הבה נתחיל בסקירת IronSocket שלנו עם מעט היסטוריה של שירות הפרטיות שלהם. הם התחילו ב- VPN וב- proxy בשנת 2005 עם הקמת האתר HideMyNet.com. ב- HMN החלו הבעלים והצוות לבנות את תשתית ה- VPN והפרוקסי כדי לאפשר למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ולהסיר צנזורה שרירותית מכל מקום. בהדרגה, הם פיתחו פתרונות טכניים ורשתיים לבניית והפעלה של שירות VPN טוב הבנוי על שירות לקוחות. בשנת 2013, הם מיתגו מחדש את הטכנולוגיות שלהם והרחיבו את הרשת שלהם כדי לספק שירות אמין, מכוון תמיכה, פרטיות ונולד IronSocket..

סקירה של

המטרה שלהם היא ליצור ספק VPN ו- DNS מהדור הבא שקל להשתמש בו ומספק תמיכת לקוחות איתנה במחיר טוב. IronSocket נמצאת בבעלות ומופעלת על ידי פוסה ודגה מוגבלת. הם כפופים לתחום השיפוט והחוקים המסדירים את הונג קונג.

תמחור והצעות מיוחדות

אז מה אתה מקבל כשאתה נרשם לשירות הפרטיות של IronSocket? אם תירשמו לשירות הסטנדרטי שלהם, תהיה לכם גישה בלתי מוגבלת לרשת שרתי ה- VPN השלמה שלהם, תוכלו לרשום עד שלושה מכשירים (כתובות IP) כדי להשתמש בפרוקסי ה- DNS שלהם, ויהיה לכם גישה למקבלי ה- HTTP ו- Socks5. המנויים מגיעים עם שלושה חיבורי VPN סימולטניים ושלושה IPs לשימוש בשירותים האחרים שלהם כמו פרוקסי DNS. אבל אתה יכול להוסיף עוד תמורת עלות נוספת. לפני שהמכשיר יכול להשתמש בשרתי ה- Proxy שלהם, תחילה עליך לרשום את כתובת ה- IP שלו באתר שלהם. ניתן לרשום עד שלוש כתובות IP בפעם אחת עבור תוכניות התמחור הסטנדרטיות, אך אתה יכול להוסיף עוד תמורת עלות נוספת.

תוכניות תמחור של IronSocket

מבנה התמחור של IronSocket דומה לרבים אחרים בתחום הפרטיות. הם מציעים שלוש חבילות שונות של שירות ה- VPN / Proxy שלהם. חבילות אלה מוזלות על בסיס תקופת השירות וכוללות חודש, שישה חודשים ושנה. המחירים שלהם מתחילים ב 6.99 $ לחודש שירות. אתה יכול לקבל שישה חודשים משירותם במחיר של 35.95 $ או 5.99 $ לחודש שירות. לבסוף, אם אתם נרשמים לשנת שירות, המחיר הוא 49.95 $ או רק 4.16 $ לחודש.

אפשרויות תשלום של IronSocket

IronSocket מספק כמה דרכים שונות עבורכם לשלם עבור שירות ה- VPN שלהם. אתה יכול לשלם באמצעות PayPal אם ברצונך לשמור את כל התשלומים שלך במקום מרכזי. אתה יכול לשלם באמצעות כרטיסי אשראי גדולים מסורתיים כמו MasterCard, VISA, American Express ו- Discover. הם גם יאפשרו לך לשלם באמצעות מטבע הקריפטו, BitCoin, כך שתוכל להיות אנונימי יותר. לבסוף, עבור האנונימיות הגדולה ביותר, תוכלו לשלם באמצעות כרטיסי מתנה שונים.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות שאין להם ניסיון חינם, IronSocket מציע לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר הכסף למשך 7 ימים. זה יאפשר לך לנסות את ה- VPN שלהם בעצמך. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה לחלוטין מהשירות שלהם, הם יחזירו את התשלום שלך במלואו. עליך לבקש החזר של דמי המנוי שלך בתוך שבעה ימים ממועד ההרשמה לשירותם (כפי שאושרו ברשומות התשלום שלהם). לא יינתנו החזרים כספיים לאחר תקופת שבעה ימים זו. מי שרוכש באמצעות BitCoin או כרטיס מתנה אינו זכאי לערבות זו.

