Kodi VPNKodi, iepriekš pazīstams kā XBMC, ir atvērtā koda multivides atskaņotājs. Programmatūra ir bezmaksas. Jūs varat lejupielādēt pašreizējo Kodi versiju un izstrādes versijas visdažādākajām ierīcēm. Instalējiet Kodi operētājsistēmā Windows, Mac, Linux, iOS (jailbroken), Android, Raspberry Pi un citur. Jūs atradīsit vairākus multivides atskaņotājus, kas atbalsta Kodi. Populāras iespējas ir Amazon Fire TV Stick, Matricom G-Box un DroidBOX. Neatkarīgi no ierīces, kuru izvēlaties Kodi, jūs vēlēsities ātru, uzticamu VPN, lai aizsargātu jūsu privātumu un atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Darba sākšana ar Kodi / XBMC Media Player

Ja esat jauns Kodi pārstāvis, tas palīdzēs jums izveidot rokasgrāmatu darba sākšanai. Mēs izmantojām ceļvedi no KodiReviews, lai instalētu Kodi un vairākus populārus papildinājumus. Ir pieejami simtiem papildinājumu. Jūs atradīsit oficiālo papildinājumu sarakstu tieši vietnē Kodi.tv vietne. Rokasgrāmatas arvien populārākajiem neoficiālajiem papildinājumiem ir atrodamas vietnē Troypoint.

Tur ir daudz ar Kodi saistītas vietnes, taču tās ir dažas no mūsu iecienītākajām vietnēm. Ir svarīgi atrast vietni, kurā tiek atjaunināti jaunākie Kodi papildinājumu atjauninājumi. Iepriekš uzskaitītās vietnes tiek regulāri atjauninātas, tāpēc tie visi ir labi resursi. Kad Kodi ir instalēti ar dažiem papildinājumiem, nākamais solis ir atrast VPN.

Labākā Kodi VPN atrašana

Apsverot, kurš VPN ir vislabākā izvēle Kodi, jūs vēlēsities izlemt, kurās platformās plānojat darbināt Kodi programmatūru. Piemēram, ja jūs plānojat palaist Kodi operētājsistēmā Windows, VPN izvēle ir daudz plašāka nekā tiem, kas plāno palaist Kodi uz Raspberry Pi. VPN, kurus mēs parādīsim šajā ierakstā, ir labi piemēroti plaša spektra Kodi iestatījumiem. Ja jūs esat līdzīgs mums, iespējams, kādu dienu vēlēsities skatīties klēpjdatorā, bet nākamo – izmantojot savu iecienīto televizora pierīci. Apskatīsim dažus VPN, kas dod jums iespēju pārslēgties starp ierīcēm.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,97 USD PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Tā kā arvien vairāk Kodi lietotāju vēršas pie Android ierīcēm, lai skatītos savu iecienīto saturu, mēs pārliecinājāmies, ka izvēlējāmies VPN pakalpojumus, kuriem ir Android lietotnes. Mēs arī izvēlējāmies VPN, kuriem ir papildu drošības līdzekļi, piemēram, VPN nogalināšanas slēdzis, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Pēdējie kritēriji, kurus mēs ņēmām vērā, pieņemot lēmumu par Kodi labākajiem VPN, bija tīkla lielums un veiktspēja. Jūs vēlaties, lai VPN ar serveru atrašanās vietām visā pasaulē atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Pats par sevi saprotams, ka HD satura straumēšanai nepieciešams ātrs VPN. Visi mūsu sarakstā esošie VPN ir gatavi uzdevumam. Viņi laipni piedāvā mūsu apmeklētājiem arī īpašu atlaidi, kas tiek ļoti novērtēta.

  Vislabākie Google Pixel 4 VPN

1. Labākais Kodi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem.

Kā redzat iepriekšējā tabulā, lietojot ExpressVPN, jums nevajadzētu radīt problēmas ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Viņiem visur ir izvietoti serveri, kas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu vai vēlaties izvairīties no ģeogrāfiski bloķēta satura, abus mērķus varat sasniegt, izmantojot ExpressVPN ar savu iecienīto Kodi ierīci.

Izmantojot ExpressVPN kopā ar Kodi, varat izvēlēties izveidot savienojumu ar noteiktu pilsētu. Lai gan jūs nevarat atlasīt atsevišķus serverus, tie izvēlēsies jums labāko variantu. Kad esat iestatījis visu, jums jāizvēlas sava pilsēta. Protams, jūs varat viegli mainīt šo izvēli.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Kodi VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie Sirakūzu VPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Kodi VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) ir mūsu Kodi labāko VPN saraksta pēdējā izvēle. PIA ir izveidojusi lielisku reputāciju failu apmaiņas kopienā. Viņi ieguva popularitāti, pamatojoties uz vērtību, un gadu gaitā ir turpinājuši attīstīt tempu. Jūs redzēsit, ka PIA nodrošina stabilu VPN pakalpojumu. Atkal viņu tīkls ir mazāks nekā IPVanish, taču viņiem ir pietiekami daudz serveru atrašanās vietu, lai Kodi lietotājiem nodrošinātu labu izvēli. Mēs uzskatām, ka PIA dažkārt var būt lēnāks, tāpēc mūsu sarakstā tie nav ieņemti augstāk. Mēs vēlamies pēc iespējas lielāku ātrumu straumēt HD saturu. Privātā interneta piekļuve dalībniekiem piedāvā 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Privātā interneta piekļuves komanda atrodas Losandželosā. Viņi atbalsta plašu tiešsaistes privātuma iniciatīvu klāstu. Viņi ir nozīmīgi ieguldītāji tādās organizācijās kā Elektronisko robežu fonds, Cīņa par nākotni un Interneta Aizsardzības līga. Viņi arī sadarbojas ar citiem labi zināmiem tehnoloģiju uzņēmumiem, lai katru gadu atbalstītu LA Hacks. Jūs atradīsit kvēlojošu vārdu pieminēto PIA tādās vietnēs kā TorrentFreak. Viņi ir izveidojuši savu reputāciju kā lēts, bez log-VPN pakalpojums. Jāpiemin, ka visas mūsu saraksta iespējas ir bezlocekļa VPN. Tas nozīmē, ka savienojuma laikā viņi neizseko jūsu lietojumu.

Pareiza VPN izvēle vienmēr ir svarīga, taču īpaši tad, ja paļaujaties uz to, lai aizsargātu savu privātumu. Bezmaksas VPN nav atbilde, kā apstiprina šausmu stāsti. Padomā par to. Uzņēmumiem, piemēram, ExpressVPN, NordVPN un PIA, tas maksā daudz naudas, lai pievienotu serverus un joslas platumu. Nemaz nerunājot par izstrādes izmaksām un visu pārējo, kas nonāk liela VPN pakalpojuma vadīšanā. Bezmaksas modelī tas nav ilgtspējīgs. Ja jūs nemaksājat par VPN, iespējams, produkts. Es nezinu par jums, bet mēs nevēlamies, lai kāds tos izseko tiešsaistē, ieskaitot mūsu VPN. Mūsu sarakstā esošie VPN cienīs jūsu privātumu.

  Labākie Roblox VPN

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Kodi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt Wi-Fi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Kodi VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me