לוגו ל- ESETESET היא חברת אבטחת IT שהוקמה במה שכיום היא סלובקיה בשנת 1992. למרות שהם אולי לא ידועים כמו חלק מהאחרים, הם עשו שם לעצמם בתעשיית האנטי-וירוס. החברה מציעה מגוון מוצרים למספר פלטפורמות עם תכונות שונות בהן נעסוק ברגע. עם זאת, אנו נשתמש בגרסת האבטחה החכמה של ESET עבור Windows 10 בסקירה זו.

שתי הגרסאות העיקריות הזמינות עבור Windows נקראות NOD32 ו- Smart Security. גרסאות אחרות כוללות:

 • אבטחה מרובת מכשירים – Windows, Mac ו- Android
 • אבטחת סייבר ו- Cyber ​​Security Pro – מק
 • אבטחה לנייד – אנדרואיד
 • בקרת הורים – אנדרואיד
 • NOD32 אנטי-וירוס 4 – לינוקס
 • DriveSecurity – יו אס בי

אנו נסקור את שני מוצרי Windows, נעבור על התכונות ונדבר על מבנה התמחור. בתמונה למטה אנו מראים תמחור עבור NOD32, אבטחה חכמה ואבטחה מרובת מכשירים למשך שנה. נראה לך גם שילובים אחרים.

תמחור עבור אבטחת ESETכפי שאתה יכול לראות בתמונה זו, שנה של NOD32 למחשב אחד היא 39.99 $. חבילת האבטחה החכמה של ESET היא 59.99 דולר לשנה למחשב אחד. לבסוף, חבילת האבטחה מרובת המכשירים עומדת על 84.99 דולר לשנה. עם זאת, זה מכסה עד שישה מכשירים שתבחר.

אם יש לך יותר ממכשיר אחד לכיסוי, או שאתה רוצה עוד שנים, ESET מבין שחשוב לכסות את כל המשפחה. בגלל זה הם מציעים הנחות על מכשירים נוספים, ושנים. אתה יכול לקבל הגנה על עד 10 מכשירים הזמינים בתוכניות לשנתיים. עבור יותר מעשרה מכשירים, ישנם גם פתרונות עסקיים. בטבלה שלהלן אנו מראים רק מחירים עבור 4 מחשבים אישיים.

1 PC2 PCs3 PCs4 מחשבים אישיים
NOD32 – שנה 39.99 $ 49.99 $ 59.99 $ 69.99 $
NOD32 – שנתיים 59.99 $ 74.99 דולר 89.99 $ 104.99 דולר
אבטחה חכמה – שנה 59.99 $ 69.99 $ 79.99 $ 89.99 $
אבטחה חכמה – שנתיים 89.99 $ 104.99 דולר 119.99 דולר 134.99 $

נעבור על התכונות השונות של כל אחד מהמוצרים הללו, כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. כפי שראית קודם, ESET תומך בחלונות, מק, לינוקס ואנדרואיד. זכור כי חבילת ריבוי המכשירים היא אפשרות טובה מכיוון שהיא מכסה Win, Mac ו- Android עם אותו רישיון. אחרת, יש לרכוש הגנה בנוסף לכל סוג אחר.

הגנה מפני אנטי-וירוס

למרות שיש תכונות שונות עם כל תוכנית, הם בדרך כלל עובדים זהה. אתה מתחיל בהתקנת התוכנה והפעלת סריקה ראשונית. לאחר שיטפל בזה התוכנית תתעדכן. הסריקות הזמינות עבור ESET הן מדיה מותאמת אישית, מלאה ונשלפת וחוזרות אחרונות. יתכן שתוזמן סריקות לפי דרישה. אנו רוצים לראות את סריקת המדיה הנשלפת שלהם. זה לא נפוץ בתעשיית האנטי-וירוס. סריקה עשויה גם להיות מושהית אם אתה משתמש בכבדות במחשב האישי שלך.

  סקירת PureVPN 2023

לפני מספר שנים, ESET וכמה חברות אחרות בענף התמודדו עם בעיות כאשר משתמשים מסוימים יצטרכו לכבות את האנטי-וירוס שלהם. משתמשים אלה היו גיימרים וסריקות היו מתרחשות בזמנים רעים. בתגובה, ESET הייתה אחת החברות שיצרו מצב משחק. בכך, עדיין ניתן היה להגן על גיימרים מבלי שיצטרכו להקריב את מהירות המשחק.

