Whoer VPN تازه وارد جامعه VPN است. ثبت حساب نشان می دهد که در نوامبر سال 2023 ثبت شده است. وب سایت کارآمد و سرراست است. این شرکت مقر در قبرس است ، بنابراین تابع قوانین این کشور است. در زمان بررسی ، VPN فقط در 16 کشور سرور ارائه می دهد. گفته می شود ، این VPN کاملاً پتانسیل دارد. در این بررسی ، ما به جنبه های مختلف خدمات نگاهی خواهیم داشت و اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری صحیح در اختیار شما قرار می دهیم..

خوش آمدیدقیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

این سرویس یک “آزمایش رایگان” را ارائه می دهد ، اما نوع استاندارد نیست. در عوض ، این سرویس به شما می دهد 1993 روز ، به طور موثر خدمات رایگان است. با این حال ، ما پیشنهاد می کنیم به قیمت گذاری دقت کنید ، 3 گزینه مختلف وجود دارد. به طور ماهانه ماه ، هزینه 9/90 دلار است. شش ماه خدمات 39 دلار است که در ماه 6.50 دلار درآمد دارد. بهترین پس انداز از دریافت خدمات سالی با ارزش 46.90 دلار حاصل می شود. البته ، تقریباً 3.91 دلار در ماه کار می کند. در حالی که ممکن است وسوسه شوید تا در سرویس رایگان بمانید ، باید در نظر بگیرید که بسیار کند است.

صفحه نمایش چه کسی قیمت گذاری می کند

بیایید نگاهی سریع به ویژگی هایی که می توانید با Whoer VPN انتظار داشته باشید ، بیاندازیم.

 • برنامه های اختصاصی VPN برای Windows ، Mac ، iOS ، Linux و Android. علاوه بر این ، برای مرورگرهای خاص از جمله Safari ، Firefox ، Chrome و Opera نیز موجود است.
 • رابط کاربری مداوم در برنامه های دسک تاپ و موبایل.
 • به زبانهای انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ترکی و اسپانیایی موجود است.
 • دسترسی نامحدود به سرورها در 16 کشور (با استفاده از نسخه حق بیمه)
 • Double VPN (multihop)
 • حداکثر 3 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • هیچ خط مشی ورود به سیستم (کسی که فعالیتهای شما را ردیابی نمی کند)
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده

Whoer VPN چندین گزینه پرداخت مختلف ارائه می دهد. در حالی که وب سایت نشان می دهد که امکان گرفتن کارت های اعتباری ، Paypal ، ارزهای رمزپایه و ارزهای الکترونیکی را دارد. متأسفانه ، تنها گزینه های موجود رمزنگاری و الکترونیکی هستند ، که به زودی تغییر می کنند. ویر آزمایشی رایگان را ارائه می دهد که از روز 1993 ادامه دارد.

از Whoer VPN بازدید کنید

محل های شبکه و سرور Whoer VPN

همانطور که قبلاً در بررسی ما ذکر شد ، شبکه پرداخت Whoer به شما امکان دسترسی به سرورهای 16 کشور را می دهد. این در مقایسه با سایر خدمات کاملاً محدود است. Whoer همچنین فاقد توانایی انتخاب محل سرور اختصاصی در داخل کشور است. به عنوان مثال ، ما به ایالات متحده وصل شدیم اما نتوانستیم شهر خاصی را انتخاب کنیم.

  Tekući VPN pregled

کشورها

Whoer VPN به شما امکان دسترسی به سرورهای کشورهای زیر را می دهد:

 • روسیه ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، رومانی ، لیتوانی ، ایالات متحده ، هلند ، اوکراین ، سوئیس ، اسپانیا ، کانادا ، انگلیس ، سوئد ، سنگاپور و هنگ کنگ.

همانطور که می بینید شبکه Whoer VPN در آمریکای شمالی و اروپا به خوبی نمایش داده شده است. آنها همچنین آسیا دارند (سنگاپور و هنگ کنگ).

