Evanstons, IlEvanstona, Ilinoisa ir pilsēta, kas atrodas 12 jūdzes uz ziemeļiem no Čikāgas. Kopš 2010. gada tajā bija 74 000 cilvēku. Protams, ir daudzas lietas, kas pievilcīgas šajā reģionā, kas galvenokārt izriet no tās tuvuma Čikāgai. Papildus atrašanās vietai, tā ir arī Ziemeļrietumu universitātes savvaļas kaķu mājvieta. Ja jūs gatavojaties apmeklēt pilsētu, noteikti vēlēsities izmantot VPN, vienlaikus izmantojot publisko WiFi. Pirms mēs jums pateiksim, kāpēc tas ir tik svarīgi, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Evanstona labāko VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Pirms 1830. gadiem Evanstonas apgabals lielākoties bija neapdzīvots. Pilsētas dibināšanu 1851. gadā lielā mērā nodrošināja biznesa vadītāju grupa, kas nodibināja Ziemeļrietumu universitāti. Universitātes dibinātāji iesniedza pilsētas plānus pēc tam, kad no Dr. Džona Fostera nopirka vairākus simtus hektāru zemes. Viņi par godu Džonam Evansam nosauca Evanstonas pilsētu, jo viņš bija viens no viņu vadītājiem. Evansam bija arī roka Kolorādo vēsturē.

Mūsdienās jūs varat atrast vairākas lietas, kas jādara, atrodoties Evanstonā. Tas ietver teātra pieredzi, Grosse Point bāku, Evanston vēstures centru, vairākus muzejus, sporta pasākumus un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt, atrodoties tur, varat to atrast tur, ja apgabalā iekļaujat Čikāgu. Apmeklējot pilsētu, jums neiztrūks lietas, kas jādara.

Tomēr, domājams, ka, iespējams, izmantosit publisko WiFi. Ja tā, tad jums veicas. Daudzi uzņēmumi saviem klientiem piedāvā bezmaksas publisko WiFi. Lai arī tas ir lieliski, tas var būt arī bīstams. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas kibernoziedzniekiem apgrūtina jūsu personisko datu nozagšanu.

Otrais VPN izmantošanas iemesls ir palīdzēt jums apiet tīkla un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja jums kādreiz ir liegts redzēt noteiktu saturu, jūs jau zināt, kas ir tīkla bloks. No otras puses, ja jūs kādreiz esat mēģinājis kaut ko skatīties tiešsaistē, kur tas tika pārraidīts pa TV un kas tika bloķēts, jūs zināt par ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Šajā gadījumā jūs izveidojat savienojumu ar VPN citā vietā. Tas liks programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat skatīties saturu vai piekļūt tam, kā jūs to gaidāt.

  Bilibili labākie VPN, lai skatītos ārpus Ķīnas

Lai gan šie ir divi lielākie VPN izmantošanas iemesli, jūs, iespējams, atradīsit citus. Ir svarīgi aizsargāt savu privātumu no kiberkrekļiem, un tas ir kaitinoši, nonākot ģeogrāfiskos blokos. Katrā ziņā VPN jūs esat iekļāvis. Izmantojot visas pieejamās protokola iespējas, ir vairākas, kuras vēlaties meklēt. Mēs iesakām izmantot vai nu IKEv2, vai OpenVPN šifrēšanas protokolus. Ja jums ir iespēja izvēlēties starp OpenVPN versijām, visātrākā ir UDP versija. Tomēr TCP versija ir piemērota tiem, kam ir problēmas ar savienojumu.

1. labākais Evanston VPN: IPVanish

IPVanish

Evanstona atrodas apmēram 12 jūdžu attālumā no Čikāgas. Tāpēc jūs saņemsit labu atbildes laiku. VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs nekā citiem uzņēmumiem mūsu sarakstā. Tas viņus padara par mūsu galveno e-pastu uz Evanston.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
63 89 Ešbērna, Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Lasvegasa, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Fīniksa, Sanhosē. Sietla, Vašingtona DC

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN Ziemeļamerikā un Eiropā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Čikāgā mitina 56 serverus, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, chi.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Čikāgā un konstatējām, ka ātrums ir 64,05 Mb / s mūsu kabeļa interneta savienojumā, kas darbojas aptuveni tādā pašā ātrumā..

  Labākie VPN Conan trimdiniekiem

IPVanish Čikāgas ātruma tests

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

2. Labākais Evanston VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēs sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
94 160 Atlanta, Bostona, Čikāga, Dalasa, Denvera, Kanzassitija, Losandželosa, Maiami, Mineapolisa, Ņūdžersija, Ņujorka, Fīniksa, Soltleiksitija, Sanfrancisko, Sanhosē, Santa Monika, Sietla, Tampa, Virdžīnija, Vašingtona

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītās komandas no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tas attiecas uz Čikāgu (jo tā ir tuvākā pilsēta Evanstonai). Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Čikāga. Kā redzat, mēs Čikāgā pārbaudījām serveri un ātrums bija 58,03 Mbps.

ExpressVPN Čikāgas ātruma tests

Lai gan ExpressVPN tiek pārdots par augstāku cenu nekā citiem pakalpojumiem mūsu sarakstā, vērtība ir augsta, ņemot vērā to tīkla lielumu un pakalpojumu funkcijas. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar gada abonementu.

Apmeklējiet ExpressVPN

3. labākais Evanston VPN: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN komanda atrodas ārpus Ostinas, Teksasā, un tai ir sena cīņas vēsture par lietotāju interneta privātumu. Viņi vairākus gadus SXSW ir rīkojuši ikgadēju privātuma komisiju un pat pavadījuši laiku Vašingtonā, DC, lai lobētu privātuma reformas. Jūs atradīsit, ka VPN pakalpojums atbilst viņu vērtībām.

  Labākie straumēšanas VPN pakalpojumi
CountriesLocationsUSA serveru atrašanās vietas
62. lpp 71 Ostina, Čikāga, Losandželosa, Maiami, Ņujorka, Sanfrancisko, Sietla, Vašingtona

Atkarībā no izvēlētā konta jūs pamanīsit dažas pievienotās VyprVPN funkcijas. VyprVPN Premium plāns ietver 5 vienlaicīgus savienojumus, VyprVPN mākoni un Chameleon protokolu. VyprVPN mākoņa funkcija ļauj jums pārvaldīt savu VPN serveri mākonī, savukārt Chameleon protokols palīdz lietotājiem tādās valstīs kā Ķīna apiet valdības cenzūru..

VyprVPN klients nedod jums iespēju Čikāgā izvēlēties noteiktu servera numuru. Tā vietā jūs vēlēsities mainīt atrašanās vietu uz Čikāgu. Pēc tam klients jūs automātiski savienos ar labāko VPN serveri Čikāgā. Ātruma testa rezultātus varat redzēt zemāk. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Čikāgā mēs varējām sasniegt lejupielādes ātrumu 52,18 Mb / s.

Čikāgas VyprVPN ātruma tests

VyprVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un VyprVPN Cloud tikai par 12,95 USD mēnesī vai 60 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 5,00 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 3 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Ja jūs interesē apskatīt citas iespējas, nekautrējieties ielūkoties mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un pakalpojumu sniedzējiem, kuru serveri atrodas Čikāgā vai tās tuvumā. Tādā veidā jūs zināt, ka iegūsit vislabāko ātrumu. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt saturu. Neviens nevēlas redzēt savu iecienīto sporta notikumu vai vietnes buferi. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Cerams, ka varat izmantot mūsu ceļvedi, lai pieņemtu jums pareizo lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me