ScrewAttackScrewAttack הוא ערוץ יוטיוב פופולרי מאוד. יש להם סרטונים פופולריים מאוד כמו קרב המוות של גוקו VS סופרמן, חמש עובדות מהנות נוספות – פוקימון, ותיקת דקה אחת – Scorpion VS Ghost Rider. בזמן הצפייה בסרטוני ScrewAttack אתה עלול לחוות פיגור, חיבורים איטיים או אפילו סרטונים חסומים גיאוגרפיים. כדי לתקן בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN יאפשר לשנות את כתובת ה- IP שלך למיקום אחר. אם תבחר IP IP במקום שיש חיבור טוב יותר תוכל להגדיל את מהירות החיבורים ולהקטין את הפיגור. אם תבחר ב- IP היכן שהסרטון שברצונך לצפות יהיה זמין, תוכל לעבור על כל הגבלות גאוגרפיות.

ל- ScrewAttack יש מעל 2,500,000 מנויים וזה בגלל הסרטונים שיש. יש להם ארבעה סוגי וידיאו עיקריים בערוץ. ארבע אלה כוללות חמש עובדות מהנות, סיבות שאנחנו אוהבים / שונאים, ועשרות עשרות, וקרב מוות. יש להם גם סרטונים אחרים מסוג התיאוריה, המשחקים הטובים ביותר ומשחקי זרם חי.

חמש עובדות מהנות היא סדרת וידיאו שכפי שהשם מרמז עליה יש חמש עובדות. בסדרה כל מיני סרטונים כמו חמש עובדות מהנות של פוקימון וחמש עובדות מהנות של סאות ‘פארק. זה רוב הזמן בימי שלישי בכל שבוע בארצות הברית. במדינות אחרות היום עשוי מאוד.

הסיבות שאנחנו אוהבים / שונאים היא סדרה נוספת. הדבר המיוחד בסדרה הזו הוא שהרשע קרייג עושה את כל סרטוני השנאה. סרטוני האהבה נעשים על ידי חברים אחרים בצוות ScrewAttack. הסרטונים האלה נותנים את כל הסיבות שהם שונאים ואוהבים את המשחקים שהם עושים. זה רוב הזמן ביום חמישי בארצות הברית. כמובן שכעת העיתוי של גרסאות הווידיאו ישתנה בהתאם למיקומך.

Top Tens היא סדרה ש- ScrewAttack מפרטת את 20, 10 או 5 הדברים המובילים שלהם בנושאים שונים. מרבית הסרטונים הם בעשירייה המובילה והם טובים. יש להם למעלה ממאה מהסרטונים האלה והם מנסים לפרסם אותם מדי שבוע. הסדרה מוצגת לרוב בימי שישי בארצות הברית.

  צפו במשחקי פאן אמריקה בשידור חי ברשת

קרב המוות היא סדרה בה מתארחים וויז ובום סטיק. בסדרה זו השניים מסתכלים על כישורי מתחרים, התקפות והגנה כדי לראות מי ינצח. תוך כדי ניתוח הם יסבירו במי הדמויות ובמה הן טובות. בסוף זה יהיה להם סרטון של שתי הדמויות הנלחמות עד מוות. לאחר הקרב הם יסבירו מדוע המנצח ניצח. סדרה זו קיימת בימי רביעי בארצות הברית, אך לעיתים יש להפסקות.

בהתבסס על קרב המוות ישנן שתי סדרות נוספות המיוצרות על ידי ScrewAttack. שתי הסדרות הללו הן מיילס דקה אחד ו”שולחן קרב המוות “. השנייה מציגה עובדות מעניינות על משתתפי קרב המוות שאותם גילה צוות ScrewAttack במהלך עריכת הסרטונים של קרב המוות. סדרה זו היא בדרך כלל בימי ראשון בארצות הברית. יכול להיות הבדל בתזמון על סמך האזור בו אתה נמצא כרגע. הסדרה הראשונה זהה בדיוק למלחמת המוות, למעט אין נתונים. לסדרה זו אין תאריך מוגדר והיא יכולה לצאת בכל עת.

ScrewAttack הוא ערוץ יוטיוב פופולרי מאוד. יש להם כל מיני משחקי וידאו, קומיקס וסרטונים הקשורים לאנימה. הסדרות העיקריות הן חמש עובדות מהנות, סיבות שאנחנו אוהבים / שונאים, עשרות עשרות, וקרב מוות. בסך הכל ScrewAttack הוא ערוץ יוטיוב משעשע מאוד שאני בטוח שאתה וחבריך תהנו לצפות ולהירשם אליו..

שוב ברצוני להמליץ ​​על VPN לצפייה ב ScrewAttack. VPN יאפשר לך להחליף את ה- IP שלך לכל מיקום אחר שתבחר. אם תבחר IP IP קרוב לאזור עם חיבור טוב, יכול להיות שיהיה לך פחות פיגור וחיבור טוב יותר. אם אתה בוחר כתובת IP באזור בו נמצא הווידיאו שאתה רוצה לצפות, אתה יכול לעבור את המגבלה הגיאוגרפית.

כיצד להשתמש ב- VPN לביטול החסימה של ScrewAttack

אני אשתמש IPVanish לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לצפות ב- ScrewAttack ב- YouTube. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. IPVanish מציעה תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

  מדריך להתקנת Mac StrongVPN

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח IPVanish ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

IPVanish לקוח Windows v2.0

  • בחר מיקום שרת. בחרנו באטלנטה אבל ל- IPVanish יש רשת שרתים גדולה שנמצאת ברחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). עבור הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP). הם תומכים גם ב- PPTP ו- L2TP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN להגנת הפרטיות הטובה ביותר.
  • לחץ על התחבר. לאחר מספר שניות תראה את הכפתור בחלקו העליון לירוק ותראה “התנתק”. תוכלו גם להבחין במיקום השרת וכתובת ה- IP מופיעים בראש הלקוח.
  • אנו ממוקמים כעת בארה”ב ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה אנו יכולים להגיע לכל אתר כאילו ישב באטלנטה. כך גם אם היינו מתחברים לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ה- IPVanish בארצות הברית אתה יכול לגלוש באינטרנט ולשחק במשחקים מקוונים כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לצפות ב- BBC iPlayer או במדינה אחרת כדי לצפות בתכני Netflix באזור זה.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד לבטל את חסימת YouTube (Xbox One, Wii U ו- PS4)

שוב אשתמש ב- IPVanish כדוגמה לשימוש בשירות VPN לצפייה ב- ScrewAttack ביוטיוב. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש- IPVanish מנהלת רשת משלהם מה שהופך את השירות למהיר ואמין יותר מרוב הספקים. אתה יכול גם להציג את שלנו 10 VPN המובילים רשימת אפשרויות נוספות.

  מדריך להתקנת אנדרואיד CyberGhost

הצעד הראשון בהגדרת IPVanish הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. IPVanish מציעה תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Wii U או Xbox One מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך.

הגדרת VPN של FlashRouters

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי להגדיר חיבור PPTP או L2TP דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters.  צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה צופה ב- ScrewAttack ביוטיוב. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מ- YouTube מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me