HonkongaHonkonga ir autonoma Ķīnas valsts, kas atrodas apmēram 12 jūdžu attālumā no cietzemes. Neskatoties uz to, ka viņi atrodas Ķīnas valdībā, tas noteikti ir atšķirīgs. Tas izriet no 99 gadu nomas, kuru Lielbritānija rīkoja no 1898. līdz 1997. gadam. Šis noslēpumainais reģions ir pazīstams ar tā austrumiem un rietumu izjūtu, kā arī ar augstu ekonomiskās brīvības pakāpi. Jāatzīmē arī tas, ka tas ir lielākais reeksporta centrs pasaulē. Ja plānojat apmeklēt šo savvaļas pilsētu / štatu, vēlēsities izmantot VPN. Tam ir daži lieliski iemesli, bet pēc brīža mēs par tiem vairāk runāsim. Tagad mēs iesakām jums apskatīt mūsu labāko Honkongas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 SpēcīgsVPN 4,37 USD SpēcīgsVPN 46 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 VyprVPN 3,75 USD VyprVPN 73 Izvēles rūtiņa

Honkonga ir viens no lielākajiem biznesa centriem pasaulē. Tāpēc nav pārsteigums, ka valstij ir sava daļa biznesa un atpūtas ceļojumu. Lielāko daļu tautsaimniecības nozaru veido vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, restorāni un viesnīcas. HK valdībai nav obligātas saglabāšanas politikas, bet Ķīna pārraudzīs vietņu sensitīva rakstura politisko saturu. Tas nozīmē, ja vien jūs nerunājat pret Ķīnas valdību, jūs parasti esat palicis viens.

Šķiet, ka ir interesants paradokss attiecībā uz pirātismu HK. Ja tiesas izdod paziņojumus par atcelšanu, nav informācijas, ko sniegt. Gala rezultāts nozīmē, ka noņemšanas paziņojumi tiek ignorēti, un tā maz var darīt, lai to faktiski kontrolētu. Pašreizējā Honkonga, šķiet, dzīvo pēc saviem noteikumiem. Tas noved pie VPN izmantošanas iemesliem, atrodoties Honkongā.

Tas, ka Ķīnas valdība parasti neuztrauc Honkongas apmeklētājus, nenozīmē, ka šī politika tiks turpināta. Ja viņiem tas patīk, viņi var piekļūt jūsu informācijai. Turklāt varat derēt, ka visur ir kibernoziedznieki, kas gaida, lai izmantotu ceļotāju priekšrocības. Ja jūs izmantojat jebkāda veida publisko WiFi, jūs atstājat sevi neaizsargātu pret uzbrukumiem. Kad izveidojat savienojumu ar izvēlētu serveri, tiek izveidots šifrēts savienojums. Tas palīdzēs aizsargāt jūs no visiem, kas vēlas nozagt jūsu informāciju.

Vēl viens labs iemesls ir atbloķēt dažādu reģionu saturu. Piemēram, dažiem straumēšanas pakalpojumiem ir dažādas bibliotēkas atkarībā no tā, kur atrodaties šobrīd. Bt izveidojot savienojumu ar serveri vēlamajā reģionā, jūs varat piekļūt šim reģionam, tāpat kā jūs tur patiesībā bijāt. Neierobežojiet sevi ar savu fizisko atrašanās vietu.

Sākot no privātas informācijas aizsargāšanas no zagļiem un beidzot ar ģeogrāfisko bloķēšanu, VPN izmantošana palīdzēs sasniegt šos mērķus. Tomēr, reģistrējoties pakalpojumam, jūs varat atklāt citus lietojumus. Tagad, kad redzat, kāpēc VPN ir svarīgi Honkongā, mēs dalīsimies, ko meklēt, kad jūs izvēlaties. Parunāsim par protokoliem.

Kopienā ir pieejams daudz protokolu. Tomēr jūs vēlēsities izvēlēties OpenVPN, kad vien varēsit. Tas ir pamatots ar tā ātrumu un drošību. Tā atvērtā avota struktūra padara to par labāko pieejamo. Ja varat izvēlēties starp TCP un UDP versiju, abi darbojas labi. Atšķirība ir tāda, ka UDP ir ātrāks, taču TCP palīdz, ja rodas savienojuma problēmas.

  Vislabākie Google Pixel 4 VPN

Ienāksim iekšā un apskatīsim labākos Honkongas VPN.

1. Labākais Honkongas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Ķīnas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai. Lai sāktu, vēlēsities atlasīt cilni “Visi” un meklēšanas laukā ierakstīt Honkongā. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties tur esošos serverus. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un ātrums bija 57,33 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Honkongas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

Honkonga ir brīnišķīga pilsēta un daļa no īpaša ekonomiskā reģiona. Šeit atrodas vairums, ja ne visi ķīniešu serveri. Tieši tāpēc jums vajadzētu izveidot savienojumu ar serveri tur. Kad jūs to darīsit, jūs atradīsit, ka savienojumi pilsētā ir ātri, un tam vajadzētu darboties tikai jūsu vajadzībām. Tas padara IPVanish par vienu no labākajām izvēles iespējām, atrodoties Honkongā.