בקר ב- IronSocket

מיקומי רשת ושרת IronSocket

IronSocket מנהלת רשת קטנה של 65+ שרתי VPN ב- 51 מיקומים ברחבי העולם. הם הציבו אסטרטגית את השרתים הללו ב 38 מדינות כדי למקסם את הכיסוי והביצועים של רשת ה- VPN שלהם.

מדינותמיקומיםשרתים של פרוטוקולים לשרתים
38 51 65+ לא ידוע OpenVPN, L2TP, PPTP

ל- IronSocket יש שרתים בכל היבשות הגדולות כדלקמן:

 • אסיה
  • הונג קונג, הונג קונג; אינדונזיה, ג’קרטה; יפן: נגאנו, טוקיו (2);
  • הפיליפינים, מנילה; ערב הסעודית; סינגפור, סינגפור; דרום קוריאה, סיאול;
  • טייוואן, טייפה; תאילנד, בנגקוק
 • אוסטרליה / אוקיאניה
  • אוסטרליה, מלבורן; ניו זילנד, אוקלנד
 • אירופה
  • אוסטריה, וינה; בלגיה, Oostkamp; קפריסין, ניקוסיה; דנמרק, קופנהגן;
  • צרפת: פריז, Roubaix; גרמניה: ברלין, נירנברג; איסלנד, רייקיאוויק;
  • אירלנד, דבלין; איטליה, מילאנו; לוקסמבורג, שטיינסל; הולנד, אמסטרדם (4);
  • נורבגיה, אוסלו; פולין, ורשה; רומניה, בוקרשט; רוסיה, מוסקבה;
  • ספרד, מדריד; שבדיה, שטוקהולם; שוויץ, ציריך; Ukraine, Vinnytsia;
  • בריטניה: Gosport, לונדון (4)
 • צפון אמריקה
  • קנדה, טורונטו; מקסיקו, מקסיקו סיטי; ארצות הברית: אטלנטה, שיקגו, דאלאס (2),
  • קנזס סיטי, לוס אנג’לס (3), מיאמי, ניו יורק (3), פיסקאטוויי, סולט לייק סיטי,
  • סן חוזה, סיאטל
 • דרום אמריקה
  • ארגנטינה, בואנוס איירס; ברזיל, סאו פאולו
  ביקורת VPN ברשת פרטית של Firefox

שירות IronSocket הוא P2P ידידותי. זה מאפשר שיתוף חוקי של קבצים ברשתות P2P. הם שומרים מספר שרתים הממוקמים אסטרטגית לגישה ל- P2P. שרתים אלה ממוקמים במדינות ידידותיות לחקיקה עבור P2P כפי שניתן לצפות. יש להם שרתי P2P במדינות הבאות:

 • ארגנטינה, ברזיל, קפריסין, מצרים, איסלנד, אינדונזיה, לוקסמבורג, הולנד (4), רומניה, רוסיה, טייוואן, תאילנד ואוקראינה

לדבריהם, הם שמרו שרתים מהירים יותר עבור משתמשי תוכנת ה- P2P והטורנט שלהם. מי שרוצה יכול גם להשתמש בפרוקסי Socks5 ליישומי P2P ו- Torrent שלהם.

שירות ה- Proxy של חברת IronSoclket תומך בהחלפת אזור, יש לו שרתי DNS עולמיים, ומציע גישה לרשימה ענקית של מעל 160 ערוצי מדיה זורמים. הם מספקים שרתי DNS מרובים לשימוש בשירות ה- Proxy DNS שלהם וממליצים לך לבחור בשרת הקרוב ביותר למיקום הפיזי שלך לצורך חיפוש מהיר יותר. שרתי ה- DNS שתבחר לא ישפיעו על הגדרות החלפת האזור שלך. כל שרתי ה- DNS דורשים הרשאת IP דרך אתר האינטרנט שלהם כדי לקבל גישה לשירות. החלפת אזור עבור ספקים שפרוקסי ה- DNS שלהם תומכים מוגדרת אף היא בדף החשבון שלך באתר. המדינות שבהן יש שרתי פרוקסי DNS כוללות את הדברים הבאים:

