بررسی VPNBook ما یک سرویس VPN رایگان پیدا کرده است که ما را به یاد VPN با سبک قدیمی می اندازد. دفتر مرکزی آنها در زوریخ سوئیس است. این سرویس به تنهایی هیچ نرم افزار سفارشی ارائه نمی دهد. در عوض ، این بستگی به پروتکل داخلی PPTP ساخته شده توسط بسیاری از سیستم عامل ها یا نرم افزار رایگان پروژه منبع باز OpenVPN یا سایر برنامه هایی دارد که از آن پشتیبانی می کنند. VPNBook صرفاً مدارکی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به شبکه VPN سرورهای پر سرعت خود در چندین کشور مختلف دسترسی داشته باشید. استفاده از خدمات آنها به شما این امکان را می دهد که بر سانسور از طریق اخبار و رسانه های اجتماعی تحت حمایت دولت غلبه کنید. همچنین می تواند به شما در رفع انسداد محتوا از سرویس های رسانه ای پخش کننده معروف مانند Hulu و Netfix در ایالات متحده کمک کند.

بررسی VPNBook

سرویس VPN رایگان VPNBook

VPNBook یک سرویس VPN کاملاً رایگان است. هیچ نسخه پولی از خدمات وجود ندارد. بنابراین ، سرعت و پهنای باند مانند بسیاری از شبکه های رایگان VPN محدود نمی شوند. این سرویس از طریق تبلیغات و کمکهای مالی پشتیبانی می شود. گذرواژه شبکه هر هفته دو بار تغییر می یابد ، بنابراین برای ادامه استفاده از خدمات ، مجبور خواهید بود بطور دوره ای آن را به روز کنید. طبق سؤالات متداول ، آنها این کار را برای امنیت بهتر سرور انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که سرویس رایگان فقط توسط کاربران فعال استفاده می شود. همچنین این اطمینان را می دهد که هنگام مراجعه به وب سایت VPNBook برای بدست آوردن آخرین رمز عبور ، تبلیغ کنندگان در معرض دید بیشتری قرار بگیرند. از آنجا که تمام نرم افزارها شخص ثالث هستند ، کاربران هنگام استفاده از سرورهای VPN خود در معرض تبلیغات قرار نمی گیرند.

سرویس پروکسی رایگان VPNBook

VPNBook همچنین دارای پروکسی وب SSL رایگان است که می توانید از طریق وب سایت آنها دسترسی داشته باشید. برای استفاده از آن ، کافیست مکان سرور پروکسی خود را انتخاب کرده و سپس URL را که می خواهید در کادر ارائه شده وارد کنید ، وارد کنید. می توانید از پروکسی مبتنی بر مرورگر اینترنت VPNBook و بدون هیچ گونه نرم افزار اضافی استفاده کنید. این امر به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را پنهان کرده و YouTube ، Facebook یا سایر وب سایتهای اطلاعاتی را با استفاده از ترافیک رمزگذاری شده SSL برای پنهان کردن سانسور دولتی برای دور زدن سانسور دولتی برای یک اینترنت آزادتر و بازتر کنید..

VPNBook SSL Proxy Web

سرویس اختصاصی IP VPN

VPNBook یکی از ویژگی های سرویس VPN خود را به دست آورده است. آنها دسترسی اختصاصی سرور IP VPN را برای کاربران شخصی تجاری ، تجاری و پر تقاضا ارائه می دهند. هر کاربر CPU ، حافظه و پهنای باند اختصاصی 500 گیگابایتی خود را در هر ماه دریافت می کند. می توانید همزمان به پنج دستگاه از جمله رایانه ، تلفن های همراه ، تبلت ها و سایر دستگاه های پشتیبانی شده متصل شوید. VPNBook هیچ یک از فعالیتهای اختصاصی سرور VPN شما را وارد نمی کند.

قیمت گذاری VPNBook

VPNBook ماهانه 7.95 دلار برای این سرویس با 30 روز ضمانت استرداد پول پرداخت می کند. می توانید آن را با عمده ترین کارتهای اعتباری خریداری کنید: Visa ، MasterCard ، American Express یا Discover. همچنین می توانید با استفاده از حساب PayPal خود این سرویس را بپردازید.

این سرویس از بازی های P2P ، VoIP و بازی های آنلاین پشتیبانی می کند. این سرویس همچنین از درگاه های OpenVPN قابل تنظیم (پورت های پیش فرض: UDP53 / TCP443) پشتیبانی می کند. می توانید مکانهای اختصاصی سرور VPN زیر را انتخاب کنید:

 • کانادا؛
 • ایالات متحده (شرق) – P2P مجاز نیست؛
 • ایالات متحده (غرب) – P2P مجاز نیست؛
 • هلند – P2P مجاز نیست.

