Fallout 76Fallout 76 ir jaunākā Bethesda radītā spēle. Tas būs pirmais pilnībā tiešsaistes nosaukums sērijā. Spēle ir uz PC, Xbox One un PS4. Iepriekšpasūtot spēlētājiem tiek nodrošināta piekļuve beta versijai. Tā kā Fallout 76 ir lielāks nekā jebkurš cits iepriekšējais nosaukums, tiem noteikti ir kavēšanās problēmas, lēna savienojamība un serveru krišana. Lai novērstu šos jautājumus, es ieteiktu VPN. VPN ļauj jums mainīt savu IP uz citu norādītajās vietās. Ja izvēlaties vietu, kas atrodas netālu no tā, kurā spēlējat, tad jūs varat samazināt nokavēšanos. VPN var arī palīdzēt samazināt savienojumu problēmas, izvēloties labāku ceļu uz spēļu serveri. Vēl viens pievienots VPN bonuss ir aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem. Lai aizsargātu jūsu privātumu, VPN izmanto šifrēšanu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Tagad es vēlētos veltīt laiku, lai runātu par ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. VPN palīdzēs jums atbrīvoties no iepriekšējiem reģionālajiem ierobežojumiem, kas varētu būt saistīti ar spēli. Tas arī ļaus jums spēlēt no jebkuras vietas jebkurā laikā, jo jūsu skolas vai darba ugunsmūrus var apiet. Ja beta versija tiek izlaista dažādos laikos visā pasaulē, jūs varat agri un vēlu piekļūt spēlei. Viss, kas jums būs jādara, ir izvēlēties atdalītu vietu valstī, kas saņem papildu laiku, lai spēlētu ilgāk. Tas arī darbotos tāpat, ja spēle iznāktu agri, kā to izdarīja Fallout 4. Varat vienkārši iegādāties un saņemt to agri, mainot savu atrašanās vietu.

Kā izmantot VPN, lai samazinātu nobīdi Fallout 76

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē atskaņotu Fallout 76. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

  IPVanish Android iestatīšanas rokasgrāmata

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN Fallout 76 (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai Fallout 76 atskaņotu jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

  Kā spēlēt Final Fantasy 14 (FFXIV) ar VPN

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Fallout 76 spēles svarīgākie elementi

Fallout 76 ir visu pārējo spēļu priekšvēstnesis. Jūs spēlējat kā viens no pirmajiem cilvēkiem, kas izkāpj no voltu puses. Rietumvirdžīnijā jums būs jāstrādā kopā, lai atjaunotu Ameriku. Tas nebūs viegli kā ar kodolizgāzēm, vecā dzīvnieka dzīve nav tik draudzīga. Jums būs jānogalina zvērs un jāaizstāv savas mājas. Izlaupieties un dalieties pieredzē ar cilvēkiem. Viena no labākajām stratēģijām būs apvienoties komandā ar citiem, lai iekarotu. Jūs neesat vienīgie cilvēki, kuriem ir šī ideja. Jūsu kaimiņi var nebūt tik draudzīgi, kā jūs domājat, tāpēc jums būs pastāvīgi jāatrodas sardzē. Jūsu misija atjaunot nebūs viegla, taču ar pietiekamu komandas darbu un neatlaidību jūs varat atgriezt Ameriku tās bijušajā krāšņumā.

Fallout 76 jūs varat spēlēt viens pats, bet tas būs grūtāk. Jums ir nepieciešams atjaunot, bet tajā pašā laikā aizstāvēt sevi. Jums vajadzētu draudzēties un mēģināt izvairīties no ienaidnieku veidošanas. Jo vairāk ienaidnieku jums būs, jo mazāk drošs būsit. Fallout 76 ir kodolraķetes, kuras var izmantot ikviens, kurš iegūst piekļuves kodu. Tā rezultātā jums ir jāiegūst un jāaizstāv koda daļas vai arī jādarbojas ar citiem partneriem, lai palaistu galviņu pretinieku ballītē. Neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, pārliecinieties, ka jums nav piemeklēts.

  Skatieties pasaules junioru hokeja čempionātu ar VPN

Neaizmirstiet savu S.P.E.C.I.A.L. Spēks ļauj vairāk ņemt līdzi un trāpīt vairāk. Uztvere palīdz jums kabatzagli un precīzi noteikt briesmoņa neaizsargātās daļas. Ar izturību jūs varat ēst vairāk lietu, palielināt izturību un vairāk aizsargāt elementus. Harizma piedāvā labākus piedāvājumus un palīdz apburt cilvēkus. Intelekts ļauj izgatavot labākus ieročus un sīkrīkus. Veiklība palīdz izvairīties no uzbrukumiem un ātrāk izšaut. Laime var palīdzēt kritiskos uzbrukumos, labāku priekšmetu atrašanā un citu noslēpumaināku personu palīdzības saņemšanā. Katra kategorija palīdz dažādās lietās un dod jums savas priekšrocības. Tā rezultātā ir daudz dažādu veidu, kā jūs varat spēlēt.

Fallout 76 būs milzīga tiešsaistes lomu spēle. Spēlei būs beta versija, kuras datums vēl nav paziņots. Tomēr pilna spēle iznāk 2023. gada 14. novembrī. Tajā ir jauna zona ar daudzveidīgu biomu un monstru skaitu. Jums būs jāsadarbojas ar draugiem, lai sasniegtu amerikāņu sapni par pārbūvi. Fallout 76 ir spēle, es esmu pārliecināts, ka jums patiks spēlēt.

Es vēlreiz vēlētos ieteikt VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi uz citu vietu paredzētajos serveros. Varat samazināt nokavēšanos un uzlabot savienojamību, izvēloties vietu, kas ir tuvu spēles norādei. Varat arī izvairīties no jebkādiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem vai ugunsmūriem, kas neļauj spēlēt no jebkuras vietas pasaulē. VPN arī nodrošinās lietotājiem papildu aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot Fallout 76 tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me