World of WarcraftBlizzard Entertainment uzsāka vienu no savām slavenākajām spēlēm 2004. gada 30. novembrī, World of Warcraft (WoW). Šī pusaudžu novērtētā, uz abonementiem balstītā ekonomikas spēle ir masveidā vairāku spēlētāju tiešsaistes lomu spēle (MMORPG), un tā ir pēcpārbaude vienai no viņu citām spēlēm, Warcraft 3.Tas nozīmē, ka jums ir iespēja spēlēt ar cilvēkiem no visas pasaules. pasaule. WoW ir bijis tendenču virzītājspēks MMORPG nozarē tik ilgi, ka nav iespējams izvairīties no atsaucēm uz to citās spēlēs. Gadu gaitā ir bijis daudz mēģinājumu “nogalināt WoW”, taču šīs spēles nav attaisnojušas cerības. Bija daži faktori, kas noveda spēli pie tā popularitātes līmeņa, tai skaitā citas nozīmīgas spēles neveiksmes un labs laiks. WoW ietekme ir tik liela, ka ir filma, kas stāsta daļu no stāsta. Vienā reizē WoW lepojās ar 13 miljoniem abonementu. Kopš tā laika spēle ir gājusi cauri ebbs un plūst atkarībā no tā, kādus paplašināšanas pakotnes un / vai jaunu saturu Blizzard ir pievienojis spēlei. Ja atrodaties neatbalstītā apgabalā un vēlaties saņemt piekļuvi Ziemeļamerikas (NA) serverim (sauktam par valstību) vai ja vēlaties aizsargāt savu kontu no uzlaušanas vai iespējama servisa atteikuma (DDoS) uzbrukuma, varat veikt izmantojot VPN, pārliecinieties, ka viss ir droši.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu WoW

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē atskaņotu WoW. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

World of Warcraft spēles svarīgākie elementi

WoW ir sadalīts divās frakcijās: orda un alianse. Abas no šīm grupām apdzīvo zemi ar nosaukumu Azeroth. Šīs spēles maksimālais līmenis ir 100, un visas rases papildus frakcijas valodai var runāt arī viņu specifiskajā valodā. Orda sacīkstes ir Orc,Troļļi, Taurens, Undead, Asins elfs, Goblins, un Pandaren. Alianses sacīkstes ir Cilvēka, Nakts Elf, Rūķis, Rūķis, Draenei, Vorgens, un Pandaren. Jūs varat pamanīt, ka mēs divreiz esam pieminējuši Pandaren. Tas ir tāpēc, ka viņi var izvēlēties kādu no frakcijām. Izvēloties Pandaren, jūs nekavējoties neizlemjat, kuru frakciju izvēlēties. Ja vien jūs neesat tāds kā viens puisis, kurš izlēma iet visu līdz 100, neizvēloties frakciju vai izejot no starta zonas, jūs parasti izvēlaties vienu no 10. līdz 15. līmenim.

  Vai VPN izmanto datus? Kāda ir ietekme uz datu ierobežojumiem?

Lai varētu izveidot rakstzīmi, jums jāizvēlas serveris. Kā mēs jau minējām iepriekš, ja vēlaties izveidot savienojumu ar NA valstību no ārpus atbalstītajiem apgabaliem, vēlaties izmantot VPN. Šeit ir pieejamo serveru veidu saraksts un mazliet par tiem.