 • אוסטרליה, סידני; ברזיל, סאו פאולו; גרמניה, פרנקפורט; אירלנד, אירלנד; יפן, טוקיו; סינגפור, סינגפור; ארצות הברית: וירג’יניה, קליפורניה

פרטיות ואבטחה

אם אתה באמת רוצה לשמור על פרטיותך ואנונימיותך, תרצה VPN שיש לו מדיניות ללא יומן ביחס לשימוש בשירות שלהם. IronSocket מבהיר שזה מאוד חשוב גם להם. להלן קטע מתוך מדיניות הפרטיות שלהם:

אנו מחויבים לשמור ולהגן על פרטיותך. אנו מגבילים את המידע שאנו אוספים למינימום הדרוש בכדי לספק את השירות שלנו, לנהל את חשבונך ולהגן על עצמנו מפני הונאה והתעללות. על קצה המזלג:

איננו מתעדים או רושמים בשום אופן את התוכן שאליו אתם ניגשים בזמן השימוש בשירותים שלנו.
איננו משתמשים במידע שלך למטרות אחרות מלבד אלה שהסכמת.
איננו מוכרים או סוחרים מידע אישי למטרות מסחריות.

איננו חולקים מידע המאפשר זיהוי אישי בנוגע לחשבונך אלא כאשר אנו נאלצים לבצע פעולות משפטיות בתוקף על פי חוקי הונג קונג.

IronSocket מבהיר לחלוטין שהם לא רושמים שום שימוש במנויים שלהם ברשת שלהם. הם גם מציינים שהם דואגים למידע אישי שיש להם עבורך. הם תומכים בשיטות תשלום מרובות אשר יאפשרו לך להיות אנונימיים עוד יותר בעת השימוש בשירות שלהם כמו ביטקוין וכרטיסי מתנה. ברור שהם לוקחים ברצינות את הפרטיות שלך אבל מה עם האבטחה שלך בזמן הגלישה באינטרנט?

יש להם רשת המורכבת משרתים ב 38 מדינות שונות הפזורות ברחבי העולם. הרשת שלהם תומכת בשלושה פרוטוקולי VPN: OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP. אנו ממליצים וכך גם הצוות ב- Ironsocket כי למען האבטחה הטובה ביותר, אתה משתמש ב- OpenVPN כדי להתחבר לשירות שלהם אם המכשיר שלך תומך בו. קידוד ה- OpenVPN החזק ביותר שלהם משתמש בהצפנת נתונים AES-256 ביט עם אימות הודעות SHA256. ה- L2TP שלהם נתמך במגוון רחב של מכשירים ופועל גם עם קידוד AES 256bit. אימות בין השרת שלהם לבין המכשיר שלך משתמש ב- DHE-RSA-AES256-SHA, 4096-bit RSA. זהו חלק מההצפנה הטובה ביותר שקיימת בתעשיית ה- VPN ותבטיח כי הנתונים שלך מאובטחים תמיד בעת השימוש ב- IronSocket VPN.

בקר ב- IronSocket

בדיקות ידניות

ההרשמה היא תהליך בן שלושה שלבים:

 • ראשית תצטרך ליצור חשבון.
 • שנית תצטרך להתאים אישית את ההזמנה שלך.
  • וודא שבחרת את החבילה הרצויה.
  • אתה יכול לקבל עד חמישה חיבורים בו זמנית נוספים. חיבורי VPN נוספים מוזלים בהתאם למספר שאתה רוכש.
   • אתה מקבל שלוש VPN + שלוש IP עם חבילת הבסיס שתבחר.
   • VPN נוסף + IP אחד הוא 1.50 $ לחודש או 18.00 דולר לשנה.
   • שלושה VPN נוספים + שלוש IPs הוא 3.00 $ לחודש או 36.00 $ לשנה.
   • חמישה VPN נוספים + חמש כתובות IP הם 4.00 $ נוספים לחודש או 48.00 $ לשנה.
 • שלישית תצטרך לבחור את סוג התשלום שלך ולהזין את פרטי התשלום שלך.

זה מודגם בתמונה למטה. ניתן לבחור את בחירת החבילה והתוסף על ידי לחיצה על הסמלים המתאימים בצד ימין מתחת לסיכום ההזמנה.

