Final Fantasy 14 - FFXIVFinal Fantasy 14, vai FFXIV, ir jaunākais no populārās MMORPG sērijas, kas pastāv jau ilgu laiku. Šī spēle ir pieejama operētājsistēmās Windows, PS4 un PS3. Spēlējot FFXIV un citas tiešsaistes spēles, var rasties kavēšanās, DDoS uzbrukumi un lēns savienojums. Lai novērstu šo problēmu, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz citu izvēlēto IP. Tas palīdzēs apturēt DDoS uzbrukumu rašanos. Ja izvēlaties IP netālu no tā servera, kurā spēlējat, jums būs mazāks kavējums un baudīsit ātrāku savienojumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Final Fantasy XIV

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Final Fantasy 14. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

  NordVPN Android iestatīšanas rokasgrāmata

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Final Fantasy 14 spēles izceļ

Final Fantasy XIV ir spēle, kurā jūs varat cīnīties ar mobiem, veikt pasākumus, pabeigt uzdevumus, spēlēt likteņos, amatēties, izpētīt grāvjus un strādāt, lai pulcētos kopā ar citiem viesībās. Visas šīs lietas jums piešķirs EXP. Pirms jūs to darāt, jūs nopirksit un pēc tam iegūsit abonementu, lai spēlētu FFXIV. Jūs to pērkat operētājsistēmai Windows, PS4 vai PS3 tādās vietās kā Tvaiks, Amazon un Gamestop. Pēc tam jūs sāksit spēli un ļausit tai lejupielādēt. Pēc tam jūs ielogosities un jūs varēsit izveidot izvēlēto rakstzīmi un rediģēt to. Jūsu izvēlētais varonis var būt viens no vairākiem sacīkstēm. Sarakstā ietilpst:

Elezen: Šīs sacīkstes visvairāk līdzinās Elf no FFXI. Izmantojiet ļoti naidīgi pret citām sacīkstēm, jo ​​tika uzskatīts, ka šīs ir pirmās sacensības Eorzas zemē. Divas ciltis, kurās piedalās šīs sacīkstes, ir milzīgas konkurentes.

 • Savvaļas koks
 • Duskwight

Hjū: Šīs sacīkstes ir gluži kā FFXI cilvēku rases pārstāvji. Šīs sacensības visbiežāk sastopamas Eorzā, jo abas ciltis sadalās, veidojot pilsētas visur.

 • Augstmaņi
 • Vidzemnieki

Lalfella: Šīs sacensības ir kā Tarutaru no FFXI. Šīs sacensības ir mazākās sacensības. Tas viņus nepadara neizdevīgākā situācijā, jo viņi ir veiklīgi un saprotoši.

 • Plainsfolk
 • Kāpas

Roegadyn: Šīs sacīkstes ir līdzīgas Galka sacensībām no FFXI, taču tagad ir sieviešu versija. Šīs ir lielākās sacensības. Viņi bija no ziemeļu jūrām.

 • Jūras vilki
 • Hellgaurds

Miqo’te: Šīs sacīkstes ir kā Mithra no FFXI, taču tagad ir pieejama vīriešu versija. Šīs kaķu rases ir mednieki, kas parasti ir vientuļnieki.

 • Saules meklētāji
 • Mēness turētāji

Au Ra: Tas vēl nav pieejams, taču šis varonis nāk ar FFXIV Heavensward. Šīs sacensības vēl nekad nav redzētas nevienā citā versijā. Tā ir rāpuļu sacīkste ar svariem, ragiem un astēm. Viņi ir no Otharda zemes.

 • Raen cilts
 • Ksaela cilts

Neuztraucieties par personāža statistiku, ne tik daudz par tā izskatu, jo statistika nav daudz labāka par visām sacīkstēm. Lai dotos līdzi sacīkstēm, kurās ir pilsētas, jūs varēsit cīnīties ārpus pilsētām. Jūs varēsit arī pirkt, pārdot un amatniecības priekšmetus pilsētā. Katrā pilsētā ir arī savas cīņas vietas. Katram darbam ir atšķirīgs TP, MP un HP daudzums, paceļot darbu ar EXP. Galvenās pilsētas un to darba vietas ir:

  StrongVPN Mac iestatīšanas rokasgrāmata

LU dah: Šī pilsēta aspektos, kas ir milzīgi, vairāk atgādina Sandoriju no FFXI. Pilsēta ir liela tirdzniecībai. Šīs pilsētas vadītāja ir sieviete Lalfella ar tēviņu Roegadyn, jo tur ir armijas ģenerālsekretārs un personīgais aizsargs. Amatniecība ietver zeltīšanu, alķīmiju, ieguvi un aušanu. Darbs ietver:

 • Thaumaturge: Izmantojot šo pareizrakstības ierakstu, jūs vēlēsities noskatīties savu MP, lai noteiktu, kura pareizrakstības pareizrakstība tiks nodota tālāk. Veicot apraidi, ievērojiet attālumu, izmantojot šo spēka paņēmienu. Izmanto MP.
 • Pugilists: vislabākā priekšrocība ir cīņa ar rokām. Esiet tuvu un ar šo darbu nodarbojieties ar milzīgu zaudējumu daudzumu. Izmanto TP.
 • Gladiator: īsta tvertne (darbs, kas prasa daudz postījumu). Ar savu zobenu un vairogu cīnīsies slavas kaujas vietā. Turiet pretinieku tuvu. Izmanto TP.