 • PVE / normāls – PVE nozīmē Player Vs Environment. Šāda veida valstība ir parasta valstība, un tā ir paredzēta visam, ko vēlaties darīt. Jums nav atļauts uzbrukt citiem spēlētājiem, ja vien jūs neizvēlaties ieslēgt PVP iespēju. Šāda veida valstībās jums ir atļauts arī izveidot rakstzīmes no abām frakcijām.
 • RP – RP apzīmē lomu spēlēšanu. Parastā sfērā varat veikt visas iespējamās darbības, taču šiem serveriem ir stingras nosaukšanas vadlīnijas, un parasti tiem ir vecāka sfēras populācija. Parasti jūs sagaidāt, ka cilvēki redz lomu spēles plašajā tiešsaistes pasaulē. Jums nav atļauts uzbrukt citiem spēlētājiem, ja vien jūs neizvēlaties ieslēgt PVP iespēju, un jums ir atļauts izveidot rakstzīmes no abām frakcijām šāda veida laukumos.
 • PVP – PVP nozīmē Player Vs Player. Tāpat kā citus serveru veidus, jūs varat darīt jebko, ko jūs regulāri varētu darīt, taču tas ir savādāk. Kad esat sasniedzis 10. līmeni, citi spēlētāji jums var automātiski uzbrukt, un to nevar mainīt. Šāda veida valstībās jums nav atļauts izveidot rakstzīmes no vairāk nekā vienas frakcijas.
 • PVPRP – Kā jūs domājat, šāda veida valstība ir PVP un RP valstību kombinācija. Līdzīgi kā parastajā PVP valstībā, tiklīdz esat sasniedzis 10. līmeni, jums ir atļauts automātiski uzbrukt citiem spēlētājiem, un to nevar mainīt. Šāda veida serveros nav atļauts arī izveidot rakstzīmes no vairāk nekā vienas frakcijas.

Pēc vēlamā servera veida izvēles no rakstzīmju izveidošanas ekrāna jūs izvēlaties vienu no 13 sacīkstēm un izvēlaties darbu (ko sauc par klasi). Katrā klasē ir savas stiprās un vājās puses, un jūsu spēles stils noteiks, kuru izvēlēties. Lai gan jūs to nevarat mainīt tā, kā jūs varat dažās spēlēs, WoW ļaus jums izveidot līdz 11 rakstzīmēm vienā serverī, un kopā 50 rakstzīmes visos serveros. Izmantojot tik daudz iespēju, jūs varētu izmēģināt tās visas. Apskatīsim pieejamās nodarbības un to lomu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Rdps nozīmē diapazonu un Mdps nozīmē tuvcīņa.

 • Kareivis – Tvertne, Tuvcīņas bojājumu tirgotājs (Mdps)
 • Paladin – Tvertne, Mdps, dziednieks
 • Hunter – Ranged Damage Dealer (Rdps)
 • Negodīgi – Mdps
 • Priesteris – Rdps, dziednieks
 • Nāves bruņinieks – Tvertne, Mdps
 • Šamanis – Rdps, Mdps, Dziednieks
 • Mags – Rdps
 • Warlock – Rdps
 • Mūks – Tvertne, Mdps, dziednieks
 • Druīds – Tvertne, Rdps, Mdps, Dziednieks

Tā kā Nāves bruņinieks tiek uzskatīts par “varoņu” klasi, DK tiek atbloķēts tikai tad, kad esat sasniedzis 55. līmeni citam varonim. Arī dažas klases var veikt tikai noteiktas sacīkstes, tāpēc, ja vēlaties noteiktu darbu, esiet gatavs izvēlēties atbilstošās sacensības. Dažus darbus var izvēlēties daudzas sacensības, bet vienīgais, kuru var izvēlēties visas 13 sacensības, ir Warrior klase.

Tagad, kad esat izvēlējies valstību, frakciju, rasi un klasi, ir pienācis laiks sākt spēli. Katrām sacīkstēm ir sava sākuma vieta, kas jūs aizved uz šo sacensību starta vietu. Sākot no 1. līdz 10. līmenim, jūs sākat līmeni, veicot uzdevumus. Kvesti parasti ir viegli sākuma zonā, un tie var ietvert dzīvnieku, monstru, humanoīdu nogalināšanu vai priekšmetu savākšanu. Visas vides radības, kurām varat uzbrukt, tiek sauktas par mobiem. Kvesti iemācīs jums par jūsu klases spējām un iemācīs jums spēli. Kad esat sasniedzis 10. līmeni, PVP kaujas lauki jums kļūst pieejami.

