Dark Souls IIIحق رای دادن Dark Souls یک سری از بازی های جدیدتر است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. توسعه دهندگان اکنون با Dark Souls III بیرون می آیند. مانند اکثر بازی ها ، این یک بازی مبارزاتی شدید خواهد بود. این برای ویندوز ، PS4 و Xbox One در دسترس است. قسمت ویژه در مورد این نسخه Dark Souls این است که حالت چند نفره آنلاین دارد. در حالی که بازی Dark Souls 3 را به صورت آنلاین انجام می دهید ، ممکن است متوجه تأخیر و اتصالات کند شوید. برای رفع این مشکلات ، یک VPN را پیشنهاد می کنم. VPN آدرس IP شما را به هر مکان دیگری که انتخاب شماست تغییر می دهد. اگر سرور VPN را انتخاب کنید که نزدیک سروری باشد که در آن بازی می کنید ، تأخیر کمتری خواهید داشت و اتصالات سریع تری خواهید داشت. بازیکنان باتجربه همچنین از محافظت اضافی در برابر حملات DDoS بهره مند می شوند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

Dark Souls III مانند هر بازی Dark Souls دیگر ظاهر شخصیت خود را ویرایش کرده است. شما همچنین می توانید کلاس خود را انتخاب کنید. هر کلاس توانایی های مختلف و سبک های مبارزاتی دارد.

کلاس های اصلی در Dark Souls 3 شامل موارد زیر است:

 • شوالیه: با سپر ، شلوار استوانه ای ، دستکش ، بشقاب سینه ، کلاه ایمنی و یک شمشیر آهنی شروع می شود.
 • مزدور: با دو شمشیر ، سپر چوبی و کلاه ایمنی Sellsword ، زره و شلوار شروع می شود.
 • جنگجو: با تبر ، سپر و کلاه ایمنی Norther ، زره ، دستکش و شلوار شروع می شود.
 • قاصد: با Spear ، Heal Aid ، سپر ، Tailsman و کلاه ایمنی ، زره ، دستکش و شلوار هرالد شروع می شود.
 • دزد: با چاقو ، سپر ، کمان ، یک ماسک دزد و زره پوش و شلوار صحرایی شروع می شود.
 • قاتل: با یک لباس محافظ ، محافظ ، کارکنان جادوگران ، جادوگران و هود ، زره ، دستکش و شلوار Assassin شروع می شود.
 • جادوگر: با کارگر الکترونیکی کارمندان ، سپر ، حلقه اژدها جوان ، پیکان روح ، فلش روح سنگین و کاپوت ، لباس ، دستکش و شلوار جادوگران شروع می شود.
 • پیرومنسر: با تبر ، سپر ، شعله Pyromancy ، حلقه باتلاق عالی ، توپ آتش ، و تاج Pyromancer ، لباس ، بند و شلوار شروع می شود.
 • روحانی: با یک توری شروع کنید ، آهک مقدس ، محافظ ، التیام بخش ، زور و لباس آبی ، دستکش و شلوار آخوند روحانی روحانی.
 • محروم: با یک کلوپ ، سپر Plank و یک Loincloth شروع می شود.
  مسابقات جهانی ژیمناستیک هنری را به صورت آنلاین تماشا کنید

Dark Souls III یک بازی مبارزاتی استراتژیک سخت است. این بدان معنی است که هنگامی که شما در سطح هستید ، باید به فکر پیشرفت تجهیزات خود باشید. همچنین باید با توجه به شرایط ، هنگام استفاده از مهارت ها و سحر و جادو خود دستگاه را تهیه کنید.

این بازی کارفرمایان سخت و برخی از اوباش سخت تر دارد. مواردی که از کارفرمایان و سایر اوباش رها می شوند می توانند برای رسیدن به حالت های آنلاین استفاده شوند. حالت های آنلاین فقط از طریق روش های خاصی قابل دسترسی هستند.

حالت های آنلاین شامل موارد زیر است:

 • تعاون: شما باید از مورد White Sign Soapstone استفاده کنید و سپس می توانید همزمان با دو نفر دیگر بازی کنید.
 • PvP: شما از Red Eye Orb یا Orb Cracked Red Eye استفاده خواهید کرد. سپس به دنیای بازیکن دیگر اعزام می شوید و می توانید در آن دنیا با آنها بجنگید. شما یک مهاجمی خواهید بود در حالی که آنها میزبان خواهند بود. حداکثر دو نفر به طور همزمان می توانند به یک بازیکن حمله کنند ، اما می توانید از علائم مختلف برای تغییر این شماره استفاده کنید.

یک بار دیگر توصیه می کنم از VPN برای بازی Dark Souls استفاده کنید. یک VPN از محل سرور مورد نظر خود به شما یک آدرس IP می دهد. همچنین با پایین آوردن پینگ شما عملکرد شما را بهبود می بخشد و از حملات DDoS محافظت می کند. این به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی گذشته و دیوارهای آتش در مدرسه یا محل کار را بدست آورید.

نحوه استفاده از VPN برای پخش Dark Souls 3 (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از یک سرویس VPN برای بازی Dark Souls 3 بصورت آنلاین. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

  نحوه بازی Rocket League با VPN

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

  نحوه تنظیم uMatrix در Chrome یا Firefox

نحوه استفاده از VPN برای پخش Dark Souls 3 (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی Dark Souls 3 در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

با بازی Dark Souls III به صورت آنلاین لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me