הרשמה ל- IronSocket

ראשית, לשירות IronSocket אין לקוחות תוכנה מותאמים אישית. החיבור לרשת שלהם הוא בעיקר באמצעות לקוח OpenVPN Connect בקוד הפתוח. לאחר שתוכנת OpenVPN Connect הותקנה במכשיר שלך, יהיה עליך להתקין ידנית את קבצי ה- (.opvn) המתאימים כדי להתחבר לשרתי VPN ברשת שלהם. אנו נדגים זאת עבור חלונות ברגע.

  סקירה פסיפון 2023

אתה יכול להתחבר לרשת ה- VPN שלהם עם OpenVPN בפלטפורמות Windows, Mac OS X, iOS ו- Android וכן למספר נתבים. ל- IronSocket יש מדריכי התקנה צעד אחר צעד באתר שלהם להגדרת כל אלה. הם תומכים גם בלינוקס, אך תצטרך ליצור קשר עם צוות התמיכה המצוין שלהם כדי לקבל קישור ל- pdf להגדרת התצורה (הן אובונטו והן דביאן). יש להם גם מדריכים להגדרת תצורה של כל אחת מהפלטפורמות הללו עם פרוטוקולי L2TP ו- PPTP.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

סמל OpenVPN Connect

הבה נבדוק כעת כיצד ניתן להגדיר את חלונות השימוש ב- VPN של IronSocket. ראשית תצטרך להוריד את לקוח Windows OpenVPN Connect למחשב שלך. אתה יכול למצוא את הקישור לשם כך באזור ההתקנה של אתר IronSocket. לאחר שתוריד את התקנת החבילה הזו למחשב שלך, תצטרך לפתוח ולהתקין אותה. זה יוסיף את הסמל (המופיע מימין) לשולחן העבודה. לחיצה על זה תפתח את לקוח Windows למגש המערכת כדלקמן. ה- x בסמל OpenVPN Connect במגש מציין שאנחנו לא מחוברים כרגע.

מגש מערכת OpenVPN

כעת, לאחר שהתקנת ופתחת את לקוח Windows OpenVPN במחשב שלך, עליך להוריד את קובץ ה- .ovpn לשרתים / ים אשר ברצונך להתחבר אליהם מאתר IronSocket. אם אתה מסתכל בדף הרשת של האתר שלהם, תראה תמונה דומה לתמונה המוצגת להלן. הדבר הראשון שיש לשים לב בתמונה זו הוא שבחרנו את הלשונית עבור OpenVPN בחלק העליון, כך שנראה את השרתים התומכים בפרוטוקול OpenVPN.

רשת IronSocket OpenVPN

בטבלה זו למעלה יש ארבע עמודות: מדינה, מיקום, P2P מותר ותצורה. בתמונה למעלה בחרנו ליצור קשר לאוסטרליה, מלבורן. לחיצה על כפתור קבל הפרופיל הירוק תביא חלון בחירה כמו זה שמוצג להלן.

IronSocket ovpn קבצי תצורה

כדי להבין את התמונה לעיל, עליכם לדעת כי IronSocket כולל שלוש תצורות שונות לחיבור לשרתי VPN באמצעות פרוטוקול OpenVPN. לכל אחד מאלה יש הצפנה ברמה שונה שהם כדלקמן:

 • חזק – היא תצורת ברירת המחדל של IronSocket המשתמשת בהצפנת נתונים AES 256-bit עם אימות הודעות SHA256. זה מספק לך את מירב הפרטיות והביטחון ואנו ממליצים עליו לרוב המשתמשים.
 • אור – משתמש בהצפנת נתוני קידוד CBC של 128 סיביות. זה ייתן לך שיעורי העברת נתונים מהירים יותר ובכל זאת תציע רמת הצפנה מתונה. השתמש בזה אם ברצונך לבצע ביצועים מהירים יותר אך בכל זאת תרצה להצפין את כל תעבורת האינטרנט שלך.
 • אף אחד – בתצורה זו אין שימוש בהצפנת נתונים כלל. אפשרות זו מציעה מהירות מקסימאלית. השתמש בזה אם המהירות היא הדאגה היחידה שלך. תצורה זו תהיה טובה למדיה זורמת.