Kaujas lauki ir īpašas arēnas (gadījumi), kuras atļauj tikai cilvēki, kuri vēlas izmantot PVP. Abas frakcijas ir viena pret otru, un šīm instancēm ir mērķi. Šis ir spēles kaujas laukumu saraksts, atļautais spēlētāju skaits un līmeņi, kuros jūs varat viņus ievadīt. Visi kazemāti un kaujas vietu spēlētāji kopā, parasti pa līmeņiem. Līmeņu diapazons kaujas laukā pirms maksimālā līmeņa ir pieci. Citiem vārdiem sakot, ja jūs esat 10. līmenis, jūs varētu sagaidīt, ka redzēsit spēlētājus pat 14. līmenī. Šī tendence turpināsies, līdz sasniegsit maksimālo līmeni. Maksimālā līmenī jūs spēlējat tikai pret citām max līmeņa rakstzīmēm. Nogalināšana kaujas laukā nav nepieciešama, kamēr vien strādājat pie mača mērķiem. Parasti tā komanda, kas uzvar, ir tā, kura seko mērķim, nevis mēģina nogalināt ienaidnieku.

  Skatieties pasaules junioru hokeja čempionātu ar VPN

Dungeons (saukti arī par gadījumiem) ir labs veids, kā iegūt ieročus, bruņas un pat pieredzi. Atšķirībā no meklējumiem, grāvjos atrastajam rīkam ir labāka kvalitāte nekā parasti. Grupas iestatījumu dēļ pieredze (XP) parasti tiek uzkrāta ātrāk, jo mobji ir paredzēti cīņai grupās. Dungeons var tikt palaists, sākot no 10. līmeņa, un turpināt līdz maksimālajam līmenim. Šiem cietumiem ir dažādas cietības pakāpes, un dažiem ir grūtākas versijas. Katrā aplokā parasti ir 2–4 posmu priekšnieki, un to var pabeigt saprātīgā laika posmā. Agrāk citas spēles ir izmantojušas vienādus Dungeon izkārtojumus, bet mainījušas mobs Dungeons. WoW gadījumā tas tā nav. Katrā pilsētiņā ir sava izjūta, lai gan dažreiz dizaina personāls atgriezīs priekšniekus apcietinājumā.

Kvesti vienmēr ir bijusi liela WoW daļa. Tie ir veids, kā nopelnīt naudu, iegūt pieredzi, iegūt aprīkojumu un pat pastāstīt Azeroth stāstu. Bieži vien viesi atsaucas uz popkultūru, literatūru un dažkārt arī citām videospēlēm (ko sauc par Lieldienu olām). Viens no maniem iecienītākajiem videospēļu atsauces piemēriem radās pēc tam, kad es pieņēmu kvestu. Visā ekrānā mirgoja brīdinājums, kurā bija rakstīts: “Sagatavojieties karstumam, ņurdējiet ēsmu!”. Es atceros, ka skaļi smejos, jo tā ir atsauce uz ļoti populāro 80. gadu video spēli ar nosaukumu Joust. Kvests pamatā bija šīs spēles 3D versija, iekļaujot dažas oriģinālās nianses.

Spēlē ir vairāk nekā 6000 uzdevumu, sākot no 1. līmeņa un beidzot ar maksimālo līmeni. Daži uzdevumi liks jums smieties, citi – jūs var skumt. Īpaši viens meklējums atrodas Taurenas sākuma apgabalā ar nosaukumu Mulgore. Nosaukts nespēlējošs personāžs (NPC) Ahabs Vitofs nodrošina meklējumus par sava suņa Keila barošanu. Tas, kas padara šos meklējumus interesantus, ir tas, ka NPC balsij ir atšķirīga balss nekā jebkurai citai spēles personāžai. Tā ir bērna, nevis aktiera, balss. Tas piederēja 10 gadus vecam WoW spēlētājam ar nosaukumu Ezra Chatterton, kuram bija reta veida vēzis. Kā daļu no nodibināšanas “Pēc vēlēšanās” viņam bija jākļūst par spēles dizaineru. Kvests bija viņa izstrādāts, un šī iemesla dēļ viņa balss tika ierakstīta. Blizzard spēlē ievietoja citas lieldienu olas, kas īpaši attiecas uz viņu.