از VPNBook بازدید کنید

شبکه جدی VPNBook

شبکه VPNBook در حال حاضر از هفت سرور در پنج کشور مختلف تشکیل شده است. چهار سرور VPN در اروپا و سه مورد دیگر در آمریکای شمالی هستند. هر کدام از این ها سخت افزار اختصاصی خود را دارند و برای سرعت بهینه می شوند. شبکه آنها همچنین از اجزای شبکه تحویل محتوای IP مبتنی بر ابر (CDN) تشکیل شده است که به آنها امکان می دهد هوشمندانه تمام ترافیک شبکه اینترنت را هدایت کنند تا “حداکثر سرعت” را برای کاربران خود فراهم کند. همچنین در صورت بروز نقص CDN ، موقعیتی برای بازگشت محلی ایجاد می کند.

محل سرور به شرح زیر است (تعیین سرور در پرانتز):

اروپا – رومانی (یورو 1 و یورو 2) ، فرانسه (FR) ، آلمان (DE)
آمریکای شمالی – کانادا (CA) ، ایالات متحده (US1 و US2).

شبکه آنها از طریق پروتکل های PPTP و OpenVPN از اتصالات پشتیبانی می کند. فقط سرورهای یورو VPN آنها که در رومانی قرار دارند اجازه عبور و مرور P2P را می دهند. این به دلیل قوانین مطلوب آنها در اینترنت است. این امر همچنین باعث می شود آنها برای دور زدن سانسور ISP تحت حمایت دولت و لذت بردن از تجربه اینترنتی محدودتر از اینترنت ایده آل شوند. همه سرورهای دیگر برای گشت و گذار در وب بهینه شده و دسترسی به وب سایت های دارای مسدودیت جغرافیایی را تسهیل می کنند. این برنامه به شما امکان می دهد برنامه نویسی مورد علاقه خود را در وب سایت هایی مانند Hulu و Netflix در ایالات متحده و سایر رسانه های دارای محتوای پخش شده محدود مشاهده کنید..

VPNBook و امنیت و حریم خصوصی اینترنت شما

از آنجا که این یک سرویس رایگان است ، شما نیازی به ثبت نام در آن ندارید و بنابراین می توانید برخی از حریم خصوصی اینترنت خود را حفظ کنید زیرا این سرویس آدرس IP شما را مانند سایر سرویس های VPN مخفی می کند. این سطح از حریم خصوصی بستگی به اعتماد شما به سرویس VPNBook دارد. VPNBook یکی از کوچکترین و مستقیم سیاست های حفظ حریم خصوصی را که ما در صنعت VPN دیدیم ، دارد. در اینجا به طور کلی است.

سیاست حفظ حریم خصوصی ما ساده است: ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم. ما هیچ اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کنیم و اطلاعات اینترنتی کاربر را ذخیره نمی کنیم. تنها چیزی که وارد آن می شویم آدرس IP و زمان برقراری اتصال است. ما به منظور کاهش فعالیتهای سوء استفاده کننده و نگه داشتن این سرویس رایگان VPN بصورت آنلاین برای همه کاربران مشروع ، اطلاعات اتصال را وارد می کنیم. هر هفته لاگهای اتصال به طور خودکار حذف می شوند.

شما (کاربر) مسئول اعمال یا خسارتهای ناشی از استفاده از خدمات رایگان VPN ما هستید. از این VPN برای انجام شر استفاده نکنید (برنامه های p2p خوب هستند). اگر از سیستم سوء استفاده کنید ، IP شما ممنوع خواهد بود. برای گزارش سوءاستفاده ، لطفاً به آدرس [email protected] مراجعه کنید. این سرویس رایگان VPN فقط برای استفاده شخصی است. در صورت نیاز به خدمات VPN برای استفاده تجاری و یا تجاری ، لطفاً برای گزینه ها با ما تماس بگیرید.

با نگاهی به این سیاست ، مواردی وجود دارد که ارزش بررسی دارد. اولین مورد این است که VPNBook در حین استفاده از خدمات خود هیچ یک از فعالیت های اینترنتی شما را ذخیره نمی کند. با این حال ، آنها اطلاعات اتصال به سیستم را وارد می کنند که شامل آدرس IP شما و زمان اتصال شما می باشد. این داده ها به مدت یک هفته نگهداری می شوند و سپس حذف می شوند. از این داده ها می تواند برای شناسایی شما با منابع مناسب استفاده شود.

  NordVPN pregled 2023

در مرحله بعد ، شما وظیفه اعمال خود یا خسارتهای ناشی از استفاده از خدمات رایگان آنها را بر عهده دارید. از خدمات آنها برای فعالیت های غیرقانونی “انجام شرارت” استفاده نکنید. VPNBook در سوئیس واقع شده است که نسبت به تنظیم P2P برای استفاده شخصی بسیار ناچیز است ، بنابراین ، آنها برنامه های P2P را محدود نمی دانند ، بلکه به دلیل نگرش مطلوب به چنین فعالیتی ، فقط در سرورهای رومانیایی (یورو) مجاز به حداکثر حریم شخصی هستند. اگر از سیستم آنها سوء استفاده کنید ، منع خواهید شد.

