jūsu lietojumprogrammām, kas ir iestatītas tā izmantošanai. Viedāks DNS ir pakalpojums, kas ļauj piekļūt ģeogrāfiski bloķētiem straumējošiem multivides kanāliem. Tas ir arī nešifrēts pakalpojums.

Citi VPNSecure pakalpojumi

Jūs varat iegūt VPN, izmantojot tikai PPTP protokolu, par USD 7,95 mēnesī vai no tikai USD 5,83 mēnesī uz divpadsmit mēnešu termiņu. HTTP starpniekserverim var būt 4,95 USD mēnesī vai tikai 4,16 USD mēnesī, ja jūs abonējat divpadsmit mēnešus. Visbeidzot, jūs varat skatīties savus iecienītos straumēšanas multivides kanālus par USD 4,95 mēnesī vai tikai par USD 3,75, ja reģistrējaties uz 12 mēnešu pakalpojumu. Kā redzat no šī īsa dažu to cenu pārskatīšanas, VPNSecure piedāvā plašu pakalpojumu plānu klāstu.

Tāpat kā lielākajā daļā pakalpojumu, kurus mēs pārskatām, visi maksājumi tiek veikti kā viens maksājums visā termiņa laikā. VPN.S pieņem lielāko daļu kredītkaršu, ieskaitot Visa, MasterCard, Discover un American Express. Maksāt var arī, izmantojot PayPal. To darot, varēsit izmantot PayPal, lai pārvaldītu konta maksājumus. Pie papildu maksāšanas iespējām pieder Perfect Money, Payza, CashU un Bitcoin. Maksāšana ar Bitcoin ļaus jums palikt anonīmam.

Atmaksas tiek piedāvātas tikai tiem, kuri vispār nevar izmantot SecureVPN pakalpojumu. Jums ir jāizmanto visas iespējas, izmantojot viņu atbalstu, un neesat varējis atrisināt šo problēmu. Turklāt nedrīkst būt izmantots vairāk nekā 50 MB joslas platuma. Tā kā šīs atmaksas prasības ir ļoti specifiskas, es iesaku izmantot 2 dienu izmēģinājuma iespējas, pirms izlemjat abonēt ilgāku termiņu.

Bezriska izmēģinājuma periods

VPNSecure nodrošina sava standarta VPN izmēģinājuma kontus OpenVPN, OpenVPN + PPTP pakalpojumos. Šie konti ir USD 2,00 par 2 darba dienām. Izmēģinājumi ļaus jums piekļūt pilnam maksas pakalpojumam izmēģinājuma periodā. Tas nozīmē, ka jums būs pilnīga piekļuve visiem viņu serveriem ar neierobežotu pārslēgšanos starp tiem. Es iesaku, ja vēlaties izmantot kādu no šīm iespējām, izmēģiniet OpenVPN + PPTP, jo jūs varēsit pilnībā pārbaudīt viņu VPN pakalpojumu. Izmēģinājuma konts ļaus jums pārskatīt un novērtēt jūsu interesējošo pakalpojumu, lai pārbaudītu, vai tas atbilst jūsu vajadzībām, pirms reģistrējaties ilgāka termiņa kontam. Ja maksājat par izmēģinājuma kontu, izmantojot PayPal, jums būs jāanulē konts pirms izmēģinājuma perioda beigām, ja jūs nolemjat, ka pakalpojums nav paredzēts jums, vai arī jums automātiski tiks iekasēts rēķins par atkārtotu mēneša plānu. Ja maksājat, izmantojot citas metodes, izmēģinājums vienkārši beidzas pēc pārbaudes laika.

  Privātā tuneļa pārskats 2023

Papildus sava standarta OpenVPN pakalpojuma izmēģinājuma kontam viņi piedāvā arī bezmaksas ierobežota joslas platuma kontu, kuru varat izmantot, lai pārbaudītu viņu pakalpojumu. Tomēr es domāju, ka šis konts ir vairāk piemērots gadījuma VPN lietotājam. To var atjaunot ik pēc 31 dienām, un tā ir ierobežota ar 2 GB joslas platumu. Tas netiek automātiski atjaunots, tāpēc katru mēnesi tas būs manuāli jāatjauno.

