JutaJuta ir ASV štats, kas atrodas valsts rietumu daļā. Tajā dzīvo 3,16 miljoni iedzīvotāju, un tās blīvums valstī ir 9. zemākais. Dažu iemeslu dēļ valsts uzņem apmeklētājus no visas valsts un pasaules. Tajos ietilpst lieliskas aktivitātes sniegā, skaistas dabas ainavas, īstas dinozauru fosilijas un daudz kas cits. Ja jūs esat viens no tiem šīs lieliskās štata apmeklētājiem, jums ir jāpārliecinās par VPN izmantošanu ikreiz, kad izmantojat publisko WiFi. Jūs redzēsit, kāpēc tas ir svarīgi drīz. Tomēr, pirms mēs to darām, lūdzu, ieskatieties mūsu Jūtas labāko VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
4 HMA Pro VPN 4,29 USD HideMyAss 280
5 PureVPN 2,88 USD DrošāksVPN 180 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Lai arī Juta nav intensīvi apdzīvota un tajā ir neliels sniegs, taču tas nenozīmē, ka jūs varat ļaut sardzei. Starptautiskie un vietējie viesi nozīmē, ka vienmēr ir daudz iespēju nozagt viņu neaizsargāto informāciju. Tomēr, izmantojot VPN, jūs varat izveidot drošu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri. Tas ikvienam padara daudz grūtāk ņemt jūsu personas datus.

Kaut arī štatā ir tikai viena profesionālā sporta komanda (Jūtas džezs), viņiem ir vairākas ievērojamas koledžu komandas. Patiesība ir tāda, ka, ja vēlaties skatīties kādu no šīm spēlēm un atrodaties nepareizajā apgabalā, jūs varētu bloķēt iespēju redzēt savas izlases. Izmantojot VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā. To darot, jūs varat izvairīties no visiem iespējamiem ierobežojumiem.

Kāds ir labākais VPN Jūtā?

Šajā gadījumā faktori, kurus mēs izmantosim, lai atbildētu uz šo jautājumu, tiks sajaukti starp drošību un drošumu. Tādā veidā mēs varam jums pateikt, kāds ir labākais JT VPN.

  • Spēcīga šifrēšana, lai aizsargātu lietotāja privātumu
  • Stingri nav žurnālu politikas
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfisko ierobežojumu ugunsmūrus un sporta aptumšošanu, atrodoties šajā apgabalā
  • Serveri, kuru darbība šajā reģionā ir laba
  • Vairāku mobilo platformu atbalsts, ieskaitot Amazon Firestick
  • Augsta tīkla stabilitāte, kas palīdzēs izvairīties no pārtrauktiem savienojumiem

Un tagad rūpīgi izpētiet dažus no Jūtas labākajiem VPN.

1. Labākais JTP VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Labākie ArcheAge VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam atveriet Soltleiksitiju. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN un pārbaudījām ātrumu uz Soltleiksitiju, Provo un Sentdžordžiju. Kā redzat, veiktspēja bija lieliska ar lejupielādes ātrumu no 124 Mbps līdz 127 Mbps. Tas gandrīz palielināja mūsu kabeļtelevīzijas savienojumu.

ExpressVPN Jūtas ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais JTP VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie Roblox VPN

NordVPN mitina serverus Jūtā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontālajiem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri SLC, mēs pārbaudījām ātrumu uz Soltleiksitiju, Provo un Sentdžordžiju. Lejupielādes ātrums bija no 124 Mbps līdz 128 Mbps.

NordVPN Jūtas ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais JTP VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Jūtā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri SLC un pārbaudījām Soltleiksitijā, Provo un Sentdžordžesā. Rezultāti bija lieliski, sasniedzot pat 129 Mb / s ātrumu.

IPVanish Jūtas ātruma tests

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

4. Labākais JT VPN: HMA

HMA VPN

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 4,29 mēnesī (atlaide 70%)

HideMyAss atdzīvojās 2005. gadā, kad Džeks Ktors, 16 gadus vecs students Anglijā, nolēma, ka vēlas izveidot pakalpojumu, kas palīdzētu cilvēkiem izvairīties no cenzūras. Konkrēti, Džeks nevarēja piekļūt sociālo mediju vietnēm un tiešsaistes spēlēm, jo ​​tie tika bloķēti skolu tīklā. HMA pirmajā mēnesī pievienoja simtiem tūkstošu lietotāju, un kopš tā laika tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē ar vairāk nekā 350 serveru atrašanās vietām. HMA Pro VPN mātesuzņēmums Privax pievienojās AVG komandai 2015. gadā.

Tiem, kas vēlas atrast VPN pakalpojumu sniedzēju ar visvairāk serveru atrašanās vietām, HideMyAss ir jūsu labākā izvēle. Vienkārši paturiet prātā, ka HMA reģistrē lietotāju aktivitātes, kas satrauc dažus VPN lietotājus. HMA mitina dažus VPN serverus Jūtā, īpaši Soltleiksitijā. Lai izveidotu savienojumu ar tur esošo serveri, jums jāuzsāk “Atrašanās vietas režīms” un, lai sāktu, atlasiet “Mainīt atrašanās vietu”. Pēc tam noklikšķiniet uz cilnes “Pilsētas” un meklējiet Soltleiksitija. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un pārbaudījām ātrumu uz Soltleiksitiju, Provo un Sentdžordžiju. Ātrums svārstījās no 122 Mbps līdz 126 Mbps.

  Labākie Popcornflix VPN

HMA Jūtas ātruma pārbaude

2016. gadā HMA un daži citi vadošie VPN pakalpojumu sniedzēji rādīja ceļu vienkāršā klienta programmatūras vienkāršošanā. Rezultāts ir pilns pielāgoto lietotņu komplekts, kas jebkuram lietotājam atvieglo savienojumu ar HMA tīklu un šifrē jūsu savienojumu. Viņiem ir pieejama programmatūra operētājsistēmām Windows, Mac, Android un iOS. Jūs varat arī izveidot savienojumu ar HMA caur savu maršrutētāju. HMA piedāvā neierobežotu piekļuvi VPN no tikai 4,29 USD mēnesī un visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju..

Skatīt HMA piedāvājumus

5. Labākais JTP VPN: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu iespēju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Soltleiksitijā, Jūtā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Valsts izvēles rīks”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt noteiktu serveri, izmantojot cilni “Pārlūkot visus serverus”. PureVPN tīklā ir vairāki serveri, kas atrodas Jūtā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām priekšnesumu Soltleiksitijā, Provo un Sentdžordžā. Lejupielādes ātrums bija no 15 Mbps līdz 40 Mbps.

PureVPN Jūtas ātruma tests

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņiem ir samazinājusies cenu noteikšana par vairāk nekā 74%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai USD 2,88 mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Skatīt PureVPN piedāvājumus

Šīs ir dažas lieliskas iespējas, kuras izmantojat Jūtā, kā jūs redzat iepriekš. Tagad jums vajadzētu labi pārdomāt, kāpēc tas ir svarīgi. Protams, laipni lūdzam apskatīt pakalpojumu sniedzējus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Visām šī saraksta iespējām vajadzētu darboties labi, taču mēs izdarījām izvēli, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Tāpēc mēs tos izvēlējāmies Jutai. Neatkarīgi no tā, ko plānojat tur darīt, VPN aizsardzība ir laba ideja. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat vislabāk aizsargāt savu privātumu jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me