TurkmenistānaTurkmenistāna ir valsts, kas atrodas Vidusāzijā. Tā robežojas ar Kazahstānu, Uzbekistānu un Afganistānu. Tiek lēsts, ka tajā dzīvo 5,66 miljoni cilvēku un tikai 27,2 cilvēki uz kvadrātjūdzi. Ir daži iemesli, lai apmeklētu šo valsti. Tajos ietilpst muzeji, labs ēdiens, draudzīgi cilvēki, jauki tempļi un lielākā dabasgāzes rezerve pasaulē. Saukts par “elles vārtiem”, tas tika aizdedzināts 1971. gadā un turpina degt. Viena lieta, par kuru vēlaties būt drošs, ir izmantot VPN ikreiz, kad tur izmantojat internetu. Drīz mēs paskaidrosim, kāpēc. Vispirms, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Turkmenistānas VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 112 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Saskaņā ar brīvības vietnes Freedomhouse.com ziņojumu. Turkmenistānā, iespējams, ir vissliktākais vērtējums visā pasaulē. Ciktāl tas attiecas uz valdības apspiešanu, tajā teikts, ka tā ir sliktāka nekā Ķīna un Ziemeļkoreja. Ņemot vērā šo izsmalcināto apspiešanas līmeni, vēlēsities izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot VPN. Kad tas tiek izdarīts, jūs izveidojat šifrētu savienojumu. Tas palīdzēs aizsargāt jūs no Turkmenistānas valdības ziņkārīgajām acīm.

Nav pārsteidzoši, ka valstī ir diezgan daudz cenzūras. Tas mūs noved pie otrā iemesla pieslēgties VPN, atrodoties Turkmenistānā, lai izvairītos no valdības cenzūras. Veids, kā jūs to darāt, ir savienojums ar serveri citā valstī. Tas ļaus bloķējošajai programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Tad jūs varēsit skatīt bloķēto saturu, kas ir daļa no valdības cenzūras.

Kāds ir labākais VPN Turkmenistānā?

Šai valstij ir dažas nopietnas problēmas, tāpēc mums ir jāizskata divi dažādi kritēriju komplekti. Šajā gadījumā abu veidu jautājumi valstij ir vienādi. Tādēļ mēs tos apskatīsim un pateiksim, kāds ir labākais Turkmenistānas VPN.

  • Spēcīga šifrēšana ar militārā līmeņa komponentiem, lai pasargātu jūs no valdības ziņkārīgajām acīm
  • Spēja apiet ugunsmūrus un valdības cenzētu saturu, atrodoties Turkmenistānā
  • Ātrgaitas serveri, kas labi testē ātruma testus attiecīgajā apgabalā
  • Augsta tīkla stabilitāte, lai izvairītos no atvienošanās, atrodoties reģionā
  • Mobilās lietotnes un Amazon Firestick ierīču atbalsts
  • Pakalpojumu sniedzēji ar stingru aizliegumu reģistrēties

Apskatīsim labākos VPN, kurus izmantot, atrodoties Turkmenistānā.

1. Labākais VPN Turkmenistānā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Labākie Popcornflix VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Turkmenistānas ātruma pārbaudeLietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Iespējams, ka šī problēma var rasties ar apkārtnes serveriem. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Eiropu. Šajā brīdī jūs varat atlasīt serverus Turcijā. Kad mēs pārbaudījām serveri Turcijā uz ātruma pārbaudes serveri Baku, ātrums bija 56,58 Mbps.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazāk, droši, jo ExpressVPN piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Turkmenistānā: IPVanishIPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish ir ļoti populārs pakalpojums, un tam ir daudz serveru, kas atrodas visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kurā kontinentā atrodaties, no tur esošajiem serveriem varat sasniegt labu sniegumu. Parasti tās ir ātras, un pakalpojumu sniedzējam ir viens no lielākajiem tīkliem pasaulē.

Kopā ar lielo pasaules tīklu IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Kā mēs minējām, viņi parasti ir viens no ātrākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Ir zināms, ka daudzās valstīs ir vairākas servera atrašanās vietas. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lielisks, lai aizsargātu jūsu privātumu, taču var tikt palaists garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

IPVanish Turkmenistan ātruma pārbaudeIPVanish ir serveri visā reģionā, un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs izveidojām savienojumu ar IPVanish serveri Indijā. Ātrums bija 55,84 Mbps.

  Labākie qBittorrent VPN

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

3. Labākais VPN Turkmenistānā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost dibināja 2001. gadā 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

Turkmenistānas ātruma pārbaude CyberGhostTā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Indijā, mēs atvērām Windows klientu un noklikšķinājām uz opcijas “Select My Server”. No turienes jūs varat paplašināt jebkuru valsti un atlasīt konkrētu serveri. CyberGhost tīklā ir iekļauti vairāki serveri Indijā. Mēs savienojāmies ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu. Kā redzat, mūsu lejupielādes ātrums bija 32,88 Mbps.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Turkmenistānā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

  Labākie VPN Auburn

PIA Turkmenistānas ātruma pārbaudePIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Mēs izveidojām savienojumu ar serveri Indijā un nāca klajā ar ātrumu 38,12 Mb / s.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

5. Labākais VPN Turkmenistānā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

NordVPN Turkmenistānas ātruma pārbaudeNordVPN Turcijā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri, kas atrodas Ēģiptē, un pārbaudījām to Tripolē. Lejupielādes ātrums bija 1,73 Mbps.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

Ja vēl neesat to izdomājis, jums, atrodoties Turkmenistānā, vienmēr ir jāizmanto VPN, kad izveidojat savienojumu ar internetu. Iepriekš mēs parādījām dažas no mūsu iecienītākajām iespējām. Tomēr jūs varat justies brīvi, apskatot citus mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Viņi visi strādās, bet mēs optimizējām savas izvēles, lai labi darbotos Turkmenistānā. Tādā veidā jūs varēsit aizsargāt savu privātumu un piekļūt vislabākajam ātrumam, kas pieejams apgabalā. Izlasot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt pieņemt apzinātu lēmumu, lai tas vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me