בסקירתנו על הולה VPN נמצא כי מדובר בשירות פרטי חינמי מקוון P2P (Peer-to-Peer) אשר הסתיר סכנות שרבים מהמשתמשים הפחות טכניים שלה אינם מודעים אליהם. הולה היא חברה מבוססת ישראלי שהוקמה על ידי עופר וילנסקי ודרי שריבמן בשנת 2012. יש להם אפליקציות ל- VPN, חסימת מודעות, האצת וידאו ומיקום GPS. למרות שהולא מכנה את שירותה VPN, היא למעשה מתפקדת כמו פרוקסי מוצפן לפעמים. המשמעות היא שהיא פועלת בעיקר כהרחבה דרך הדפדפן שלך. VPN של Hola מסכה את כתובת ה- IP שלך ומחליפה אותה במדינה אחרת לפי בחירתך.

ביקורת VPN של Holaתיאורטית, זה הופך אתכם לבטוחים יותר ואנונימיים בזמן הגלישה באינטרנט. בנוסף, זה מאפשר לך לעקוף צנזורה ולהתגבר על חסימה גיאוגרפית; ובכך לאפשר לכם ליהנות מחוויה אינטרנטית פתוחה יותר מכל מקום בעולם. זה נשמע כמו עסקה טובה אבל כן? קרא את הסקירה המלאה שלנו ולמד את כל הפרטים כדי שתוכל להחליט בעצמך.

תמחור VPN של Hola

VPN של Hola הוקמה במקור כרשת P2P של “החלפת ערך”. זה מאפשר לך להשתמש ברשת שלהם בחינם, בתמורה לאפשר למשתמשים אחרים ברשת להשתמש במחשב שלך כשהוא אינו פעיל. מכשיר נחשב לבטל כאשר:

 • לא נעשה שימוש במחשב (לא זוהתה פעילות עכבר או מקלדת).
 • הוא מחובר למקור חשמלי ולא למתח סוללה.
 • המכשיר מחובר לרשת המקומית או ל- Wi-Fi (לא בסלולר).

הולה בחינם לשימוש פרטי (לא מסחרי) במחשבים אישיים ומכונות Mac, ודורשת מנוי ב- iOS ואנדרואיד. יש להם גם שירות Hola Premium המאפשר לך להשתמש ברשת ה- VPN של Hola מבלי שתצטרך להיות חלק ממנה. עליך להיות מחובר לאתר Hola כדי שתצטרף לתוקף חברותך בפרמיה. אם אתה רוצה להשתמש בו בכמה דפדפנים, כל דפדפן חייב להיות מחובר לאתר שלו.

תמחור VPN של Hola

שירות ה- VPN נמכר במונחים חודשיים ודוממים. חודש יעלה לך 5 $ לחודש. כמו ספקי VPN רבים אחרים, הולה מציעה הנחה עבור החבילה לטווח הארוך שלהם. כתוצאה מכך, אתה יכול לקבל שנה של Hola Premium תמורת 45 דולר, וזה מסתכם ב- $ 3.75 לחודש.

כיצד עובד VPN של הולה

הארכיטקטורה של Hola CDN (Network Delivery Network) בנויה כשכבה על גבי HTTP. זוהי רשת היברידית שהצמתים שלה מורכבים משני מכשירי עמיתים ממשתמשי VPN חינמיים ומשרתי VPN קונבנציונליים. הם מתייחסים לרשת זו כאל “אינטרנט שיתופי P2P” והשירות שלהם כ” VPN (Peer-to-Peer) VPN “. מה זה אומר?

זה אומר שהם משתמשים ב- HolaCDN כדי להסוות את ה- IP שלך ואז לנתב את תעבורת האינטרנט של הדפדפן שלך דרך מכשיר סרק של משתמש VPN אחר בחינם ברשת שלהם. בתמורה לשירות חינמי זה אתה מסכים לאפשר להם להשתמש במחשב או במכשיר שלך כדי לנתב תנועת עמיתים אחרת כשהוא אינו פעיל. הגישה לקבוצה גדולה של כתובות IP שאינן ברציפות של משתמשים בודדים מאפשרת לך להיות אנונימי יותר. בנוסף, זה גם מקשה על איתור וחסימה של הרשת. עם זאת, זהו רק חלק מסיפור רשת הולה VPN.

כפי שציינו בעבר, שירות ה VPN של Hola פועל ברשת היברידית המורכבת הן מצמתים עמיתים בחינם והן משרתי VPN קונבנציונליים. גם לקוחות בתשלום פרמיה וגם משתמשים בחינם יכולים להשתמש ברשת זו אך משתמשים בתשלום אינם מתפקדים כצומת רשת עבור משתמשים אחרים. בנוסף לכל אלה, משתמשים מסחריים בתשלום בשירות אחותם, Luminati יכולה לגשת למספר IPs ברשת ה- VPN של Hola.

