Rekomenduojama: žiūrėkite „Big Brother“ iš bet kurios vietos, naudodami mūsų geriausiai vertinamą VPT „ExpressVPN“

Didysis brolis JAV„Big Brother“ yra televizijos realybės šou, pirmą kartą parodytas 1999 m. Nyderlanduose. CBS įsigijo teises į parodą 2000 m. Pradžioje ir nuo šiol jas saugojo JAV. Nuo to laiko šou tapo tarptautine franšize, turinčia daugiau nei 54 skirtingas versijas. Remiantis George’o Orwello knyga, pavadinta 1984 m., Laidos tikslas yra atskirti žmonių grupę, vadinamą „HouseGuests“, nuo išorinio pasaulio ir naudoti kameras, kad būtų galima stebėti ir įrašyti viską, kas vyksta namuose. Šios taisyklės išimtis yra ekstremali situacija šeimoje arba šeimos nario praleidimas. Šiais metais spektaklio premjera bus 2023 m. Birželio 25 d.

Geriausias VPN, skirtas „Big Brother“ srautui

Pirmiausia norėsite rasti patikimą VPN paslaugą. Tokiu atveju norėsite vieno su greitais VPN serveriais JAV. Kadangi šis kanalas pasiekiamas tik šalyje, mes dalinsimės VPN teikėjais dideliais tinklais. Visos trys paslaugos maloniai pasiūlė nuolaidą. Sutaupykite neribotame VPN, kad atblokuotumėte kanalus ir apsaugotumėte privatumą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Kaip naudoti VPN žiūrėti tiesioginius BB kanalus

Mes panaudosime „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žiūrėti laidą ir tiesioginius kanalus. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Mobiliųjų įrenginių vartotojai gali atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ programas. Jūs netgi galite prijungti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. Visa jūsų komunikacija bus siunčiama per VPN, kuris palaiko tokius įrenginius kaip žaidimų pultai ir srautinių transliacijų dėžės. Jie netgi turi programą, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams.

  Kaip žiūrėti TV ne JK

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu. Atminkite, kad mes naudojame vaizdus iš JAV serverių, nes „Big Brother“ geografiškai riboti tik JAV.

„ExpressVPN“ serverio vietos

  • Kadangi „CBS All Access“ galima tik JAV, norėsite pasirinkti serverį JAV. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visoje JAV.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai jūs turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite naršyti internete ar žiūrėti „Big Brother“ taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį, bet norėsite prisijungti prie serverio JAV, kad galėtumėte žiūrėti tiesioginius kanalus.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Paslauga, skirta naudoti už JAV ribų, gali padėti atblokuoti tokias populiarias paslaugas kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis tiek reikia tokių paslaugų kaip „Netflix“ paskyros, tačiau VPT padės žiūrėti amerikiečių laidas ir filmus „Netflix“, tarsi būtumėte fiziškai ten ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

  Kaip tiesiogiai žiūrėti „ATP Cup 2023“ varžybas internetu

„Big Brother“ 21 sezono renginiai

Trumpai apžvelgiame „Big Brother 21“ tvarkaraštis CBS:

  • Birželio 25 d., Antradienis ir birželio 26 d., Trečiadienis – 2 naktų premjera 20:00 val. EDT
  • Sekmadieniais 20:00 val. EDT
  • Trečiadieniais 9:00 EDT
  • Ketvirtadieniais 9:00 EDT
  • Tiesioginės informacijos siuntimas prasidės birželio 26 d., Trečiadienį, PDT, 9.00 val

Pirmasis „Big Brother USA“ sezonas pasirodė 2000 m. Liepos 5 d. CBS tinkle. Šioje laidos versijoje „HouseGuests“ varžosi dėl 500 tūkst. Galite žiūrėti laidą naudodami „CBS All Access“, kol esate užsiprenumeravę ir esate JAV. Jei norite žiūrėti laidą iš JAV, jums reikės naudoti VPN.

Nors BB nuostata bėgant metams išliko ta pati, pats šou pasikeitė. Siekdami, kad pasirodymas išliktų šviežias, „Big Brother“ ekipažas visada rengia naujas varžybas ir namų tvarkytojų posūkius. Spektaklyje paprastai būna įdomių žmonių ir šie metai nėra išimtis. Su 20-mečio sezonu „Big Brother House“ visiškai keičiasi. Galite lažintis, kad šiemet bus naujovių.

Pažvelkime į „Big Brother“ sezono 21 svečius:

„NameAgeFromOccupation“
Išanalizuokite „Talvera“ 22 Kalifornijoje Futbolo žvaigždė
Christie Murphy 28 Naujasis Džersis Boutique savininkas
Clifas Hoggas III 53 Teksasas Naftos inžinierius
Deividas Aleksandras 29 Gruzijoje Fotografas
Holly Allenas 31 Kalifornijoje Vyno safari vadovas
Izabelė Vanga 22 Kalifornijoje Visuomenės sveikatos analitikas
Jackas Matthewsas 28 Floridoje Kūno rengybos treneris
Džeksonas Michie 23 Kalifornijoje Serveris
Jessica Milagros 30ish Ilinojus Modelis
Kathryn Dunn 29 Teksasas Rinkodaros vykd
Kemi Faknule 25 Niujorkas Marketingo strategas
Nikas Maccarone’as 27 Naujasis Džersis Terapeutas
Nicole Anthony 24 Niujorkas Ikimokyklinė pagalba
Ovi Kabir 22 Tenesis Koledžo studentas
Samas Smithas 31 Pensilvanija Sunkvežimio vairuotojas
Tommy Bracco 28 Niujorkas Brodvėjaus šokėja

Anksčiau „Big Brother“ turėjo aukščiausio lygio tiesioginio transliavimo kanalus, kuriuose galėjote žiūrėti kanalus visą parą ir visą parą bei turėti prieigą prie turinio, kuris yra brandesnio pobūdžio nei paprastai rodomas per televiziją. Be to, galite žiūrėti įvairių svečių vaizdo įrašus BB21 Interneto svetainė. Įprasti epizodai pasiekiami CBS.com, kai jūs prisijungiate.

  Kaip žaisti „Fallout 76“ naudojant VPN

Jei jūs gyvenate ne JAV ir norite peržiūrėti kanalą, būsite blokuoti be VPN. Geografinis blokavimas yra technologija, naudojama blokuoti prieigą ne jų tikslinei auditorijai. Kitaip tariant, jei būtumėte kitoje šalyje, išskyrus JAV, būtumėte užblokuotas dėl licencijavimo apribojimų. VPN paslauga leis jums peržiūrėti šį turinį ir pridėti šifravimo sluoksnį prie savo duomenų. Jei turite galiojančią „CBS All Access“ prenumeratą, galėsite žiūrėti taip, lyg būtumėte JAV.

Sekite naujausius „Big Brother 21“ posūkius ir stebėkite, kaip visos jūsų dramos rodomos tiesiogiai prieš jūsų akis. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis BB21 bet kurioje pasaulio vietoje naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me