לוגו אבירהAvira היא חברת תוכנה גרמנית רב-לאומית בבעלות משפחתית שהוקמה בשנת 1986. הם פרסמו את הגרסה הראשונה שלהם לתוכנת אנטי-וירוס בשנת 1988. מאז חל שיפורים רבים. Avira מציעה כיום שלוש גרסאות שונות לתוכנה שלה. אלה הם Avira Antivirus Pro, חבילת אבטחת אינטרנט וסוויטת אבטחה מוחלטת.

כמובן, זה שתבחר תלוי ביעדים שלך. בסקירה זו נשווה בין הגרסאות למחירים השונים. האפשרות שתבחר תלויה בצרכים שלך. התמחור מוצג כאן עבור כל שלוש הגרסאות. כל האפשרויות המוצגות יאפשרו לך להגן על שלושה מחשבים למשך שנה.

תמחור עבור אבירהכפי שאתה יכול לראות בתמונה לעיל, אנטי-וירוס Pro הוא 44.99 $. כל הגרסאות מספקות הגנה אנטי-וירוס בזמן אמת של אבירה, הגנה מקוונת לחלוטין, הגנה על נתונים וזהות, הגנה מאובטחת על רשת ביתית ותכונה שהם מכנים הגנה עצמית. חבילת אבטחת האינטרנט היא 57.99 $. הוא מציע כמה כלי מהירות וכוונון. המוצר הסופי הוא סוויטת האבטחה הכוללת ב- $ 109.99. התכונה הנוספת שמציעה Avira לסוויטת האבטחה הכוללת היא VPN. נעבור על האפשרויות ונסביר אותן.

האם יש לך יותר משלושה מחשבים או שאתה רוצה יותר מתקופת שנה? אבירה מבינה, ויש לה תוכניות של עד שלוש שנים, עם עד חמישה מכשירים. בטבלה שלהלן אנו מראים את התעריפים עבור חבילת אבטחת האינטרנט. מחירים נוספים למוצרים אחרים עשויים להופיע באתר שלהם.

3 מחשבים אישיים 5
1 שנה 57.99 $ 122.99 דולר
שנתיים 87.99 $ 184.99 $
3 שנה 116.99 דולר 246.99 $

נעבור על התכונות השונות כדי לעזור לך לבצע את הבחירה הטובה ביותר בקרוב. לצורך סקירה זו אנו נשתמש ב- Windows 10. Avira תומך גם בגרסאות Windows ישנות יותר. ניתן להשתמש באותו רישיון עבור מק, אך אבירה לאנדרואיד היא עלות נוספת. אין גרסת פרימיום של Avira עבור iOS.

הגנה מפני אנטי-וירוס

באופן כללי, תוכנות אנטי-וירוס פועלות זהה. לאחר התקנת התוכנה תבוצע סריקה ראשונית. זה יגיד לך במהירות אם יש איומים במחשב שלך. אנו ממליצים לבצע סריקה מלאה, מכיוון שלעתים תוכנות וירוסים לא תמיד מגלות איום באופן מיידי. זכור כי תצטרך לומר לאווירה לסרוק כל כונן חיצוני אם תוסיף אותם. זה לא יסרוק אותם באופן אוטומטי. הסריקה עשויה להיות מתוזמנת אוטומטית ותוכלו להריץ את הסריקה בתדירות הרצויה.

שלוש הגרסאות של Avira מציעות מצב משחק. זה נותן לך אפשרות לעכב את הסריקה, כך שהמשאבים שלך לא יימצאו בשימוש אם אתה באמצע משהו. אף גיימר לא רוצה להאט בזמן משחק. על ידי מתן אפשרות לעיכוב, גיימרים אינם צריכים לבחור בין הגנה לביצועים.

  סקירת TunnelBear 2023

כפתור אבירהתכונות אבטחה ופרטיות

לעתים קרובות, מה שמבדיל תוכנית אנטי-וירוס משל תוכנה זו התכונות שהם מציעים. כל מוצרי אבירה מציעים את האבטחה שלהם. אתה יכול גם לבחור אפשרויות אחרות, תלוי במה שאתה מחפש. כאמור, אנו הולכים להשתמש בסוויטת אבטחת האינטרנט כדוגמה שלנו.

קונסולת אבירה ראשית

בואו נסתכל על התכונות של אנטי-וירוס אבירה.

  • הגנה בזמן אמת – כלול בכל הגרסאות, שומר מפני כל איומי הווירוסים והתוכנות הזדוניות.
  • אבטחה מקוונת כוללת – שומרים מפני התקפות דיוג, אתרים נגועים והתקפות דוא”ל.
  • הגנה על נתונים וזהות – תכונה זו תאבטח את נתוני הבנקאות והקניות המקוונים שלך.
  • רשת ביתית מאובטחת – מנתח ומאבטח את הרשת הביתית שלך.
  • טכנולוגיות חכמות – מספק כלים לתיקון וירוסים, AI והגנה עצמית (כלי שמונע מתוכנות זדוניות להשבית תוכנת אנטי-וירוס.

