סמל גירית כתומים כתוםגירית פרטיות היא מעקב חינמי של צד שלישי ותוסף חסימת מודעות המהווה גורם חדש לקהילה. כלי הפרטיות הזה שוחרר בשנת 2014 הוא הפרויקט של קרן החזית האלקטרונית (EFF). המטרה של גירית פרטיות היא לחסום מעקב אחר פרסומות ולחסום מעקב אחר עוגיות כדי להגן על פרטיותך. כרגע זה תומך רק בכרום ובפיירפוקס. גרסאות אחרות מגיעות בקרוב.

כמו אחרים, אתה יכול לבחור לשנות את ההגדרה עבור כל גשש. זה נותן לך את האפשרות לחסום את הגששים שאתה רוצה לחסום. בסקירה זו אנו נראה לך כיצד להשתמש, להוריד ולהתקין את התוסף Privacy Badger.

מימון גיריות פרטיות

המימון לגירוי פרטיות מגיע מ- EFF. למרות שאתה לא צריך לתרום ל- EFF, גירית הפרטיות נותנת לך את ההזדמנות. אנו ממליצים שתתמוך במאמציהם. חלק נחמד מהחוסם הוא שהוא יודיע לך אם מודעה עוקבת אחר אותך באתרים מרובים. אתה יכול גם לחסום מודעות מתחומים ספציפיים על ידי העברת המחוונים. גירית פרטיות היא תוסף דפדפן מועדף על רבים מחסידי הפרטיות.

גירית פרטיות עבור Chrome

כדי לקבל גירית פרטיות עבור Chrome, תצטרך ללחוץ על כפתור התפריט בדפדפן. לאחר מכן, עבור אל כלים נוספים, ואז הרחבות.

התקנת Adblock Plus

כעת תועבר ל הרחבות מסך מ- Chrome.

קבל הרחבות נוספות

בחר באפשרות האומרת קבל הרחבות נוספות. בצד שמאל, הקלד גירית פרטיות. כאן תראו מספר אפשרויות שונות, אך ברצונכם לבחור את התוסף שכתוב בו גירסת פרטיות המוצעת על ידי www.eff.org. לאחר מכן לחץ על להוסיף לכרום כדי להתחיל בעבודה.

גירית פרטיות עבור Chrome

כשתתבקש, לחץ על להוסיף סיומת.

  ביקורת SaferVPN 2023

גירית פרטיות עבור Chrome

כיצד להשתמש בגירית פרטיות עבור Chrome

כעת, לאחר התקנת התוסף, תתבקש לצאת לסיור.

גירית פרטיות עבור Chrome

לאחר שתעבור את הסיור, סגור את Chrome ופתח אותו מחדש. אתה יכול להשאיר את ההגדרות לבד או לשנות אותן. כדי לשנות אותם, לחץ על סמל גירית הפרטיות. כעת, לחץ על גלגל השיניים כדי לגשת אל עמוד אפשרויות. כפי שתוכל לראות בהמשך, אתה רשאי להשבית את גירית הפרטיות באתרים ספציפיים.

גירית פרטיות עבור Chrome

ישנן ארבע כרטיסיות הממוקמות בחלק זה. אלה הגדרות מסנן משתמשים, דומיינים ברשימה לבנה, הגדרות יישומון חברתי והגדרות כלליות.

הגדרות מסנן משתמשים – כרטיסייה זו תציג בפניכם את העוקבים הפוטנציאליים בדף. אתה יכול לחסום את כל הגששים לחלוטין, לחסום רק את העוגיות, או שאתה יכול לאפשר הכל. כמו שנאמר, אתה באמת לא צריך להזיז את הסליידרים אלא אם כן משהו נשבר.

דומיינים עם רשימת רשימה – בכרטיסייה זו תוכלו להוסיף דומיינים שברצונכם להוסיף לרשימת ההיתרים.

הגדרות יישומונים חברתיים – יש כפתור אחד בכרטיסייה זו. אתה יכול להשבית או לאפשר החלפת יישומון חברתי.

הגדרות כלליות – בכרטיסייה זו יש רק תיבת סימון אחת. אתה יכול ללחוץ על התיבה שאומרת הצג מספר פריטים חסומים.

דף אפשרויות גיריות פרטיות

כעת, גירית הפרטיות מוכנה לשימוש ב- Chrome.

גירית פרטיות עבור Firefox

כדי לקבל גירית פרטיות עבור פיירפוקס, עבור לאתר https://www.eff.org/privacybadger ולחץ על הכפתור האומר התקן גירית פרטיות.

התקן גירית פרטיות עבור Firefox

לאחר שתעשה זאת תקבל הודעה מוקפצת כמו זו. קדימה ולחץ על להתיר.

גירוי פרטיות להתקין חלונות קופצים - -

לאחר מכן לחץ על להתקין.

התקן גירית פרטיות

לאחר התקנתו, תוכלו לראות את אותו סיור שהזכרנו בקטע Chrome. עכשיו אתה יכול לגלוש כמו שהיה בדרך כלל ולדעת אילו מודעות צד שלישי עוקבות אחריך. אם אינך רואה מודעות החסרות מדף אינטרנט שאתה מציג, המודעות עומדות בכללים שלא עוקבים אחר.

  סקירת Adblock Plus 2016

ההבדלים עם וללא גירית הפרטיות

בתמונה למטה, אתה רואה דף אינטרנט מבלי להשתמש בגירית הפרטיות. ישנן מספר מודעות גלויות.

דף אינטרנט ללא גירית פרטיות

כעת, נראה לך את אותו דף עם גירסת פרטיות.

אתר עם גירית פרטיות מופעלת.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן מודעות שנחסמות באתר. רק זכור שלא כל המודעות נחסמות כברירת מחדל. כדי לחסום מודעות ספציפיות, עליך להשבית את הגששים אחר המודעה הזו. גירית פרטיות היא בעיקר כלי פרטיות, ולא חוסם מודעות.

מדוע להשתמש בגירית פרטיות?

גירית פרטיות עושה עבודה טובה בחסימת עוקבי מודעות של צד שלישי. זה ישמור עליכם מפני אתרים שעוקבים אחר פעילות הגלישה שלכם במקורות מרובים. אנו שמחים כי גירסת פרטיות עומדת להיות זמינה עבור גרסאות שולחן עבודה ונייד אחרות בקרוב.

סיכום

לסיכום, אנו אוהבים את קלות השימוש ב- Badger Privacy. ככל שתדפדפו יותר באמצעות גירית הפרטיות, התוסף יבצע שינויים מבלי שתצטרכו להזיז מחוונים. לא תצטרך לבצע שינויים בסליידרים אלא אם האתרים יפסיקו לעבוד. מכיוון שגרירת פרטיות היא בעיקר כלי פרטיות, היא לא תחסום את כל המודעות. אם ברצונך לחסום מודעות נוספות, אנו ממליצים להשתמש גם בחוסמי מודעות אחרים. אתה יכול להשתמש בכלים נוספים כמו VPN כדי להגן על פרטיותך.

בקר בגירית הפרטיות

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me