VPN סכמטי של Hola

המשמעות היא שמכונות משתמשי VPN בחינם יכולים לשמש משתמשים חינמיים אחרים, מנויי הולה בתשלום ולקוחות Luminati מסחריים. ב”עולם אוטופי “זה יהיה רעיון נהדר עבור שירות VPN בחינם. עם זאת, אנו חיים בעולם האמיתי והסכנות שלהם מוסתרות למשתמשים בחינם ברשת P2P קהילתית זו. כעת, נבחן כמה מהסכנות הללו ואת שירות Luminati.

הסכנות למשתמשים ב- VPN של Hola

סטארט-אפ Luminati ובוטנים פוטנציאליים

ראשית, נסקור מעט מההיסטוריה של הולה VPN. זה התחיל בשנת 2012 כשירות פרוקסי אינטרנט חינם P2P. בשנת 2014 הם החלו את שירות Luminati המסחרי שלהם והזכירו בקצרה בשאלות הנפוצות שלהם. הם עלו באש בשנת 2015 כאשר השירות המסחרי שלה שימש לביצוע פיגוע דואר זבל של DDoS (Distribed Denial of Service) על לוח ההודעות השנוי במחלוקת 8chan..

זה הבהיר כי הולה מכרה גישה למכונות משתמש חינמיות כצמתים למשתמשים מסחריים. רבים מהמשתמשים שלהם היו מוטרדים מכך, מכיוון שרובם לא ידעו שהולה החלה את שירות Luminati. הם הרגישו שהולה הסתירה זאת מפיהם שלא הסבירה זאת באופן בולט באתר האינטרנט שלהם.

תכונות רשת VPN של Hola בהשוואה למאפייני Botnet

יתרה מזאת, רבים חשו שזה בעצם הפך אותם לצמתי יציאה לבוטנט פוטנציאלי. ההשוואה שלעיל מראה שאם לא תצליח היטב, רשת Hola / Luminati עשויה להפוך למקור בוטנט. העובדה שלפחות משתמש אחד השתמש בזה כדי לתקוף את צ’אן, חיזקה זאת. כתוצאה מכך, Hola עדכנה את השאלות הנפוצות של החברה בכדי להראות בבירור כיצד השירות שלהם פועל עם שירות האחות שלה Luminati.

פגיעויות באבטחה פנימית ב- VPN של Hola

בנוסף בערך באותה תקופה, כמה האקרים “כובעים לבנים” ידועים הוציאו ייעוץ לשירות VPN של Hola והדגישו מספר פגמי אבטחה שעלולים לנצל על ידי משתמשים זדוניים..

ליקויים אלה כללו את הדברים הבאים:

 • קריאה של קובץ מקומי – מאפשר להאקר לקרוא קבצים שרירותיים במארח.
 • גילוי מידע – זה יכול לאפשר לתוקף לעקוב אחרך בהתמדה ברחבי האינטרנט ובכך לשלול את פרטיותך..
 • שלוש פגיעויות של ביצוע קוד מרחוק – מה שעלול לאפשר למשתמש שלא היה מסוגל להוריד ולהפעיל קוד הפעלה להתקנת תוכנה זדונית למחשב או למכשיר הנייד שלך.
 • הסלמת הרשאות – יכול לאפשר עמית לעצמך ואולי גם לתת שליטה מלאה על המחשב האישי שלך.

בעקבות ביקורת זו על שירות VPN שלהם, מייסד חולה, עופר וילנסקי פרסם מכתב פתוח לכל משתמשי ה- VPN של הולה שהודה כי טעו. הוא גם התייחס לחששות האלה ולדברים שתיקנו. במכתב צוין גם שינויים שהם ביצעו בעתיד להגדיל את האבטחה של הולה VPN בעתיד. החששות הספציפיים אליהם התייחס היו:

 • הולה עוסקת בשיתוף משאבים – בין משתמשים אחרים ברשת VPN.
 • האם הולה הופכת אותך לחלק מבוטנט? – אמנם הדבר אפשרי, אך הם מטיחים וטרידים את משתמשי Luminati ויש להם רשומות המאמתות את זהותם האמיתית. בנוסף, הם ידווחו על שחקנים רעים לרשויות משפטיות מתאימות. הם מרגישים שזה הופך את השירות שלהם לא מושך לגורמים עברייניים.
 • פגיעות של לקוח הולה – תוקן כך ששחקנים גרועים כבר לא יכולים להריץ קוד מרחוק במכשירים המשתמשים בשירותי הולה.
  סקירת OpenVPN: VPN לשימוש אישי ועסקי

יתרה מזאת, במכתב צוין גם שינויים שהם מבצעים בעתיד להגדיל את האבטחה של הולה VPN בעתיד. באופן ספציפי, הוא הצהיר כי הם מפתחים פתרונות ניטור טכניים כדי למזער את הסיכון להתעללות בשירות Hola / Luminati שלהם ולשדרג את צוות האבטחה שלהם עם קצין אבטחה ראשי. לא כולם (חברת אבטחת הסייבר וקטרה, אדיוס-חולה) הסכימו עם הערכתו לשירות Hola / Luminati באותה תקופה.

