המחשוב הסלולרי מתחיל להתעלות על ימי שולחנות העבודה או המחשבים הניידים. אמנם עדיין קיים שוק למחשוב שולחני, משתמשים רבים בוחרים לגלוש או לגלוש במכשירים הניידים המועדפים עליהם. אם כי יש כמה חברות גדולות בשם VPN המציעות גרסאות מרובות עבור המוצר שלהן, על בסיס הפלטפורמה. עם זאת, VPN של טורבו מתמקד אך ורק במכשירים ניידים. על פי הנתונים הסטטיסטיים של גוגל, ל- VPN זה יותר מ- 10 מיליון הורדות ודירוג 4.7 כוכבים עם למעלה ממיליון ביקורות. זה רשום כ- VPN חינם של 100% למשתמשים ניידים. אם אתם כמו רוב האנשים, המחשבה על שימוש ב- VPN בחינם נשמעת מושכת. כמובן שבתחום שלנו, המונח “חופשי” גורם לנו להרגיש מעט לא בנוח. בסקירתנו על טורבו VPN, אנו נסתכל על התכונות השונות ונספק פרטים נוספים ונראה אם ​​זה מה שנפגע כדי להיות.

רוצה להשוות את TurboVPN לשירותי ה- VPN המומלצים המובילים שלנו? להלן כמה מהחלופות הטובות ביותר. כל VPN מציע תקופת ניסיון ללא 30 סיכון לבדיקת השירות.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 3.33 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון

על החברה

לרוע המזל, איננו יכולים לספר לך הרבה על החברה שמאחורי VPN של טורבו. זה כשלעצמו מלחיץ אותנו. יש להם אתר מינימליסטי באתר www.turbovpn.co. עם זאת, הם לא מספרים לך שום דבר על החברה. מה שאנחנו יכולים לומר לכם הוא שהוא מוצע על ידי חברה סינית ושירות ה- VPN חדש יחסית. נראה שיש להם נוכחות די גדולה במדיה החברתית, לפחות בפייסבוק. אם החברה ממוקמת באמת בסין, פרסום בפייסבוק עשוי להוכיח שהשירות לפחות עובד. פופולרי כמו VPN זה, קיבלנו את ההודעה הבאה כשניסינו לגשת אליו בחנות Google Play. מכיוון שמצאנו אותו שם בעבר והיו לו יותר מעשרה מיליון הורדות, עלינו לתהות מדוע גוגל פליי הסירה אותו.

  סקירה מקסימלית של סמסונג

חנות Google Play, קישור חסר

ואז, האם אתה יכול לסמוך על VPN שממרכזו בסין מאז שהממשלה אסרה VPNs ללא אישור מפורש? הבחירה בידיים שלך. אנו ממליצים גישה פרטית לאינטרנט כחלופה. למען סתם $ 2.50 לחודש אתה יכול ליהנות מגישה מאובטחת של VPN בכל המכשירים שלך מחברה מהימנה.

תמחור

תמחור VPN VPNלמרות שזה בחינם, יש להם גם גרסת “VIP” של ה- VPN. המחיר שלהם לחודש שירות הוא 11.99 דולר. עם זאת, אתה יכול לקבל 12 חודשי שירות תמורת 36 דולר. כפי שהם קובעים, מדובר בחיסכון של 75%. המשמעות היא ששירות ה- VIP הוא אותו מחיר או קצת יותר יקר מחלק מהתחרות. כפי שאתה רואה בתמונה מימין, אתה יכול גם לנסות אותה במשך 7 ימים בחינם. כמובן שתוכל לבטל לאחר המשפט שיצא במשך 7 ימים, או שתוכל לשמור אותו בסכום שציינו זה עתה. מכיוון שהוא קשור לחשבון התשלום שלך ב- Google, רכישת השירות קלה מאוד לביצוע.

מאפיינים

בניגוד לחברות אחרות, נראה כי VPN של טורבו לא מציב גבולות או מצמצם משתמשים בחינם. מה שהם עושים זה לכלול מודעות, להגביל את מספר המכשירים ולהגביל את המיקומים שבהם תוכלו להשתמש. באתר שלהם, יש קטע בחלק העליון של תכונות. עם זאת, הדברים שהם מציגים כתכונות הם סטנדרטיים עבור כל ה- VPN. אין דבר שהם עושים שגורם להם להתבלט משירותים אחרים.

מיקומי שרת ומדינות

עדיין יש לך את היכולת לבקר בכמה מהשרתים והאזורים, אך אתה מקבל מגוון רב יותר אם תבחר באפשרות ה- VIP כפי שאתה רואה למטה..

שרתי VPN של טורבו

בעת השימוש בשירות הסטנדרטי, יש לך גישה לכ -7 מיקומים ב- 6 מדינות פופולריות. אלה כוללים קנדה, ארצות הברית, בריטניה, הולנד, סינגפור והודו.

אם תבחר בשירות ה- VIP, תקבל את היתרונות הבאים.

  • ללא פרסומות.
  • חיבורים מהירים יותר.
  • אפשרויות חיבור נוספות ברחבי העולם.
  • התחבר עם עד 5 מכשירים.
  סקירה VPN של Bullguard 2023

מיקומי שרת פרימיום נוספים כוללים אוסטרליה, יפן, ארה”ב, “שרת Netflix בארה”ב”, סינגפור, רוסיה, הודו, גרמניה, שוודיה ואחרים..