Reidi ir augsta līmeņa saturs, kurā parasti piedalās 10-25 spēlētāji. Šeit var atrast labāko pārnesumu. Kad WoW pirmo reizi atklāja, reidi prasīja 40 cilvēkus. Šī scenārija organizatorisko murgu dēļ šis skaits ir samazināts līdz pirmajam skaitam, kuru es minēju.

Azeroth tagad ir diezgan liels, un frakcijām ir savas zemes, taču reizēm tās tiksies spēlē, īpaši PVP serverī. Spēles sacīkstēm parasti ir savas pilsētas. Šajās pilsētās NPC parasti notiek sacensībās, kurām pilsēta ir veltīta. Tomēr, kamēr jūs esat vienā frakcijā, jūs varat ceļot uz jebkuru no tām un droši izmantot viņu iespējas. Alianses lielākās pilsētas ir:

 • Vētras vējš – Cilvēku mājas
 • Ironforge – Rūķu un rūķu mājas
 • Darnassus – Nakts elfu un Worgens māja
 • Exodar – Draenei mājas

Orda lielākās pilsētas ir:

 • Orgrimmar – Orku un troļļu mājas
 • Nepietiekamība – Undead mājas
 • Pērkons Blefs – Taureņu mājas
 • Sudraba mēness pilsēta – Asins elfu mājas

Visās pilsētās ir valdnieki, un ir dažas patvēruma pilsētas, kurām abas frakcijas var būt kopīgas.

Profesijas tiek sadalīti divās grupās: primārajā un sekundārajā. Šīs ir prasmes, kuras nepieciešams izlīdzināt, un tām ir savas unikālās priekšrocības. Vienā reizē ir pieejamas tikai 2 pamata profesijas, un, lai iemācītos jaunu, tā ir jāizņem. Galvenās profesijas tiek iedalītas amata veidošanas vai apkopošanas prasmēs. Tie ir:

 • Alķīmija – Amatniecības prasme
 • Kalēju darbi – Amatniecības prasme
 • Uzraksts – Amatniecības prasme
 • Juvelierizstrādājumi – Amatniecības prasme
 • Ieguves rūpniecība – Vākšanas prasme
 • Šūšana – Amatniecības prasme
 • Inženierzinātnes – Amatniecības prasme
 • Herbalisms – Vākšanas prasme
 • Apburošs – Amatniecības prasme
 • Ādas apstrāde – Amatniecības prasme
 • Dīrāšana – Vākšanas prasme
  Kā spēlēt Dota 2 ar VPN

Papildus šīm pamatprasmēm ikviens var pielīdzināt vidējās prasmes, pats to neizvēloties. Tie ir makšķerēšana, ēdiena gatavošana, pirmā palīdzība un arheoloģija.

Ceļot starp dažādām zemēm var paveikt vairākos veidos. Ceļojumi uz zemes ir viens no pirmajiem veidiem, kā jūs ceļojat starp rajoniem. Tas var būt 60–100%, nekā jūsu varonis darbojas spēlē, un kamēr apgabali ir savienoti, jūs varat vadīt stiprinājumu no viena laukuma uz otru. Tomēr jūs riskējat uzbrukt mobiem vai pretējās frakcijas spēlētājiem. Kad esat sasniedzis noteiktu līmeni, jums ir iespēja lidot lielākajā daļā teritoriju. Lidošana var būt pat par 310% ātrāka nekā zemes brauciens, un jūs varat ceļot taisni. Par mobu uzbrukumiem nav jāuztraucas, un, ja pretējs frakcijas spēlētājs jums uzbrūk, labākais risinājums ir aizlidot. Azeroth ir sadalīts vairākos kontinentos, un jūs varat ceļot starp tiem ar laivu. Grifoni ir spēles lidojuma sistēma, ko var izmantot jau no pirmā līmeņa. Tas ir kā taksometrs uz citu rajonu, ja esat tur jau iepriekš apmeklējis. Parasti par nelielu šāda veida lidojumu ir jāmaksā, un jums nav iespējas kontrolēt gryphon ceļu vai ātrumu. Pēdējā ceļošanas metode ir caur portālu. Mages ir spēja izveidot portālus sev un citiem spēlētājiem. Portāli uz dažādām jomām var atrasties lielākajās pilsētās. Ja esat pietiekami augsts, varat iestatīt savas mājas uz kādu no šīm pilsētām un iespēju ceļot uz gandrīz jebkuru Azeroth rajonu, kuru vēlaties apmeklēt.