سرانجام ، لازم به ذکر است که VPNBook در سال 2013 به جاسوسی برخی از اعضای “گروه هکتیویست” ، ناشناس ، متهم شد. اگرچه این هرگز اثبات نشده است ، اما آنها به شما هشدار می دهند که از خدمات آنها برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می کنید و می گویند شما مسئول اقدامات خود خواهید بود. در نتیجه ، شما باید حرف خود را در این باره بیان کنید. آنها سعی خواهند کرد از خدمات خود برای کاربران مشروع محافظت کنند.

همچنین ، به یاد داشته باشید با بسیاری از خدمات رایگان ، شما اغلب محصول هستید. همچنین VPNBook چگونگی دستیابی به داده ها از بازدید کنندگان به وب سایت خود را ذکر نمی کند بلکه از طریق آن از طریق تبلیغات پشتیبانی می کند. قبل از استفاده از VPNBook یا هر سرویس VPN رایگان دیگر ، باید این کار را به همراه هدف خود برای استفاده از سرویس VPN در نظر بگیرید..

امنیت VPNBook با OpenVPN Windows Client

طبق گزارش ورود به یكی از سرورهای VPN آنها با استفاده از پروتكل OpenVPN ، سرور مذاكرات مربوط به احراز هویت زیر ، مذاكره كلیدی و رمزهای كامل بودن داده را بین دستگاه و سرور آنها در حین انجام دستی مذاكره می كند:

 • کانال کنترل – TLSv1.2 ، رمزگذار TLSv1.2 ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384 ، 1024 بیتی RSA؛
 • کانال داده خروجی – رمزگذاری AES-256-GCM را با کلید 256 بیتی آغاز کنید.
 • کانال داده ورودی – رمزگذاری AES-256-GCM را با کلید 256 بیتی آغاز کنید.

معاینه رمز

بررسی این رمزنگار ، ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384 ، 1024 بیتی RSA به ما اجازه می دهد تا امنیت ارائه شده را از هم جدا کنیم. قسمت های رمزگذاری به شرح زیر است:

 • ECDHE – به این معنی است که از تبادل کلید منحنی بیضوی Diffie-Hellman با کلیدهای گذر استفاده می کند که با به دست آوردن دوره ای کلیدهای جدید ، رازداری کامل برای اتصال را فراهم می کند..
 • RSA – برای احراز هویت اشخاص از گواهینامه ها استفاده می کند (باید حداقل از 2048 بیت استفاده کند) گواهینامه های آنها فقط از 1024 بیتی استفاده می شود که ضعیف در نظر گرفته می شود و ممکن است دیگر از حملات Man-in-the-Middle (MitM) محافظت کند. آنها باید گواهینامه های خود را به اندازه بیت بالاتر 2048 تمدید کنند.
 • AES256 – رمزگذاری متقارن است که برای پیام های محرمانه استفاده می شود. این برای ترافیک اینترنت شما ایمن تلقی می شود زیرا به اندازه کافی مناسب برای اسناد مخفی دولت ایالات متحده است.
 • GCM – از رمزگذاری معتبر با داده های مرتبط (AEAD) استفاده می کند ، که نوعی رمزگذاری است که به طور هم زمان اطمینان محرمانه ، یکپارچگی و صحت اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. این امکان را برای کلیدهای کوچکتر و عملکرد سریعتر الگوریتمی فراهم می کند.
 • SHA384 – به هشی که برای استخراج کلیدهای جدید با استفاده از یک تابع تصادفی شبه (PRF) استفاده می شود ، اشاره دارد..

تست نشتی VPNBook DNS

هنگام اتصال به سرویس VPNBook که در بین بسیاری از خدمات رایگان VPN رایج است ، هیچ گونه نشت DNS ندیدیم. هنگام اجرای یک تست طولانی در حالی که به سرویس آنها وصل شده بود ، فقط یک سرور مشاهده شد. این امر منطقی است زیرا VPNBook از نرم افزار منبع باز OpenVPN و همچنین توانایی بومی سیستم عامل شما برای اتصال از طریق PPTP استفاده می کند..

تست نشتی VPNBook DNSبه طور کلی ، VPNBook با بهره گیری از جدیدترین رمزهای OpenVPN موجود ، امنیت ترافیک اینترنت بسیار خوبی را ارائه می دهد. با این حال ، آنها باید گواهینامه های سرور را به سال 2048 ارتقا دهند. اتصالات PPTP آنها از AES-128-CBC استفاده می کنند که به اندازه ایمنی نیست اما اگر نتوانید از OpenVPN استفاده کنید ، پروتکل اتصال جایگزینی را ارائه می دهد. همچنین دامنه دستگاههایی را که می توانید برای اتصال به سرویس آنها استفاده کنید ، افزایش می دهد.

