„Sky Go“„Sky Go“ yra aukščiausios kokybės JK transliacijos paslauga, skirta „Sky TV“ kompanionui. Joje yra laidų, kurios kanale rodomos tik trumpą laiką, taip pat yra nemažai amerikiečių pasirodymų. „Sky Go“ žiūrovai gali mėgautis programų žiūrėjimu žaidimų pultuose, taip pat mobiliųjų telefonų, kompiuterio ir „Mac“ formatais. Jei bandytumėte pasiekti „Sky Go“ iš JK ribų, jums būtų užkirstas kelias tai padaryti nenaudojant VPN. Geras VPN padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų.

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 2,85 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 3,25 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Taigi greitai paleisime „Sky Go“ kanalus.

  • „Sky 1 HD“
  • Dangaus menai
  • „Sky Atlantic HD“
  • „Sky Movies HD“
  • „Sky Living HD“
  • „Sky News HD“
  • „Sky Sports HD“

Naudodamiesi šiomis galimybėmis, kai kurias populiarias JAV laidas pagaliau galima srautiškai transliuoti, nors jos anksčiau nebuvo matytos už JAV ribų. Jei esate įpratęs žiūrėti „Sky“, „Sky Go“ veikia panašiai kaip kitos srautinio transliavimo paslaugos, nes jūs turite galimybę žiūrėti filmus ar žiūrėti televizorių iš mobiliosios programos. Tai puiku, jei esate JK, bet kas, jei keliaujate į užsienį? Na, tada jums reikės VPT.

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra saugus ryšys, sukurtas su serveriu, galbūt kitoje šalyje. VPT užkoduoja jūsų naršymą ir rodo, kad esate kitoje šalyje. Tam pranašumas yra galimybė išvengti geografinių apribojimų. Geografinis blokavimas yra technologija, naudojama vartotojo vietai nustatyti pagal IP adresą. Jei esate už tam tikros srities ribų, jums bus blokuota nieko pamatyti.

Kitas VPN naudojimo pranašumas yra jo teikiamas šifravimo lygis. Net jei anksčiau galbūt negalvojote apie šifravimą, neabejotinai laikas apsvarstyti šią parinktį. Kai tapatybės vagystės tampa vis dažnesnės, norėsite, jei įmanoma, apsaugoti savo duomenis. Kokius protokolus ir paslaugas turėtumėte naudoti? tai tikrai priklauso nuo to, kokie yra tavo tikslai. Nors visos mūsų parinktys naudoja saugų šifravimą, „OpenVPN“ protokolo naudojimas visada būtų geriausias jūsų pasirinkimas. Kadangi greitis paprastai yra esminis dalykas, turėtumėte naudoti „OpenVPN“ (UDP). Tai yra geriausias pasirinkimas naudojant „Skype“, „VoIP“, internetinius žaidimus ar net naudojantis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“ ar „Sky Go“. Jei kyla ryšio problemų ir problemų dėl ryšio nutrūkimo, geriausia būtų kreiptis į „OpenVPN“ (TCP). TCP versija gali šiek tiek sulėtinti ryšį, tačiau taip yra todėl, kad duomenys tikrinami atliekant klaidas. Norėdami perduoti ar prisijungti prie VPN per mobilųjį tinklą, dėl gero privatumo galite ieškoti kitų protokolų, įskaitant L2TP ir IKEv2..

Jei norėtumėte geriausios bendros paslaugos, siūlome „ExpressvPN“. Jie netvarko žurnalų ir turi funkciją „nužudyti“, taip užtikrindami, kad jūsų asmeniniai duomenys išliktų saugūs. Jei norite išbandyti savo jėgas transliuodamas „Sky Go“, geriausias pasirinkimas yra „ExpressVPN“ dar kartą. Jie turi kliento programinę įrangą, skirtą „Windows“ ir „Mac“, taip pat siūlo mobilųjį klientą, todėl jums tereikės tik prisijungti, ir jūs būsite nustatyti, lyg būtumėte JK..

  Geriausi Vankuverio VPT

Jei norite tik turėti prieigą prie riboto geografinio turinio, norėtumėte pasirinkti „ExpressVPN MediaStreamer“ funkciją. Tai išmanioji DNS paslauga, kuri padės atblokuoti kanalus, neprarandant greičio. Priklausomai nuo to, kur esate, tai gali būti problema, bet ne. Tačiau mes siūlytume pasirinkti šifruotą variantą. Mes nerekomenduotume prekybos vertybiniais popieriais dėl greičio. Kadangi greitis yra problema, jei bandote srautu kai kuriais atvejais, nes jums reikia tik 800 Mbps greičio, kokybė neturėtų blogėti. Vėlgi, tai priklauso nuo to, iš kur jungiatės. Papildomas šifravimo sluoksnis yra vertas bet kokio greičio praradimo. „ExpressVPN“ nariai turi visišką prieigą prie savo VPN ir „MediaStreamer“.

Be didesnio delsimo, iš arčiau apžvelgiame geriausius „Sky Go“ VPN:

1. Geriausias „Sky Go“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami iki 5 jungčių. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

  Geriausi „Reddit“ vartotojų VPN

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Sky Go“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Sky Go“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Sky Go“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

  5 geriausi „Google Chrome“ VPN plėtiniai

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Sky Go“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Parinktys, kurias mes paminime šiame įraše, yra geriausios, taigi, galite patikrinti mūsų 10 geriausių VPN paslaugų, bet tikriausiai to nereikės. Kaip kriterijus pasirinkome saugumą, greitį ir kainą. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra daug tinklo serverių JK. Geriausi paslaugų teikėjai turės greitus tinklus, skirtus „Sky Go“ transliacijai iš kitų šalių, taip pat apsaugoti jūsų privatumą. Gera priežastis išsirinkti geriausią.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me