Kanados vaizdasKanados šalis yra retai apgyvendinta ir turi tik 38-ą pagal dydį gyventojų skaičių pasaulyje. Tačiau pagal plotą ji yra antra pagal Kiniją. Kanada palaiko ilgus ir sudėtingus santykius su kaimyne pietuose, JAV. Šalies ekonomika yra labai globalizuota ir pagal dydį ji užima 10 vietą pasaulyje. Kai kurios priežastys, dėl kurių žmonės lankosi Kanadoje, yra medžioklė, kuprinė ir sportas. Jei esate vienas iš jų, turėtumėte įsitikinti, kad naudojate vieną iš šių VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 5,20 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Išmintingas internetas, Kanadoje greitis yra didelis visuose didžiuosiuose miestuose. Tačiau kai kuriose mažesnėse gali kilti problemų. Paprastai Kanados lankytojai jaučiasi saugiai, būdami šioje šalyje, ir galite rasti daugybę įstaigų, kurios savo klientams siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį. Deja, tai gali daugelį sukelti klaidingu saugumo jausmu. Tai yra pirmoji priežastis naudoti VPN. Niekas nenori, kad jų slapti duomenys būtų pavogti. Prisijungę prie VPN sukuriate saugų ryšį. Dėl to elektroniniams nusikaltėliams yra daug sunkiau pavogti jūsų duomenis.

Antroji priežastis, kodėl reikia naudoti VPN, yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Nors ten nereikia jaudintis dėl cenzūros, peržiūrėti ar transliuoti turinį, kurį paprastai matysite, gali būti sunku. Dažnai įmonės blokuoja prieigą prie žiniasklaidos, esančios už jų tikslinės srities ribų. Kai prisijungiate prie VPN serverio tame regione, kurį norite peržiūrėti, blokavimo programinė įranga mano, kad esate kažkur kitur. Tiesiog pasirinkite tinkamą serverio vietą ir esate pasiruošę.

Dabar matote dvi didžiausias VPN naudojimo priežastis, jei lankotės Kanadoje. Prisiregistravę prie paslaugų teikėjo, galbūt, rasite ir kitų naudojimo būdų. Nesvarbu, ar norite apeiti geografinius apribojimus, ar apsisaugoti nuo kibernetinės atakos, esate lengvai uždengtas VPN.

Koks yra geriausias VPN Kanadoje?

Žemiau apžvelgėme kelis geriausių Kanados VPT veiksnius:

  • Galimybė apeiti sporto užtemimus ir kitus geografinius apribojimus
  • Tinklo stabilumas, kad būtų išvengta atjungimų
  • Serveriai, kurie gerai dirba Kanados greičio bandymuose
  • Programų mobiliesiems palaikymas, įskaitant „Amazon Firestick“
  • Nėra žurnalų politikos
  • Stiprus karinio lygio šifravimas, siekiant apsaugoti vartotojų privatumą

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Kanados VPT.

1. Geriausias Kanados VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

  Geriausi Dominikos Respublikos VPT

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su miestais, kuriuos minėjome. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite Šiaurės Ameriką, tada atidarykite Kanadą. Šiuo metu galite pasirinkti Monrealio, Toronto ir Vankuverio serverių vietas.

„ExpressVPN Canada“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Kanados VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

  Geriausi „WWE“ tinklo VPN

Mes išbandėme serverių našumą Monrealyje, Toronte ir Vankuveryje. Kaip matote iš žemiau pateikto paveikslo, skaičiai buvo geri. Turėtumėte galėti atsisiųsti dideliu greičiu ir srautiniu būdu transliuoti HD turinį be jokių problemų.

„NordVPN Canada“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Kanados VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų JAV.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra pakartotinai naudojamas pagrindinėse vietose aplink Kanadą.

„PIA Canada“ greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Kanados VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

  Geriausi „TDS Telecom“ VPN

Kadangi norėjome išbandyti serverį Kanadoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Kanados ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas Kanados serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Monrealyje, Toronte ir Vankuveryje. Mes prisijungėme prie serverio kiekvienoje vietoje ir išbandėme jo veikimą.

„CyberGhost Canada“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Kanados VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį naudosime būdami Virdžinijoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Mes išbandėme „IPVanish“ serverius Monrealyje, Toronte ir Vankuveryje.

„IPVanish Canada“ greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Aukščiau mes pateikėme jums tai, kas, mūsų manymu, yra geriausi pasirinkimo būdai Kanadoje. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašas kitų pasirinkimų. Vis dėlto nemanome, kad jums to reikės. Priėmėme sprendimus remdamiesi greičiu, kaina, saugumu, patikimumu ir netgi serverio vietomis. Nesvarbu, kur lankotės Kanadoje, jums nebus sunku rasti artimą serverį. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį, nesvarbu, kur esate Kanadoje.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me