סקירת FrootVPN שלנו מצאה שירות VPN קטן שנמצא במרחב ה- VPN פחות משנתיים. הם התחילו כשירות VPN בחינם. באוקטובר 2015 עם אישור מאת אתר מפרץ הפיראטים, השירות צבר למעלה מ- 100,000 משתמשים חדשים תוך כשבוע. מכיוון שכמות המשתמשים גדלה כל כך מהר בפרק זמן כה קצר, הם גילו מהר מאוד כי לא ניתן לקיים את הרשת הקטנה שלהם על בסיס חופשי לחלוטין, ולכן הם גובים כעת תשלום סמלי. יש להם שרתים בתשע עשרה מדינות לאחר עדכון רשת גדול בספטמבר 2016. השירות שלהם תומך בפרוטוקולי OpenVPN, L2TP ו- PPTP.

סקירת FrootVPN

תמחור והצעות מיוחדות

שירות FrootVPN כולל גישה בלתי מוגבלת לרשת השרתים שלהם ב- VPN בקנדה, צרפת, שוודיה וארצות הברית. אתה יכול לחבר עד חמישה מכשירים סימולטניים לחשבון. FrootVPN תומך בפרוטוקול OpenVPN עם אלגוריתם הצפנה חזק מאוד. זה תומך גם ב- L2TP ו- PPTP כך שניתן להשתמש בשירות שלהם במגוון פלטפורמות ומכשירים.

תמחור FrootVPNתמחור FrootVPN הוא מהנמוכים ביותר ב- VPN. מבנה התמחור שלהם מוזל על בסיס אורך הטווח. הם מציעים שלוש חבילות מונח שונות של ה- VPN שלהם. תנאים אלה כוללים חודש, שלושה חודשים ושנה. המחירים שלהם מתחילים ב -4.99 דולר לחודש שירות. אתה יכול להשיג שלושה חודשים עבור $ 11.97 או $ 3.99 לחודש. לבסוף, אם אתה נרשם לשנה, המחיר הוא 35.88 $ או רק 2.99 $ לחודש. התמחור שלהם זול בהשוואה לרוב ספקי ה- VPN האחרים.

FrootVPN מספק כמה דרכים שונות לשלם עבור גישה ל- VPN. אתה יכול לשלם באמצעות PayPal, כרטיס אשראי ראשי, ביטקוין, גירופיי ו- WebMoney. כרטיסי האשראי שהם מקבלים הם MasterCard, VISA, American Express ו- Discover. Giropay תאפשר לך לבצע העברות בנקאיות ישירות. השימוש בביטקוין וב- WebMoney יאפשר לכם להיות אנונימיים יותר.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות שאין להם תקופת ניסיון בחינם, FrootVPN מציע לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. זה יותר מדי זמן לנסות את ה- VPN שלהם בעצמכם. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שלהם, הם יחזירו את התשלום שלך במלואו. עליכם לבקש החזר של דמי המנוי שלכם בתוך 30 יום ממועד ההרשמה לשירותם. לא יינתנו החזרים כספיים לאחר תקופה זו. אין אזכור של סוגי התשלומים הזכאים להחזר זה, לכן הקפד לשאול את הצוות על כך אם אתה משלם בשיטה שאינה PayPal או כרטיס אשראי ראשי..

  סקירת VPN VPN 2023

בקר FrootVPN

מיקומי רשת ושרת FrootVPN

FrootVPN מנהלת רשת הצומחת במהירות עם שרתי VPN במיקומים אסטרטגיים ברחבי העולם. זה הופך את השירות שלהם לאידיאלי למי שנוסע וזקוק לפרטיות נוספת. צוות FrootVPN הוסיף 14 מיקומי שרת חדשים בספטמבר 2016 שהרחיבו את הרשת שלהם הרבה מעבר לגודלה הקודם.

מדינותמיקומיםשרתים של פרוטוקולים לשרתים
19 19 40+ לא ידוע OpenVPN, L2TP, PPTP

ל- FrootVPN שרתים במדינות הבאות:

  • אוסטרליה, ברזיל, קנדה, צרפת, גרמניה, הונג קונג, האי מאן, ישראל, יפן, מקסיקו, הולנד, פולין, רוסיה, סינגפור, דרום קוריאה, שוודיה, שוויץ, בריטניה, ארצות הברית

רשת FrootVPN מאפשרת תנועת טורנט ו- P2P. הם לא רושמים שום דבר שהמשתמשים שלהם עושים בזמן השירות שלהם, מה שיעזור למשתמשים שלהם להישאר אנונימיים ובטוחים.