מאז הפעם, הולה אמרה שהם גוזמים וננעלים את הקונסולה המובנית שלהם שהיא חלק אינטגראלי בתהליך העברת תנועת עמיתים כאשר המכשיר אינו פעיל. הם התייחסו לחלק מהדאגות של אדיוס-חולה על ידי הנהלת מידע טוב יותר ואיסוף מידע עבור משתמשי Luminati מסחריים. נדון בכך בבחינת פרטיותך ואנונימיותך תוך כדי שימוש בשירות VPN של Hola.

הסכנות של צמתים יציאה

דבר שהולדה מצביע על כך שהעובדה שמשתמשים חינמיים ברשת שלהם משתמשים במכונות הביתיות שלהם כצומת יציאה שעלולה להיות בעייתית. הדבר נולד על ידי התבוננות כי כמה מפעילי צומת יציאה של טור פשטו על ידי רשויות משפטיות על פשעי רשת שונים. הסיבה לכך היא שרשויות רבות מאמינות שניתן לאתר את התנועה שיוצאת מהן לכתובת ה- IP של המקור שלה ולמבצע..

בגלל זה EFF (Electronic Frontier Foundation) אינה ממליצה להפעיל צמתים ליציאת טור בבית. יתר על כן, פרויקט טור ממליץ על הטיפים הבאים למי שמנהל צמתים יציאה:

 1. יידע את ספקי האינטרנט (ים) הפוטנציאליים שלך.
 2. השג IP נפרד לצומת. אל תנתב את התנועה שלך דרך ה- IP הזה.
 3. השג DNS הפוך לזיהוי עבור IP זה.
 4. הגדר הודעת יציאה מטור.
 5. קבל רישום ARIN (במידת האפשר).
 6. שקול להשתמש במדיניות יציאה מופחתת.
 7. דרג את הגבול ובחר באופן אופציונלי את הצומת שלך.
 8. שקול ליצור LLC שתפעיל את הצומת שלך.

משתמשי VPN בחינם של Hola בחינם עשויים לעמוד בפני חיובים דומים מכיוון שכל פעילות בלתי חוקית שיוצאת מהמחשב שלהם תוחזר לכתובת ה- IP שלהם ובסופו של דבר. בנוסף, הולה VPN שומרת מידע במחשב שלך כדי לשפר את ביצועי הרשת שלהם. פירוש הדבר שאם הרשויות המשפטיות מחרימות את המחשב שלך, הן יכלו למצוא עדויות מפלילות בגלל מטמון זה.

למרות שחולה אומרת שהם יכולים להפנות רשויות לאשם האמיתי, אתה יכול להתמודד עם סוגיות משפטיות בינתיים מצד תובעים קנאים. לדוגמה, דמיין שמישהו משתמש ב- IP שלך כדי להוציא איום מסוג כלשהו. במקרה זה, לרוב הרשויות אינן במצב רוח מדבר כשהן מכסות את דלתך, עוצרות אותך, מחרימות את המכשירים האלקטרוניים שלך ומחזירות את הבית שלך..

VPN אבטחה, פרטיות ואנונימיות של Hola

אבטחה של הולה VPN (Proxy)

מעט מאוד ידוע על האבטחה המסופקת על ידי שירות הולה VPN פרט להגיד שניתן להצפין. אם כי נניח שהצפנה כזו מונעת על ידי תעודות באמצעות TSL. הקוד העומד בבסיס הרשת שלהם הוא קנייני ולכן לא ניתן לאמת את זה. הם רק אומרים כי בהתאם לכלל ה- proxy שתבחר, Hola יצפין חלק מהתנועה שלך. לכן אנו חושבים שקשה להסתמך על כך שתעבורתך מוצפנת.

פרטיות ואנונימיות של Hola VPN

הפרטיות וה אנונימיות המקוונת שלך משופרת על ידי שינוי כתובות IP בעת כניסה לאתרים שונים יחד עם מצב גלישה בסתר של הדפדפנים שלך. זה גורם לכך שאחרים לא יוכלו לקבל מידע מהדפדפן שלך או לעקוב אחר בקשות מה- IP שלך אליך. עם זאת, אנו חשים כי זה מתקזז על ידי כל המידע ששירות הולה אוסף על המשתמשים שלהם.

VPN של Hola אוספת הן מידע אנונימי והן PII (מידע המאפשר זיהוי אישי). נראה שהתשובה שלהם לעובדה שכל המשתמשים החופשיים שלה מפעילים צמתים יציאה היא לאסוף כמה שיותר מידע על כל חיבור שנוצר מהמשתמשים שלהם. זה מבטיח שהם מסוגלים לזהות משתמשים שעושים שימוש לרעה במערכת שלהם ולדווח עליהם לרשויות הראויות. אנו מרגישים שזה בדיוק הפוך מאיך ששירות פרטיות צריך לפעול. בנוסף, זה מגן על המשתמשים שלהם רק לאחר מעשה וכאמור זה יכול לגרום להסתבכויות משפטיות.