כל רמות ההצפנה משתמשות ב- RSA 4096 סיביות לאימות TSL / SSL מאובטח. במקרה שלנו בחרנו להוריד את התצורה (.ovpn) כדי להתחבר לאוסטרליה באמצעות ההצפנה החזקה ביותר. פעולה זו תפתח חלון לשמירת קובץ התצורה במחשב שלך. לאחר שנשמר קובץ התצורה למחשב שלך, פתח את הלקוח במגש ובחר יבוא -> כקובץ מקומי כמוצג להלן. זה יפתח חלון בו תוכלו לבחור את הקובץ לייבוא.

ייבוא ​​IronSocket

לאחר בחירת קובץ ה- (.ovpn) שבחרת, תראה הודעה באזור המגש דומה לזה שמוצג להלן. כעת, לאחר שהחיבור נשמר, תוכלו להתחבר לשרת ה- IronSocket VPN שבחרתם.

ייבוא ​​IronSocket ייבוא ​​AU

לחיצה על הלקוח ובחירת שם השרת הרצוי ואז התחברות תתחיל את תהליך החיבור (מוצג להלן).

התחבר ל- IronSocket VPN

זה יביא חלון כניסה שתוכל להזין את האישורים שלך בכניסה לרשת IronSocket כפי שמוצג להלן.

כניסה Ironsocket

לאחר שתזין את שם המשתמש והסיסמה שלך, תהליך החיבור יימשך. לסמל OpenVPN Connect יהיה חץ כחול המציין שהוא מאמת לשרת שבחרת. לאחר זמן קצר תראה הודעה באזור המגש הדומה להודעה הבאה. ריחוף עם העכבר מעל הסמל יראה לך את המצב הנוכחי של הלקוח.

הודעה מחוברת Ironsocket

לאחר שתקבל הודעה כמו זו המוצגת לעיל, אתה מחובר לרשת IronSocket וכעת כל תעבורת האינטרנט שלך תוצפן ותנותב דרך שרת ה- VPN שנבחר. כדי להתחבר לשרת אחר, ראשית עליך להתנתק ואז לבחור מיקום שרת אחר. עליך לייבא ידנית כל קובץ תצורה שאליו ברצונך להתחבר בפעם הראשונה שאתה משתמש בו.

בקר ב- IronSocket

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

IronSocket תומך בחיבור למחשבי מק דרך

 • OpenVPN Connect
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.5+)
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.4)

החיבור לשירות VPN של IronSocket הוא הגדרה ידנית הדומה לזו של Windows המוצגת לעיל עם אותה פונקציונליות במידה רבה. באזור ההתקנה של אתר האינטרנט שלהם יש מדריכים להנחות אותך בתהליך. יש להם גם מדריכים לקביעת תצורה של התקני מקינטוש עם L2TP ו- PPTP.

  סקירת FrootVPN

התחבר מה- iPhone או ה- iPad שלך

החיבור ל- IronSocket באמצעות ה- iPhone, iPad או iPod Touch שלך הוא באמצעות אפליקציית OpenVPN Connect מבית OpenVPN Technologies. ניתן להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות של Apple iTunes. זה דורש לפחות iOS 6.1 ואילך. האפליקציה תפעל ב- iPhone, iPad ו- iPod Touch. לאחר התקנת האפליקציה, יהיה עליכם לייבא את קבצי ה- .ovpn באופן דומה כמו שעשיתם במקרה של Windows. אתה יכול גם להתחבר עם L2TP ו- PPTP.

התחבר ממכשיר אנדרואיד

IronSocket אינו מציע אפליקציה למכשירי אנדרואיד אך תהליך ההגדרה פשוט מאוד. באפשרותך להגדיר את הטלפון או הטאבלט של אנדרואיד שלך להתחבר למיקומי שרת באמצעות פרוטוקול OpenVPN, PPTP או L2TP. לא לוקח זמן להגדיר תצורה.

להלן ההוראות לחיבורי L2TP:

1) פתח את התפריט ובחר הגדרות
2) בחר בקרות אלחוטיות ורשתות או אלחוטיות, תלוי בגרסת האנדרואיד שלך
3) בחר הגדרות VPN
4) בחר הוסף VPN
5) בחר הוסף L2TP / IPsec VPK VPN
6) בחר שם VPN והזן שם תיאורי
7) בחר הגדר שרת VPN והזן שם מארח של שרת (כתובות שרת הרשומות בדף הרשת של אתר האינטרנט שלהם)
8) הקש הגדר מפתח משותף מראש של IPSec ולהיכנס ironsocket “
9) בטל את הסימון אפשר סוד L2TP
10) פתח את התפריט ובחר להציל

לאחר הוספת ה- VPN הוא אמור להופיע ברשימת ה- VPN. אתה יכול לבחור בו כדי להתחבר.

