Dota 2Dota 2 ، Defense ، از Ancients 2 ، یک بازی محبوب عرصه نبرد آنلاین و چند نفره آنلاین MOBA ، چند نفره است. این یک بازی واقعاً ساخته شده است و خیلی سریع محبوبیت پیدا کرده است. Dota 2 را می توان با دوستان از طریق اینترنت و همچنین به صورت رقابتی بازی کرد. می توانید بازی را برای ویندوز یا مکینتاش در استیم و موارد توسعه بازی در وب سایت Dota 2 دریافت کنید. با توجه به اینکه Dota 2 یک بازی است که به صورت آنلاین بازی می شود ، ممکن است حملات DDoS ، تاخیر ، اتصال بد ، یا مسدود شدن در هنگام مدرسه یا محل کار را تجربه کنید. برای رفع این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN آدرس IP شما را به IP دیگر تغییر می دهد. از آنجا که IP شما نیست ، این مانع از حملات DDoS می شود و به شما اجازه می دهد از مسدود شدن Dota 2 در محل کار یا مدرسه جلوگیری کنید. اگر یک IP نزدیک به سرور انتخاب کنید ، باید تاخیر کمتری را تجربه کنید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش آنلاین Dota 2 (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از یک سرویس VPN برای بازی آنلاین Dota 2. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.
  راهنمای راه اندازی ویندوز IPVanish

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

Dota 2 بازی نکات برجسته

در Dota 2 شما و تیم 4 نفره شما باید پایگاه های تیم های دیگر یا Ancient را از بین ببرید. در طول راه ، نقاط میانی یا برج های مختلفی با هم دارند. از شما انتظار می رود که با از بین بردن باستان خود ، تیم دیگر را نابود کنید تا گم نشوید. برای 1 در 1 مسابقه همان قوانین اعمال می شود ، مگر اینکه بگویید “gg” (بازی خوب) شما را از دست می دهید.

بازیکنانی که شما کنترل می کنید تا تیم خود را به پیروزی برسانید قهرمانان Dota 2. قهرمانان آنها در Dota 2 هستند. بیش از 150 سال هستند که برخی از آنها رایگان هستند و برخی دیگر نیز پاداش می گیرند. بازی حول این قهرمانان مستقر است. هر قهرمان نوع دیگری دارد. این نوع ها چابکی ، قدرت و هوش (جادو) هستند. شما همچنین می توانید قهرمانان را بالا ببرید تا آمارها را در آنجا افزایش دهید. هر قهرمان همچنین با سرعت ، دامنه یا قدرت حمله می کند. توانایی ها چیز دیگری است که با نقاط تجربه باز می شود.

طلا نوعی ارز در Dota 2 است و همزمان با بازی بدست می آید. اگر یک اوباش بی طرف را بکشید ، فرد با آخرین ضربه طلا می گیرد ، اما اگر کسی یک قهرمان دشمن را بکشد ، کل تیم طلا می شود. طلا می تواند مواردی مانند سلاح ، زره پوش ، توانایی های ویژه و مواد مصرفی را باز کند. از سلاح ها برای افزایش حمله استفاده می شود. از زره پوش برای افزایش دفاع استفاده می شود و توانایی های ویژه در هنگام جنگ به قهرمان کمک می کند. از طرف دیگر مواد مصرفی می توانند در مورد هر یک از این موارد و موارد دیگر کمک کنند ، اما آنها تنها در یک مبارزه هستند.

Dota 2 همچنین حالت های بازی زیادی دارد. برخی از حالت ها شما کاراکترهای تصادفی را بدست می آورید ، در حالی که برخی دیگر به شما امکان انتخاب می دهند بعد از رسیدن به سطح 10 ، همه حالت ها قفل خواهند شد. حالت های بازی همه سرگرم کننده هستند و همه برای پیروزی به جز چند مورد از همان استراتژی پیروی می کنند.