קטע של נתונים אנונימיים שהם אוספים בהתאם למדיניות הפרטיות של Hola:

מידע אנונימי. אנו אוספים מידע אנונימי על השימוש שלך בשירותים משלוש סיבות: ראשית, לאפשר לנו לספק את השירותים ולשפר אותם כל העת; שנית, מסיבות ביטחוניות; ושלישית, בכדי שנוכל לבקר ולעקוב אחר השימוש סטטיסטי, לבקר את כלולותיהן ולחשב תשלומים לצדדים שלישיים. מידע אנונימי כזה אינו מאפשר זיהוי של אנשים בודדים; הוא כולל את המיקום הגיאוגרפי המשוער שלך, מפרטי החומרה, סוג הדפדפן וגרסתו, תאריך התקנת התוכנה, תאריך השימוש האחרון שלך בשירותים, סוג מערכת ההפעלה שלך, גרסה ושפה, רשומות רישום, בקשות כתובת האתר שלך, חותמות זמן בהתאמה. אנו לא עושים מאמצים לחשוף את זהותך באמצעות מידע זה. אנו עשויים גם לאסוף מידע שיעזור לנו להבין אם המכשיר שלך משמש ברגע נתון כדי שלא נשלח אליו בקשות כלשהן.

למרות שמדובר בנתונים “אנונימיים כביכול”, עליך לזכור כי הוכח שאם למישהו יש מספיק נתונים אנונימיים עליך, ניתן להשתמש בהם עם נתונים אחרים כדי לזהות אותך. מה שכן, אוסף הנתונים המאסיבי הזה ממשיך על ידי המידע האישי שהם גם צוברים.

קטע מנתוני ה- PII שהם אוספים בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם:

מידע אישי. מידע אישי הוא מידע שעשוי להיות בעל אופי פרטי או רגיש, ומזהה או עשוי לזהות אותך. המידע האישי שאנו אוספים ושומר כולל את כתובת ה- IP שלך, שמך וכתובת הדוא”ל שלך במקרה שתמסור לנו מידע זה (למשל כשאתה פותח חשבון או אם אתה ניגש אלינו דרך האפשרות “צור איתנו קשר”), מסך פרטי שם, תשלום וחיוב (אם אתה רוכש שירותי פרימיום) או מידע אחר אנו עשויים לבקש מעת לעת כפי שיידרש לצורך מתן השירותים. כאשר אתה יוצר חשבון בשירותים אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בתעודות שלך עם אתר או שירות ייעודי של צד שלישי (“חשבון צד שלישי”) כגון Facebook®. פעולה זו תאפשר לך לקשר את חשבונך ואת חשבון הצד השלישי שלך. אם תבחר באפשרות זו, תופיע תיבת חלון קופץ של צד שלישי שתצטרך לאשר כדי להמשיך, ואשר תתאר את סוגי המידע שנקבל. מידע זה כולל את המידע האישי שלך המאוחסן בחשבון צד ג ‘שלך, כגון שם משתמש, כתובת דוא”ל, תמונת פרופיל, יום הולדת, מין והעדפות. כל מידע אנונימי שקשור או מקושר באופן ספציפי למידע אישי כלשהו, ​​מטופל על ידינו כאל מידע אישי, כל עוד קיים חיבור או קישור כזה.

שימו לב שהם יאפשרו לכם להשתמש בפייסבוק כדי להירשם לשירות VPN של Hola. לאחרונה הובא לידיעת הציבור כי ככה אפליקציות מגרדות מידע מחשבונות פייסבוק כפי שמוצגת מדיניות הפרטיות שלהם ברשימת הפריטים שהם יאספו אם תשתמש בחשבון צד ג ‘כזה. שימו לב גם שמידע אנונימי שניתן להתאים או לקשר אליו מטופל כאל PII. זה מעביר כמה נתונים אנונימיים לטור של ה- PII.

  סקירה VPN של Ookla Speedtest

טכניקות ש- VPN משתמשת בהולה לאיסוף מידע

הולה משתמשת בטכנולוגיות שונות כדי לאסוף ולאחסן את מה שאנו רואים כל מידע שהם יכולים לאסוף על המשתמשים שלהם. שיטות אלה כוללות את הדברים הבאים:

 • עוגיות – לאפשר לחולה ושותפיה “להתאים אישית את התוכן, החוויה והפרסומות המסופקים לך באתרים ברחבי האינטרנט.”
 • תגיות פיקסל – כאשר משתמשים בהם בעוגיות מאפשרים להם לעקוב אחר פעילות האתר שלך.
 • משואות רשת – מאפשר להם לראות מי קורא דף אינטרנט או דוא”ל, מתי הם קוראים ומאיזה מחשב.
 • רישום נתונים – הם נתונים מצטברים הכוללים את כתובת ה- IP שלך, סוג הדפדפן, דפי האינטרנט שאתה מבקר בהם, זמן שהוקדש לאותם דפים, זמני גישה ותאריכים, והמזהה הייחודי שנוצר למכשיר שלך. אם אתה משתמש בטלפון נייד, מזהה זה עשוי להיות מספר הטלפון הנייד שלך.