כפתור ESETתכונות אבטחה ופרטיות

מה שמפריד ביניהם הוא התכונות שהם מציעים. ESET מציעה מספר תכונות אחרות הכלולות בתוכנה שלהם. בואו נסתכל על מה שיש ל- ESET להציע. הכלים והתכונות נמצאים בעיקר תחת הכלים וכותרות ההתקנה שתראה בהמשך. ניתן למצוא פריטים נוספים במקומות שונים, אך נעבור על אלה שבולטים.

קונסולה עבור ESET

 • הגנה נגד פישינג – זמין בכל הגרסאות. זה יעזור לשמור עליך מפני אתרים מזויפים שמנסים לגנוב מידע רגיש.
 • סורק מדיה חברתית – זמין גם בכל הגרסאות. תכונה ייחודית ל- ESET, כלי זה חוסם תוכן זדוני ועוזר לך לנהל את המידע שלך במדיה החברתית.
 • בנקאות & הגנת תשלום – חלק מהאבטחה החכמה וחבילת האבטחה מרובת המכשירים. דפדפן מאובטח המשמש לאבטחת עסקאות בנקאות ותשלומים.
 • נגד גניבה – חבילת אבטחה חכמה וחבילת אבטחה מרובת מכשירים בלבד. אם המחשב הנייד שלך נעלם, כלי זה יעזור לך למצוא אותו. אתה יכול לעקוב אחר המכשיר בהתבסס על רשתות wifi, להסתכל על תמונות מהמחשב הנייד ולשלוח את מאתר ההודעות הניידות..
 • בקרת מכשירים – הכלי המשמש להשבית מכשירים כמו כונני USB וכונני CD.
 • מצב שחקן – מיטוב ביצועים למשחקים ויישומים אינטנסיביים אחרים.
 • חומת אש אישית – חבילת אבטחה חכמה וחבילת אבטחה מרובת מכשירים בלבד.
 • בקרת הורים – כלי זה יאפשר לך לסנן אתרי אינטרנט על פי גיל ולשמור על בטיחות המשפחה שלך. לא זמין בגרסת NOD32.
  ביקורת VPN של Hola 2023

למרות שלא הזכרנו את כולם, מבט מהיר יראה לכם שיש לא מעט תכונות חזקות. אחרים עשויים להימצא תחת הגדרות שונות. לא קשה לראות מדוע ESET פופולרי כל כך בקהילה.

התקנה ותמיכה

תוכנת אנטי-וירוס צריכה להיות קלה להתקנה. ESET עוקב אחר מגמה זו. לאחר שתוריד את התוכנה, פתח והתקן אותה. לאחר מכן עבור אל מגש המערכת שלך (זה בפינה השמאלית התחתונה של המסך) וחפש את האות הקטנה אותיות E הדומה לסמל בראש סקירה זו. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר באפשרות האומרת “פתח את ESET Smart Security”. יתכן שהוא יגיד גם NOD32 או אבטחה מרובה-מכשירים, תלוי באיזה בחרת. אם תרצה להשתמש בתכונה נגד גניבה, תצטרך להירשם לחשבון בחינם כשתתבקש. בתמונה למטה, אתה יכול לראות כמה פריטים שנמצאו על ידי ESET. יצרנו קבצים אלה כדי לבדוק עד כמה התוכנה עבדה.

קונסולת הסריקה עבור ESET

מכאן תוכלו לבצע את הסריקות ולגשת לתכונות עליהן דיברנו קודם. אם יש לך בעיות בהגדרת משהו, הם מציעים כמה דרכים לתמיכה. ל- ESET בסיס ידע, הדרכות וידאו, תכונת צ’אט חי ומערכת כרטיסי עזרה. יש להם גם קטע בפורומים. ישנן דרכים רבות להשיב לשאלותיך.