از VPNBook بازدید کنید

پشتیبانی VPNBook

پشتیبانی VPNBook در درجه اول از طریق راهنماهای تنظیم در وب سایت خود برای سیستم عامل های مختلف با استفاده از پروتکل های OpenVPN و PPTP انجام می شود..

راهنمای تنظیمات دستی VPNBookهمچنین می توانید از طریق فرم تماس در وب سایت خود برای آنها پیام ارسال کنید گرچه درمورد پاسخگویی چیزی نمی گویند. مانند بسیاری از سایت های رایگان ، پشتیبانی از آنها بسیار محدود است.

فرم تماس با VPNBook

VPNBook Hands On Test

سرورهای VPNBook از دستگاه های ویندوز XP ، Windows 7 ، Windows 10 ، Linux ، iOS و Android پشتیبانی می کنند. می توانید با استفاده از پروتکل OpenVPN برای بهترین امنیت ، اینها را به هم وصل کنید. آنها همچنین به شما اجازه می دهند تا با PPTP که امنیت کمتری دارد ، ارتباط برقرار کنید. این به شما امکان می دهد تا از خدمات آنها هم در خانه و هم در محل استفاده استفاده کنید. از آنجا که VPNBook نرم افزار خاص خود را ارائه نمی دهد ، ما تست خود را با استفاده از OpenVPN Windows و Client های اندرویدی انجام دادیم.

VPNBook برای ویندوز

قبل از استفاده از سرورهای VPNBook ، باید نرم افزار OpenVPN رایگان را بارگیری و نصب کنید. اگر می خواهید در مورد این نرم افزار اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید اطلاعات کامل ما را بخوانید بررسی OpenVPN. سرویس گیرنده ویندوز را می توان از OpenVPN بارگیری کرد سایت اینترنتی.

در حال بارگیری OpenVPN Windows Clientبرای انتقال نرم افزار نصب به رایانه خود روی پیوند کنار نصب نسخه Windows خود کلیک کنید. هنگامی که آن را بر روی کامپیوتر خود قرار داد ، باید آن را به عنوان یک مدیر اجرا کنید و مجوزهای لازم برای تکمیل مراحل نصب آن را به آن اجازه دهید. برای باز کردن مشتری بر روی میانبر OpenVPN کلیک کنید. این کار همچنین باید به عنوان یک مدیر انجام شود. پس از اجرای نرم افزار ، به نمادی در سینی سیستم ویندوز کوچک می شود.

نماد سینی سیستم OpenVPNبا کلیک راست بر روی این نماد ، یک منوی ثانویه باز می شود که می توانید تنظیمات مربوط به نحوه عملکرد نرم افزار را انتخاب کنید.

تنظیمات مشتری OpenVPN ویندوز

چهار کنترل برای تنظیم این تنظیمات و نمایش اطلاعات وجود دارد. دو برگه اول تنظیمات “عمومی” و “پروکسی” است.

تنظیمات کلی به بخش های زیر تقسیم می شوند:

 • رابط کاربری – به شما امکان می دهد زبان مورد استفاده رابط GUI را انتخاب کنید. گزینه ها شامل اسپانیایی ، فرانسوی ، انگلیسی ، روسی ، چینی و سایر موارد است.
 • استارت آپ – به شما امکان می دهد مشتری را هنگام بوت شدن ویندوز باز کنید.
 • اولویت ها – به شما امکان می دهد نحوه ذخیره اطلاعات و نمایش اعلان ها را کنترل کنید.
  • Append to log – به شما امکان می دهد اتصالات جدیدی را در سیاهههای مربوط به جای بازنویسی مواردی که قبلاً در آن هستند ، اضافه کنید.
  • نمایش پنجره اسکریپت – به شما امکان می دهد اسکریپت های در حال اجرا را تغییر دهید (فایل متنی).
  • اتصال خاموش – اطلاعات اتصال نمایش داده شده را کنترل می کند.
  • نمایش بالون – به شما امکان می دهد تعیین کنید که چه زمانی یا در اعلامیه های اتصال می بینید. هنگام اتصال یا وصل مجدد یا هرگز ، می توانید فقط از طریق اتصال ، گزینه دیگری را انتخاب کنید.
  Čekić VPN pregled

تنظیمات عمومی OpenVPN GUI و Proxyبرگه پروکسی فقط به شما امکان می دهد نحوه انتخاب نرم افزار با پروکسی را انتخاب کنید. این امکان را به شما می دهد تا در صورت تنظیم ، از پرونده پیکربندی OpenVPN یا پروکسی سیستم استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید با وارد کردن آدرس و شماره پورت آن ، HTTP یا Socks Proxy را به صورت دستی تنظیم کنید. برای استفاده از شبکه VPNBook پیشنهاد می کنیم این مجموعه را برای استفاده از پرونده پیکربندی ترک کنید. دو برگه آخر تنظیمات “Advanced” و “About” هستند.