Apmeklējiet vietni VPNSecure

Tīkla un servera atrašanās vietas

VPNSecure ir vidēja lieluma tīkls ar vairāk nekā 53 serveriem 41 valstī. Šajā pārskatā tika atklāts, ka viņiem ir serveri Āzijā, Centrālamerikā, Eiropā, Okeānijā, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā. Tas viņiem nodrošina klātbūtni katrā pasaules malā, lai jūs varētu piekļūt viņu pakalpojumiem gandrīz no jebkuras vietas. Tā kā viņiem ir atrašanās vietas visā pasaulē, iespējams, jūs varat atrast sev tuvu serveri, lai ātrāk piekļūtu VPN neatkarīgi no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Ir viens ierobežojums. Australia 2 serverim Sidnejā ir ierobežots līdz 50 GB joslas platumam mēnesī. Visiem pārējiem serveriem ir neierobežota piekļuve, ieskaitot pārējos Austrālijas serverus.

ValstisServeriProtokoliLogpolitika
41 53 OpenVPN, PPTP Nav lietošanas žurnālu

To valstu un pilsētu saraksts, kurās ir VPN serveri, ietver:

 • Āfrika
  • Ēģipte – Kaira; Dienvidāfrika – Keiptauna;
 • Āzija
  • Honkonga – Tsens Vans; Indija – Noida; Izraēla – Petah Tikva; Japāna – Komatsubara – Tokija (2); Krievija – Maskava; Singapūra – Singapūra; Taivāna – Taičunga; Turcija – Stambula;
 • Centrālamerika
  • Kostarika – Sanhosē; Panama – Los Santos;
 • Eiropa
  • Austrijā – Torlis; Čehu – Zlins; Somija – Helsinki; Francija – Roubaix; Vācija – Steele; Islande – Reikjavīka; Īrija – Dublina; cilvēka sala – Douglas; Itālijā – Marko; Latvija – Rīga; Lietuva – Šauļi; Luksemburga – Šteinsels; Moldovā – Kišiņeva; Nīderlande – Amsterdama (2); Polija – Ščirka; Portugāle – Lisabona; Rumānija – Čiajna; Spānija – Barselona; Zviedrija – Stokholma; Šveice – Lozanna; Ukraina – Odesa; Apvienotā Karaliste – Ieleja – Kenta (2);
 • Okeānija
  • Austrālija – Brisbena – Sidneja – Melburna; Jaunzēlande – Oklenda;
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda – Monreāla; Meksika – Mehiko; Savienotās Valstis – Sekaukusi (2) – Losandželosa (2) – Denvera (2)
 • Dienvidamerika
  • Brazīlija – Sanhosē do Rio Preto; Čīle – Santjago;

Ja abonējat tikai viņu viedo DNS pakalpojumu, multivides pakalpojumu straumēšanai jums būs piekļuve serveriem šādās valstīs:

 • Austrālija, Austrija, Čehija, Ēģipte, Somija, Francija, Vācija, Honkonga, Islande, Īrija, Menas sala, Itālija, Japāna 3, Luksemburga, Nīderlande, Jaunzēlande, Panama, Portugāle, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukrainā, Apvienotajā Karalistē un ASV.

Privātums un drošība

VPNSecure ir: nav žurnāla Privātuma politika. Viņi saka: “mūsu politika: VPN NAV IERAKSTĪŠANAS ne tagad, ne nekad ..” Viņu nostāju par jūsu privātās dzīves neaizskaramību apkopo šāds fragments no viņu Privātuma politika.

Uzņēmuma VPNSecure Pty Ltd politika ir respektēt tā dalībnieku privātumu. SIA VPNSecure Pty neuzraudzīs jūs vai jūsu Pakalpojuma, tostarp tā satura, izmantošanu bez jūsu iepriekšējas atļaujas, ja vien VPNSecure Pty Ltd nav pamata uzskatīt, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai: (1) atbilstu likumīgajām prasībām vai ievērotu tiesvedību; (2) aizsargāt un aizstāvēt VPNSecure Pty Ltd tiesības vai īpašumu (3) izpildīt līgumu; vai 4) lai aizsargātu pārējo dalībnieku intereses.

Kas attiecas uz jūsu interneta informācijas drošību un pārlūkošanas paradumiem, VPN.S to arī aptver. Viņi piedāvā tikai dažus protokolus, ieskaitot OpenVPN un PPTP, lai šifrētu visu jūsu tiešsaistes datplūsmu un neļautu visiem tiešsaistes darījumiem no ziņkārīgo acu. Viņu standarta pakalpojums izmanto OpenVPN protokolu OpenSSL, kura dati tiek aizsargāti ar 128 bitu DES-CBC šifrēšanu ar 2048 bitu atslēgu un vadības kanālu izmantošanu savienojumā. Viņu SSH pakalpojums izmanto OpenVPN TCP protokolu ar līdzīgu šifrēšanas stiprumu. Tas lietotājiem nodrošina drošību, kā arī privātumu, vienlaikus izmantojot savu pakalpojumu. PPTP protokolā tiek izmantota 128 bitu šifrēšana, un to galvenokārt izmanto gadījumos, kad OpenVPN nevar izmantot, vai straumēšanas multividei, kur ātrums vairāk rada bažas nekā drošība.

