NFL spēles caurlaideNFL piedāvā visiem, kas atrodas ārpus ASV un Meksikas Spēles caurlaide.  Game Pass pakalpojums ļaus jums skatīties vienas komandas regulārās sezonas spēles par £ 79,99. Skatieties jebkuras un visas NFL komandas regulārās sezonas spēles par £ 99,99. Regulārajai sezonai un izslēgšanas spēlēm viņiem ir Season Plus plāns, kas maksā 119,99 sterliņu mārciņas. Mēs izmēģinājām no ASV un varam apstiprināt, ka, lai reģistrētos Game Pass, nepieciešama IP adrese, kas nav ASV adrese. Tādēļ jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN serveri citā valstī, lai reģistrētos. Par labāko cenu noteikšanu varat izmantot Taivānu vai Vjetnamu. Pēc brīža to apskatīsim sīkāk. Vispirms apskatīsim labākos NFL Game Pass VPN.

RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Apskatīsim NFL Game Pass abonementus, kas pieejami katrā valstī:

CountryPriceContentRequirements
Taivāna 124,99 USD Spēles tiešraidē
Replay un radio
Nav
Kanāda Kanādas $ 329
~ USD 250 USD
Spēles tiešraidē
Replay un radio
Nav
Lielbritānijā un Austrālijā 199,99 USD Spēles tiešraidē
Replay un radio
Nav
Savienotās Valstis 99 USD Tikai atskaņošana un radio.
Nav dzīvu spēļu
DirecTV abonēšana
Nav atsevišķa straumēšanas pakalpojuma

Labākais veids, kā iegādāties NFL Game Pass, ir izveidot savienojumu ar VPN serveri Taivānā, Vjetnamā, Indijā, Indonēzijā, Malaizijā vai Laosā. Visās šajās valstīs cena ir tikai USD 124,99, un tajā ir iekļauta tieša pieeja visai NFL sezonai un izslēgšanas spēlēm. Jums pat ir pieeja NFL Game Pass bibliotēkai, kurā ir atkārtotas atskaņošanas un spēles no iepriekšējām sezonām.

Ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs vai Meksikā, NFL piedāvā divas papildu iespējas. Pirmais ir Audio caurlaide kas ļaus jums klausīties katru spēli tiešraidē. Izmantojot Audio Pass, jūs varat klausīties vienas komandas regulārās sezonas spēles par USD 24,99. Klausieties visas regulārās sezonas spēles par USD 29,99. Regulārajai sezonai un izslēgšanas spēlēm viņiem ir Season Plus plāns, kas maksā 39,99 USD.

Tiek dēvēta otrā iespēja tiem, kas dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs vai Meksikā Spēle attīt. NFL Game Rewind pakalpojums ļaus jums skatīties iecienītās komandas regulārās sezonas spēles pēc pieprasījuma (nevis tiešraidē) par USD 29,99. Skatieties visas regulārās sezonas spēles pēc pieprasījuma (nevis tiešraidē) par 39,99 USD. Regulārajai sezonai un izslēgšanas spēlēm viņiem ir Season Plus plāns, kas maksā 69,99 USD.

Nav aptumšošanas ar Starptautisko NFL spēles pasi

Papildus naudas taupīšanai, reģistrējoties NFL Game Pass no cita reģiona, jūs varēsit izvairīties no elektrības padeves pārtraukumiem. Mēs visi esam tur bijuši. Jūs esat gatavs uzmundrināt savu iecienīto komandu tikai tāpēc, lai uzzinātu, ka ir spēkā NFL aptumšošanas ierobežojumi. Tas nenotiks ar ārzemju Game Pass abonementu un VPN. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā vai Austrālijā un atveriet NFL Game Pass, lai izvairītos no elektrības padeves pārtraukumiem.

  Labākie Socks5 starpniekservera pakalpojumi

Tagad apskatīsim labākos VPN, lai skatītos NFL ar Game Pass.

1. Labākais VPN NFL spēļu caurlaidei: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN NFL spēles caurlaidei: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

  Labākie Indiānas VPN

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN NFL spēles caurlaidei: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais VPN NFL spēles caurlaidei: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

  Labākie VPN, ko Acorn TV var skatīties ārzemēs

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais VPN NFL Game Pass IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Iepriekš mēs esam jums nodrošinājuši labākās iespējas, ko izmantot, izmantojot NFL Game Pass. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN saraksts ar citām izvēlēm. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs jādara. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, cenu, drošību, uzticamību un pat servera atrašanās vietu. Neatkarīgi no tā, kuras NFL komandas vēlaties skatīties, lai sāktu, vēlēsities izveidot savienojumu ar kādu no mūsu sarakstā esošajiem VPN. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko pieejamo ātrumu neatkarīgi no tā, kuras komandas vēlaties skatīties.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me