הכלים עם חבילת אבטחת האינטרנט כוללים כלים לכוונון מחשב נוסף אלה.

  • מחשב מהיר יותר – כלי זה ינהל את ההפעלה שלך ויקטין את זמני הפיגור.
  • ביצוע שיא – מייעל ומנקה את המחשב שלך עמוק.
  • שטח נוסף וזיכרון – משחרר זיכרון חי ומסיר קבצי זבל
  • פרטיות מידע – מנקה ומגרס את נתוני הדפדפן שלך.
  • חיי סוללה ארוכים יותר – מבטל שירותים מיותרים לחיסכון בחשמל. זוהי תכונה נהדרת עבור מחשבים ניידים.

הרמה הגבוהה ביותר המוצעת היא סוויטת האבטחה הכוללת. הוא כולל את כל התכונות שרק הזכרנו יחד עם שירות VPN. הורדנו את הגרסה החינמית של ה- VPN כדי לבדוק אותה, אך תוצאות המהירות לא היו טובות. אתה מקבל 500MB בחודש רק אם אתה משתמש בגרסה החינמית, אך ללא הגבלה של נתונים עם Total Security Suite. אולי המהירויות טובות יותר גם עם הגרסה הבלתי מוגבלת. אם הגרסה החינמית מייצגת את שירות ה- VPN בתשלום שלהם, ישנם פתרונות טובים יותר. רב VPNs הם פחות יקרים ויש להם יותר מיקומים שאפשר להתחבר אליהם. עם זאת, אנו אוהבים שלאווירה יש כלים זמינים לשמירה על התקנת המחשב האישי שלך.

התקנה ותמיכה

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להיות קלה להתקנה. לאחר שבחרת את הגרסה הרצויה, לחץ על כפתור קבל והתקן. לאחר התקנתו תראו את מטריית אבירה בשולחן העבודה. תוכלו למצוא את הסמל במגש שלכם. בלחיצה על סמל המגש תראו את התמונה למטה. משם אתה יכול ללחוץ על קונסולת הסריקה של Antivirus Pro, על Speedup System ו- VPN של פנטום. בנוסף, באפשרותך להתקין את בטיחות הדפדפן, דפדפני הצופים וחיפוש Safe Plus.

  סקירה VPN של Bullguard 2023

הודעה למסוף אבירה

מסוף Antivirus Pro הוא המקום בו אתה סורק כדי לוודא שהמערכת שלך נטולת וירוסים.

קונסולת סריקה עבור Avira

כפי שאתה יכול לראות, יש לך אפשרויות סריקה רבות. אם אתה מקבל את חבילת האבטחה באינטרנט או את סוויטת האבטחה הכוללת, הכלים אינם מובנים במסוף הראשי. במקום זאת, סמלים נוספים מופיעים בשולחן העבודה מכיוון שהם אפליקציות נפרדות.

מצד התמיכה הם מציעים בסיס ידע, דוא”ל ותמיכה טלפונית.

השפעת מערכת וביצועי אנטי-וירוס

שני גורמים החשובים בדרך כלל כשמחפשים תוכנת אנטי-וירוס הם השפעה וביצועים. השפעת המערכת היא כמות הפיגור שתוכנת AV גורמת למחשב האישי שלך. אבירה עושה עבודה טובה על מנת לוודא שהתוכנה שלהם פועלת בצורה חלקה. על פי מעבדת הבדיקות העצמאית, av-Test, לאווירה היה ציון ביצועים של 100%. התוכנה ביצעה ביצועים טובים יותר מהממוצע בתעשייה במבחנים חיים.

למרות המהירות היא גורם, אתה רוצה גם תוכנית אנטי-וירוס שתגן גם עליך. בבדיקות בעולם האמיתי, המעבדה שהזכרנו קודם גילתה כי אבירה חסמה בממוצע 98% מהאיומים. זה טוב יותר מהממוצע בתעשייה של 97%. הם גם לא מצאו שום חיובי שווא (תוכנה שתויגה בטעות כנגיף), כאשר משווים לטובה את הממוצע שהוא שלוש. אלה תוצאות טובות לתוכנית אנטי-וירוס.