ביצועי אנטי-וירוס והשפעת מערכת

כשאתה בוחר תוכנית אנטי-וירוס, שני הדברים שאתה רוצה להסתכל עליהם הם ביצועים והשפעה. ביצועים הם כמה שאתה מוגן מפני איומים, והשפעה היא כמות הפיגור שאתה נתקל בעת ביצוע משימות רגילות. אף אחד לא רוצה שהפעילות שלהם תיפסק, רק בגלל תוכנת האנטי-וירוס. בתוצאות בדיקות מעבדה עצמאיות, ESET רשם 92% להגנה. זה מעל הממוצע בתעשייה. עם זאת, הם רשמו רק 75% מההשפעה. במילים אחרות, חלק מהתוצאות היו מתחת לממוצע בתעשייה. זה אולי בסדר למטרותיך, אך לא היו לנו בעיות. נחמד לראות ש- ESET מתפקד היטב בהגנה, למרות שהוא עשוי להיות מעט איטי יותר מאחרים.

  סקירה של KeePass

כפתור ESETהמבחנים שלנו

אנו תמיד אוהבים לבצע בדיקות משלנו על המוצרים עליהם אנו כותבים. ככה תוכלו לקבל החלטה טובה. לרוב אנו מבצעים בדיקות אלה על ידי הורדת קבצי וירוס מזויפים מאתר הבדיקות, eicar.org. ברגע שהורדנו את הקובץ קיבלנו את ההודעה שתראה למטה.

קופץ איומי ESET

בדיקה נוספת שאנחנו אוהבים לעשות היא ליצור מחרוזת וירוסים משלנו מאותו אתר ולשמור אותו. ברגע שעשינו זאת, ESET זיהתה את זה ומחקה. התוכנה עברה את כל הבדיקות שביצענו בצבעים מעופפים.

ESET אבטחה לנייד & אנטי-וירוס לאנדרואיד

עם ESET, עומדות בפניך שתי אפשרויות. אתה יכול לקבל הגנה באמצעות אבטחה מרובה-מכשירים של ESET או שאתה יכול לקנות אותו בתוך היישום. הדרך שתתחיל היא ללכת לחנות Google Play ולהקלד את ESET. תראה ESET Mobile Security ו- Antivirus. קדימה הקש על הכפתור שאומר התקנה. לאחר סיום זה, הקש על הכפתור שכתוב עליו פתוח.

שלושת המסכים הראשונים של ESET Mobile

לאחר מכן, קבל את ההסכם ולחץ על הבא כשתתבקש.

מערכת המסכים השנייה של ESET Security Security

כפי שניתן לראות בתמונה השלישית, כל המשימות הרגילות מגרסת המחשב נמצאות כאן.

מערכת המסכים השלישית של ESET Security Security

שוב, תוכלו להשיג את תוכנית הנייד על ידי קבלת חבילת ריבוי המכשירים או על ידי רכישת אבטחה לנייד מתוך האפליקציה. אם החלטתם להשיג את גרסת האנדרואיד בפני עצמה, העלות היא 14.95 דולר לשנה. אם יש לך מספר מכשירים להגנה, תרצה ללכת עם חבילת האבטחה מרובת המכשירים. חבילה זו מספקת את העסקה הטובה ביותר. למרבה הצער, אין גרסת iOS זמינה.

מחשבות אחרונות

כדי לסקור את הסקירה הזו, מצאנו ש- ESET Smart Security הוא מוצר יציב מאוד. למרות שיכול היה לקחת זמן רב יותר לבצע משימות, הוא קיבל ציון טוב על ההגנה עם התוצאות שלנו ושל אלה מהמעבדה העצמאית. עם זאת, אם אתה מודאג מהמהירות, אתה תמיד יכול להשתמש במצב גיימר. אנו אוהבים שכל התוכנית עמוסה בתכונות והגדרות להתאמה אישית של החוויה שלך. הקונסולה ישר קדימה ונוחה לשימוש. אנו גם אוהבים שזה מצא את קבצי הווירוסים המזויפים שלנו, והציעו לסרוק את הכונן החיצוני ברגע שחיברנו אותו. אם אתה לא עושה דברים אינטנסיביים עם המחשב שלך, לא אמור להיות לך בעיות. ESET הוא אחד שתרצו להציץ בו.

כפתור ESET

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me