פרטיות ואבטחה

מציאת VPN שאינה רושמת אף אחת מהפעילות המקוונת שלך היא חשובה ביותר לשמירה על פרטיותך המקוונת בזמן השימוש בשירות שלהם. FrootVPN מקבל את אישורו של מפרץ הפיראטים ומבהיר בכל עת שהם יכולים באתר שלהם כי הם לא רושמים אף אחת מהפעולות המקוונות שלכם בזמן השימוש בשירות שלהם. להלן קטע מתוך אתר האינטרנט שלהם:

אנו לא שומרים יומנים מכל סוג שהוא כגון פרטי משתמש, חותמות זמן, רוחב פס, כתובת IP, שאילתות DNS ופעילויות יומן ביחס לפעילויות שלך כדי להימנע מאוד ממעקב אחר צד ג ‘..

להלן אחת שנלקחה ישירות ממדיניות הפרטיות שלהם.

אנו לא שומרים נתוני תנועה ולא שומרים שום יומנים. משמעות הדבר היא שאנחנו לעולם לא רושמים את כתובת ה- IP שלך, זמנים ופרטים דומים. אנו מציעים גלישה אנונימית והמדיניות שלנו היא לשמור על פרטיות המשתמש שלנו בכל עת. לעולם לא נבקש מהמשתמשים שלנו נתונים אישיים כלשהם. לעולם איננו עוקבים אחר פעילות האינטרנט שלך או רושמים אותה

קטעים אלה מראים כי FrootVPN מתייחס ברצינות לפרטיותך האישית בעת השימוש ב- VPN שלהם. כל לקוח מקבל כתובת IP אקראית חדשה בכל פעם שהוא מתחבר לשירות שלהם. הם לא שומרים על פרטי התשלום, הם נשמרים אצל המעבדים שלהם שאינם מורשים לתווך אותם לאחרים.

למרות שיש להם רשת קטנה של כ 40 שרתים בארבע מדינות בלבד, הם מתייחסים ברצינות רבה לאבטחה המקוונת שלך. חיבור ה- OpenVPN שלהם משתמש באלגוריתם TLS-ECDHE-AES-256-GCM-SHA384 חזק מאוד להצפנת כל העסקאות שלך באינטרנט. אימות בין השרת ללקוח משתמש ב- TSL 1.1 2048 bit RSA. זה מספק להם סודיות קדימה כך שהנתונים שלך מוגנים אם תתרחש הפרה עתידית באבטחה. ההצפנה של L2TP משתמשת ב- 168 סיביות וחיבורי PPTP משתמשים בצופן של 128 סיביות. המשמעות היא שתמיד תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל תעבורת האינטרנט שלכם מוצפנת באופן מאובטח בזמן השימוש בשירות שלהם.

  סקירת גירית פרטיות 2016

בקר FrootVPN

בדיקות ידניות

הרשמה לחשבון היא תהליך קל מאוד שלדברי FrootVPN לוקח 10 שניות בלבד. יהיה עליך להזין שם משתמש, סיסמא וכתובת הדוא”ל שלך. בהתאם לבחירת סוג התשלום שלך, יתכן שיהיה צורך במידע אחר ברגע שתלחץ על כפתור התשלום כדי להשלים את העסקה שלך. אתה יכול גם לבחור לסמן את התיבה לחידוש המנוי שלך באופן אוטומטי. זה מודגם על ידי התמונה למטה.

מנוי FrootVPN

ל- FrootVPN אין לקוחות או אפליקציות מותאמות אישית אך אומרים שהם עובדים על אנדרואיד. החיבור לרשת שלהם הוא בעיקר דרך לקוח הפתוח OpenVPN Connect של הלקוח מ- OpenVPN Technologies או באמצעות תוכנה המובנית במערכת ההפעלה עצמה כמו חיבורי L2TP ו- PPTP. לאחר שתוכנת OpenVPN Connect הותקנה במכשיר שלך, יהיה עליך להתקין ידנית את קבצי ה- (.opvn) המתאימים כדי להתחבר לשרתי VPN ברשת שלהם. ניתן להשיג את זה ממדור החשבון באתר שלהם לאחר שתתחבר לרגע שתתחבר לאתר שלהם.

אתה יכול להתחבר לרשת ה- VPN שלהם עם OpenVPN בפלטפורמות הבאות: Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Linux / Debian ו- iPhone / iPad. פרוטוקול L2TP נתמך ב- Windows Vista / 7, Windows 10, Mac OS X, Ubuntu, iPhone / iPad ואנדרואיד. פרוטוקול ה- PPTP יאפשר לך להריץ את ה- VPN שלהם בנתבים Synology NAS ו- Microtik. כפי שאתה יכול לראות הם תומכים ברוב הפלטפורמות והמכשירים העיקריים. FrootVPN אייר מדריכים בעמוד התמיכה שלהם כדי לעזור לך להגדיר את כל המכשירים האלה להתחבר לרשת ה- VPN שלהם..

