Skelbimų blokatoriusKaip jūs tikriausiai žinote, internetiniai skelbimai gali labai paveikti jūsų naršymą internete. Nuo tikslinių „Google“ ir „Facebook“ skelbimų iki kenkėjiškų programų, kurias galite rasti koduojant paslėptus taškus, skelbimų yra visur. Jie nėra kenkėjiški, tačiau jie taip pat sulėtins jūsų įrenginį ar sistemą. Yra keli būdai juos blokuoti ir jie visi turėtų veikti tinkamai. Tačiau geriausias būdas juos blokuoti yra naudojant VPN. Apie juos daugiau kalbėsime akimirksniu. Tačiau pirmiausia pažvelkite į geriausių VPN skelbimų blokatorių sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 3,49 USD VIP 52 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Kaip minėjome, yra keli skirtingi skelbimų blokatorių tipai. Jie yra:

 1. Naršyklės skelbimų blokatoriai – Kalbant apie sprendimus, tai yra pats populiariausias pasirinkimas. To pavyzdys yra populiari „uBlock Origin“. Vis dėlto, jei nenaudojate palaikomos naršyklės, gali kilti su jomis susijusių problemų. Atminkite, kad tokio tipo nemokamus skelbimų blokatorius kuria pačios įmonės.
 2. Maršrutizatorių ar įrenginių skelbimų blokatoriai – Jei naudojate tam tikro tipo įrenginius ar maršrutizatorius, kai kurie palaiko blokavimą. Be to, jei naudojate „Raspberry Pi“, galite paleisti „Pi-hole“.
 3. VPN skelbimų blokatoriai – Tokiu atveju VPT gali blokuoti skelbimus keliais skirtingais būdais. Paprastai tai vyksta per serverių tinklą, VPN klientą ir naršyklės priedus.

Dabar panagrinėsime, kaip 3 mūsų sąraše esantys teikėjai tvarko skelbimų blokavimą.

 • „NordVPN“ – Blokuoja skelbimus naudodamas DNS užklausas.
 • „CyberGhost“ – Žvelgia į srautą ir modifikuoja tam tikrų domenų užklausas.
 • Privati ​​interneto prieiga – Blokuoja skelbimus naudodamas DNS užklausas

Koks yra geriausias VPN skelbimų blokatorius?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, turite atsižvelgti į keletą veiksnių. Tada mes juos išanalizuosime ir papasakosime, koks yra geriausias VPN skelbimų blokatorius.

 • Programos mobiliesiems ir maršrutizatorių bei „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
 • Galimybė apeiti ugniasienes ir padėti blokuoti skelbimus.
 • Griežta politika be žurnalų
 • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio komponentus, siekiant apsaugoti jus nuo kenksmingų skelbimų
 • Dideli ir stabilūs tinklai, kad būtų išvengta atsijungimų
  Geriausi žaidimų VPN

Pažvelkime išsamiau į geriausią VPN skelbimų blokatorių.

1. Geriausias skelbimų blokavimo priemonės VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote sąskaitą ilgesniam laikotarpiui. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobilią programą „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kuris tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

2. Geriausias skelbimų blokavimo priemonės VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

  Geriausi „PUBG Lite“ ir „PUBG Mobile“ VPN

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

3. Geriausias skelbimų blokavimo priemonės VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

  Geriausi Kanados VPT

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį kartu su 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Jei norite žiūrėti „Ad Blocker“ vaizdo įrašus, siūlome naudoti VPN. Aukščiau matote daugybę skirtingų priežasčių, kodėl. Aukščiau pateikėme keletą gerų variantų, tačiau kitus galite rasti mūsų tinklalapyje 10 populiariausių VPN sąrašą. Jie visi veiks tinkamai, tačiau mes būtent nusprendėme dirbti su „Ad Blocker“. Tokiu būdu jūs galite pasiekti maksimalų greitį, nesvarbu, iš kurio regiono norite žiūrėti. Perskaitykite mūsų vadovą, kuris padės priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me