Gridania: Šī pilsēta ir kā Windurst no FFXI, jo vairāk jūtas ārpus telpām. Šajā pilsētā, manuprāt, ir ļoti grūti orientēties, līdz jūs uzzināsit, kur ir viss. Šīs pilsētas vadītāji ir Miqo’te ģimene. Vienai no viņām ir lielāka vara nekā otrai 2, jo viņa ir arī militārā vadītāja. Pilsētas amatniecībā ietilpst galdniecības izstrādājumi, ādas izstrādājumu apstrāde un botāniķi. Darbs ietver:

 • Strēlnieki: Izmantojot šo priekšgala un bultas darbu, jūs varēsit šaut un nogalināt mobus no liela attāluma. Pārliecinieties, ka ievērojat savu distanci, jo šis darbs nav cīņas ar roku darbs. Izmanto TP.
 • Lancers: Cīnoties ar Lance, jums būs jābūt drosmīgam, jo ​​ar šo cīnītāju no galvas pret galvu nebūs drošības. Jūs arī vēlēsities turēt tuvu diapazonam, jo, tiklīdz viņi būs prom, lai šautu, jūs nevarēsit viņiem uzbrukt. Izmanto TP
 • Conjurers: Jums vajadzēs ātri izmantot šo darbu. Jūs, iespējams, nevarēsit nodarīt tik lielu kaitējumu, bet jūs varēsit dziedināt citus un sevi. Šis darbs ir arī pareizrakstības piekritējs, tāpēc ievērojiet savu attālumu. Izmanto MP.

Limsa Lominsa: Šī pilsēta visvairāk līdzinās Bastokam no FFXI, ja tā ir pilsēta, kas paredzēta galvenokārt ostai, un tā ir diezgan maza. Šo pilsētu veido pirāti. Pilsētas vadītāja, garā sieviete Elezen, ir arī militārā vadītāja. Amatniecība šeit ietver bruņu izgatavošanu, kalēju gatavošanu, ēdienu gatavošanu kā kulināriju un makšķerēšanu. Darbs ietver:

 • Marodieri: Jūs ienesīsit cirvi kaujas laukā. Ar šo cirvi jūs varēsit sabojāt pretinieku ar lieliem zaudējumiem, kā arī varēsit to novest arī jūs. Šis ir ļoti plašs darbs, tāpēc turiet pretinieku tuvu. Izmanto TP.
 • Arkanisti: jūs cīnīsities un dziedināsit ar savu burvestību grāmatu un savu zvēru, kuru jūs uzaicināsit. Šis darbs ir gan klāsts, gan roku darbs. Ar izsauktu zvēru jūs varat iet roku rokā, bet turklāt tas saglabā jūsu attālumu.Izmanto MP.
 • Rouzs: jums būs jābūt noslēpumainam kā nakts, tik klusam kā lapai, kas nokrīt zemē, un tikpat ātrai kā gepards, lai spēlētu šo darbu. Jūs esat kā FFXI zaglis. Jūs esat kopā ar diviem dunčiem, kas cīnīsies ar roku. Ar šo teikto jūs vēlēsities turēties tuvu pretiniekam. Izmanto TP.
  Kā samazināt pārlūkošanas nobīdi ar VPN

Citas darba vietas ir Melnais Mags, Paladins, Baltais Mags, Mūks, Kareivis, Pūķis, Bards, Summoners, Scholar un Ninja. Šīs darba vietas tomēr ir īpašas, jo, lai tās iegūtu, ir nepieciešams noteikts darba līmenis. Vienam darbam būs jābūt 15, bet otram – 30, lai iegūtu vēlamo darbu. 30. līmeņa darbs dalīsies statistikā un līmeņos ar jauno darbu, kas nozīmē, ka, ja jūs vienā līmenī esat viens darbs, tas pats arī otrs.

Drīzumā parādīsies arī trīs jaunas darba vietas un jaunas jomas, kas dubultosies par FFXIV. Pašlaik jūs varat tikai braukt un cīnīties ar Chocobo. Ar jauno paplašinājumu jūs varēsit arī lidot apkārt pasaulei.

Final Fantasy 14 ir populārs MMORPG. Tā iznāk jauna paplašināšanās, kas to padarīs vēl labāku. Darbi ir forši spēlēt kā. Kopumā FFXIV ir jautra tiešsaistes spēle, kas jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu FFXIV tiešsaistē. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot Final Fantasy 14 tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt FFXIV no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me