UzraudzībaAlianse 14 Eyes palielina globālās uzraudzības apjomu. Tas nozīmē informācijas apmaiņu starp 14 dažādām valstīm. Ja atrodaties vienā no šīm valstīm, jūs efektīvi koplietojat savu informāciju ar visām 14 valstīm. Noteikti ir valstis, kurās ir labāki nolīgumi no dažādiem aspektiem. Tāpēc jūs vēlēsities izmantot VPN, kas atrodas ārpus tām 14 alianses valstīm. Mēs to varam izskaidrot vairāk vienā mirklī. Vispirms, lūdzu, apskatiet labākos VPN ārpus 14 acu valstīm.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 Surfshark 1,99 USD Surfshark 68 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 PureVPN 2,88 USD DrošāksVPN 180 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

14 acu alianse nav nekas jauns. Faktiski tās pirmsākumi meklējami vairākus gadus atpakaļ. Problēma rodas, ja jūsu VPN uzņēmums atrodas vienā no 14 acīm esošajām valstīm. Iekļautās valstis ir ASV, Lielbritānija, Austrālija, Nīderlande, Kanāda, Dānija, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Vācija, Belguima, Itālija, Zviedrija un Spānija. Ja jūsu VPN uzņēmums atrodas vienā no šīm valstīm, iespējams, jūs arī dalīsities ar savu informāciju ar visām 14 šīm valstīm. Tieši tāpēc jūs vēlēsities izmantot VPN, lai aizsargātu savu privātumu. To darot, jūs izveidojat drošu šifrēšanas slāni. Tas ikvienam padarīs daudz grūtāku jūsu datu kompromitēšanu. Tomēr atcerieties, ka, ja valsts patiešām vēlas jūs izsekot, ir arī citi veidi, kā tā var, ja tā patiešām vēlas.

Nākamais iemesls VPN izmantošanai ir palīdzēt izvairīties no cenzūras vai ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Bieži vien valstis, kas apvienojas 14 acīs, var cenzēt saturu. Triks šajā gadījumā ir izveidot savienojumu ar VPN citā valstī. Kad jūs to darāt, jūs mānāt programmatūru domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu būt iespējai skatīt saturu tā, kā jūs varētu gaidīt.

Kāds ir labākais VPN valstīs ārpus 14 acīm?

Lai pareizi atbildētu uz šo jautājumu, ir jāņem vērā vairāki faktori. Šajā gadījumā abas faktoru kopas ir vienādas. Šie ir kritēriji, kurus mēs izmantojam, lai palīdzētu mums atbildēt uz šo jautājumu:

  • Spēcīga militāras pakāpes šifrēšana, lai aizsargātu jūsu privātumu no 14 Eyes valstīm.
  • Spēja apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus
  • Nav žurnālu politikas
  • Liels un stabils tīkls, kas palīdz izvairīties no atvienošanās
  • Ātrgaitas serveri, kas labi darbosies reģionā
  Labākie VPN Boise, Aidaho

Tagad labāko izmantojamo VPN pakalpojumu sarakstā, kas atrodas ārpus 14 Eyes valstīm.

1. Labākais VPN, kas atrodas ārpus 14 acīm esošajām valstīm: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN, kas atrodas ārpus 14 acīm esošajām valstīm: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

  Labākie Plex straumēšanas pakalpojuma VPN

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN, kas atrodas ārpus 14 acīm esošajām valstīm: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

  Labākie 9Nime VPN

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN, kas atrodas ārpus 14 acīm esošajām valstīm: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2023. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju izbaudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN kontam tikai par 1,99 USD mēnesī ar 2 gadu abonementu.

Apmeklējiet Surfshark

5. Labākais VPN, kas atrodas ārpus 14 acīm esošajām valstīm: PureVPN

PureVPN

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 2,88 mēnesī (atlaide 74%)

PureVPN darbojas kopš 2007. gada, padarot tos par vienu no vecākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Jau agrīns sākums ir palīdzējis viņiem izvērsties un ieviest jauninājumus. PureVPN ir viens no labākajiem tirgū pieejamajiem VPN klientiem. Viņiem ir arī bezmaksas lietotnes gan iOS, gan Android.

Inovācijas ir joma, kas palīdz PureVPN izcelties no iepakojuma. Viņi turpina pakalpojumam pievienot jaunas funkcijas un papildinājumus. Lai palīdzētu paātrināt veiktspēju, varat pievienot NAT ugunsmūri, īpašu IP adresi, StealthVPN pārlūku un īpašu iespēju, ko sauc par speciālu straumēšanu..

PureVPN ļoti labi darbojas cenu kategorijā. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN un piekļūt visām viņu servera atrašanās vietām, sākot no tikai USD 2,88 mēnesī. Gada plāns ir liela vērtība.

Apmeklējiet vietni PureVPN

Un tur jums ir labākie VPN, kas atrodas ārpus 14 acu valstīm. Iepriekš ir dažas lieliskas iespējas, taču jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē 10 labākie VPN pakalpojumi dažādām iespējām. Viņi arī labi darbosies, paturiet prātā, ka ne visi atrodas ārpus šīm 14 alianses valstīm. Šīs mūsu sniegtās atlases ir labākās kopumā, tāpēc tās noteikti sasniegs jebkuru jūsu mērķi. Izlasot mūsu ceļvedi, jūs varat pieņemt labāko iespējamo lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me