شیلیشیلی کشوری طولانی و باریک است که در سواحل غربی آمریکای جنوبی واقع شده است. در حالی که شما آن را نمی دانید ، این کشور به طور کلی در جهان در رتبه 37 قرار دارد. بلندترین ساختمان این قاره که 64 طبقه ارتفاع دارد. مکانهای زیبا بسیاری در این کشور وجود دارد از جمله پایتخت آنها سانتیاگو. اگر قصد سفر به شیلی را دارید ، نمی خواهید از اینترنت عمومی بدون VPN استفاده کنید. ما در یک لحظه بیشتر توضیح خواهیم داد ، اما ابتدا نگاهی به لیست بهترین بهترین VPN های شیلی خواهیم انداخت.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب

شیلی استقلال خود را از اسپانیا در سال 1810 به دست آورد. به طور کلی تصور می شود که نام این کشور از یک فرهنگ بومی گرفته می شود و به معنای پایان این سرزمین است. البته شواهدی از فرهنگ وجود دارد که قدمت زیادی قبل از استقلال برمی گردد. در حال حاضر ، دولت این کشور یک جمهوری مشروطه ریاست جمهوری است و با ثبات ترین در آمریکای جنوبی است.

به دلیل وسعت و طول آن ، انواع متنوع و متنوعی از اقلیم های مختلف برای لذت بردن در کشور وجود دارد. از کوههای آند تا ساحل گرفته تا بیابانی گرفته تا مناطق گرمسیری جنوب ، انواع اقلیم ممکن است در آنجا پیدا شود. اگر به دنبال انواع جدیدی از تجربیات هستید ، می توانید به راحتی آنها را در جایی از کشور پیدا کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که برای منطقه و ساعت خاصی که بازدید می کنید ، لباس مناسب بپوشید.

  بهترین VPN ها برای پخش MelOn در خارج از کره

دسترسی به اینترنت و حریم خصوصی در شیلی

در حالی که شیلی وعده های بسیار زیادی دارد ، استفاده از اینترنت توسط شهروندان این کشور تنها حدود 40 درصد است. این بدان معنی است که اکثر کشورها از آن استفاده نمی کنند. گرچه مکان هایی وجود دارد که اینترنت پر سرعت دارند ، اما بیشتر اتصالات بین 1-10 Mbps است. با این وجود هیچ مشکلی برای پیدا کردن سرعت بالا در کافی نت یا هتل ندارید. همچنین این بدان معنی است که شکارچیان نیز می توانند ، بنابراین استفاده از VPN ایده خوبی است.

با استفاده از VPN ، شما ترافیک خود را رمزگذاری می کنید تا بهتر از آن در مقابل چشم کنجکاو محافظت کنید. WiFi رایگان توسط تعداد زیادی مکان ارائه می شود. شما در معرض خطر بیشتری قرار دارید که شخصی اطلاعات شخصی و شخصی شما را حساس کند. چه پرونده های مالی ، اسرار شرکت و چه موارد دیگر باشد ، اگر به رمز VPN متصل نیستید تا داده های خود را رمزگذاری کنید و به امنیت شخصی خود کمک کنید ، آسیب پذیر هستید. با این کار ، سرقت اطلاعات شخصی خود را برای کنجکاوی بسیار دشوار می کنید.

شیلی یکی از اولین کشورهایی بود که قانون بی طرفی را خنثی کرد. آنها هیچ نوع محتوای قانونی را مسدود نمی کنند و ISP ها از این کار منع می شوند. آنها همچنین به نظر نمی رسد که از کاربران خود جاسوسی کنند. این بدان معنا نیست که می توانید از خانه به برنامه مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. این دومین دلیل برای استفاده از VPN است. گاهی اوقات محتوا به دلیل داشتن حق مجوز ، در یک منطقه خاص از جهان محدود می شود. اگر می خواهید چیزی را از خانه تماشا کنید ، به یک VPN نیاز دارید تا بتوانید از آن لذت ببرید.

  بهترین VPN برای ونزوئلا

نحوه انتخاب VPN برای شیلی

این که آیا می خواهید از حریم شخصی خود در برابر چشمان کنجکاوی محافظت کنید یا محدودیت های جغرافیایی را که ممکن است با آن روبرو شوید ، می خواهید در حالی که در شیلی هستید از VPN استفاده کنید. تا آنجا که ارائه دهندگان می روند ، تعدادی انتخاب وجود دارد و بعضی اوقات دشوار است که بدانید کدام یک بهترین گزینه است. همانطور که اشاره کردیم ، یک VPN با استفاده از رمزگذاری از حریم خصوصی شما محافظت می کند. بسیاری از ارائه دهندگان ما به آنها انتخاب بین پروتکل. موردی که همیشه باید انتخاب کنید OpenVPN است.

دلیل این امر انتخاب برتر جامعه است. اگر گزینه بین نسخه UDP و TCP به شما داده شود ، هر دو کار را به خوبی انجام می دهند. تفاوت این است که ، UDP سریعتر است ، بنابراین ممکن است ارجح باشد. اگر مشکلی در ارتباط دارید ، می خواهید نسخه TCP را بررسی کنید. اگرچه کندتر است ، شما شانس بهتری برای برقراری ارتباط خود دارید.

برای برخی از گزینه های دیگر ما ، می توانید نگاهی به ما بیندازید 10 VPN برتر لیست خدمات ما فکر نمی کنیم که شما نیاز داشته باشید ، گزینه ها بر اساس امنیت ، سرعت ، قابلیت اطمینان و قیمت است. آنها همچنین ارائه دهنده شبکه خوبی از سرورهای VPN در منطقه آمریکای جنوبی هستند. به این ترتیب می توانید بهترین سرعت ها را بدست آورید. البته همه آنها شبکه های خوبی دارند. اگر قصد دسترسی ، بارگیری یا پخش هر محتوا را دارید ، سرعت مهم است. امیدواریم راهنمای ما به شما در انتخاب بهترین گزینه برای نیازهای شما کمک کرده است.