בדיקות ידניות

החיבור ל- VPN קל. בלוח למטה, אתה רואה את 3 מסכי החיבור. בפינה השמאלית העליונה, באפשרותך לשנות את השרת בו ברצונך להשתמש על ידי לחיצה על סמל הדגל. כמובן שלכל מדינה יש אייקון אחר. כפי שהזכרנו קודם, אתה מרוויח יותר אפשרויות עם אפשרות הפרמיה.

לוח חיבור VPN לטורבו

מבחן מהירות VPN של טורבו

אובדן מהירות הוא אחד החסרונות בשימוש בשירות חינמי. השרת שבדקנו היה די איטי. למרות שיש משתמשים שאומרים שמדובר בשירות מהיר, לא מצאנו שזה המצב. כדי להיות הוגנים, ביצענו 2 מבחני מהירות נפרדים. העברנו אותם בשני מיקומים שונים, המופרדים על ידי 13 מיילים בתאריכים שונים בזמנים שונים. השתמשנו גם בשני ספקי שירותי אינטרנט שונים. כשאתה מסתכל על התמונות, תראה שהשתמשנו באותו מיקום בכל בדיקה. כפי שאתה יכול לראות, אם הם מציעים שירות מהיר, הגרסה החינמית איננה. אנו מקווים שתוכלו לצפות למהירויות טובות יותר בגרסת הפרימיום. כמו כן, בכל פעם שתתחבר או תתנתק, תראה מודעה. זה יכול להיות מעצבן אם אתה מתחבר למיקומים שונים.

מיקום 1

מיקום בדיקת מהירות VPN VPN טורבו 1

מיקום 2

מיקום בדיקת מהירות VPN VPN טורבו 2

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN

מכיוון שיותר ויותר מפעלים מציעים WiFi בחינם, חשוב מאוד להשתמש ב- VPN. אמנם WiFi הוא נהדר, אך פושעי הרשת חושבים שהוא נהדר. על ידי חיבור לשרת לפי בחירתך, אתה יוצר חיבור מאובטח ומוצפן. בדרך זו אתה מצמצם מאוד את הסיכוי שפושעים יגנבו את הנתונים הרגישים שלך.

סיבה נוספת להשתמש ב- VPN היא לעזור לכם להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות. לא משנה איפה אתה נמצא, חיבור לשרת שם יעזור. הסיבה לכך היא שהיא גורמת לתוכנת החסימה לחשוב שאתה נמצא במקום אחר. זה יכול להיות יתרון אמיתי אם אתה מנסה לגשת לאזורים מסוימים או שאתה נחסם לצפייה בתוכן. פשוט התחבר לשרת ותוכל להתחיל לגלוש או לצפות בתוכן שאליו ברצונך לגשת.

  סקירת FrootVPN

מה עם הדלפות?

מבחן דליפת TurboVPNבאמצעות בדיקת הביקורות כאשר האפליקציה עדיין הייתה בחנות Google Play, חלק מהמשתמשים ציינו בעיות בדליפה. בגלל זה השתמשנו בבוחן הדליפה המקיף באתר www.doileak.com. אנו אוהבים להשתמש בזה משום שהוא מראה לך את האזורים השונים שבהם הוא מגלה בעיות. כפי שאתה יכול לראות לפי התמונה מימין, VPN זה זקוק לחיתול להדלפות שיש לו. כמובן שחלק מהנושאים שאתה רואה מימין הגיעו מבעיות בגלישה בנייד במקום מהשירות.

האם עלי להשתמש ב- VPN זה?

האם עליך להשתמש ב- VPN של טורבו או לא, תלוי ביעדים שלך. אם אתה מתכנן להשתמש בשירות כדי לקבל גישה לאזורים מוגבלים, יתכן וזה בסדר. עם זאת, אנו לא בוחרים בשירות VPN זה או בשירות VPN חינם אחר מסין. המדינה לא ידועה באמת בזכות חופש האינטרנט שלהם. למרות שהספק מצהיר כי הם לא שומרים נתונים, הם עדיין עשויים במידת הצורך מסיבות משפטיות. הם גם מעורפלים ביותר בנקודות אחרות. אם אתה רוצה שירות עם רמת אבטחה טובה יותר וללא דליפות, ישנם שפע של שירותי פרימיום בחוץ. היינו מסתכלים במקום אחר.

מחשבות אחרונות אודות VPN טורבו

בשורה התחתונה, VPN של טורבו פופולרי ביותר. כשגוגל הורידה אותו, היו לה יותר מ 15 מיליון הורדות. לא הצלחנו למצוא מידע מדוע הוא הוסר מחנות Google Play. זה בהחלט גורם לנו לתהות מה קרה לזה. לא ידוע אם היא תחזיר את החנות, אך בינתיים תוכלו למצוא אותה כחלק מ- Aptoide.com. עליך תמיד להגן על עצמך כשאתה משתמש ב- WiFi. השירות החינמי איטי, דולף ולא אמין. עם זאת, יתכן וזה יהיה מעט טוב יותר מאשר להשתמש בכלום. רק זכור שתוכל להתחבר לארה”ב, בריטניה, הודו או סינגפור רק אם אתה משתמש בגרסה החינמית. זה יכול לעזור לך להתגבר על הגבלות גיאוגרפיות אם אתה רוצה להשתמש במשהו כמו SoundCloud, Pandora, או אחרים, אבל זה כל מה שאתה צריך לצפות ממנו. אולי תרצה גם תסתכל על שלנו עשרת ה- VPN המובילים לשם השוואה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me