Reklāmu bloķētājsKā jūs droši vien zināt, tiešsaistes reklāmas var ievērojami ietekmēt jūsu pārlūkošanas aktivitātes tiešsaistē. Sākot ar mērķtiecīgām Google un Facebook reklāmām un beidzot ar ļaunprātīgu programmatūru, ko varat atrast slēpto pikseļu kodēšanā, reklāmas ir visur. Tie nav daži ļaunprātīgi, taču tie arī palēninās jūsu ierīces vai sistēmas darbību. Ir vairāki veidi, kā tos bloķēt, un viņiem visiem vajadzētu strādāt pienācīgi. Tomēr labākais veids, kā tos bloķēt, ir VPN izmantošana. Pēc brīža mēs runāsim par tiem vairāk. Vispirms, lūdzu, apskatiet labāko VPN reklāmu bloķētāju sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 3,49 USD PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā mēs minējām, ir vairāki dažādi reklāmu bloķētāju veidi. Tie ir:

 1. Pārlūkprogrammu balstīti reklāmu bloķētāji – Ciktāl tas attiecas uz risinājumiem, tas ir līdz šim vispopulārākais risinājums. Tā piemērs ir populārā uBlock Origin. Tomēr, ja neizmantojat atbalstītu pārlūku, var rasties problēma ar tiem. Ņemiet vērā, ka šāda veida bezmaksas reklāmu bloķētājus izveido paši uzņēmumi.
 2. Maršrutētāja vai ierīces reklāmu bloķētāji – Ja jūs izmantojat noteikta veida ierīces vai maršrutētājus, daži atbalsta bloķēšanu. Turklāt, ja jūs vadāt Aveņu Pi, varat palaist Pi-caurumu.
 3. VPN reklāmu bloķētāji – Šajā gadījumā VPN var bloķēt reklāmas, izmantojot vairākus atšķirīgus veidus. Parasti tas notiek caur serveru tīklu, VPN klientu un caur pārlūka papildinājumiem.

Tagad mēs apskatīsim, kā trīs bloķētāji mūsu sarakstā rīkojas ar reklāmu bloķēšanu.

 • NordVPN – Bloķē reklāmas, izmantojot DNS pieprasījumus.
 • CyberGhost – Skatās satiksmē un maina pieprasījumus noteiktiem domēniem.
 • Privāta piekļuve internetam – Bloķē reklāmas, izmantojot DNS pieprasījumus

Kāds ir labākais VPN reklāmu bloķētājs?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, jums jāapskata daži faktori. Pēc tam mēs tos analizēsim un pateiksim, kāds ir labākais VPN reklāmu bloķētājs.

 • Mobilās lietotnes un maršrutētāju un Amazon Firestick ierīču atbalsts
 • Iespēja apiet ugunsmūrus, lai palīdzētu bloķēt reklāmas.
 • Stingra politika, kas neattiecas uz žurnāliem
 • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa komponentiem, lai aizsargātu jūs no ļaunprātīgām reklāmām
 • Lieli un stabili tīkli, lai izvairītos no atvienošanās
  Labākie VPN EA piekļuvei

Apskatīsim labāko VPN reklāmu bloķētāju.

1. Labākais reklāmu bloķētāja VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

2. Labākais reklāmu bloķētāja VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

  Labākie trauku tīkla VPN

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

3. Labākais reklāmu bloķētāja VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

  Labākie Indiānas VPN

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Ja vēlaties skatīties reklāmu bloķētāja videoklipus, ieteicams izmantot VPN. Iepriekš redzat vairākus atšķirīgus iemeslus. Mēs jums esam snieguši dažas labas iespējas, taču jūs varat atrast citas mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Viņi visi darbosies pareizi, taču mēs īpaši izvēlējāmies strādāt ar Reklāmu bloķētāju. Tādā veidā jūs varat iegūt vislabāko iespējamo ātrumu neatkarīgi no tā, no kura reģiona vēlaties skatīties. Izlasiet mūsu ceļvedi, lai palīdzētu jums pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me