  Spoku apskats 2016

Apmeklējiet vietni VPNSecure

Praktiska pārbaude

Neviena pārbaude nebūtu pilnīga bez pārbaudēm. Es gribētu sākt ar to, ka VPNSecure mūsu ātruma pārbaudē darbojās labi. Viņiem ir pielāgota programmatūra Windows, Mac un Linux lietotājiem. Viņiem ir arī pielāgotas lietotnes mobilajām ierīcēm, piemēram, iOS (iPhone, iPad) un Android. Tas gandrīz ikvienam ļauj ērti izmantot savu pakalpojumu neatkarīgi no viņu izvēlētās operētājsistēmas. Programmatūru operētājsistēmai Windows un Mac varat lejupielādēt tieši no viņu vietnes, piekļūstot viņu lejupielādēt lappuse. Vietnes galvenajā izvēlnē novietojiet peles rādītāju uz atbalsta un pēc tam noklikšķiniet uz lejupielādes pogas, kas parādās, kā parādīts zemāk.

VPNSecure lejupielāde

Šajā lapā ir saites uz Windows, Apple – Mac, Linux, un Android / iOS lapas apakšā. Noklikšķinot uz viena no šīm, tiek mainītas iespējas, kas parādītas virs saitēm. Atlasot vienu no šīm opcijām, tiks sākts šīs programmatūras lejupielādes process. Tas ir parādīts zemāk redzamajā ilustrācijā ar atlasīto Windows OS.

VPNSecure Windows programmatūra

Savienojuma izveide no Windows

Kā redzat iepriekš redzamajā attēlā, VPNSecure ir dažādas pielāgotas programmatūras operētājsistēmai Windows, kas ietver OpenVPN klients, a Viedāks DNS klients, a SSH Socks5 starpniekserveris klients un a Chrome HTTP starpniekserveris pagarinājums. Noklikšķinot uz OpenVPN klients augšējā attēlā klients tiks lejupielādēts jūsu datorā, kur varēsit to palaist un instalēt. Pēc instalēšanas jūs varēsit izveidot savienojumu un atvienoties ar jebkuru VPNSecure tīkla serveri, veicot tikai dažus vienkāršus klikšķus. Viņu Windows VPN GUI ir tīrs, ar dažiem iestatījumiem un ļoti draudzīgs lietotājam. To var pielāgot arī pieredzējušāki lietotāji.

VPNSecure Windows klients

Pirmoreiz instalējot klientu vai atsakoties, jūs redzēsiet pieteikšanās ekrānu, kas līdzīgs pirmajam ekrānuzņēmumam iepriekš. Kad esat ievadījis Lietotājvārds un Parole savam kontam un noklikšķiniet uz Ielogoties, jūs tiksit novirzīts uz savienojuma ekrānu, kā parādīts otrajā attēlā. Noklikšķinot uz Trīskārša horizontāla josla ikona šī ekrāna augšējā kreisajā stūrī parādīs bīdāmo izvēlni, lai ātri pārvietotu ekrānus, kā parādīts trešajā attēlā. Noklikšķinot Savienojums šajā izvēlnē tiks parādīts savienojuma ekrāns (otrais attēls iepriekš). Savienojuma izveide ar serveri ir tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz izvēlētā servera un izvēles Pievienojieties no pop up. Pēdējais attēls parāda savienojumu ar serveri Apvienotajā Karalistē. Lai atvienotu serveri, vienkārši atkārtojiet procesu un atlasiet Atvienojiet opcija. Savienojuma ekrāns ļauj ar vienkāršu skatienu pateikt savienojuma statusu un atrašanās vietu.

Kā redzat, ir ļoti viegli nomainīt serverus ar VPNSecure Windows programmatūru. Noklikšķinot uz Iestatījumi iepriekš bīdāmajā izvēlnē tiks atvērts iestatījumu ekrāns, kurā ir izvēles rūtiņas un pogas:

 • Iespējo DNS aizsardzību pret noplūdi – labot DNS noplūdes, lai palīdzētu saglabāt jūsu anonimitāti, ja kāda lietojumprogramma nav rīkojusies.
 • Saglabājiet lietotājvārdu un paroli – ļauj automātiski pieteikties, kad tiek palaists VPNSecure klients.
 • Atvērts startējot – startējot datoru, startējiet VPN.S klientu
 • Atspējot internetu, atspējot – nogalināt slēdzi, lai aizsargātu un nodrošinātu jūsu interneta lietošanu. Tas tiek atspējots, kad klients aizveras.
 • Notīrīt neseno serveru sarakstu – noklikšķiniet, lai notīrītu iepriekš izmantoto serveru sarakstu.
 • Windows 8 maršruta labošana – lai labotu problēmas, kuras Windows 8 dažreiz rodas ar pakalpojumu OpenVPN.

