ממשלת טורקיה שוב בעניין. בשבוע שעבר הם אסרו על גישה לאזרחים טוויטר ומעקב אחרי זה על ידי חסימת יוטיוב.  המהלך מגיע ערב הבחירות. כלומר שמשתמשים בטורקיה אינם יכולים לגשת לאתרי מדיה חברתית כמו YouTube ללא עזרה של שירות פרטיות אמין.

יוטיוב טורקיה

טורקיה היא לא הראשונה שצנזורה את האינטרנט והם בהחלט לא יהיו האחרונים. ללא קשר לכמה ממשלות מנסות אנו בטוחים שהטכנולוגיה תשמור על האינטרנט חופשי. זה קריטי שחברות פרטיות ימשיכו צעד אחד לפני מדינות כמו טורקיה וסין כדי לשמור על התקשורת זורמת.

גישה ל- YouTube מטורקיה

אנו רוצים להפוך את התהליך לקל ככל האפשר. אתה יכול להציג את שלנו 10 VPN הראשונים למידע נוסף על שירותי פרטיות מקוונים. אנו משתמשים ב- IPVanish עבור מדריך זה. הם יכולים לעזור לך לגשת ל- YouTube, לטוויטר ולכל אתר אחר שממשלת טורקיה מחליטה לחסום בעתיד.

כיצד שירותים כמו IPVanish עוזרים לך לגשת לאתרים חסומים? אתה יכול להשתמש בתוכנת לקוח VPN שלהם כדי להתחבר לשרת במדינה אחרת מחוץ לטורקיה. זה ייתן לך כתובת IP חדשה ויצפין את החיבור שלך. עוזר לך לגשת לאתרים כמו YouTube ולהישאר פרטית באינטרנט..

שלב 1 – הצטרף לשירות VPN אמין

אתה יכול להתחיל בביקור IPVanish.com ולהירשם ל- VPN. הם מציעים העברת נתונים ללא הגבלה במחיר של 7.50 דולר לחודש או 58.49 דולר לשנה. אנו מוצאים ש- IPVanish מתאים ביותר לסטרימינג מכיוון שהשירות מהיר מאוד. אנחנו גם אוהבים גישה פרטית לאינטרנט לכל מי שצריך אלטרנטיבה שעולה קצת פחות ב $ 6.95 לחודש.

שלב 2 – הורד את לקוח ה- VPN

לאחר שתצטרף ל- IPVanish, גישה לאינטרנט פרטי או שירות VPN אחר, תרצה להוריד את הלקוח שלהם. אנו נגביל את הדיון ב- IPVanish כדי שנוכל להדגים בדיוק כיצד לבטל חסימת אתרים כמו YouTube וטוויטר ללא קשר למקום הימצאתם בעולם. התחל בהורדת התוכנה.

IPVanish מציעה תוכנת לקוח VPN טובה עבור Windows ו- Mac. יש להם גם אפליקציות סלולריות נחמדות הן למכשירי iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) והן למכשירי אנדרואיד. בחנו את כולם וסומכים עליהם בפרטיות שלנו. אתה יכול להוריד את הלקוחות של Windows ו- Mac ישירות מהלקוחות שלהם אתר.  אפליקציית iOS זמינה מ- iTunes ואפליקציית אנדרואיד מ- גוגל פליי.

שלב 3 – התחבר לשרת VPN מחוץ לטורקיה

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח IPVanish ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

לקוח VPN IPVanish

  • בחר מיקום שרת. בחרנו ברומניה אך ל- IPVanish יש רשת שרתים גדולה שנמצאת ברחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). עבור הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP). הם תומכים גם ב- PPTP ו- L2TP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN להגנת הפרטיות הטובה ביותר.
  • לחץ על התחבר. לאחר מספר שניות תראה את הכפתור בחלק התחתון משנה ל”נתק “. תוכלו גם להבחין במיקום השרת וכתובת ה- IP מופיעים בראש הלקוח.
  • אנו נמצאים כעת ברומניה ככל שמישהו יכול לדעת באופן מקוון. ככאלה אנו יכולים להגיע לכל אתר כאילו יושבים ברומניה. כך גם אם היינו מתחברים לשרת בארה”ב או בבריטניה.

שלב 4 – בדוק את מיקום כתובת ה- IP שלך

אשר תמיד את כתובת ה- IP שלך לפני שתעבור קדימה ללא קשר לאיזו טכנולוגיה אתה משתמש כדי לעקוף צנזורה ממשלתית. במקרה זה אתה יכול ללחוץ על “חיבור”, “בדוק כתובת IP” בחלקו העליון של הלקוח לקבלת הפרטים.

בדוק את כתובת ה- IP

כפי שאתה יכול לראות כתובת ה- IP שלנו נמצאת בבוקרשט. האמצעים שיש לך גישה לאתרים כמו YouTube כאילו אתה יושב ליד מחשב ברומניה. נציין כי התנועה שלך תוצפן כדי לסייע בהגנה על פרטיותך.

שלב 5 – אתרים כמו YouTube וטוויטר אינם חסומים

אתה מוכן לגשת לאתר שאתה רוצה. זכור אם ברצונך לגשת לאתר הזמין ממדינה ספציפית כדי להתחבר למיקום שרת באותה מדינה. כך נראה YouTube כאשר הוא מחובר לשרת רומני.

יוטיוב

תבחין כי אנו מחוברים ל- youtube.ro מאחר והאתר מבחין שכתובת ה- IP שלנו היא מרומניה. אתה יכול להתחבר למדינה אחרת לקבלת תוצאות שונות. בין אם אתה גר בטורקיה או במדינה אחרת שחוסמת את הגישה לכך, יחסום אותם.

אני מקווה שמצאת שהמדריך שלנו מועיל. אם כן, אנא שקול לשתף אותו עם חבריך כך שאחרים יוכלו ליהנות מגישה לאתרים כמו YouTube מכל מקום בעולם. אנו מעריכים את עזרתך בהפיכת האינטרנט למקום בו ניתן לשתף באופן גלוי רעיונות.