לכבודעבור הכבוד הוא משחק מרובה משתתפים. משחק זה מציב כמה לוחמים עזים בהיסטוריה זה נגד זה. אבירים, סמוראים וויקינגים עומדים למבחן כדי לראות מי ינצח ויזכה בכבוד רב יותר. כיוון שלכבוד יש משחק מקוון, כך שלעתים יש פיגור וקישוריות איטית. VPN יכול לעזור לך בבעיות אלה. VPN מאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך ל- IP אחר במיקום שרת שאתה בוחר. אם אתה בוחר מיקום שרת קרוב לשרת המשחק שאתה משחק עליו, יהיה עליך פחות פיגור וקישוריות מהירה יותר. גיימרים מובחרים יהנו מההגנה הנוספת מפני התקפות DDoS ש- VPN מספק.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון תיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק בכבוד (PC)

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת For Honor באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

  כיצד להפחית את השהיה של Overwatch עם VPN

כיצד להשתמש ב- VPN כדי לשחק לכבוד (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק For Honor במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

להדגשת משחקי הכבוד

עבור Honor הוא משחק נרחב עם הרבה מצבים, התאמה אישית של גיבורים, ומפות. המשחק משמש היטב למצבים. המשחק הוא לרוב מקוון, אך יש גם קמפיין לא מקוון של שחקן יחיד. מצבי המשחק כוללים:

שחקן יחיד / שיתוף פעולה במצב לא מקוון

 • מצב סיפור: במצב סיפור אתה תשחק כאחת הסיעות. מצב זה אינו מקוון וניתן לשחק בו לבד עם נגן אחר.
  • האורוצ’י: במצב משחק זה תשחקו כמתנקש בסיעת הסמוראים.
  • ריידר: במצב משחק זה תשחקו כפוייט המנסה לאחד מחדש את סיעת הוויקינגים.
  • הסוהר: במצב משחק זה אתה תשחק כאביר צמוד.
 • מרובה משתתפים ברשת
  • קטטה: תתמודד כקבוצה של שניים לעומת קבוצה אחרת של שני קרבות במשחק הטוב ביותר מתוך חמש.
  • שליטה: במצב זה תשחק במשחק 4v4. תצטרך לשבור את מורל הקבוצות האחרות על ידי לכידת אזורים ולהרוג אותם. ברגע שיש לך 1000 נקודות, צוות האויב לא יוכל להשריץ מחדש אלא אם כן יהרוג אחד מכם או שהוא יחזור לאזור. אם תהרוג את כל הצוות שלהם בשלב זה תנצח.
  • דו קרב: אתה מתמודד עם שחקן אחר אחד על אחד במשחק הכי טוב מתוך חמש.
  • חיסול: תתמודד כקבוצה של שניים לעומת קבוצה אחרת של שני קרבות במשחק הטוב ביותר מתוך חמש.
  • התכתשות: זהו משחק שליטה גדול יותר. ההבדל העיקרי הוא שהרג שחקנים אחרים זו הדרך היחידה לקלוע נקודות.
  שחק גיבורי הסערה עם VPN

שכן לכבוד יש שלוש סיעות עיקריות. הפלגים הללו הם הבריתות העיקרית שגיבוריהם נופלים תחת. הסיעות נהגו לא להילחם והיו חזקות, אך מאז קטסטרופה ענקית כל סיעה כמעט ונמחקה. כעת הם נלחמים במשך אלפי שנים לבנות שם אדמות ישנות, אך הלחימה בין הפלגים היא אינטנסיבית. יש להם מפות משלהם המבוססות עליהם. כל גיבור שונה בגלל הסיעה שמבוסס על סגנון הלחימה שלהם. פלגים וגיבורים כוללים:

 • האבירים: הפלג הזה הוא ביתו של אשפלד. אבירי אשפלד מגנים שם על אדמות הפלגים האחרים כשהם בונים אותה לגיבוי. הסמוראים והוויקינגים תוקפים שניהם את אשפלד לכבוד אבותיהם. המלחמה לא נפסקה. המפות שבבעלותן הן שער המצודה והקתדרלה.
  • הכובשים: האבירים האלה משוריינים בכבדות. הנשק שהם משתמשים בו הוא פלייל פוטמן. יש לו גם מגן. בסך הכל גיבור זה בנוי ליותר תפקיד הגנתי.
  • החוקר: האבירים האלה טובים מאוד באויבים מדהימים ומתנגדים. הם משתמשים בקטבים. התקפה נגדית היא מה תרצו לעשות כשאתם משחקים כגיבור זה.
  • שומרי השלום: האבירים האלה מהירים וקטלניים מאוד. הם משתמשים בחרב ופגיון. זה שומר את הלחימה שלהם מקרוב. עם הדמות הזו תרצו להיכנס, להתקיף במהירות ואז לצאת.
  • הסוהרים: אבירים אלה משתמשים במילת מילים. הטווח הנוסף של מילת המילים והיכולות ההגנתיות וההתקפיות שלו הופך את האביר הזה לגיבור טוב סביבו.
 • הסמוראים: הפלג הזה זז מזה שנים. מאז נלקחו מול הים המולדות המקוריות שלקחו אותם לבית אלפיים שנה לפני כן. זה קרוב למולדת הוויקינגים והאבירים. הם עדיין במלחמה למולדתם החדשה. המפות שבבעלותן הן Overwatch ו- Forest.
  • הקנסאי: הסמוראים האלה משתמשים בנודאצ’י. זה עושה אותם טובים בהגנה וטווח ארוך יותר להתקפות. בסך הכל הגיבור הזה טוב גם בהגנה וגם בהתקפה.
  • הנובושי: הסמוראים האלה משתמשים בנגינטה. הם נהדרים בטווח הרחוק מכיוון שיש להם את הטווח הארוך ביותר. הם מועילים לעזרת הצוות.
  • האורוצ’י: הסמוראים האלה משתמשים בקטנה. הם מהירים וטובים במתקפות נגד, אך זה במחיר ההגנה. קשה יותר להגן. כדמות זו תרצו להיכנס במהירות למתקפת נגד ואז לצאת.
  • השוגוקי: הסמוראים האלה הם מפגינים גדולים. הם איטיים, אך חזקים מאוד. הם משתמשים בכנאבו. בסך הכל דמות זו היא הטובה ביותר לשחק כטנק כי הם מטפלים הרבה נזק, תוך שהם עדיין לוקחים חלק ממנו.
 • הויקינגים: הפלג הזה השאיר שם מולדות לפני זמן רב. הם עזבו את אדמותיהם לאחר שנמעכו על ידי הקטסטרופה. לפני מאות שנים חזרו להשיב את אדמותיהם. יש להם את רוב זה, אבל האבירים תבעו חלק מאדמתם הישנה. זה גם לא מסייע כי החמולות הרבות בתוך סיע הוויקינגים מנהלות מלחמות אזרחים. המפות שבבעלותן הן נהר פורט וקניון.
  • הברסקרקים: ויקינגים אלה משתמשים בשני צירי יד וויקינגיים. זה נותן להם טווח קצר, אבל הם מסתדרים עם ההתקפות המהירות שלהם. הדמות הזו טובה בלשהות בקרב ולצאת להרבה התקפות.
  • השודדים: ויקינגים אלה משתמשים בגרזן ארוך. זה נותן להם טווח ארוך ופלט גדול של נזק. בסך הכל גיבורים אלו טובים להפרעת יריב בגלל הטווח הארוך שלהם.
  • הוולקירי: ויקינגים אלה משתמשים בחנית ומגן. הגיבור הזה שומר שם מתנגדים בגרירתם. זאת מכיוון שהם יכולים להילחם בטווחים ארוכים וגם קרובים. הם משתמשים במגן כדי לפגוע ביריב מטווח קרוב והחנית משמשת לטווח ארוך יותר.
  • מצביאים: הם משתמשים בגלדיוס ובמגן. ויקינגים אלה משתמשים בהתקפות חזקות ובדלפקים יעילים. הם עשויים להיות איטיים, אך הם מפצים על כך בהתמודדות עם נזקים, הגנה והתקפות נגד.
  כיצד לשחק צוות מבצר 2 באמצעות VPN

כשאתה משחק כמו הגיבורים האלה תמצא מה עובד טוב יותר עבורך. כל גיבור נבנה לתמיכה בסוג שחקן אחר. לכל גיבור יש גם חולשות משלו שתצטרך ללמוד כיצד לעבוד. לאחר שתבחר את הגיבור האהוב עליך תאהב את ההתאמה האישית שתוכל להוסיף לגיבור. לדוגמה המראה של קטעי שריון ומגדר שונים הם תכונות הניתנות להתאמה אישית כרגע.

For Honor הוא משחק מרובה משתתפים ברשת שנלחם על הכבוד. המשחק מציב אבירים, ויקינגים וסמורים זה נגד זה. לסיעות הללו יש גיבורים מתחתים ולכל גיבור יכולות מיוחדות ותכונות התאמה רבות. מצבי המשחק שתוכלו לשחק הם מגוונים ונהדרים למשחק סגנון הלחימה ש- For Honor הוא. בסך הכל אני חושב שבשביל Honour הולך להיות משחק נהדר שאתה וחבריך תיהנו ממשחק.

שוב אני ממליץ להשתמש בשירות VPN כדי לשחק For Honor. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי שיפור הפינג שלך ויגן עליך מפני התקפות DDoS. זה גם יעזור לך לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר ואת חומת האש בבית הספר או בעבודה.

תהנה מכל ההתרגשות כשאתה משחק For Honor 2 ברשת. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me