בנוסף לאיסוף כל הנתונים הללו, הולה VPN חולקת גם מידע אנונימי עם צדדים שלישיים למטרות נוספות, כולל למטרות שיווק, מחקר ואנליטיקה. זה בעצם מאפשר להם לשתף את זה עם מי שהם רוצים למטרות מחקר. זה האידיאל העומד מאחורי סוגיית הפרטיות האחרונה של פייסבוק. הם גם חולקים את כתובת הדוא”ל שלך עם שותפים אחרים והמדיניות שלהם לביטול הסכמה אינה קונקרטית.

לבסוף, מדיניות הפרטיות הבאה מראה שהם מטפלים בפגיעות במערכת שלהם בדיעבד לאחר התרחשות האירוע. כפי שציינו בעבר, הדבר עלול להותיר אותך חשוף להשלכות משפטיות מכיוון שנראה כי המדיניות שלהם בעיקר מגנה על עצמם ועל בני זוגם..

קטע כיצד Hola חולקת PII ממדיניות הפרטיות שלהם

אנו עשויים גם לשתף את המידע האישי שלך ומידע אחר במקרים מיוחדים אם יש לנו סיבה טובה להאמין כי יש צורך: (1) לציית לחוקים, תקנות, זימון או צו בית משפט; (2) לגלות, למנוע או להתייחס בדרך אחרת להונאה, אבטחה, הפרה של המדיניות או הבעיות הטכניות שלנו; (3) לאכוף את הוראות מדיניות פרטיות זו או כל הסכם אחר בינך לביןנו, לרבות בירור של הפרות אפשריות שלה; (4) להגן מפני פגיעה בזכויות, ברכושנו או בבטיחותנו, שותפיו, סניפיו, המשתמשים או הציבור.

לסיכום, מכלול המידע שהם אוספים וכיצד הוא נאסף יכול להשאיר את חשוד הפרטיות שלך לדעתנו. יש לזה גם פוטנציאל להרוס לחלוטין את האנונימיות שלך. הם מציינים שחלק מהנתונים שלך עשויים להיות מוצפנים בהתאם להגדרות הדפדפן שלך. אנו חשים כי השירות בנוי בעיקרו כדי לבטל את חסימת שירותי המדיה מכיוון שהצפנתו חשודה בהתחשב באופי הקנייני.

תמיכה ב- VPN ל- Hola

תמיכה ב- VPN של Hola היא בעיקר באמצעות שאלות נפוצות באתר האינטרנט שלהם. אתה יכול גם ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני, אך התשובות עשויות להימשך זמן. לבסוף יש להם נוכחות במדיה החברתית בה תוכלו למצוא תשובות.

שירותי חסימה של מודעות VPN ושירותי חסימת מודעות: Hola On

הולה אינה מציעה את אותה תמיכה ברשת ברמת המערכת כמו VPNs אחרים. במקום להתקין לקוח שמפנה מחדש את כל התעבורה דרך מנהרה מוצפנת n, עליך להתקין את הדפדפן מבוסס ה- Chrome עצמו של Hola, או להשתמש בתוספי הדפדפן של Chrome או Firefox. משמעות הדבר היא ש- VPN של Hola באמת פועלת כשירות פרוקסי. לחולה יש גם הרחבות לחסימת מודעות ולהאצת וידאו. כל שלושת היישומים הללו כלולים בדפדפן Windows שלהם שניתן להוריד מאתר האינטרנט שלהם.

דפדפן VPN של Hola עבור חלונות

יש להם גם אפליקציית העברת GPS לאנדרואיד.

Hola GPS Relocator לאנדרואיד

דפדפן מבוסס Hola כרום עבור Windows

סמנכ”ל רשת הולה בפעולה

לאחר שתגדיר למחשב את הדפדפן מבוסס ה- Hola Chromium, הוא יישאר במגש המערכת של Windows. לחיצה עליו תמקסם אותה לשולחן העבודה. לחיצה על סמל הלהבה של הולה VPN בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן תציג את האתרים הפופולריים ביותר בארה”ב. החץ כלפי מטה המקיף יפתח את אתר ה- VPN של Hola עם רשימת האתרים הפופולריים ביותר. גלילה ובחירת אתר תפתח אותו במדינה המתאימה ביותר לגישה אליו.

אתרי אינטרנט פופולריים בארה

אם באתר יש יותר ממיקום אחד, הפופולרי ביותר ישמש כמוצג במקרה של נטפליקס שמתחתיה ברירת המחדל לספריית התוכן בארה”ב. שימו לב שסמל ה- VPN של Hola הוחלף בדגל המדינה של מיקום המדיה הבלתי נעול.