برگه پیشرفته به شما امکان می دهد تا تعیین کنید مکان در جستجوی فایلهای پیکربندی OpenVPN چگونه می باشد و سیاهههای اتصال را ذخیره می کند. همچنین می توانید مدت زمان اتصال را در چند ثانیه تنظیم کنید. بیشتر کاربران فقط پیش فرض هایی را برای اینها می پذیرند. آخرین تنظیم این امکان را برای نرم افزار فراهم می کند که فقط در حالت سرویس باشد.

برگه تنظیمات پیشرفته و OpenVPN در مورد تنظیماتبرگه مربوط به آخرین نسخه OpenVPN و اطلاعات حق چاپ را نشان می دهد. همچنین توضیح می دهد که چگونه نرم افزار OpenVPN برای تأمین امنیت اینترنت برای همه کار می کند.

اتصال به شبکه VPNBook با OpenVPN

قبل از استفاده از سرویس دهنده OpenVPN برای اتصال به شبکه VPNBook ، ابتدا باید فایلهای پیکربندی آن را در رایانه شخصی خود بارگیری کنید. به سادگی بر روی لینک پروفایل سروری که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. این فایل فشرده شده آن را به دایرکتوری بارگیری شما منتقل می کند.

بارگیری پروفایل های سرور شبکه VPNBook

پس از انتقال همه سرورهای مورد نظر ، باید فایلهای پیکربندی (.ovpn) را در فهرست صحیح آنها استخراج کنید. بر روی فایلی که می خواهید فشرده سازی کنید کلیک راست کنید و سپس “Extract all” را انتخاب کنید.

در حال استخراج پرونده های پیکربندی VPNBookبا این کار پنجره ای باز می شود که به شما امکان می دهد در مسیری که می خواهید این پرونده های استخراج شده را در آن کپی کنید ، مرور کنید. پرونده های OpenVPN همیشه در فهرست نصب شده هنگام نصب نرم افزار مشتری OpenVPN استخراج می شوند.

مسیر سیستم پیکربندی OpenVPNپس از انتخاب مسیر مناسب ، بر روی “Extract” کلیک کنید تا فاقد فشرده سازی پروفایل OpenVPN سرور پایان یابد. مسیر باید شبیه به این باشد.

مسیر استخراج پرونده OPVNهر بسته سرور VPNBook شامل چهار پروفایل است: UDP 53، UDP 25000، TCP 80 و TCP 443. این پرونده ها شامل اسکریپت هایی برای اتصالات سرور و گواهی های تصدیق VPNBook هستند..

پروفایل سرور VPNBook US1این روش را برای هر سرور VPNBook که می خواهید دسترسی داشته باشید تکرار کنید.

با استفاده از شبکه VPNBook

پس از نصب این پرونده ها در فهرست پیکربندی OpenVPN ، در منوی مشتری نمایش داده می شوند. با کلیک راست بر روی نماد سیستم ، به این منو قابل دسترسی است. برای برقراری ارتباط با شبکه VPNBook ، سرور را انتخاب کنید و سپس بر روی “اتصال” کلیک کنید. این آسان است.

اتصال به شبکه VPNBook

وقتی اولین اتصال خود را به یک سرور VPNBook می کنید ، برای تأیید صحت اتصال ، باید نام کاربری و رمز ورود شبکه را وارد کنید. هنگامی که این موارد را وارد کرده و “ذخیره گذرواژه” را تغییر دهید ، اتصال شما کامل می شود. هنوز هم باید این گذرواژه را بطور دوره ای به روز کنید زیرا VPNBook هر هفته یا دو بار آن را تغییر می دهد. می توانید رمز ورود به روز شده را از وب سایت ، حساب توییتر یا صفحه فیس بوک دریافت کنید.

ورود به سیستم VPNBookبسته به تنظیمات مشتری ، در صورت موفقیت در ارتباط موفقیت آمیز ، یک اخطار کوتاه مشاهده خواهید کرد.

نمونه اخطار اتصال VPNBookهمچنین می توانید با حرکت دادن موشواره روی نماد OpenVPN در سینی سیستم ، وضعیت اتصال شبکه VPNBook فعلی خود را بررسی کنید..

وضعیت اتصال VPNBookهمچنین توجه کنید که صفحه نماد به جای تاریک ، سبز است. این امر باعث می شود که بتوانید از شبکه VPNBook محافظت کنید ، آسان است. همچنین توجه داشته باشید که سرور us2 توسط آن چک دارد. این بدان معنی است که ما در حال حاضر به آن وصل هستیم. قطع اتصال به آسانی بهم وصل است. نگران نباشید ، “قطع اتصال” را از زیرمنو انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که “اتصال” خاکستری شده است ، بنابراین قبل از انتخاب جدید می توانید از سرور فعلی خود رها شوید.