Papildus šiem iestatījumiem viņiem ir arī daži konfigurācijas un maršrutēšanas iestatījumi, kurus var izmantot tehniskāki lietotāji. Noklikšķinot Droša saite ļaus jums saistīt atsevišķas lietojumprogrammas ar VPN savienojumu, lai tās nevarētu piekļūt internetam bez savienojuma ar VPN. Pašlaik tas ir beta versijā, tāpēc noteikti pārbaudiet to ar savu lietojumprogrammu, lai pārliecinātos, vai tas ir saderīgs ar to. Noklikšķinot Atbalsts ļaus jums izveidot problēmu biļeti un pēc izvēles ļaus jums nosūtīt žurnāla informāciju ar to. Noklikšķinot uz atteikties, jūs iziesit no VPN klienta un atgriezīsieties pieteikšanās ekrānā. VPNSecure ir arī manuālas instalēšanas rokasgrāmatas PPTP savienojumiem.

Apmeklējiet vietni VPNSecure

Sazinieties ar Mac klientu

VPNSecure klients operētājsistēmai Mac OS X ir ļoti līdzīgs tā Windows programmatūrai. Tas atvieglo savienojumu ar VPN pakalpojumu tiem, kuri var izmantot dažādas OS. Jaunāko Mac klienta versiju var lejupielādēt tieši no VPN.S vietnes, tāpat kā ar Windows programmatūru. Mac klientam ir līdzīga GUI kā tā Windows brālēnam. Tas ir tīrs, tam ir tikai daži pamata iestatījumi, un to ir tikpat viegli izmantot. Mac lietotāji novērtēs tā vienkāršību un spēs pārslēgt serverus tikai ar pāris klikšķiem. Mac programmatūra savienojumiem izmanto OpenVPN protokolu. VPNSecure ir arī rokasgrāmatas PPTP iestatīšanai Mac OS X tiem, kam tas nepieciešams.

  FrootVPN apskats

Pievienojiet no iPhone vai iPad

VPNSecure ir arī lietotne iPhone, iPad un iTouch. Lietotnei nepieciešama iOS 4.3 vai jaunāka versija, un tā ir optimizēta iPhone 5. Apple iOS lietotāji, kuri arī izmanto darbvirsmas OS, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu, novērtēs, ka lietotnes izskats un izskats ir tāds pats kā viņu darbvirsmas klientiem. Lietotnei ir līdzīga GUI saskarne kā Windows un Mac klientam bez tik daudz funkciju. Tam ir arī citas ar kontu saistītas iespējas.

VPNSecure iOS lietotne

Augšējie attēli parāda, ka iOS lietotne darbojas iPhone. Ekrānuzņēmums kreisajā pusē parāda lietotnes savienojuma ekrānu tūlīt pēc pieteikšanās. Tajā ir tā pati tīrā GUI. Savienošana vai atvienošana ar VPN serveriem ietver tikai dažus pieskārienus. Attēlā pa kreisi augšpusē redzams pamata savienojuma ekrāns, kad notiek pieteikšanās. Centrā esošajā attēlā ir redzama bīdāmā ekrāna izvēlne, kurai var piekļūt, pieskaroties Trīskārša horizontāla josla ikona attēla augšējā kreisajā stūrī. Pēdējā attēlā ir parādīta lietotne, kas savienota ar VPN serveri Singapūrā. Bīdāmajai izvēlnei ir papildu Konts cilne nav atrasta darbvirsmas klientā. Pārējās cilnes ir līdzīgas to kolēģu darbvirsmām. VpNSecure ir arī rokasgrāmata, lai konfigurētu PPTP protokolu iOS ierīcēm.

Apmeklējiet vietni VPNSecure

Izveidojiet savienojumu ar Android ierīcēm

Līdzīgi kā Windows un Mac lietotnēs, manā pārskatā tika atklāts, ka VPNSecure lietotnē Android tiek izmantots arī OpenVPN protokols, lai izveidotu savienojumu ar serveriem. Tas atbalsta operētājsistēmu Android 4.0 vai jaunāku versiju. Šī lietotne var palīdzēt aizsargāt jūsu wi-fi savienojumus, šifrējot visu jūsu Android interneta trafiku un pārraidot visu caur drošu tuneli.