ספריית Netflix בארה

בחירת דגל זה תאפשר לנו לשנות את המיקום של ספריית התוכן של Netflix שלנו. שימו לב שלחיצה על הדגל פותחת רשימת מדינות. לא לכל המדינות ברשימה זו יש ספריית Netflix. אם תבחר באחת מהמדינות הללו, שינוי המיקום ייכשל מה שעלול להיות מעצבן מכיוון שאתה עשוי לחשוב שהאפליקציה נכשלה. משמעות הדבר היא כי ברוב הפעמים עליכם פשוט לקבל את המדינה שהאפליקציה בוחרת לבטל את חסימת האתר.

עם זאת, אם אתה מכיר מדינה אחרת שיש לה תוכן של נטפליקס, אתה יכול לעבור למדינה זו. לדוגמה, בחירת סמל דגל ארה”ב וגלילה ברשימת המדינות ליפן מביאה להלן. זה מאפשר לנו לעבור מ- US-Netflix ל- Japan-Netflix.

סמנכ

לחילופין, היינו יכולים להשתמש בשדה החיפוש כדי לבצע את השינוי.

מעבר מספריית התוכן האמריקאית Netflix לספרייה היפנית עם VPN של הולה

אתה יכול גם לבחור אתרים אחרים לביטול החסימה על ידי הקלדת שם האתר בחיפוש כמו raiplay, אתר המדיה האיטלקי. לחלופין, תוכלו לפתוח מחדש את הדפדפן ולבחור את האתר מדף האתרים הפופולרי.

מבחר Raiplay של הולה VPNHola Ad Blocker בפעולה

לחיצה באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל המגן שליד סמל ה- VPN של Hola מימין לתיבת ה- url תפתח את האפשרויות לחוסם מודעות Hola. זה מחולק לשתי כרטיסיות: דומיינים כלליים ורשימות לבנות. בכרטיסייה הכללית שני מצליחים אופציונליים:

 • הצג את פריט התפריט “חסום רכיב” באמצעות לחצן העכבר הימני
 • הצג חלונית “חוסם מודעות” Hola בכלי מפתחים

אפשרויות חוסם מודעות בחולה

הכרטיסייה ‘דומיינים ברשימה הלבנה’ מאפשרת לך להוסיף ולהסיר דומיינים עבור אתרים שאינך רוצה לחסום מהם מודעות. כל שעליך לעשות הוא להקליד את שם התחום ולחץ על כפתור “הוסף תחום”.

כדי לראות את מספר המודעות שנחסמו באתר הנוכחי יחד עם סך כל המודעות שנחסמו, לחץ על סמל המודעות שנחסמו. שימו לב כי על הסמל מופיע “1” המציין שמודעה אחת נחסמה באתר הנוכחי.

Hola Ad Blocker

מאיץ הווידיאו בפעולה

האפליקציה האחרונה שנכללה בדפדפן Hola Custom היא מאיץ הווידיאו. השימוש בו פשט רק כדי להפעיל או לכבות אותו באתר הנוכחי. זה יכול להאיץ את הווידיאו ולעזור לך להימנע מאגירה אם אתה נתקל בזה. אחרת, לא תבחין בשינויים מורגשים.

מאיץ הווידיאואתה יכול לראות מהבדיקה שלנו בדפדפן המותאם אישית של Hola Chromium שהוא נועד בעיקר לבטל את חסימת התוכן המוגבל בגיאוגרפי. יש לו שלוש תוספות שנוספו אליו: הולה VPN, Hola Ad Blocker ו- Hola Video Accelerator. כל שלוש אלה הם אפליקציות בחינם P2P בעלות שכר ערך המבקשות שימוש במחשב שלך לשימוש חופשי באפליקציות והרשת המשויכת אליו. הם אפליקציות פשוטות, קלות לשימוש. קל יותר להשתמש באפליקציית ה- VPN אם האתר שבחרת נמצא ברשימה הפופולרית ביותר שלהם.

בקר ב- VPN של Hola

התקנה ושימוש ב- VPN של Hola עבור אנדרואיד

חפש את ה- VPN של Hola במכשיר ה- Android שלך. הקש על “התקן” כדי לפתוח את חנות Google Play כדי להתחיל את תהליך ההתקנה לטלפון שלך. כאשר שם, הקש על “התקן” וקבל את פרמטרי הגישה שהאפליקציה צריכה. לאחר שהאפליקציה מסיימת את תהליך ההתקנה שלה, הקש על “פתח” כדי להריץ אותה.

  סקירת Ghostery 2016

התקנת אפליקציות אנדרואיד ל- Hola VPN

כאשר האפליקציה תיפתח היא תציע לכם גישה ל- P2P לרשת שלהם ותסביר לכם שמדובר ברשת משאבים משותפת. אם אינך רוצה לשתף את המשאבים שלך, אתה יכול לבחור באפשרות Hola Premium. אם אתה מסכים לשתף את הטלפון הנייד שלך כשאיננו בשימוש, הקש על “קיבלתי אותו” ואז על “המשך”. אתה יכול להקיש על סמל התפריט (שלוש נקודות אופקיות) כדי לבחור באפשרויות האפליקציה. האפשרויות העיקריות של האפליקציה הן ביטול החסימה, הרשימה הפופולרית וההגדרות. אפשרויות אחרות מאפשרות לך לנקות את ההיסטוריה ולשתף את האפליקציה במדיה החברתית.

