לוגו גביע ATPגביע ה- ATP הוא טורניר טניס שנתי המתקיים בשלושה מקומות בבריסביין, פרת ‘וסידני באוסטרליה. 2020 מציינת את המהדורה הראשונה של הטורניר, כמו גם הפעם הראשונה בה מתקיים טורניר צוות ATP מאז 2012. השנה, הוא יתקיים במקומות הפאט רפטר ארנה, ארת ‘פרת’, וקן רוזוול ארנה מיום שישי, ינואר. שלישי עד ראשון, 12 בינואר. יש כמה דרכים שונות שתוכלו לצפות בטורניר זה, תלוי היכן אתם נמצאים, כולל ערוץ הטניס בארצות הברית. אם יש לך גישה לרשת, אתה מוכן. אם אינך בארצות הברית או מעוניין לצפות בכיסוי ספציפי, אתה יכול לצפות בו באופן מקוון ויתמוך בחיבור ל- VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

איך לצפות בגביע ATP 2020 מכל מקום

ישנן מספר דרכים לצפות בטורניר זה כולל Tennistv.com, כמובן, ערוץ הטניס בארצות הברית.

  1. להירשם ExpressVPN (כולל התחייבות להחזר כספי ללא תשלום 30 יום).
  2. הורד והתקן את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך
  3. התחבר לשרת VPN בארה”ב כך שתוכל בהחלט לקבל כיסוי בטניס טלוויזיה.
  4. היכנס לאתר Tennistv.com אם יש לך אישורים או אם אתה מחוץ לארה”ב, אתה יכול להירשם לשירות סטרימינג חיצוני שמציע טלוויזיה בטניס..
  5. תיהנו מגישת הזרימה החיה של גביע ה- ATP 2020.

בגביע ה- ATP יש את הטניסאים הגברים המדורגים המובילים ברחבי העולם. השאלה האמיתית היא, מי ינצח בטורניר ההתחדשות הזה? האם זה יהיה שם ידוע או שנראה הפתעה? תצטרך להתכוונן כדי לגלות. שוב, אם אין לך גישה לאחת מהאפשרויות השונות, תצטרך להתחבר ל- VPN. אנו מציעים לך להתחבר ל- VPN בארה”ב או במדינה בה תרצה לצפות בכיסוי עבור גביע ה- ATP 2020. אחרת, סביר להניח שתוגבל גיאוגרפי.

כיצד להשתמש ב- VPN לצפייה בגביע ATP 2020

אנו נשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי להזרים את גביע ה- ATP 2020. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

לאחר שתוריד והתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

שרתי ExpressVPN אוסטרליה

  • בחר מיקום שרת. אנו ממליצים להשתמש בשרת באוסטרליה. כפי שציינו, הסיבה לכך היא שתחסמו גיאוגרפי מחוץ לאזור. בגלל זה בחרנו בשרת במלבורן.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שזה מהיר יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP באוסטרליה או בכל מקום בו הכיסוי האהוב עליך נמצא, ככל שיכול לדעת באינטרנט. בגלל זה, אתה יכול להגיע לכל אתר כאילו אתה יושב שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת באזור אחר.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN באוסטרליה, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לצפות בסקיי ספורט או בארה”ב אם אתה רוצה לצפות באירועים אחרים מלבד סתם גביע ה- ATP.

ספקי VPN טובים פותחים גישה לתכנים ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

תיהנו מכל ההתרגשות בגביע ה- ATP 2020, ותראו איזה כוכב טניס יזכה בגביע ה- ATP הראשון אי פעם. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מטורניר טניס חנוכי זה מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים, מדריכים וחדשות אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me