„Torrent“ anonimiškai - „Socks 5 Proxy Image“Kai kalbama apie P2P failų mainus, populiarūs „torrent“ klientai palaiko tarpinį serverį ir VPN. Nepriklausomai nuo to, kurią programą naudojate, daugelio vartotojų tikslas yra kankintis anonimiškai. Šiandien mes jums padėsime nustatyti „Socks5“ tarpinį serverį arba VPN, kad anonimizuotumėte jūsų „torrent“ srautą. Bet kuri parinktis padės apsaugoti jūsų privatumą ir padaryti jus anonimiškus. Įeikime į dešinę ir palyginkime „Socks5“ tarpinio serverio ir VPN pranašumus.

„Socks5 Proxy vs VPN“

Palygindami „Socks5“ tarpinį serverį ir VPN, mes stengsimės, kad viskas būtų paprasta. Šio įrašo tikslais mes tik žvelgsime į jūsų ryšių anonimiškumą, kai naudojate „torrent“ klientą. Šiuo atveju geriausias sprendimas yra „Socks proxy“. Nors VPN tarnaus tam pačiam tikslui, šifravimas yra per didelis ir sulėtins jūsų ryšį.

Štai ką norėsite atsiminti naudodamiesi „Sock5“ tarpiniu serveriu arba VPN:

  • „Socks5 Proxy“ – veikia jūsų „torrent“ kliento viduje, užmaskuoja IP be šifravimo, geriausiu greičiu
  • VPT – užšifruoja visus jūsų ryšius, atblokuoja geografinius apribojimus, lėčiau nei tarpinis serveris

Geriausias sprendimas tikrai priklauso nuo jūsų tikslų. Jei norite tik anonimizuoti savo „torrent“ srautą, tada „Socks5“ tarpinis serveris suteiks jums geriausią našumą. Kaip mes visi žinome, kartais kančia gali būti lėta. Pridėję VPN šifravimą, tai gali dar labiau sulėtėti. Kita vertus, jei norite užšifruoti visą savo srautą ir prisijungti prie serverių kitose šalyse, kad atblokuotumėte geografiškai ribotą turinį, siūlome naudoti VPN.

Geriausias iš abiejų pasaulių

Galite palyginti mūsų 10 populiariausių VPN skyrių, kad palygintumėte teikėjus, bet aš labai rekomenduoju „IPVanish“ geriausiam iš abiejų pasaulių. „IPVanish“ suteikia nariams prieigą prie „Socks5“ tarpinio serverio ir VPN. Galite pasirinkti, kada naudosite kiekvieną iš jų. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis geriausiu greičiu ir kankintis anonimiškai. Be to, prireikus galite užšifruoti visus savo ryšius. Mes naudojame „IPVanish“ ir torrentams, ir „Kodi“. Tai puikiai veikia. Prisijunkite prie serverių visame pasaulyje naudodami savo kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Mėgaukitės neribotu „Socks5“ tarpiniu serveriu ir VPN tiesiog 4,87 USD per mėnesį su mūsų išskirtine akcija, kuriai taikoma iki 60% nuolaida.

  Kaip žaisti raketų lygą naudojant VPN

Jus gali nustebinti kiek legalios torrento svetainės yra prieinami. Nepaisant to, kokias „torrent“ svetaines planuojate naudoti, čia yra vadovas, kaip anonimiškai torrent su kai kuriais mūsų mėgstamais klientais.

„Torrent“ anonimiškai naudojant „Socks5 Proxy“ „uTorrent“

Kadangi „Socks5“ tarpinis serveris yra geriausias būdas anonimiškai kankintis ir palaikyti aukštą jūsų ryšio greitį, pradėsime nuo jo. Įeikime ir pažiūrėkime, kaip nustatyti „IPVanish Socks5 Proxy“ uTorrent.

UTorrent kliento nustatymas paleisti per „Socks5“ tarpinį serverį yra labai paprastas. Paleisti uTorrent ir eik į Galimybės > Nuostatos. Kitas pažvelkite į kairės pusės meniu ir pasirinkite Ryšys.

uTorrent Socks5 tarpinio serverio sąranka

Dabar, kai esate ryšio nustatymų ekrane, ieškokite Tipas išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite Kojinės5 kaip parodyta aukščiau. Tada norėsite spustelėti Autentifikavimas žymimasis langelis. Esate pasirengę įvesti „Socks5“ tarpinio serverio informaciją. Pradėkite apsilankę „IPVanish“ ir prisijunkite, kad pamatytumėte valdymo skydelį. Iš ten eikite į priekį ir spustelėkite „SOCKS5 Proxy“ skirtukas. Čia rasite Vartotojo vardas, Slaptažodis, ir pagrindinio kompiuterio vardas. Paimkite pagrindinio kompiuterio vardą, kurį teikia „IPVanish“, ir įveskite jį į Įgaliotinis lauką „uTorrent“ ir nustatykite jį uostas 1080. Tada eik į priekį ir nukopijuok per Vartotojo vardas ir Slaptažodis. Yra dar kelios parinktys, kurias reikia sukonfigūruoti prieš užbaigiant sąranką. Eikite į priekį ir išvalykite visus žymės langelio laukus Klausomasis uostas skyriuje ekrano viršuje. Pažymėkite langelius po Tarpinis serveris ir Tarpinio serverio privatumas nustatymai, kaip parodyta aukščiau. Galiausiai spustelėkite Taikyti ir Gerai baigti sąranką.