قطع شبکه VPNBookعلاوه بر اتصال و قطع اتصال ، منوی OpenVPN به شما امکان می دهد موارد زیر را نیز انجام دهید:

 • دوباره وصل کنید – برای به دست آوردن یک آدرس IP جدید مجازی.
 • نمایش وضعیت – نمایش یک پنجره با حاوی داده های بارگذاری و بارگیری اضافی.
 • ورود به سیستم – به شما امکان می دهد تا گزارش های VPN را برای بررسی و حل مشکلات اتصال مشاهده کنید.
 • پیکربندی را ویرایش کنید – به شما امکان می دهد اسکریپت های اتصال را بررسی کنید. شما نباید هنگام استفاده از پرونده های پیکربندی شخص ثالث این کار را انجام دهید زیرا این امر می تواند به خطاهای اتصال منجر شود.
 • گذرواژه های ذخیره شده را پاک کنید – برای افزایش امنیت در دستگاه های اشتراکی.
 • وارد کردن پرونده ها – به شما امکان می دهد پرونده های پیکربندی و اسکریپت را از منابع دیگر منتقل کنید.
 • تنظیمات – به شما امکان می دهد تنظیمات مشتری را همانطور که در بالا دیدیم ، مشاهده ، تغییر و ذخیره کنید.
 • خروج – مشتری OpenVPN را می بندد. اگر در حال حاضر به یک سرور VPNBook وصل هستید ، به شما هشدار می دهد.

سرورهای VPNBook به راحتی می توانند از مشتری OpenVPN Windows برای امنیت ترافیک اینترنت شما استفاده کنند. این عملکرد اساسی VPN را فراهم می کند. سرویس VPNBook هر چند نصب جداگانه ای از پروفایل های سرور نیاز به کار کمی بیشتر دارد. این کار دانش فنی در مورد فایلها و دایرکتوری ها به همراه دارد. با این حال ، پس از مراقبت از این موضوع ، اتصال به شبکه و از طریق شبکه فقط چند کلیک طول می کشد. این سرویس دارای هیچ ویژگی پیشرفته ای مانند سوئیچ kill نیست.

استفاده از VPNBook با OpenVPN Connect Android برنامه

قبل از اتصال به سرور VPNBook در دستگاه Android خود ، ابتدا باید فایلهای پیکربندی آن را بارگیری و استخراج کنید. برای تحقق این هدف ، باید لینک بسته نرم افزاری سرور را در کنار یکی از مواردی که می خواهید استفاده کنید بارگیری کنید. پس از بارگیری این پرونده فشرده ، باید پروفایلهای سرور موجود در یک پوشه دیگر را استخراج کنید. شما باید این کار را برای هر سروری که می خواهید استفاده کنید انجام دهید.

بارگیری و استخراج پرونده های پیکربندی OpenVPNبعد از اینکه فایلهای پروفایل سرور (.opvn) را بارگیری و استخراج کردید ، باید سرویس گیرنده Android OpenVPN Connect را نصب کنید. پس از نصب این گزینه ، روی نماد آن ضربه بزنید تا آن را باز کنید. صفحه نمایش به شما امکان می دهد از برنامه با OpenVPN استفاده کنید تونل خصوصی سرویس ، یک سرور VPN خصوصی یا وارد کردن نمایه ای از سرویس هایی مانند VPNBook.

بهره برداری روی این گزینه آخر به شما امکان می دهد از پرونده پیکربندی .ovpn که قبلاً استخراج کرده اید استفاده کنید تا یک نمایه جدید VPN برای اتصال به آن ایجاد کنید. روی OVPN ضربه بزنید و سپس پوشه حاوی مشخصات سرور را که می خواهید به آن متصل شوید ، انتخاب کنید. چک در کنار پیکربندی انتخابی شما نمایش داده می شود.

نصب OpenVPN اتصال و وارد کردن پروفایل های سرورپس از ضربه زدن بر روی “وارد کردن” ، صفحه تأیید اعتبار نشان داده می شود. “عنوان” به طور خودکار برای شما با استفاده از مشخصات انتخابی شما پر خواهد شد. برای تکمیل مراحل تأیید اعتبار ، باید «نام کاربری» و «رمز عبور» را تهیه کنید. پس از آن ، برای افزودن نمایه ، روی “اضافه کردن” ضربه بزنید.

  Whoer VPN Review 2023

ضربه زدن روی نماد منو (سه خط افقی) در صفحه پروفایل ، به شما امکان می دهد پروفایل های دیگری ایجاد کنید. “نمایه واردات” را انتخاب کنید و برای هر پیکربندی که می خواهید ایجاد کنید روش فوق را دنبال کنید. ضربه زدن روی نماد صفحه در بالای این صفحه ورود به سیستم اتصال VPN را باز می کند که به شما امکان می دهد پرونده را بررسی کنید یا آن را با پرسنل پشتیبانی به اشتراک بگذارید.

