TeksasāTeksasa ir otrs lielākais ASV štats gan iedzīvotāju skaitā, gan apgabalā. Tas atrodas uz ASV dienvidu robežas ar Meksiku. Valsts iedzīvotāju skaits ir aptuveni 28,3 miljoni, un tas ir ļoti populārs ceļotājiem un tūristiem. Neatkarīgi no tā, kāpēc esat Lone Star stāvoklī vai kur atrodaties, ir svarīgi izveidot savienojumu ar VPN, pirms izmantojat publisko WiFi. Zemāk mēs iedziļināsimies specifikā. Pa to laiku īsumā apskatiet mūsu labāko Teksasas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Atrodoties Teksasā, jūs varat atrast neskaitāmas lietas, kas jādara. Sākot ar brīvdabas aktivitātēm, piemēram, medībām un makšķerēšanu, līdz muzejiem, zooloģiskajiem dārziem, parkiem, atrakciju parkiem un pat kosmosa centru (AKA Mission Control), jūs varat darīt gandrīz visu, ko varat iedomāties štatā. Mēs nevaram virzīties uz priekšu, nepieminot sporta mantojumu, kāds ir Teksasai. Sākot ar vidusskolu un beidzot ar kovbojiem un tekstiņiem, jums būs grūti atrast valsti, kurā būtu vairāk futbola talantu. Neatstāt beisbola līdzjutējus ārpus kārtas, Hjūstonas Astros uzvarot 2023. gada pasaules sērijā. Runājot par NBA, jums ir “Mavs”, “Rockets” un “Spurs”. Visbeidzot, NHL fani var uzmundrināt Dalasas zvaigznes. Labs VPN palīdzēs atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus un aptumšošanu visām komandām.

Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Teksasu biznesa vai izklaides nolūkos, iespējams, ka kādā brīdī izmantosit publisko WiFi. Jums būs labi, ja vien vispirms izmantosit VPN. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Varat to vainot kibernoziedzniekiem. Var derēt, ka vismaz daži cilvēki gaida labumu no nenojaušamiem mērķiem, lai viņus pakļautu digitālām briesmām. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar serveri, kuru vēlaties izmantot. Tas zagļiem apgrūtina jūsu konfidenciālo datu kompromitēšanu.

Vēl viens labs iemesls, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot VPN, ir palīdzēt izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Valstī ir diezgan daudz augstākā līmeņa sporta veidu. Ja atrodaties tajā pašā reģionā un vēlaties skatīties jebkuru no viņiem tiešsaistē, nevis televizoru, jums tiks liegts redzēt visas dzimtā pilsētas komandas tiešsaistē. Tā mērķis ir likt jums to skatīties televizorā. Tas noteikti var būt satraucoši, ja vēlaties straumēt iecienīto komandu tiešsaistē, ja tā ir reģionālā mērogā novājināta. Līdztekus uzņēmumi, valstis un iestādes var arī bloķēt saturu. Ikvienam, kas atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā, šie ģeogrāfiskie ierobežojumi noteikti var radīt problēmas. Izmantojot savienojumu ar VPN, jūs bloķējošajai programmatūrai domājat, ka atrodaties kaut kur citur. Tādā veidā jūs varat piekļūt saturam, kuru vēlaties redzēt.

Kāds ir labākais VPN Teksasā?

Mēs apkopojām Teksasai labāko VPN sarakstu šo iemeslu dēļ:

  • Dalasā esošo VPN serveru ātrums
  • Mēs koncentrējāmies uz ātrākajiem tīkliem Teksasā
  • Mēs izvēlējāmies VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Iespēja atbloķēt ģeogrāfiskos un aptumšošanas ierobežojumus
  • Spēcīga šifrēšana, lai tiešsaistē nodrošinātu jūsu privātumu
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick atbalsts

Pārleksim pa labi un apskatīsim labākos Teksasas VPN:

1. Labākais Texas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet ASV un pēc tam izvēlieties Dalasa. Šajā brīdī tur var izvēlēties serverus. Kad mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Teksasā, mēs pārbaudījām ātrumu Dalasā, Hjūstonā un Sanantonio. Visu trīs atrašanās vietu lejupielādes ātrums bija lielāks par 200 Mb / s. ExpressVPN bija ātrākais VPN visā Teksasā.

ExpressVPN Texas ātruma pārbaude

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Teksasas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Dalasā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri, kas atrodas Teksasā, un pārbaudījām ātrumu uz Dalasu, Hjūstonu un Sanantonio. Rezultāti bija labi ar ātrumu no 135 Mbps līdz 199 Mbps.

NordVPN Teksasas ātruma tests

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Teksasas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar VPN serveri Teksasā un pārbaudījām savu ātrumu Dalasā, Hjūstonā un Sanantonio. Rezultāti svārstījās no 30 Mbps līdz 151 Mbps.

PIA Teksasas ātruma pārbaude

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Teksasas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Teksasā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ietilpst vairāki serveri Dalasā. Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no tiem un pārbaudījām serveros Dalasā, Hjūstonā un Sanantonio ar ātrumu no 83 Mbps līdz 126 Mbps.

CyberGhost Texas ātruma pārbaude

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties, lai pilnībā piekļūtu CyberGhost tīklam, izmantojot 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Teksasas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu izvēles iespējām, ko izmantot, atrodoties Virdžīnijā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Dalasā un Hjūstonā līdz serveriem Dalasā, Hjūstonā un Sanantonio un atradām ātrumu no 99 Mbps līdz 116 Mbps.

IPVanish Texas ātruma pārbaude

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ikvienam, kurš vēlas redzēt citas iespējas, vienmēr varat brīvi ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs jādara. Mēs izvēlējāmies, pamatojoties uz drošību, ātrumu, uzticamību, cenu un servera atrašanās vietu. Mēs arī speciāli meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Teksasā un reģionā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Visiem mūsu minētajiem pakalpojumiem ir lieliski tīkli, tāpēc nav sliktas izvēles. Ja plānojat straumēt jebkāda veida saturu, ātrums ir ļoti svarīgs. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.