פורמולה Onw מירוץמירוצי פורמולה 1 הם מירוצי מכוניות אירופאים שהחלו בשנות העשרים. מאז, המירוצים רואים שינויים שונים במהלך השנים. השנה, העונה מתחילה ב -15 במרץ באוסטרליה, ומסתיימת ב -29 בנובמבר באבו דאבי. יש הרבה שאלות שמתעכבות לעונה, ואתה יכול להמר שהשנה תהיה מלהיבה כמו בשנים קודמות. ישנן מספר אפשרויות לצפייה בכיסוי המירוצים, אך ניתן לצפות מכל מקום באמצעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט3.33 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לצפות במירוצי פורמולה 1

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לצפות במירוצי F1. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

שרתי ExpressVPN בריטניה

  • בחר מיקום שרת. לצורך סיקור מירוצים ב- BBC, עליך להשתמש בשרת בבריטניה. כפי שציינו, הסיבה לכך היא שתחסמו גיאוגרפי מחוץ לאזור. בגלל זה, אתה יכול לראות שבחרנו שרת בלונדון.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בבריטניה, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת באזור אחר.

וזה פשוט כל כך פשוט לעשות. קל לראות את המירוץ ב- BBC Sports באמצעות שיטה זו. אם אתה מארה”ב ויש לך גישה להתחברות, אתה יכול להתחבר ESPN Play לצפות בסיקור של מירוצי פורמולה 1 לשנת 2019.

כפי שאתה יכול לראות, שירותי VPN פותחים שערים לתוכן שבדרך כלל ייחסם גיאוגרפי. בנוסף לצפייה במירוצים, אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים בארה”ב כמו הולו ופנדורה. כמובן שתצטרך חשבון לדברים כמו Hulu, אך VPN מעניק לך גישה לשירות. ניתן לומר את אותו דבר לגבי כל מיקום.

מדגיש פורמולה 1

במשך השנים האחרונות המרוץ הבריטי, לואיס המילטון, היה הכוח הדומיננטי במירוץ פורמולה 1. חברו לקבוצה, ניקו רוזברג, היה במקום השני. ברור שקבוצת מרצדס הייתה הקבוצה אותה ניצחה. באופן מוזר, מערכי המכוניות של שני המירוצים דומים להפליא. במילים אחרות, זה מסתכם בסגנונות הנהיגה.

בדרך כלל, המילטון היה זה שניצח מירוצים עם התחושה המישושית יותר שלו במירוץ. זה לא המקרה עם הבוטאס המכני. האם המילטון יוכל שוב לשלוט במגרש? האם מישהו אחר יעלה לאתגר את המירוץ הבריטי? האם יכול בוטס להשתלט על הכתר שהחזיק המילטון? האם מקס ורסאפנגן ירוויח את אליפות ה- F1 הראשונה שלו? על השאלות הללו פלוס עוד כמה יענו העונה. להלן רשימת המירוצים והתאריכים.

ווינר של RoundGrand PrixDateLocation
1הגרנד פרי האוסטרלי15 במרץמלבורן
2גרנד פרי בחריין22 במרץסחר
3גרנד פרי וייטנאם5 באפרילהאנוי
4הגרנד פרי ההולנדי3 במאיזנדווורט
5הגרנד פרי הספרדי10 במאיברצלונה
6גרנד פרי מונקומאי 24מונקו
זגרנד פרי אזרבייג’ן7 ביוניבאקו
8הגרנד פרי הקנדי14 ביונימונטריאול
9הגרנד פרי הצרפתי28 ביונילה קסטלט
10הגרנד פרי האוסטרי5 ביולישפילברג
11הגרנד פרי הבריטי19 ביוליסילברסטון
12הגרנד פרי ההונגרי2 באוגוסטבודפשט
13הגרנד פרי הבלגי30 באוגוסטספא-פרנקורצ’אמפס
14גרנד פרי איטלקי6 בספטמברמונזה
15הסינגפור הגדול20 בספטמברסינגפור
16הגרנד פרי הרוסי27 בספטמברסוצ’י
17גרנד פרי יפני11 באוקטוברסוזוקה
18גרנד פרי ארצות הברית25 באוקטובראוסטין
19גרנד פרי מקסיקני1 בנובמברהעיר מקסיקו
20הגרנד פרי הברזילאי15 בנובמברסאו פאולו
21גרנד פרי אבו דאבי29 בנובמבראי יאס

לצפייה במירוצים האלה, יש לך כמה אפשרויות. פורמולה 1 היא תעשייה גדולה, כך שיש לנו גם רשימת ערוצים שישדרו את המירוצים למטה. חלקם בחינם, אחרים ערוצי פרימיום.

מנוי RegionChannel
חובה לשפה
אוסטרליהאחדלאאנגלית
קרואטיהMAXtv ללכתכןקרואטית
פינלנדMTV3כןפינית
גרמניהRTLלאגרמנית
סקיי ספורטכןגרמנית
יפןפוג’י טלוויזיה הבאכןיפנית
רומניהדולצ’ה ספורטכןרומנית
ספרדאנטנה 3 / אספורט 3כןספרדית
שבדיהViasatכןשוודית
הממלכה המאוחדתערוץ 4לאאנגלית
סקיי ספורטכןאנגלית
ארצות הבריתESPN Playכןאנגלית
מגורשים באיחודכןספרדית

לא תרצה להחמיץ רגע מהמרוצים האפיים האלה, ואתה לא צריך, כל עוד אתה משתמש ב- VPN. כעת נדבר על איך אתה יכול להציג אותם באופן מקוון מכל מקום. להלן נשתמש בכיסוי של ה- BBC. הסיבה לכך היא שהכיסוי שלהם הוא יסודי מאוד, ויש לו תכונות מיוחדות רבות כמו תזמון מירוצים בתוך המכונית ואחרים.

תיהנו מכל ההתרגשות ממירוצי פורמולה 1 2020, ותראו אם שני המתחרים האהובים עלינו יתאימו להתרגשות מהעונות הקודמות. האם המילטון יכול לשמור על הדומיננטיות שלו, או שהוא יצטרך לוותר על הכתר. על ידי שיתוף פוסט זה עם חבריך, הם יוכלו ליהנות מעונת הפורמולה 1 מכל מקום איתך. דאג לעקוב אחרינו @VPNFan עבור המדריכים ומבצעי ה- VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me