בקר ב- IronSocket

מבחן מהירות IronSocket

הביצועים של IronSocket היו מעט מאכזבים כפי שניתן לראות במבחן המהירות המוצג להלן. כפי שאתה יכול לראות המהירות שלנו הייתה איטית יותר ב- VPN מאשר הייתה ישירה לספקית האינטרנט שלי. אתה יכול לצפות להשפעה מסוימת על הביצועים באמצעות VPN כלשהו על בסיס תקורה של הצפנת החיבור שלך.

מבחן מהירות IronSocket

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן של IronSocket הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלי מ 54.70 Mb / s ל- 35.28 Mb / s. זו ירידה של כ -36% וזה יותר מה שהיינו רוצים לראות. קשרים מסוימים הראו ירידות גדולות אף יותר (עד 50%). למרות שצפוי הפסד מסוים, אנו מרגישים שזה הפסד גדול מדי. להגנתם, ניסויים אלה נעשו באמצעות ההצפנה החזקה שלהם. במקרה שלנו נוכל לספוג הפסד כזה מכיוון שיש לנו מהירות ISP בסיסית מהירה. אנו ממליצים שתבדוק את השירות בעצמך בכדי לבדוק אם אובדן זה במהירות החיבור מקובל עליך.

סיכום

IronSocket הוא שירות VPN אמין. אין להם לקוחות תוכנה מותאמים אישית משל עצמם, אך יש להם מדריכי תצורה ידניים מעולים המסייעים לחברים להתחבר ממגוון רחב של מכשירים. החיבור העיקרי שלהם הוא באמצעות תוכנת OpenVPN Connect קוד פתוח של OpenVPN Technologies. הם מקלים על בחירת שרת בעוצמת ההצפנה הרצויה לך ומייבא את קובץ ה- .ovpn כדי להתחבר למכשיר שלך באמצעות פרוטוקול OpenVPN. יש להם גם מדריכים לשימוש L2TP ו- PPTP עם מגוון מכשירים.

השירות שלהם כולל גישה ללא הגבלה ל- VPN, פרוקסי DNS עבור למעלה מ 160 ספקי סטרימינג, וגישה למקבלי HTTP ו- Sock5. הם מציעים תת-קבוצה של שרתי רשת שלדבריהם מותאמים במיוחד לשיתוף קבצים של Torrent ו- P2P.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • הם מקלים על בחירת עוצמת ההצפנה שלך בבחירת שרתים שאליהם אתה יכול להתחבר.
 • אין תנאים בערבות 7 הימים שלהם.
 • הנחות לטווח על הרשמות שנתיות.
 • חיבורים נוספים עם הגדלת הנחות למספר רב יותר של תוספות

רעיונות לשיפור השירות:

 • הצע לקוחות תוכנה בהתאמה אישית עבור משתמשי Windows ו- Mac OS X.
 • הצע אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android
 • שפר את מהירות הרשת הכוללת

ל- IronSocket לא הייתה תוכנה מותאמת אישית משל עצמם. האופן בו הם אוטומטיים (.ovpn) לבחירת שרת הועילו וייעלו את תהליך הייבוא. עם זאת יהיה צורך לחזור על תהליך זה עבור כל שרת ועוצמת הצפנה בה אתם רוצים להשתמש אשר עשויים להיות מייגעים. זה פשוט לשימוש. אתה יכול לבחור אם להשתמש ב- TCP או UDP מתוכנת OpenVPN Connect.

ללא קשר לאילו מונחים תבחרו (חודשי, 6 חודשים, או שנתי) IronSocket מציעה ערבות להחזר הכסף בשבעה ימים. נסה את השירות שלהם ולראות מה אתה חושב. אם אתה נהנה מזה, תוכל להירשם החל מ- 4.16 $ לחודש בלבד.

בקר ב- IronSocket

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me