پروفایل های VPNBook OPVN

منوی برنامه OpenVPN Android

قبل از اینکه سرویس VPNBook را در عمل مشاهده کنیم ، اجازه دهید ابتدا منوی Client را بررسی کنیم. این فهرست دارای شش عنصر است. آنها به شرح زیر است:

 • پروکسی – پروکسی را که تنظیم شده است نمایش می دهد.
 • نمایه واردات – فرآیند ایجاد پروفایل را باز می کند ، بنابراین می توانید پروفایل های جدید اتصال OpenVPN ایجاد کنید.
 • کمک – سؤالات متداول OpenVPN Connect را در وب سایت OpenVPN Inc. باز کنید.
 • تنظیمات – به شما امکان می دهد برخی گزینه های پیکربندی را ذخیره کنید که تعیین می کند عملکرد این برنامه چگونه است.
  • اولین صفحه تنظیمات برای حفظ مصرف باتری با متوقف کردن VPN هنگام خالی بودن صفحه نمایش ، اتصال مجدد دستگاه را دوباره وصل کرده و هنگام مکث VPN ، اینترنت را مسدود می کند..
  • در مرحله بعد می توانید پروتکل VPN را بین سازگاری (استفاده از پروتکل نمایه) ، TCP و UDP انتخاب کنید. همچنین می توانید اولویت IPv6 خود را تنظیم کنید.
  • دو بخش بعدی به شما امکان می دهد تا زمان استفاده از اتصال را انتخاب کنید و آیا از استفاده از فشرده سازی اطلاعات کم می کنید.

منوی اتصال OpenVPN

 • تنظیمات (ادامه)
  • چند تنظیمات بعدی به سرویس اجازه می دهد تا با سرورهای میراث کار کند. این موارد شامل استفاده از الگوریتم AES CBC ، استفاده از الگوریتم های ناایمن و حداقل نسخه TLS است. شما باید این موارد را به صورت پیش فرض رها کنید ، مگر اینکه متوجه مسئله شوید.
  • آخرین تنظیمات برنامه به شما امکان می دهد تا از Google DNS به عنوان برگشت پذیر استفاده کنید ، به حداقل رساندن کلید میانبر کنترل کنید و تعیین کنید آیا می خواهید اعلان های سیستم VPN را نمایش دهید.
 • آمار – برخی از اطلاعات بارگیری و بارگیری را نشان می دهد.

منوی اتصال OpenVPN (ادامه)آخرین مورد منو ، “صفحه اصلی” شما را به صفحه باز کردن OpenVPN اتصال باز می کند که هنگام اولین بار برنامه را دیدیم.

اتصال به سرور VPNBook

به سادگی یکی از پروفایل هایی را که قبلاً ایجاد کرده اید برای اتصال به آن سرور VPNBook با پروتکل و پورت انتخاب شده ، ضامن کنید. وقتی اولین اتصال پروفایل OpenVPN VPNBook خود را برقرار می کنید ، باید اجازه دهید تونل VPN را ایجاد کند..

پس از اتصال به یک نمایه ، می توانید به بالا بروید تا آمار اتصال خود را مشاهده کنید و نمودار در زمان واقعی استفاده از پهنای باند خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید آدرس IP مجازی جدید خود را مشاهده کنید. برای قطع ارتباط از شبکه VPNBook ، اتصال را خاموش کنید. این هشداری را به شما نشان می دهد تا تأیید کنید که این قصد شماست. برای پایان قطع ارتباط ، بر روی “OK” ضربه بزنید.

اتصال به سرویس VPNBookشما باید بدانید که چگونه ساختار فایل در دستگاه Android شما برای تنظیم صحیح پرونده های پیکربندی .ovpn کار می کند. پس از آن ، اتصال به سرور VPNBook آسان است. به سادگی روی نمایه ای که می خواهید استفاده کنید ضربه بزنید تا آن را تغییر دهید. برای جابجایی آن و جدا کردن از سرور شبکه فعلی VPNBook ، دوباره روی آن ضربه بزنید.

اتصال به سرور VPNBook با استفاده از PPTP

شما باید به صورت دستی یک اتصال PPTP VPN را بر روی دستگاهی که می خواهید با شبکه VPNBook استفاده کنید تنظیم کنید. هنگام ایجاد این اتصال VPN ، باید نام سرور (us2.vpnbook.com) را که برای استفاده در اینترنت خود استفاده می کنید وارد کنید. برای اتصال نیز باید اعتبارنامه تأیید اعتبار (نام کاربری و رمز عبور) را وارد کنید. این اطلاعات را می توانید در زیر برگه اتصال PPTP در وب سایت VPNBook پیدا کنید.

