IlinojusIlinojus yra valstija, esanti JAV rajone, kuris laikomas vidurvakariu. Tačiau ji yra arčiau rytinės pakrantės nei vakarinė. Šiuo metu pagal gyventojų skaičių ji užima 6-ą vietą šalyje. Apskaičiuota, kad iš viso joje gyvena apie 12,74 mln. Nesvarbu, ar lankotės valstijos sostinėje Springfilde, ar Čikagos miesto centre, yra daugybė priežasčių aplankyti valstiją. Jei ketinate save skaičiuoti tame sąraše, ypač svarbu pirmiausia naudoti VPN. Greitai paaiškinsime, kodėl tai netrukus taip svarbu. Vis dėlto prieš tai atlikdami peržiūrėkite mūsų geriausių Ilinojaus VPN sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 52 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 4,87 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Nors galite įtarti, kad kai kurios Ilinojaus teritorijos veikia pilkojoje zonoje, nėra jokių faktinių įrodymų, kad vyriausybė beatodairiškai stebėjo internetą. Žinoma, tai nereiškia, kad esate saugus nuo tų, kurie nori pavogti jūsų asmeninę informaciją. Nuo buvimo vietos kavinėje iki apsilankymo kitoje įstaigoje stebimos kibernetinių žmonių akys. Jei nesukursite saugaus ir privataus ryšio su VPN serveriu, rizikuojate būti pavogti. Tačiau kai tai padarai, jiems pasidarai nepaprastai sunku.

Nors valstybė ir šalis necenzūruoja interneto svetainių, vis tiek turite daug galimybių pasinaudoti antrąja priežastimi naudoti VPN. Tai yra, norint atblokuoti geografinius apribojimus. Jei mėginsite žiūrėti bet kokį sporto renginį internete, kuriame dalyvaus viena iš pagrindinių valstybinių komandų, jums bus užblokuotas, jei jis bus rodomas per televiziją. Be to, jei bandysite pasiekti turinį iš JAV, taip pat pateksite į šių tipų blokus. Tačiau prisijungę prie kito regiono VPN galite priversti programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Kitaip tariant, turėtumėte galėti peržiūrėti geografiškai užblokuotą ar juodintą turinį.

Koks yra geriausias Ilinojaus VPT?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, turime būti svarbiausi veiksniai būdami valstybėje. Kadangi tai JAV valstija, daug svarbiau sutelkti dėmesį į geografiškai ribojančias savybes. Štai tie, kuriuos mes naudojome:

  • Didelė serverių grupė, skirta mažiau atsijungti
  • Galimybė išvengti juodo ir geografiškai riboto turinio Ilinojuje
  • Greiti Ilinojaus serveriai, kurie gerai atlieka greičio testus
  • „Mutliple“ mobiliųjų įrenginių palaikymas, įskaitant tuos, kurie turi „Amazon Firestick“
  • Teikėjai, neturintys žurnalų politikos
  • Stiprus šifravimas padeda apsaugoti vartotojų privatumą

Čia išsamiau apžvelgiami geriausi Ilinojaus VPN.

1. Geriausias Ilinojaus VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

  Geriausi Montanos VPT

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ilinojaus „ExpressVPN“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Tačiau jums neturėtų kilti problemų su serveriais, esančiais Čikagoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV. Šiuo metu ten galite pasirinkti Čikagos serverius. Kai išbandėme serverį Čikagoje ir atlikome testus Čikagoje ir Peorijoje, parsisiuntimo greitis buvo didesnis nei 120 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Ilinojaus VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

  Geriausi Ciuricho VPT

Ilinojaus „NordVPN“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Čikagoje ir su gerais rezultatais atlikome greičio testus į Čikagą ir Peoriją.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Ilinojaus VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Ilinojaus „CyberGhost“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai Čikagoje. Prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį į Čikagą ir Peoriją, kai abiejuose miestuose atsisiuntimo greitis viršijo 100 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

4. Geriausias Ilinojaus VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 3,33 USD per mėnesį (67% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

  Geriausi „PlayStation Vue“ VPN

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Ilinojaus greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA regione veikia gerai. Kai prisijungėme prie Čikagos serverio ir išbandėme greitį iki Čikagos ir Peorijos, gavę teigiamų rezultatų.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,33 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite VIP pasiūlymus

5. Geriausias Ilinojaus VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Ilinojaus valstijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

IPVanish Ilinojaus greičio testas

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverį Čikagoje ir atlikome testus į Čikagą ir Peoriją su dideliu atsisiuntimo greičiu abiejuose miestuose.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Mes ką tik išvardinome puikias galimybes apsisaugoti, jei planuojate aplankyti Ilinojų. Mes bandėme paaiškinti, kodėl ten taip svarbu. Kviečiame apsilankyti kiekviename, norinčiame pamatyti skirtingas galimybes 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jie taip pat yra geri variantai, jie gali būti ne patys geriausi variantai, kuriuos galite naudoti būdami ten. Taip yra todėl, kad mes įsitikinome, kad mūsų konkretus pasirinkimas pagrįstas keliais veiksniais, įskaitant saugumą, stabilumą, greitį ir kainą. Nesvarbu, kokia veikla užsiimate būdami Ilinojaus valstijoje, visi turėtų naudoti VPN dėl mūsų išvardytų priežasčių. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums rasti geriausius galimus variantus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me