FortniteFortnite ir populāra spēle, ko izveidojusi Epic Games. Tas ir konkurētspējīgs tiešsaistes šāvējs. Fortnite ir paredzēts personālajam datoram, Xbox One un PS4. Spēlei ir vairāk nekā 4 miljoni spēlētāju. Tā kā Fortnite ir tik populāra, noteikti būs zināma kavēšanās. Lai palīdzētu novērst šo problēmu, es ieteiktu VPN. VPN ļaus jums mainīt savu IP adresi uz citu IP jūsu izvēlētā vietā. Ja izvēlaties serveri tuvu tam, kur izveidojat savienojumu, lai spēlētu, savienojumi varētu būt mazāk nokavēti un ātrāk. Tā kā tas nav jūsu IP, jūs būsit aizsargāts no DDoS uzbrukumiem. VPN arī ļaus jums iziet no visiem ģeogrāfiskajiem vai ugunsmūra ierobežojumiem, lai jūs varētu spēlēt no jebkuras vietas.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Fortnite ir tiešsaistes PvP šāvēja. Spēle ir ļoti sarežģīta un ļauj izveidot konkurences vidi. Tam ir divas galvenās jomas, uz kurām jums jākoncentrējas. Viens no tiem ir kalnrūpniecība un amatniecība. Otrs aizstāv un uzbrūk. Atrodoties kartē, jūs vēlēsities izmantot savu cirvi, lai iznīcinātu automašīnas, kokus, laukakmeņus, mājas un daudz ko citu. Šie priekšmeti dos jums resursus. Šos resursus var izmantot, lai izstrādātu veselības pakas, platformas un ieročus. Arī lādes varat atrast ieročus un citus priekšmetus.

Otrā lieta, ko jūs darāt, ir uzbrukt un aizstāvēt. Jūs varat izmantot ieročus, lai cīnītos ar citiem spēlētājiem. Ir pieci galvenie ieroču veidi. Breacher ir uzbrukuma šautene, kas kopumā ir laba. Ar šo ieroci nav nekādu trūkumu vai stiprumu. Scoped Bullseye ir snaipera šautene. Tas ir lielisks diapazonā, bet ne tuvu. Ninja Zobens lieliski darbojas tuvcīņas uzbrukumos, taču tam nav liela diapazona. Krustnesis ir bise. Tas ir lieliski tuvu, bet šausmīgi no liela attāluma. Paceļamās grīdas tapas ir slazdi, kurus varat izvietot, lai ievainotu ienaidniekus. Fortnite ir četri galvenie varoņu veidi, kurus varat spēlēt kā. Tie ietver:

  • Konstruktors: Viņi ceļ fortus ātrāk nekā citi un izmanto krustneši.
  • Ninja: Viņi var divreiz lēkt un izmantot Ninja Swords.
  • Ārzemnieki: Viņi lieliski cīnās ar materiāliem un medī kopā ar Scoped Bullseye.
  • Karavīrs: Viņi lieliski prot aizstāvēt fortu ar Pārkāpēju.

Galvenais spēles režīms ir spēlēšana komandā un misiju pabeigšana. Jūs mēģināt sakaut hasku, kas ir zombiji, un citus monstrus. Daži no misijām, kuras jūs varat spēlēt, ir šādi: bumbas nogādāšana, izdzīvojušo personu glābšana noteiktā laikā un dažādi orda režīmi. Otrs spēlē iecienītais režīms ir 100 spēlētāju bezmaksas. Šajā režīmā jūs ievietojat kartē ar 100 cilvēkiem ar mērķi palikt pēdējam izdzīvojušajam. Jūs sāksit bez ieročiem, un visā kartē tas būs jāatrod. Iegūstot resursus, amatu un cīnoties ar citiem, jūs lēnām pietuvosities beigām. Jo tuvāk jūs iegūsit, jo vairāk karte tiks samazināta. Šo metodi izmanto spēles paātrināšanai. Šajā režīmā varat izmantot jebkuru ieroci, neatkarīgi no klases.

Kā noņemt Fortnite IP aizliegumu

Ir zināms, ka Epic Games komanda, Fortnite izstrādātāji bloķē spēlētājus. Problēma ir tā, ka viņi neizklāsta, kas var likt jums aizliegt pakalpojumu sniegšanas nosacījumus. Tā vietā IP var tikt aizliegts bez brīdinājuma. Ja tas notiks, jums tiks liegta pieeja Fortnite. Vienīgais pozitīvais ir tas, ka Epic Games, šķiet, izmanto to pašu tehnoloģiju, ko citi pakalpojumi, lai bloķētu lietotājus, pamatojoties uz IP adresi. Tas nozīmē, ka varat izveidot savienojumu ar VPN serveri, lai mainītu savu IP adresi, lai izvairītos no IP aizlieguma.

  Labākie Socks5 starpniekservera pakalpojumi

Pārleksim pa labi un tuvāk apskatīsim labākos Fortnite VPN.

1. Labākais Fortnite VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

  Labākie straumēšanas VPN pakalpojumi

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Fortnite VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Fortnite VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

Mēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tomēr jūs nevēlaties novērtēt pakalpojumu par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat zemāk, PIA tīkls ir diezgan ātrs galvenajās vietās ap Amerikas Savienotajām Valstīm.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

  Labākie ESPN + VPN (ESPN Plus)

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Fortnite VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Fortnite VPN: IPVanish

IPVanish

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Fortnite ir populāra spēle Xbox One, PS4 un PC. To var spēlēt bez maksas, un tai ir sarežģīta spēle. Ir divi galvenie atskaņošanas režīmi, taču izstrādātāji vienmēr pievieno citus pasākumus. Fortnite ir lieliska spēle, kurā esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks spēlēt.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me