MontanaMontana yra šiaurės vakarų valstija, neturinti jūros prieigos JAV, ir iš vienos pusės ji ribojasi su Kanada. Iš viso joje gyvena 1,06 mln. Žmonių, o gyventojų tankumas yra vienas mažiausių šalyje, ty šiek tiek daugiau nei 7,09 žmonės už kvadratinę mylią. Kaip jau galima spėti, yra keletas priežasčių aplankyti valstiją, pavadintą „Big Sky Country“, įskaitant Jeloustouno ir kitas nesugadintas vietas. Jei ketini būti vienas iš jų, gali kilti problemų dėl ląstelių pertekliaus. Tačiau vis tiek turėsite naudoti VPN, kai naudositės viešuoju „WiFi“. Mes jums pasakysime, kodėl po akimirkos. Tuo tarpu pažvelkite į mūsų geriausių Montanos VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „IPVanish“ 4,87 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis
3 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Montanoje yra keletas nuostabių dalykų, kuriuos galima pamatyti ir nuveikti būnant valstijoje. Tai reiškia, kad lankotės miestelyje su vaiduokliais, karštosiomis versmėmis, valstybiniuose parkuose ar kt., Gali reikėti naudotis viešuoju belaidžiu internetu. Laimei, viešbučiai, moteliai ir daugelis verslo įmonių juos siūlo. Štai kodėl jums reikia naudoti VPN. Visame turizme yra kibernetinių nusikaltėlių, ieškančių pažeidžiamų taikinių. Jei nenorite, kad jūsų ID būtų pavogtas, prasminga prisijungti prie VPN, kad būtų sukurtas saugus ir privatus ryšys su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to niekam yra sunkiau pavogti jūsų neskelbtinus duomenis.

Galite suprasti, kad Montanoje nėra aukščiausio lygio sporto komandų. Tai nereiškia, kad negalite pasinaudoti antrąja priežastimi naudoti VPN. Tai yra padėti jums išvengti sporto užtemimų ir geografinių apribojimų. Nuo sporto stebėjimo mokyklose, tokiose kaip Montanos universitetas, iki apvažiavimo ugniasienių miesteliu, jums tereikia prisijungti prie serverio, esančio kitame regione. Tai suklaidins programinę įrangą manydami, kad esate kažkur kitur, ir jūs galite gauti prieigą prie užblokuoto turinio.

Koks yra geriausias Montanos VPN?

Jei norime įdėmiai pažvelgti į šį klausimą, turime naudoti keletą veiksnių. Apsaugoti save nuo vagių tikriausiai yra vienas iš svarbių kriterijų, tačiau taip yra ir dėl sporto užtemimų ir kolegijų užkardų. Dėl to naudosime vienodus veiksnius, kurie padės nustatyti geriausias Montanos VPN parinktis.

  • Galimybė atblokuoti ugniasienes, sporto užtemimus, geografinius apribojimus ir būnant šalia Montanos
  • Serveriai, kurie greitai įveikia greičio testus Montanos regione
  • Karinio laipsnio šifravimas padeda apsaugoti jūsų privatumą būnant valstybėje
  • Teikėjai, siūlantys aukštą tinklo stabilumą, kad pašalintų atjungimus
  • Teikėjai, kuriems taikoma griežta jokių žurnalų politika
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  Geriausi Vašingtono VPT

Dabar atidžiai apžiūrime geriausius Montanos VPT.

1. Geriausias „Montana“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Montana“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Denverį. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie serverio Denveryje ir išbandėme Billingsą ir Bozemaną. Rezultatai buvo greiti – didžiausias greitis buvo 120,54 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

  Geriausi „Motorola One Hyper“ VPN

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias „Montana“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl to mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Montanoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Montana“ greičio testas

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prisijungėme prie „IPVanish“ serverio Denveryje ir nustatėme, kad greitis yra 36 Mbps iki „Billings“ ir 21 Mbps iki „Bozeman“..

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

3. Geriausias Montanos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

  Geriausi „KurtzPel“ VPN

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Montana“ greičio testas

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Denveryje, nes tai yra artimiausia vieta. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Denveryje, ir atsisiuntimo greitis buvo 9,96 Mbps į „Billings“ ir 11,59 Mbps į „Bozeman“..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

Dabar galite pamatyti geriausias VPN parinktis, kurias galite naudoti būdami Montanoje. Tačiau yra ir kitų variantų 10 geriausių VPN sąrašų. Jie visi atliks gerai, tačiau mūsų galimybės yra optimalios Montanai. Nesvarbu, kokie yra jūsų planai, galite juos visus įgyvendinti naudodami VPN. Tiesiog būtinai perskaitykite mūsų vadovą, kad galėtumėte kuo geriau apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me