„Torrent“ anonimiškai naudodamas „Socks5 Proxy“ „Vuze“

Šiek tiek labiau įsitraukia į „Vuze“ tarpinio serverio nustatymą. Apžvelgsime kiekvieną žingsnį, kad nieko nepraleistumėte. Kai įdiegsite, galėsite anonimiškai kankintis naudodami „IPVanish Socks5 Proxy“ su Vuze.

  Stebėkite pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą su VPN

Paleiskite „Vuze“ ir pradėkite spustelėdami Įrankiai > Galimybės. Pradėsite nuo Režimas skirtukas.

„Vuze“ režimas

Eik į priekį ir perjunkite Vartotojo kvalifikacija režimas per Pažengęs. Dabar esate pasiruošę du kartus spustelėkite Ryšys kairiajame meniu.

Vuze kolegų šaltiniai

Šis veiksmas yra neleisti nutekėti jūsų viešam IP adresui, kai naudojate programą per tarpinį serverį. Panaikinkite aukščiau parodytų parinkčių žymėjimą. Kai baigsite, eikite į priekį ir spustelėkite Įgaliotinis kairiajame meniu. Jei nematote tarpinio serverio parinkties, spustelėkite rodyklę, esančią jungties kairėje, norėdami parodyti daugiau parinkčių.

„Vuze Socks5“ įgaliotasis asmuo

Čia įvesite „Socks5“ tarpinio serverio informaciją. Jei to dar nepadarėte, prisijunkite prie „IPVanish“ svetainės ir eikite į SOCKS5 tarpinio serverio skirtuką, kad gautumėte informaciją. Įvesite pagrindinio kompiuterio vardą į pagrindinį lauką. Nustatykite prievadą ties 1080 ir įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Tai užbaigia sąranką.

„Torrent“ anonimiškai naudojant VPN

Kita galimybė anonimiškai torrenting yra naudoti VPN. Prisijungę prie VPN serverio galite užšifruoti visą savo srautą. Tai neapsiriboja tuo, ką darote internete. Yra keli būdai prisijungti prie VPN. Paprasčiausia naudoti VPN klientą. Mes ketiname naudoti „IPVanish“ VPN „Windows“ klientas, tačiau jie taip pat turi tinkintas programas „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Nariams visi nemokami. Galite paimti naujausią versiją iš jų svetainės.

Pirmą kartą atidarę „IPVanish“, eikite į priekį ir spustelėkite krumpliaračio piktograma ir tada pasirinkite Ryšys skirtukas. Įgalinti Nužudyk jungiklį bruožas. Tai sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai dėl bet kokios priežasties sumažės VPN. Galite nustatyti, kad klientas būtų Automatinis prisijungimas kad „Torrent“ atsisiuntimai tęstųsi atstačius VPN ryšį. Jūs taip pat norėsite įjungti IPv6 apsauga nuo nuotėkio ir DNS apsauga nuo nutekėjimo.

„IPVanish“ torrent nustatymai

Dabar, kai klientas sukonfigūruotas taip, kad torrent veikla būtų anoniminė, jums tereikia prisijungti prie „IPVanish“ tinklo. Jie turi daugiau nei 500 VPN serverių 60 ir daugiau šalių, taigi jūs turite daugybę galimybių pasirinkti. Mes rekomenduojame serverius Nyderlanduose. „IPVanish“ Amsterdame turi beveik 50 serverių. Tai padeda užtikrinti greitą „torrent“ vartotojų ryšį. Eikite į priekį ir pasirinkite serverio vietą ir spustelėkite Prisijungti.

  Kaip žaisti Counter Strike: Visuotinis įžeidimas naudojant VPN

„IPVanish“ torrentams

Prisijungę pamatysite VPN serverio priskirtą IP adresą programos viršuje. Galite patikrinti savo IP adresą naudodamiesi klientu (Krumpliaračio piktograma > IP nustatymai > Patikrinkite) arba per savo interneto naršyklę. Pamatysite, kad jūsų IPT ir kitų matytas IP adresas yra tas, kurį paskyrė „IPVanish“ VPN serveris Amsterdame. Tai apsaugo jūsų viešą IP adresą anonimiškai.

Tam viskas yra. Nesvarbu, ar norite naudoti „Socks5“ ar VPN, kad jūsų torrento veikla būtų anoniminė, „IPVanish“ apsaugos jūsų privatumą. Nepamirškite naudoti mūsų VPT gerbėjų reklama Norėdami sutaupyti iki 60% nuolaidą neribotam VPT. Užuot mokėję 10 USD per mėnesį, galite prisiregistruoti naudotis visais metais tik už 4,87 USD per mėnesį.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me