  Labākie VPN Oregonā

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais VPN ASV un Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Honkongas ātruma pārbaude

IPVanish mitina 19 serverus Honkongā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Savādi, ka viņi Honkongas serverus uzskaita 2 dažādos veidos. Lai gan jūs tos varat atrast, izvēloties Ķīnu un pēc tam Honkongu, varat arī atrast citu komplektu, ja kā valsti izvēlaties Honkongu. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Honkongā, hkg-c18, un konstatējām, ka ātrums ir 55,06 Mb / s..

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais Honkongas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Chengdu ātruma pārbaude

PIA Windows klients ir ļoti vienkāršs. Cik daudz izmantojat un iestatījāt, jūs to daudz neatradīsit. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA bija savienots ar Honkongu ar ātrumu 58.57 Mbps.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Honkongas VPN: StrongVPN

SpēcīgsVPN

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,37 mēnesī (atlaide 41%)

StrongVPN galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tam ir viens no labākajiem VPN tīkliem valstī. Agrāk uzņēmums iekasēja maksu no lietotājiem, pamatojoties uz izmantoto serveru atrašanās vietu un protokolu skaitu. Tas ir mainījies, jo StrongVPN tagad piedāvā dalībniekiem pilnu piekļuvi savam tīklam ar simtiem serveru visā pasaulē.

  Labākie Android TV kastu VPN

Jaunākais pakalpojuma StrongVPN papildinājums ir funkcija StrongDNS. Ikviens, kurš reģistrējas StrongVPN kontā, saņem arī bezmaksas piekļuvi StrongDNS, kas ir viedais DNS pakalpojums, ko izmanto, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuri plāno ceļot ārpus ASV un vēlas piekļūt Netflix.

StrongVPN Guangzhou ātruma tests

StrongVPN mitina serverus Honkongā (jo tas ir vistuvākais reģions). Nevar atlasīt konkrētu serveri. Tā vietā jūs vēlēsities noklikšķināt uz nolaižamā saraksta uz servera atrašanās vietu un izvēlēties Honkonga – Honkonga. Mēs izvēlējāmies OpenVPN UDP par labāko sniegumu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Honkongā mēs pārbaudījām savu ātrumu un konstatējām, ka tas ir 61,36 Mbps.

StrongVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un bezmaksas piekļuvi SmartDNS tikai par 7,50 USD mēnesī vai 52,49 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 4,37 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni StrongVPN

5. Labākais Honkongas VPN: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN komanda atrodas ārpus Ostinas, Teksasā, un tai ir sena cīņas vēsture par lietotāju interneta privātumu. Viņi vairākus gadus SXSW ir rīkojuši ikgadēju privātuma komisiju un pat pavadījuši laiku Vašingtonā, DC, lai lobētu privātuma reformas. Jūs atradīsit, ka VPN pakalpojums atbilst viņu vērtībām.

Atkarībā no izvēlētā konta jūs pamanīsit dažas pievienotās VyprVPN funkcijas. VyprVPN Premium plāns ietver 5 vienlaicīgus savienojumus, VyprVPN mākoni un Chameleon protokolu. Mākoņa funkcija VyprVPN ļauj jums pārvaldīt savu VPN serveri mākonī, savukārt Chameleon protokols palīdz lietotājiem tādās valstīs kā Ķīna apiet valdības cenzūru..

VyprVPN Wuhan ātruma pārbaude

VyprVPN klients ļauj jums izvēlēties pilsētu, kuru vēlaties izmantot. Protams, jūs vēlēsities izvēlēties tādu, kas atrodas Honkongā. No turienes. klients jūs automātiski savienos ar labāko VPN serveri Honkongā. Tā kā jūs varat izvēlēties konkrēto protokolu, viņi iesaka izmantot savu patentēto protokolu, kuru viņi sauc par hameleonu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Honkongā mēs varējām sasniegt lejupielādes ātrumu 19,68 Mb / s.

VyprVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un VyprVPN Cloud tikai par 12,95 USD mēnesī vai 60 USD gadā. Gada konts sastāda tikai USD 5,00 mēnesī. Jauniem lietotājiem tiek garantēta naudas atmaksa 30 dienu laikā.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Šeit ir mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi dažādiem variantiem, taču mēs uzskatām, ka jūs būsit visvairāk apmierināts ar mūsu pieminētajām izvēlēm. Mēs esam izvēlējušies šīs izvēles salīdzinājumā ar citām, pamatojoties uz drošību, reģionālo atrašanās vietu, ātrumu un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumus ar labu VPN serveru tīklu, ar kuru jūs varētu vēlēties izveidot savienojumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me