  نحوه بازی Dark Souls III با VPN

حالت های بازی Dota 2 شامل موارد زیر است:

 • انتخاب همه: این حالت بازی به شما و دوستانتان اجازه می دهد هر قهرمانی را که می خواهید انتخاب کنید ، قهرمانان خود را مبادله کنید و فقط یک بازی معمولی انجام دهید.
 • همه تصادفی: هر بازیکن یک شخصیت تصادفی و 825 ​​طلا دریافت می کند. برای به دست آوردن یک شخصیت جدید که تصادفی است 300 دلار هزینه دارد. علاوه بر قهرمان تصادفی ، بازی مانند یک مسابقه معمولی انجام می شود.
 • همه تصادفات تصادفی: هر عضو تیم قهرمان تصادفی می شود و هر وقت کشته می شویم یک نفر جدید دریافت می کنید. تیم ها برای شروع کار 40 بازپرداخت دریافت می کنند و به محض اینکه همه پاسخ ها از بین می روند ، شما از دست می دهید. هنگام بازگرداندن ، سطح ، اقلام و طلا را به قهرمان جدید منتقل خواهید کرد.
 • پیش نویس قابلیت: بازیکنان از گزینه قهرمانان ارائه شده استفاده می کنند. توانایی ها در استخر خواهند بود که در آن بازیکنان 3 توانایی عادی و 1 توانایی نهایی را انتخاب می کنند. این حالت مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • حالت کاپیتان: ابتدا با یک تست سرعت شروع به کار کنید که چه کسی می تواند ابتدا روی دکمه “تبدیل شدن به کاپیتان” کلیک کند. وقتی کاپیتان می شوید 5 قهرمان انتخاب می کنید و یکی از آنها را برای خود انتخاب می کنید. پس از اتمام زمان مشخص ، تیم شما از چهار باقی مانده انتخاب می کند. این حالت مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • کاپیتان پیش نویس: برای شروع کاپیتان تیم ، سه قهرمان ممنوع خواهند شد و نوبت گرفتن از استخر 27 قهرمان تصادفی برای تیم را می گیرند. آنها 5 نفر را انتخاب می كنند و یكی را برای خود انتخاب می كنند و قهرمان های دیگر را برای هم تیمی های خود ترك می كنند. این حالت مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • حالت سفارشی: روشی که به زودی فرا می رسد و در آن جا قرار دارد که جامعه چطور بازی کند.
 • حداقل بازی کرد: شما نمی توانید از بین 40 قهرمان برتر بازی شده خود انتخاب کنید. تعویض مجاز نیست این حالت مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • حالت محدود: شما فقط می توانید از فهرست مبتدیان قهرمانان انتخاب کنید و این به عنوان یک آموزش ارائه می شود. در صورت ترک مجازات نخواهید شد. در عوض در صورت ترک ، شما با یک ربات جایگزین خواهید شد. این حالت مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • حواله: سه قهرمان خواهید دید ، یکی سرعت ، یکی از قدرت و دیگری هوش. فقط می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و تعویض وجود ندارد. علاوه بر این بازی مانند یک بازی معمولی انجام می شود.
 • پیش نویس تصادفی: هر دو تیم 24 قهرمان انتخاب قهرمانان خواهند کرد. علاوه بر روند انتخاب ، بازی دقیقاً مانند یک مسابقه معمولی کار می کند.
 • 1 v 1 Solo Mid: شما با یک نفر دیگر می جنگید و دقیقاً مثل همیشه پیروز خواهید شد. قسمت ویژه این حالت این است که می توانید با شخص دیگر گپ بزنید ، به جعل جعل بگویید “gg” ، برج های جانبی ایمنی هستند و رون های اول جواب نمی دهند..
  نحوه پرداخت VPN ناشناس با کارتهای هدیه پیش پرداخت

Dota 2 برای Windows و Mac on Steam در دسترس است. بازی MOBA بسیار محبوب است و دارای گیم پلی سرگرم کننده و جالبی است. قهرمانان طیف گسترده ای از استراتژی ها را ارائه می دهند. موارد به قهرمانان شما در جنگ کمک خواهد کرد. حالت های بازی زیادی وجود دارد که بازی کردن با دوستان را بهتر می کند. به طور کلی Dota 2 یک بازی سرگرم کننده آنلاین است که مطمئنم شما و دوستانتان از آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر توصیه می کنم از سرویس VPN برای بازی آنلاین Dota 2 استفاده کنید. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند

با بازی Dota 2 به صورت آنلاین ، از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me