האפליקציה מחליפה על מיקום ארה”ב והקשה על סמל דגל ארה”ב פותחת את רשימת האתרים הפופולריים.

אתרים פופולריים ב- Hola VPN

הקשה על אחד מאתרים אלה כמו Netflix מאפשרת לבטל את חסימתה באמצעות המדינה שנבחרה על ידי הקשה על “פתח”. לחלופין, אנו יכולים לבחור בסמל הדגל ולחפש אחר ספריית Netflix אחרת כמו זו ביפן ולפתוח אותו במקום זאת. שימו לב שסמל דגל ארה”ב הוחלף על ידי זה היפני.

אתר ה- VPN Netflix של Hola

בנוסף למצב המעבר לביטול החסימה והרשימה הפופולרית, הגדרות אלה הן אופציונליות לשימוש כללי, אפשרויות אינטרנט של מכשירים ואפליקציות. למסך הכללי יש אפשרויות לקיום אינטראקציה עם אתר הולה כולל קבלת עזרה, עדכון האפליקציה, שינוי סטטוס עמיתים, גישה לשאלות הנפוצות ואחרים. מסך האינטרנט מציג הגדרות לקיום אינטראקציה עם האינטרנט מהמכשיר הנייד, וכן כמה הגדרות מתקדמות לאתר. המסך האחרון מכיל רק את היישומים עבור ביטול החסימה וההצעות.

הגדרות VPN של Hola עבור אנדרואיד

בנוסף לביטול החסימה של אתרי אינטרנט בטלפון הנייד שלך, Hola VPN מאפשרת לך לבחור אפליקציות שברצונך להפעיל באמצעות שירות VPN. לאחר הקשה על האפליקציה שברצונך לבצע מנהרה, בחר “פתח”. האפליקציה מבקשת מכם להגדיר את שירות ה- VPN במכשיר אנדרואיד. הקשה על “שנה גם את מיקום ה- GPS שלי” תפתח את החנות להתקנת האפליקציה אם עדיין לא עשית זאת.

שימוש באפליקציות VPN של Hola

התקנת אפליקציית רילוקיישן GPS של Hola עבור אנדרואיד

פעם אחת ב- Google Play Sore, הקש על התקן כדי להוסיף את האפליקציה לטלפון אנדרואיד שלך ולקבל את הגישות הנדרשות. לאחר סיום זה, הקש על “פתח” כדי להפעיל את היישום. בחר להתחבר לגרסת החינם או למינוי של האפליקציה והקש על “עבור”.

Hola GPS Relocator התקן

אם זו הפעם הראשונה בה אתה משתמש באפליקציה, הקש על “הגדרות”. התוכנה תתריע כי אתה עומד לשנות אפשרויות מפתחים העלולות לגרום לתוצאות לא-תקינות. הקש על “אישור” כדי לסגור אזהרה זו. בחר באפשרות “בחר יישום מיקום מדומה” ולחץ על “Hola Fake GPS”. אפליקציית העברת ה- GPS מוכנה כעת לשימוש.

הגדרת GPS לחולה לאנדרואיד

העבר את סמל המיקום של הולה GPS לאזור שאתה רוצה לזייף ולחץ על “עבור”. זה ישנה את מיקום ה- GPS לכאורה שלך. הקשה על “עצור” תאפשר לך לבחור מיקום GPS אחר לזייף. אתה יכול להתקרב ולגלול במפה כדי להקל על הבחירה הזו. ברגע שיש לך את המיקום החדש שלך, הקש על “עבור” כדי לנעול אותו.

שימוש ב- GPS להולאת GPS

אפליקציית ה- VPN של Hola Android היא קלה להתקנה ושימוש באותה מידה כמו המקבילה שלה ל- Windows. ברז או שניים יאפשרו לך לשנות את ארץ המוצא של הדפדפן. זה מאפשר לך לבטל את חסימת האתר שאתה בוחר. אתה יכול גם להריץ את היישומים שאתה בוחר באמצעות שירות VPN. Hola גם תאפשר לך לזייף את מיקום ה- GPS שלך. זכור כי מדובר באפליקציות משאב שיתוף P2P בחינם.

מסקנות

VPN של Hola הינה שירות מבוסס פרוקסי המופעל על ידי החברה הישראלית Hola. זהו אחד מכמה שירותי “החלפת ערך” שהם מציעים. שירותים אלה כוללים VPN של Hola, Hola Ad Blocker, Hola Video Accelerator ו- Hola GPS Locator עבור אנדרואיד. לכל השירותים הללו יש דבר אחד משותף. כולם בחינם אם אתה מסכים לשתף את המחשב או המכשיר הנייד שלך עם רשת העמיתים כשלא משתמשים בהם.