داده های اتصال پروتکل VPNBook PPTPآنها راهنماهایی برای ایجاد دستی اتصالات VPN به سرورهای VPNBook برای دستگاه های Windows ، iOS و Android در وب سایت خود دارند. باید گذرواژه رمز تأیید اعتبار خود را به روز کنید. VPNBook هر هفته یا دو هفته به دلایل امنیتی رمز عبور را تغییر می دهد و اطمینان می دهد که خدمات رایگان آنها فقط توسط کاربران فعال استفاده می شود.

تست سرعت VPNBook

سرویس VPNBook از پروتکل OpenVPN با رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند. VPNBook در تست سرعت ما عملکرد مطلوبی داشت. مانند بسیاری از خدمات ، به دلیل سرریز رمزگذاری ناشی از استفاده از خدماتشان ، سرعت اینترنت آنها از بین رفته است. سرعت آنها برای یک سرویس رایگان معقول بود اما تا حد زیادی افزایش می یافت.

تست سرعت VPNBookاز این تصویر می بینید که هنگام دستیابی به یک سرور در Leesburg ، VA تنها سرعت کمی در سرعت داشته است. اتصال به شبکه VPNBook سرعت ما را از 50.70 Mbps به 44.70 Mbps کاهش داد. این افت عملکرد در حدود 12٪ برای سرور ویرجینیا است.

با این حال ، با افزایش فاصله پینگ ، اختلاف زیادی در تست سرعت ما وجود دارد. این افت عملکرد در برخی از سرورهای VPNbook تا 80٪ بود. این سرعت ما را تا حدود 10 مگابیت بر ثانیه در برخی مکانها کاهش داد. این احتمالاً به دلیل افزایش فاصله و ازدحام سرور در طی دوره های پر رفت و آمد است. ما قادر به تماشای Netflix با استفاده از این سرویس بدون ایجاد بافر قابل توجه بود. با این حال ، نتایج شما بسته به سرعت ISP اولیه شما ممکن است متفاوت باشد.

نتیجه گیری

شبکه VPNBook بسیار اندک است. مقر آنها در زوریخ ، سوئیس مستقر است. این کشور فقط در پنج کشور هفت مکان دارد. چهار مورد در اروپا واقع شده اند و سه مورد دیگر در آمریکای شمالی هستند. این دو سرور در ایالات متحده برای کمک به ازدحام بیش از حد افرادی که به دنبال تماشای محتوای جغرافیایی محدود هستند ، کمک می کند. آنها فقط به دو سرور یورو که در رومانی قرار دارند ، محتوای P2P را مجاز می کنند. آنها همچنین سرورهایی در کانادا ، فرانسه و آلمان دارند. سرویس VPNBook به پروتکل های OpenVPN یا PPTP امکان اتصال می دهد.

VPNBook هیچ نرم افزار مشتری خود را ندارد ، بنابراین شما باید از یک نرم افزار سازگار با شخص ثالث OpenVPN استفاده کنید تا اتصالات خود را برقرار کنید. همچنین ، شما باید پروفایل های پیکربندی VPNBook OpenVPN را روی رایانه خود نصب کنید تا بتوانید به سرورهای VPN خود متصل شوید. اتصالات OpenVPN ترافیک اینترنت شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن می کند. بنابراین ، هنگام اتصال به سرورهای VPN آنها ، باید از پروتکل OpenVPN استفاده کنید.

همچنین می توانید با استفاده از PPTP اتصال VPN را روی دستگاه خود به صورت دستی تنظیم کنید. وب سایت VPNBook دارای راهنماهای تصویری برای کمک به شما در ایجاد این موارد با استفاده از Windows ، iOS و Android است. اتصالات PPTP با استفاده از رمزگذاری اطلاعات 128 بیتی AES امن می شوند. این به اندازه OpenVPN ایمن نیست اما باعث افزایش انواع دستگاه هایی می شود که می توانید با خدمات آنها استفاده کنید.

آنچه در مورد سرویس دوست داشتیم:

 • آنها فعالیتهای VPN را حفظ نمی کنند.
 • آنها سرعت مناسبی برای یک VPN رایگان دارند.
 • P2P روی سرورهای یورو رومانی مجاز است.
 • برخی از محتوای رسانه جریان را مسدود می کند.
 • این سرویس امنیت خوبی برای اتصالات OpenVPN فراهم می کند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • آنها باید گواهینامه ها را تا 2048 بیت به روز کنند.
 • سرویس باید سرورها و مکانهای بیشتری را اضافه کند.
 • VPNBook می تواند مشتری خود را برای سهولت استفاده توسعه دهد.

سرویس VPNBook برای استفاده فردی رایگان است. این توسط تبلیغات و کمکهای مالی پشتیبانی می شود. سرعت برای یک VPN رایگان خوب است. آنها IP های اختصاصی را با قیمت 7.95 دلار در ماه برای استفاده شخصی تجاری و با تقاضای بالا ارائه می دهند.

از VPNBook بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me