כפתור אבירההמבחנים שלנו

בבחינת תוכנת אנטי-וירוס אנו רוצים גם לבצע בדיקות משלנו. ישנן כמה דרכים שונות לעשות זאת. אתה יכול לבדוק אם מדובר ברגישות למהירות או לווירוסים. ישנם כמה אתרים שיש בהם כלים בחינם לבדיקת האנטי-וירוס שלך. כשניסינו להוריד את קבצי הנגיף המזויפים, קיבלנו הודעה אינטראקטיבית לפיה הייתה בעיה. בתמונה זו תוכלו להחליט כיצד ברצונכם להתמודד עם האיום.

מסך תיעוד איום אבירה

בדיקה נוספת שאנחנו אוהבים לעשות היא ליצור מסמך וירוסים מזויף ולשמור אותו במחשב. כאשר ביצענו בדיקה זו באמצעות אבירה, היה עיכוב של 10 שניות מרגע ששמרנו את הקובץ עד לגילויו. זה פרק זמן סביר. חלק מתוכנות AV ימצאו את הקובץ מייד, בעוד שאחרות לא ימצאו את הקובץ עד לביצוע הסריקה. הנה, אתה רואה את הנגיף המזויף שקיבלנו.

קופץ מזויף של וירוסים עבור Avira

יש דבר אחד שגילינו תוך כדי ביצוע הבדיקות שלנו. הנחנו קובץ וירוסים מזויף בכונן USB וחיברנו אותו למחשב האישי. ככל הנראה, הם לא נסרקים באופן אוטומטי אחר וירוסים. לאחר מכן עשינו סריקה מהירה באמצעות הגדרות ברירת מחדל, והקובץ לא התגלה. אם ברצונך לבדוק את בטיחותו של כונן חיצוני, תצטרך להיכנס לאפשרויות הסריקה ולבצע סריקה בהתאמה אישית של הכונן. למרות שאתה יכול לבצע סריקת מערכת מלאה, זה יכול לקחת שעה או יותר, תלוי בקבצים שברשותך. כמובן שאם אתה מקבל התראה אנטי-וירוס שמראה חיובי כוזב, פשוט לחץ על התיבה האומרת פרטים ויידע את התוכנה..

  סקירת דפדפני אמיץ 2016

אבטחת אנטי-וירוס של אבירה לאנדרואיד

אנטי-וירוס Avira מאפשר לך לחבר את המכשירים שלך לחשבון הראשי למניעת גניבות. עם זאת, גם אם יש לך תמיכה מרובה במכשירים, גרסת הפרימיום היא $ 11.99 נוספים לשנה. נבדוק כיצד להתקין אותה. התחל בכך שתעבור לחנות Google Play וביצע חיפוש אחר אבירוס אנטי-וירוס של אבירה. בשלב הבא, לחץ על לחצן ההתקנה ולאחר מכן על כפתור הפתיחה בסיום.

מסכי Avira להתקין

במסך שלמטה יש לך אפשרות לצאת לסיור. לענייננו, אנו הולכים לדלג על המסך הזה ולהירשם אחר כך. מכאן תוכלו להפעיל את התכונה נגד גניבה. זה יאפשר לך לעקוב אחר המכשיר שלך באופן ידני. אם הטלפון שלך נגנב אי פעם, זה יכול להיות כלי שימושי. זה גם טוב אם יש לך ילדים ואתה רוצה לדעת אם הם נמצאים איפה שהם אומרים שהם נמצאים. על ידי הקשה על סמל האנטי-וירוס, תראה מסך כמו שאתה רואה בצד ימין. כעת תוכלו לסרוק את המכשיר כדי לוודא שאין וירוסים. אם תבחר להתחבר, תוכל ליהנות מכל התכונות של גרסת הנייד.

סיור באווירה נייד

תכונות נוספות בהן ניתן להשתמש מהמסך האמצעי כוללות חיפוש בטוח של אבירה, נעילת אפליקציות, רשימה שחורה (לשיחות לא רצויות), יועץ פרטיות (כדי למצוא אילו אפליקציות עשויות להשפיע על פרטיותך), אופטימיזציה של אבירה, שמירה על זהות וגלישה מאובטחת (גרסת Pro רק). גרסת ה- iOS של Avira Antivirus דומה.

מחשבות אחרונות

מצאנו כי Avira Antivirus Pro הוא מוצר טוב מסביב. הבדיקות שלנו הראו תגובה מהירה לנגיפים והתוצאות הללו גובו על ידי תוצאות המעבדה הבלתי תלויות. Avira Antivirus Pro אינו כבד במשאבים, כך שגם מחשבים ישנים צריכים להיות שמישים בעת הפעלת סריקות. לא היו לנו בעיות עם מהירות המחשב בזמן הסריקה. הקפד לסרוק כוננים חיצוניים שאתה מחבר, מכיוון שהם לא ייסרקו באופן אוטומטי. הגן על שלושה מחשבים ברישיון יחיד.

כפתור אבירה

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me