Ģildes ir izplatītas gandrīz katrā spēlē, un WoW nav izņēmums. Ir ģildes, kas veltītas dažādiem mērķiem, ieskaitot reidu, PVP un sociālos spēles stilus. Ja izvēlaties pareizo ģildi, tur var veidoties arī ilgstošas ​​draudzības. Spēles ilguma dēļ ir cilvēki, kuri, iespējams, viens otru pazīst tiešsaistē vairāk nekā desmit gadus, bet nekad nav tikušies viens ar otru aci pret aci. To varētu teikt arī par citām videospēlēm.

Tas attiecas uz daudziem šīs labi norūdītās MMORPG punktiem. Es varētu iedziļināties, bet jau ir bijis daudz grāmatu, stratēģijas ceļvežu un vietņu, kas veltītas World of Warcraft. Ņemot vērā visu iepriekšminēto, ir daži patiešām pamatoti iemesli VPN izmantošanai, spēlējot WoW, un tas ir vieglāk, nekā jūs domājat.

Pirmais iemesls ir drošības nolūkos. Ar jebkuru populāru spēli mūsdienās hakeru var būt liela problēma. Spēles vecuma dēļ daudzi cilvēki ir aizgājuši un galu galā atgriezušies tikai tāpēc, lai atklātu, ka jebkurš zelts vai vērtslietas ir pārdoti. Saprotot šo problēmu, Blizzard paroles marķiera veidā ievietoja divu faktoru autentifikācijas metodi. Lai arī tas palīdzēja, tiem, kas neizmantoja tehnoloģijas, draudēja uzlauzšana un aplaupīšana. Zādzības veikšanai tika izmantotas vairākas metodes. Pirmā metode ietvēra regulāru uzlaušanas iespēju, un, izmantojot VPN, spēlei pievienojat papildu aizsardzības slāni, jo savienojums ir šifrēts..

Dažreiz e-pasti tiks nosūtīti uz lietotāja e-pasta adresi, ierakstot, ka ir radusies problēma un ka viņiem ir jāpiesakās noteiktā vietnē, noklikšķinot uz saites, lai problēmu atrisinātu. Neapdomīgi lietotāji, iespējams, varētu iegūt viņu informāciju šādā veidā. Šo metodi sauc par pikšķerēšanu, un vienīgais veids, kā pasargāties no šāda veida uzbrukumiem, ir būt modram.

Otrs VPN izmantošanas iemesls ir saistīts ar kaut ko iepriekšminēto, piekļuvei wow no jebkuras vietas. Ja neatrodaties valstī, kas atbalsta WoW, izmantojiet VPN, lai izveidotu savienojumu ar valsti, kas to dara. Ja jūs spēlējat uz ASV valstībām, ir jēga izmantot tur esošo VPN serveri. Tas mūs noved pie 3. iespējamā iemesla izmantot VPN.

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, pastāv iespēja, ka jūsu pieslēguma pārvietošanās netiešā ceļa dēļ jūsu ping var būt augstāks nekā parasti. Ir bijuši gadījumi, ka, izmantojot VPN, savienojuma ātrums ir lielāks, nekā bez tā, jo savienojuma signāls pārvietojas tiešāk.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot World of Warcraft tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me