ŅujorkaŅujorka ir lielākā pilsēta Amerikas Savienotajās Valstīs. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 8,5 miljoni cilvēku, un metro rajonā dzīvo 20 miljoni iedzīvotāju. NYC ir daudz dažādu iesauku, un ir diezgan daudz iemeslu, lai apmeklētu Big Apple. Ja dodaties uz pilsētu un plānojat izmantot publisko WiFi, pārliecinieties, vai vispirms esat izveidojis savienojumu ar VPN. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un atbloķēt visus tīkla ierobežojumus. Par to drīzumā pastāstīsim vairāk. Pirms mēs to darām, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Ņujorkas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD PIA 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 5,20 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Gadu gaitā šī teritorija kļuva par galveno tirdzniecības un tūrisma galamērķi. Tas nozīmē arī būt par Eiropas imigrantu apstrādes punktu. Pilsētas iesauku ir daudz. Tajos ietilpst pilsēta, kas nekad neguļ, Empire City, Gotham, Metropolis, Lielais ābols un diezgan daudzas citas. Daudziem uzņēmumiem ir galvenā mītne tur, un pilsēta ir mājvieta daudzām atrakcijām. Nelielā to skaitā ir muzeji, baznīcas, restorāni, Brodvejas šovi, ēkas, augstākā līmeņa sporta komandas un daudz kas cits. Apkārtnes sporta komandu skaitā ir Ņujorkas Mets un Yankees (MLB), Ņujorkas Giants un Jets (NFL), Ņujorkas Knicks un Bruklinas Nets (NBA), Ņujorkas Islanders un Rangers (NHL). Skatieties savas iecienītās komandas bez ģeogrāfiskiem blokiem un aptumšošanas ierobežojumiem, izmantojot VPN.

Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu iemesli apmeklēt NYC, tur ir diezgan daudz tūrisma. Lai piesaistītu klientus šajā ļoti konkurētspējīgajā pilsētā, daudzi uzņēmumi saviem klientiem piedāvā bezmaksas WiFi. Lai arī tas varētu izklausīties labi, pirms to izmantošanas jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN. Tas ir tāpēc, ka noziedznieki tikai gaida iespēju nozagt jūsu privātos datus. Pieslēdzoties VPN, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlētu serveri. Tas apgrūtina slepenu datu nozagšanu.

Vēl viens labs iemesls, lai izmantotu VPN, ir palīdzēt izvairīties no elektroenerģijas padeves pārtraukumiem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Ja esat sporta līdzjutējs, jūs jau zināt, ka var būt nepatīkami straumēt iecienīto komandu tiešsaistē, ja atrodaties tajā pašā pilsētā. Turklāt uzņēmumi, valstis un iestādes arī bloķēs saturu. Tiem, kas atrodas mērķa apgabalā vai ārpus tā, ģeogrāfiskie ierobežojumi var radīt problēmas. Kad izveidojat savienojumu ar VPN, jūs bloķējat programmatūru, domājot, ka atrodaties kaut kur citur. Varat arī izveidot savienojumu ar serveri citā apgabalā, lai piekļūtu saturam šajā reģionā.

Kāds ir labākais Ņujorkas VPN?

Lai noteiktu mūsu labāko NYN VPN sarakstu, mēs pievērsāmies šādiem kritērijiem:

  • Ātruma testi, kas veikti VPN serveros Ņujorkā
  • VPN tīkla uzticamība, lai nodrošinātu ilgu savienojuma laiku
  • Spēcīgs šifrēšanas līmenis labākai privātuma aizsardzībai
  • Mēs izvēlējāmies tikai tos VPN, kas neuzglabā lietošanas žurnālus
  • Iespēja atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus un tiešsaistes sporta veidus
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  Labākie VPN Venecuēlai

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir labāko Ņujorkas VPN pakalpojumu saraksts:

1. Labākais Ņujorkas VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Ņujorkas ātrumtestsLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jūs nevarat izvēlēties konkrētu serveri. Tā vietā klients izvēlēsies serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jūs vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Ameriku un pēc tam atvērt Amerikas Savienotās Valstis. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu ASV – Ņujorka. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Ņujorkā un ātrums bija 274,77 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu spēļu konsolēm (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastēm (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Ņujorkas VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie VPN, lai atbloķētu Pinterest

Ņujorkas pilsētas NordVPN ātruma pārbaudeNordVPN mitina vairākus serverus Ņujorkā. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām Amerikas Savienoto Valstu serveri Ņujorkā, un lejupielādes ātrums bija 206,07 Mb / s.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Ņujorkas VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Ņujorkas ātrumtestsMēs izmantojam PIA Windows klientu, un iestatīšanas un izmantošanas ziņā tas nav daudz. Tā vienkāršība nenozīmē, ka klientam nav daudz funkciju. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus un atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojās ar ātrumu 119.15 Mbps, kamēr bija savienots ar Ņujorku.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Ņujorkas VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

  Labākie VPN NFL Game Pass 2023. gadā

CyberGhost New York City ātruma testsTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Ņujorkā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet uz leju līdz Amerikas Savienotajām Valstīm un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu valstī. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Ņujorkā. Mēs izveidojām savienojumu ar tur esošo serveri un ieguvām ātrumu 126,28 Mb / s.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Ņujorkas VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, ieskaitot IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish New York City ātruma testsIPVanish mitina vairāk nekā 100 serverus Ņujorkā, un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar jebkuru no tiem. Mēs iesakām izvēlēties tādu, kas servera nosaukumā sākas ar “a”. Piemēram, nyc.a01.ipvanish.com. Vairumā gadījumu jūs atradīsit ātrāko “a” serveri. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Ņujorkā un konstatējām, ka ātrums mūsu kabeļa interneta savienojumā ir 97,02 Mb / s.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Ja jūs interesē citas iespējas, varat apskatīt mūsu top 10 VPN saraksts. Tomēr mēs nejūtam, ka jums tas būs nepieciešams. Mūsu izvēles pamatā bija drošība, ātrums, uzticamība un pat cena. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar serveriem Ņujorkā. Tādā veidā jums būs pieejams vislabākais iespējamais ātrums. Neatkarīgi no tā, kuru izvēlaties, viņiem visiem ir labi tīkli. Ja plānojat straumēt saturu, ātrums ir ļoti svarīgs. Izmantojot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt lēmumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me