حریم خصوصی و امنیت

دو حوزه وجود دارد که می توانید هنگام حفظ حریم خصوصی و امنیت یک VPN به آن توجه کنید. اولین مورد پروتکل و سطح رمزگذاری است که برای اتصالات سرور مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد Whoer ، به نظر می رسد فقط یک پروتکل وجود دارد که می توانیم آن را ببینیم ، و شما آن را درون OpenVPN UDP و داخل آن تغییر می دهید. هیچ مدرکی در مورد پروتکل های دیگر استفاده شده وجود ندارد. مشتری آنها از OpenVPN استفاده می کند و می توانید بین TCP و UDP انتخاب کنید. ما UDP را برای بهترین ترکیب امنیتی و عملکرد سریع توصیه می کنیم. این همان چیزی است که ما برای تست سرعت خود استفاده کردیم که در یک لحظه ارائه می شود. اگر مشکلی با استفاده از UDP دارید ، به سادگی وارد تنظیمات شوید و ضامن را به جایی که در آن بود ، برگردانید. با این کار در برخی شرایط می توانید خطای ایجاد اتصال پایدار را اضافه کنید.

عامل مهم دیگر برای بسیاری از کاربران VPN این است که شرکت تا چه میزان استفاده شما را پیگیری و ثبت می کند. در مورد Whoer ، آنها به حفظ حریم خصوصی کاربران متعهد هستند. آنها به وضوح خط مشی عدم ورود را نشان می دهند ، به این معنی که آنها متعهد می شوند فعالیت شما را هنگام اتصال به شبکه ردیابی نکنند. از آنجا که در قبرس قرار دارند ، قوانین حفظ حریم خصوصی در آنجا قوی هستند.

پشتیبانی فنی

تیم Whoer پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می دهد. WY همچنین در سایت Whoer می توانید یک مرکز راهنمایی ، راهنمای محصول و تالار گفتمان پیدا کنید. همه این موارد می تواند در حل مسائل مفید باشد. خوشبختانه ما در آزمایش VPN آنها مشکلی نداشتیم ، بنابراین نمی توانیم شخصاً نظر تیم پشتیبانی را بیان کنیم.

از Whoer VPN بازدید کنید

نرم افزار مشتری و برنامه های تلفن همراه

همانطور که در ابتدا به بررسی ما اشاره شد ، BullGuard خط کاملی از برنامه ها را برای خدمات VPN خود ایجاد کرده است. برای نصب سرویس دهنده VPN در ویندوز ، مک و لینوکس راهنماهایی در وب سایت آنها پیدا خواهید کرد. آنها همچنین یک بخش برای برنامه های Android و iOS دارند. البته می توانید این موارد را مستقیماً از فروشگاه های اپلیکیشن های Google و Apple دریافت کنید. اگر می خواهید مکان آدرس IP خود را در firestick یا کنسول بازی تغییر دهید ، توصیه می کنیم VPN را از طریق روتر خود متصل کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی فنی آنها تماس بگیرید.

  Surfshark pregled 2023

بیایید درست پرش کنیم و به مشتری Whoer نگاهی بیندازیم. ما با شروع خواهیم کرد سرویس گیرنده ویندوز VPN.

مشتری مشتری

رابط کاربری نمی تواند آسان تر باشد. به سادگی می توانید کد دسترسی را وارد کرده و دکمه ورود را بزنید تا به بهترین سرور VPN برای مکان فعلی خود متصل شوید. اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید ، فقط گزینه هلند را دارید که در بالا مشاهده می کنید. از آنجا که تنها یک گزینه وجود دارد ، ما فقط سرعت را روی یک سرور آزمایش کردیم. البته نتایج به احتمال زیاد در نسخه پرداخت شده متفاوت خواهد بود. با این حال ، اگر قصد استفاده از نسخه رایگان را دارید ، باید با آن مخالفت کنید.

تست سرعت Whoer

همانطور که می بینید ما به یک سرور VPN در Amerdam متصل شده ایم. اتصال اینترنتی ما به حداکثر 130 مگابیت در ثانیه می رسد. هنگامی که آن را با استفاده از پروتکل OpenVPN UDP امتحان کردیم ، سرعت آن زیر 1 مگابیت بر ثانیه بود. این امر تقریباً برای اکثر موارد مدرن که می خواهید از آن استفاده کنید ، تقریباً غیرقابل استفاده است.

