Pekinas, KinijaPekinas yra Kinijos sostinė ir antrasis pagal dydį miestas pasaulyje, kuriame gyvena 21,7 milijono žmonių. Jos gyventojų skaičius yra antras pagal Šanchajų. Metro rajone gyvena beveik 25 milijonai žmonių. Apsilankyti regione yra daugybė priežasčių – nuo darbo iki nuostabių miesto vietų. Jei ketinate būti vienas iš jų, norint ką nors padaryti, labai svarbu naudoti VPN. Mes pateiksime priežastis, kodėl akimirksniu. Pirmiausia trumpai apžvelkite mūsų geriausių Pekino VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „IPVanish“ 4,87 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Kinijos Pekino miestas turi ilgą istoriją, datuojamą 3000 metų. Pavadinimas reiškia Šiaurės sostinę ir pirmą kartą mieste buvo pritaikytas 1403 m. Tačiau jis daugybę kartų pakeitė pavadinimus. Ankstyviausios apylinkės gyvenvietės datuojamos Pekino vyru maždaug prieš 750 000 metų.

Šiuolaikiškesniais laikais Pekinas buvo vadinamas Pekinu, Jichengu, Zhuojunu, Fanjanu, Yanjing, Nanjing ir Shangjing. Į miestą žmones traukia didžiosios įmonės (daugiau nei 10 proc. „Global Fortune 500“ yra jų būstinės), muziejai, sportas, maistas, istorinės vietos ir kita. Kaip matote, būdami Pekine netrūksta dalykų, nesvarbu, dėl kokių priežasčių esate ten.

Visi šie atrakcionai yra puikūs ir iš pradžių lengva pamiršti, kad esate komunistinėje šalyje. Tačiau greitai tai atsiminsite, jei pamėginsite ten naudotis internetu. Štai kodėl norite naudoti VPN. Šalies metu pateksite į Didžiąją Kinijos užkardą. Jei nesate su juo susipažinęs, GFC jums užkirs kelią patekti į bet kokias ne vyriausybės patvirtintas svetaines ar veiklą. Kai užmezgsite saugų ryšį su pasirinktu VPN serveriu, apgaudinėsite programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur. Tai padės jums išvengti Kinijos vyriausybės nustatytų apribojimų.

Antroji priežastis, kodėl verta naudoti VPN būnant Pekine, yra privatumas. Naudotis „WiFi“ sostinėje gali būti pavojinga. Turite nerimauti ne tik dėl kibernetinių nusikaltėlių, bet ir dėl to, kad vyriausybė šnipinėja ir jus. Naudodamiesi anksčiau užmegztu VPN ryšiu, galite žymiai sunkiau pažeisti savo duomenis. Tačiau vis tiek norėsite būti atsargūs ten naudodamiesi internetu. Jei Kinijos vyriausybė tikrai nori jūsų duomenų, jie ras būdą, kaip juos gauti. Beje, jums nereikia padaryti lengvo nei jiems, nei kam nors kitam.

  Geriausi VPN skelbimų blokatoriai

Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl Pekine svarbu naudoti VPN. Tačiau, jei turite savo sąskaitą, galite rasti ir kitų panaudojimo būdų. VPN yra labai svarbus, pradedant nuo aplankymo GFC ir apsaugant jūsų informaciją nuo smalsių akių, jei planuojate ten naudoti internetą.

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius Pekino VPT.

1. Geriausias Pekino VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ Pekino greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jūs negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Aziją ir tada atidaryti Honkongą. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Honkonge ir jo greitis buvo 57,33 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

  Geriausi padalintų tunelių VPN

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Pekino VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Pekinas“ greičio testas

Mes išbandėme Honkongo spartą ir, kaip matote iš žemiau esančio paveikslėlio, numeriai yra geri, kai atsisiuntimo greitis yra 56,13 Mbps. Naudodamiesi ten esančiu serveriu, jums neturėtų kilti problemų, ką norite padaryti.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

  Geriausi „Shudder“ VPN

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Pekino VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Nors Pekinas yra antras pagal gyventojų skaičių miestas pasaulyje, nenuostabu, kad ten nėra serverių. Vietoj to norėsite prisijungti prie serverio, esančio Honkonge (nes tai yra artimiausia vieta, kuri vis dar yra regione). Ten esantys serveriai yra greiti ir turėtų gerai atlikti darbą. Dėl jų greičio „IPVanish“ yra viena iš mėgstamiausių variantų, kurį galime naudoti būdami Pekine.

„IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Azijoje. Rasite kelias serverių vietas visoje Azijoje. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

IPVanish Pekino greičio testas

„IPVanish“ yra 19 serverių Honkonge (artimiausias serveris regione) ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Įdomu tai, kad yra Honkongo serveriai. išvardytos Kinijoje. Yra įvairių serverių, kuriuos galite rasti naudodamiesi Honkongu kaip šalimi. Išbandėme „IPVanish“ serverį Honkonge, „hkg-c10“, ir nustatėme, kad greitis yra 60,76 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Jaučiame, kad jau suteikėme jums geriausius variantus, kuriuos galite naudoti būdami Pekine. Tačiau galite nesivaržydami pasižvalgyti po mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi serverius, esančius rajone ar jo apylinkėse. Mūsų sprendimai yra pagrįsti saugumu, greičiu, patikimumu ir kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius tame pačiame regione kaip Pekinas. Tokiu būdu jums prieinamos geriausios sėklos. Jei norite transliuoti turinį, labai svarbu geras greitis. Kadangi mūsų pasirinkimai turi tvirtus tinklus, nėra blogų pasirinkimų. Tikimės, kad mūsų vadovas padės jums priimti geriausią sprendimą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me