Lietotne VPNSecure Android

Attēlā parādīti daži darbībā esošās lietotnes ekrānuzņēmumi. Pirmais attēlo pieteikšanās ekrānu. Kad esat ievadījis Lietotājvārds, Parole un noklikšķiniet uz Ielogoties poga, tiek parādīts savienojuma ekrāns, kas redzams virs centra. Pēdējā ekrānā tiek parādīta lietotne, kas Portugālē ir savienota ar OpenVPN UDP serveri. Tāpat kā iOS lietotne, viss, kas nepieciešams serveru atlasīšanai vai mainīšanai, ir daži vienkārši pieskārieni. Tam ir arī bīdāma izvēlne, kurai var piekļūt, pieskaroties Trīskārša horizontāla josla ikona attēla augšējā kreisajā stūrī, lai konfigurētu lietotnes opcijas.

Apmeklējiet vietni VPNSecure

VPNSecure ātruma pārbaude

Mūsu ātruma pārbaudē VPNSecure bija diezgan labs. Viņu servera ātrums Vašingtonā bija labs. Jums vajadzētu būt gandarītam par viņu tīkla ātrumu, pamatojoties uz mūsu pārbaudēm. Šis tests tika veikts, izmantojot viņu Windows klientu ar OpenVPN UDP protokolu.

VPNSecure Windows ātruma pārbaude

Kā redzat, bija aptuveni 29% ātruma starpības starp savienojumu tieši ar manu ISP un savienojumu ar serveri Vašingtonā. Kā jau tika gaidīts, savienojuma ātrums bija neliels zaudējums, bet par papildu drošību, ko nodrošināja jūsu datu šifrēšana un savienojums ar šo. ir vērts zaudēt ātrumu. Ar gandrīz 25 Mb / s ātrumu šis pakalpojums joprojām ir pietiekami ātrs visām jūsu interneta vajadzībām. Izmantojot šo pakalpojumu, jums nebūs problēmu, lai nodrošinātu savus darījumus vai straumētu multividi no iecienītākā pakalpojumu sniedzēja.

VPNSecure apskats: secinājums

VPNSecure atrodas privātuma telpā kopš 2011. gada. Viņiem ir tīkls, kurā ir vairāk nekā 53 serveri, kas darbojas 41 dažādās valstīs. Viņiem nav žurnālu politikas, bet viņi, šķiet, savā privātuma politikā norāda, ka viņi varētu reģistrēties, ja viņiem ir pietiekama provokācija. Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac, Linux, iOS un Android, kas lietotājiem atvieglo viņu VPN pakalpojuma izmantošanu. Viņiem ir OpenVPN un PPTP protokolu atbalsts. Viņiem ir arī viedais DNS pakalpojums, kas bez maksas ir iekļauts viņu apmaksātajos VPN plānos.

Kas man visvairāk patika saistībā ar pakalpojumu:

 • Viegli lietojama pielāgota programmatūra operētājsistēmai Windows, Mac OS X un Linux
 • Mobilās lietotnes operētājsistēmai iOS un Android
 • Pielāgota programmatūra visdrošākajam OpenVPN protokolam ar izvēles PPTP atbalstu, ja jums ir ierīce, kas neatbalsta OpenVPN
 • TCP izraudzītie serveri, lai ugunsmūrus būtu vieglāk apiet
 • Viņu termiņu plānu cenu atlaide
 • Vairāk anonīmu maksājumu iespēju, piemēram, Bitcoin

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Noskaidrojiet daļu no viņu privātuma politikas valodas par to, kas viņiem var izraisīt informācijas vākšanu
 • Apvienojiet plānus un samaziniet piedāvāto plānu skaitu
 • Integrējiet PPTP vai citus protokolus to pielāgotajā programmatūrā
 • Pievienojiet vairāk atbalstīto kanālu viņu viedajam DNS pakalpojumam

Mans pārskats par VPN.S pakalpojumu atrada vietni, kurā bija viegli orientēties. Pielāgotā programmatūras GUI bija ļoti draudzīga lietotājam, jo ​​tā bija kodolīga un viegli lietojama ar minimāliem iestatījumiem. Viņi ļauj viegli izvēlēties, izveidot savienojumu vai atkārtoti izveidot savienojumu ar saviem VPN serveriem, veicot tikai vienu klikšķi vai divus, neatkarīgi no tā, kuru OS vai ierīci izvēlaties izmantot. Izmantojiet viņu divu dienu izmēģinājumu un apskatiet, ko domājat paši.

Apmeklējiet vietni VPNSecure

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me