מתחבר ללקוח VPN של Windows

ממשק המשתמש של OpenVPNהבה נבדוק כעת כיצד ניתן להגדיר את חלונות השימוש בשירות FrootVPN. ראשית תצטרך להוריד את לקוח Windows OpenVPN Connect למחשב שלך. אתה יכול למצוא את הקישור לשם כך באזור התמיכה באתר האינטרנט שלהם. לאחר שתוריד את התקנת החבילה המתאימה למחשב שלך, תצטרך לפתוח ולהפעיל אותה. זה יוסיף את הסמל (המופיע מימין) לשולחן העבודה. לחיצה על זה תפתח את לקוח Windows למגש המערכת כדלקמן.

מגש מערכת OpenVPN

ברגע שאתה מפעיל את הלקוח ומתקין את הקבצים המתאימים (.ovpn), לחץ על הסמל שלמעלה במגש, בחר את השרת ולחץ על התחבר. זה קל כמו זה. עוד רגע תקבל הודעה שמציינת שאתה מחובר ומסך הסמל יהפוך לירוק. כל תעבורת האינטרנט שלך מוצפנת כעת והפרטיות המקוונת מוגנת על ידי רשת FrootVPN.

בקר FrootVPN

מבחן מהירות FrootVPN

הביצוע של FrootVPN היה מעט מאכזב. כפי שמוצג בתמונה למטה, המהירות שלנו הייתה איטית יותר ב- VPN מאשר הייתה ישירה לספקית האינטרנט שלנו. אתה צריך לצפות להשפעה מסוימת על המהירות באמצעות כל VPN שנגרם כתוצאה מהתקורה של הצפנת התעבורה שלך באינטרנט.

  סקירת דפדפני אמיץ 2016

מבחן מהירות FrootVPN

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן של FrootVPN הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 41.73 Mb / s ל- 18.99 Mb / s. זו ירידה של מעל 50% במהירות ההורדה כאשר אתה מחובר ל- VPN. זה יותר ממה שהיינו רוצים לראות. תוצאות דומות התקבלו בעת התחברות לשרתים אחרים ברשת. למרות שצפוי הפסד מסוים, אנו מרגישים שזה מוגזם. אפילו עם אובדן המהירות של 50%, עדיין נוכל לעשות את כל הדרוש לנו תוך כדי שימוש בשירות שלהם מכיוון שמהירות האינטרנט שלנו גבוהה מלכתחילה. יתכן וזה לא נכון במקרה שלך, לכן אנו ממליצים שתבדוק את השירות בעצמך כדי לבדוק אם הביצועים שלהם מקובלים עליך.

סיכום

FootVPN הוא שירות VPN בסיסי. אין להם תוכנה מותאמת אישית משל עצמם, אבל יש להם מדריכי תצורה ידניים שיעזרו לכם להגדיר את השירות שלהם ממגוון רחב של מכשירים. החיבור העיקרי שלהם הוא באמצעות תוכנת GUI של קוד הפתוח OpenVPN Connect. עליך לייבא את קובץ (.ovpn) כדי להתחבר למכשיר שלך באמצעות פרוטוקול OpenVPN. יש להם גם מדריכים לשימוש L2TP ו- PPTP עם מגוון מכשירים.

השירות שלהם כולל גישה ללא הגבלה ל- VPN לשרתים שיש להם ברחבי תשע עשרה מדינות. הם הצהירו כי הם לא מחזיקים יומנים כלשהם, כך שהם לא יוכלו לעזור לשום סוכנות לאכיפת החוק / זכויות יוצרים או צדדים שלישיים כלשהם. הם אומרים כיוון שהם לא מחזיקים יומנים, אין להם מה להציע להם. המומלצים הומלצו על ידי מפרץ הפיראטים ורשת ה- VPN שלהם היא ידידותית לשיתוף קבצים של Torrent ו- P2P.

מה שהכי אהבנו בשירות:

  • הם תומכים בפרוטוקולי OpenVPN, L2TP ו- PPTP.
  • יש להם שירות VPN לא יקר
  • אין להם תנאים בערבות 30 החזר הכסף שלהם.
  • הם מאפשרים לך לשלם באופן אנונימי יותר באמצעות ביטקוין ו- WebMoney
  • הם מציעים הנחות לטווח על הרשמות שנתיות.

רעיונות לשיפור השירות:

  • הצע תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows ו- Mac OS X
  • הצע אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android
  • המשך לגדול רשת ולשפר את הביצועים

ללא קשר לאילו מונחים תבחרו (חודשי, 3 חודשים, או שנתי) FrootVPN מציע ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום. נסה את השירות שלהם ולבחון את הביצועים שלו בעצמך. אם תחליט ש- FrootVPN מתאים לך ותהנה להשתמש בו, תוכל להירשם החל מ- $ 2.99 לחודש בלבד..

בקר FrootVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me