VPN של Hola הוא שירות הפרטיות המונע על ידי הקהילה שלהם. זה מנוהל כתוסף של דפדפני Google Chrome או Foxfire. אחרת, משתמשי Windows יכולים להשתמש בדפדפן Hola המותאם אישית מבוסס כרום כדי להפעיל אותו. בדפדפן מותקנים מראש חוסם המודעות ותוספי מאיץ הווידאו.

במקום להיות שירות VPN מלא, Hola VPN הוא פרוקסי שעוזר לך לבטל חסימת אתרים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Rai Play, BBC iPlayer, Netflix ואחרים. מעט מאוד ידוע על ההצפנה שלה. הולה מצהירה כי השירות מוצפן לעיתים בהתאם להגדרות שלך אך לא מצאנו הגדרות שיכולנו לשנות אשר ישפיעו על ההצפנה בגירסת הדפדפן המותאמת אישית הפועלת במערכת Windows 10. כתוצאה מכך מצאנו שההצפנה לא קיימת במקרה הרע וחשודה כמיטב יכולתה.

בנוסף, משתמשים בחינם צריכים להיות מודעים לכך שהם פועלים כצומת יציאה עבור רשת קהילת העמיתים אלא אם כן הם נרשמים לשירות המשולם בתשלום. לאלה שאינם מכירים את המונח “צומת יציאה”, פירושו שניתן לעקוב אחר כל דבר שנעשה על ידי המשתמש למחשב בו הוא משתמש. המשמעות היא שאם עמית משתמש במחשב או בטלפון הנייד שלך במצב סרק למטרה לא חוקית, הוא ייעקב אליך.

איום זה מוגבר באופן פוטנציאלי בכך שהולא משווקת גם את רשת ה- VPN P2P הבנויה בקהילה כשירות באמצעות שירות האחות שלה Luminati, אשר שימש בעבר כבוטנט לתקוף (DDoS) אתר אינטרנט בעבר. זה יכול להוביל לבעיות משפטיות עבורך, כמו שיש למשתמשים בצומת יציאה ברשת Tor. הדרך של הולה להילחם בכך היא לאסוף את כל המידע על לקוחותיהם האישיים והמסחריים כאחד כדי לזהות ולהעמיד לדין פוגעים ברשת. אנו חשים שזו האנטיתזה לרעיון של שירות פרטיות ומרתיע במקרה הטוב. כמו כן, קריטריוני השימוש הרחבים שצוינו במדיניות הפרטיות שלהם הותירו אותנו בנוח לגבי פרטיות המידע שנאסף.

דברים שאהבנו בשירות:

 • הם הציעו פרוקסי בחינם לביטול חסימה של אתרים מוגבלים למי שלא היה להם המשאבים הכספיים או גישה לשירות VPN אמיתי בגלל נסיבותיהם הגיאו-פוליטיות (VPNs אסורים בארצם).
 • היה להם חוסם מודעות ומאיץ וידאו.
 • הולה הציעה מנוי בתשלום חלופי זול למי שלא רצה לחלוק את המשאבים שלהם עם הרשת.

דברים שלא אהבנו בשירות:

 • משתמשים בחינם משמשים כצומת יציאה בלתי מוגבלת.
 • היו לו כמה נקודות תורפה פנימיות עקב תכנון התשתית שלה.
 • אם לא פיקוח מקרוב, ניתן היה לנצל לרעה את שירות Luminati שלו כבוטנט.
 • בגלל פגיעויות אלה, הולה אספה ואחסנה כמות עצומה של מידע אנונימי ואישי כאחד על כל המשתמשים שלהם כדי לשמור מפני שימוש לרעה במערכת שלה..
 • ההגנה על המשתמשים שלהם היא רטרו-אקטיבית, כלומר הם יכולים להוכיח שלא היית האשם על ידי שימוש במידע המאוחסן שלהם כדי לזהות את פושעי הרשת האמיתיים לאחר מעשה. זה עלול לגרום לבעיות משפטיות עבור משתמשים מסוימים כפי שיש למפעילי צומת יציאה של Tor.

הולה VPN היא רשת פרטיות מבוססת P2P קהילתית בה המשתמשים חולקים משאבים כדי ליצור את הרשת ולשתף אותה בחופשיות. זה גם מונטיזציה על ידי הפיכת הצמתים שלו לזמינים עבור לקוחות מסחריים לביצוע מחקרי מותג. אנו מאמינים כי זה שימושי ובלתי חסימת פרוקסי בעיקר לאתרי אינטרנט מוגבלים. כמו כן, שימו לב שאם אתם משתתפים בשירות החינמי, אתם מסכימים להפוך לצומת יציאה של הרשת ללא שליטה על מה שעושה העמית בעת השימוש במכשיר. לכן אנו לא ממליצים על שירות ה- VPN בחינם של חברת Hola אלא אם זו הבחירה היחידה שלך. אנו ממליצים בחום על גישה לאינטרנט פרטי כחלופה. PIA תגן על פרטיותך ותבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות ללא הסיכונים בשימוש בחולה.

בקר ב- VPN של Hola

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me