KolumbijaKolumbija ir 25. lielākā valsts pasaulē un atrodas Dienvidamerikas ziemeļu daļā. Tāpat kā dažām citām kontinenta valstīm, tai ir krāsaina pagātne. Neskatoties uz pieskārienu ekvatoram, valstī ir diezgan maza klimata dažādība. Ja jums jābrauc uz šo skaisto valsti vai nu darīšanās, vai atvaļinājumā, jums būs jāiepako daži sauļošanās līdzekļi. Jūs arī vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN, ja plānojat izmantot WiFi jebkurā brauciena laikā. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Pirmo reizi to kolonizēja 1499. gadā spāņi, Kolumbija neatkarību ieguva tikai 1819. gadā. Lai gan ir pierādījumi par civilizāciju, kas datēta ar 18 000 gadu pirms mūsu ēras, Spānijas kolonizācija ir izraisījusi neparastu demogrāfisko situāciju valstī. Gandrīz pusi iedzīvotāju veido Mestizo kolumbieši (Eiropas un Amerindijas sajaukums). Pašreizējā laikā valstī ir vienota prezidenta konstitucionālā republika, un tai ir ļoti aktīva un augoša ekonomika.

Ja esat valstī, lai pieredzētu skaistumu, jums veicas. Jums tur ir 6 dabiski reģioni, ieskaitot Andu kalnu sniegu un ledu, tropiskos lietus mežus, tuksnešus, pludmales, savannas un daudz ko citu. Kā redzat, 440 000 kvadrātjūdzes jūs varat atrast jebkuru klimatu, kuru vēlaties apmeklēt. Neatkarīgi no tā, kurp dodaties, ir daudz ko redzēt un darīt.

Interneta piekļuve un privātums Kolumbijā

Pat ja ir tik daudz redzama un darāma, jums, iespējams, būs jāizmanto internets dažādām lietām. Tā kā platjoslas pakalpojumi Kolumbijā ir pieejami vairāk nekā 20 gadus, savienojot savienojumu, jūs varat gaidīt, ka ātrums būs diezgan labs. Pēdējo vairāku gadu laikā vairākās vietās sāka piedāvāt bezmaksas WiFi. Lai arī tas ir lieliski, tas mums liek atrast pirmo iemeslu izmantot VPN.

  Labākie Indianapoles VPN

Tā kā Kolumbijā ir daudz cilvēku, varat iedomāties, ka vienmēr kāds meklē veidu, kā nozagt jūsu slepenos datus. Zagļi var atrasties jebkur un tikai meklē labu izdevību. Turklāt izlūkošanas aģentūra laiku pa laikam ir iesaistīta ārpustiesas uzraudzībā. Visiem interneta pakalpojumu sniedzējiem Kolumbijā ir jāuzrauga viņu trafika saturs un jāziņo valdībai par visām nelikumīgajām darbībām.

Lai gan nav oficiālu noteikumu par interneta cenzūru, dažreiz tiek veikta selektīva vietņu bloķēšana. Šie bloku veidi ir vairāk balstīti uz cenzūru, taču jūs arī pieredzēsit ģeogrāfiskos ierobežojumus. Izmantojot VPN, jūs varēsit tos apiet. Ja jums ir iecienīta straumēšanas vietne, kas ir pieejama tikai tur, kur dzīvojat, jūs to nevarētu izmantot, neizmantojot VPN.

Kā izvēlēties VPN Kolumbijai

Un tur jums tas ir. Šie ir divi labākie VPN izmantošanas iemesli. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu no ziņkārīgo acīm vai arī izvairīties no ierobežojumiem, viena atrašanās vieta ir ļoti svarīga, ja atrodaties Kolumbijā. Nākamais jautājums ir, kurš no tiem? VPN aizsargā jūsu privātumu, izmantojot šifrēšanu. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju dos jums iespēju izvēlēties starp vairākiem protokoliem. Tas, kas jums jāizvēlas, kad vien varat, ir OpenVPN. Tā tiek uzskatīta par labāko izvēli sabiedrībā. Ja jums tiek dota izvēle starp UDP un TCP versiju, abas darbosies kā paredzēts. Atšķirība ir tā, ka UDP ir ātrāks. Ja rodas savienojuma problēmas, ieteicams pārbaudīt TCP versiju. Lai arī tas notiek lēnāk, jums ir lielākas iespējas saglabāt savienojumu.

Ja jūs meklējat citas iespējas, lūdzu, nekautrējieties izpētīt mūsu top 10 VPN pakalpojumu saraksts. Mēs domājam, ka tomēr būsit apmierināts ar iespējām, kuras mēs jums iepriekš sniedzām. Tie tika izvēlēti, ņemot vērā drošību, ātrumu, uzticamību un cenu. Mēs arī meklējām pakalpojumu sniedzējus ar labu VPN serveru tīklu reģionā. Tādā veidā jums var būt vislabākais ātrums. Protams, viņiem visiem ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat piekļūt jebkuram saturam. Pakalpojumu sniedzēji, kurus mēs minējām iepriekš, ir vislabākās iespējas to izdarīt neatkarīgi no tā, kādus populāros pakalpojumus vēlaties izmantot. Cerams, ka mūsu ceļvedis palīdzēs jums pieņemt pēc iespējas labāku lēmumu un ietaupīt arī naudu.