تنظیمات Whoer

حتی اگر برای اتصال به Whoer VPN نیازی به تغییر هیچ یک از تنظیمات ندارید ، چند گزینه وجود دارد که قابل ذکر است. اولین مورد این است که سرویس گیرنده ویندوز هم یک سوئیچ قتل اینترنتی و هم ویژگی مخفی کردن VPN را شامل می شود. تحت آن عنوان ، می توانید از تلفن یا خانه تقلید کنید. در صورت عدم موفقیت VPN ، اولین اتصال اینترنتی شما را از بین می برد. ویژگی Hide VPN به شما امکان می دهد ترافیک خود را دچار مشکل کنید و از موبایل یا خانه تقلید کنید. این به محافظت از حریم خصوصی شما در هر زمان که به هر دلیلی اتصال به شبکه آنها را از دست دهید کمک می کند.

نشت می کند?

تست نشت DNSمانند هر سرویس VPN ، اگر نرم افزار مسدود یا مانیتور بتواند آدرس IP شما را به هر حال مشاهده کند ، فایده ای ندارد. شما ممکن است به هیچ وجه از هیچ چیز استفاده نکنید. به همین دلیل ، ما تصمیم گرفتیم که Whoer VPN را تست کنیم و ببینیم نسخه رایگان نشت می کند یا خیر. ما از آزمون جامع مورد علاقه ما در doileak.com استفاده کردیم. به طور معمول ، شما می توانید از سرویس VPN رایگان نشت کنید. با این حال ، ما پیدا نکردیم که مورد این مورد باشد. حتی آن که بسیار کند است ، نشت نمی کند. قسمت های قرمز رنگ به جای VPN به طور خاص از مرورگر می آید.

  Čekić VPN pregled

نتیجه

Whoer VPN به خوبی در کنار هم قرار گرفته است و حتی سرور رایگان آنها نیز به درستی پیکربندی شده است تا نشتی نداشته باشد. ما می توانیم ببینیم که در اینجا کاملاً پتانسیل وجود دارد و اگرچه کوچک است ، اما به احتمال زیاد رشد خواهد کرد. اگر هدف شما محافظت از نظارت خود است ، این یک راه حل مناسب است. با این وجود ، اگر قصد دارید فعالیت هایی را انجام دهید که نیازهای فشرده ای به آن دارند ، نسخه پرداخت شده را دریافت خواهید کرد. گفته می شود ، ارائه دهندگان دیگری نیز وجود دارند که می توانید با همین ویژگی ها استفاده کنید. آنها گزینه های سرور بیشتری را با احتمالاً قیمت پایین تر به شما ارائه می دهند.

Whoer VPN به کاربران اجازه می دهد تا به طور همزمان به 3 دستگاه وصل کنند. می توانید برنامه های Windows ، Mac ، iOS و Android را در هر دستگاهی که می خواهید نصب کنید و به طور همزمان روی 3 دستگاه متصل شوید. این یک روش مناسب برای محافظت از دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه شما است. کسانی که به طور مکرر مسافرت می کنند ممکن است 3 اتصال را کمی محدود کنند. برنامه های VPN دارای رابط کاربری یکپارچه ای هستند و استفاده از آنها بسیار آسان است. می توانید به برنامه اجازه دهید یک مکان سرور را انتخاب کند یا یک کشور را به تنهایی انتخاب کند. در بعضی موارد ، شما حتی نمی توانید شهری را که می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب کنید.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • بدون سرایت DNS حتی روی سرور رایگان
 • محاکمه بسیار طولانی
 • سوئیچ کشتن اینترنت
 • به طور همزمان حداکثر 3 دستگاه را وصل کنید.
 • خط مشی ورود به سیستم چه کسی فعالیت های کاربر را وارد نمی کند.
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • ارائه موقعیت های سرور بیشتر (در حال حاضر 16 کشور)
 • گزینه های پرداخت کامل برای اجازه دادن به کارتهای اعتباری و پی پال
 • گزینه های سرور بیشتری را به کاربران آزمایش ارائه دهید

به طور خلاصه Whoer VPN مناسب و معقول است ، اما اندک است. این نرم افزار خوب کار کرده و شبکه سریع است. این ویژگی از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، اما شبکه محدود و سرعت آهسته در آزمایشی رایگان استفاده از آن را دشوار می کند مگر اینکه نسخه به روز شده را دریافت کنید. به همین ترتیب ، این یک سرویس مناسب با قیمت مناسب است ، اثبات اینکه شما از عدم انتخاب سرور چشمگیر نیستید.

از Whoer VPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me