لیگ افسانه هاLeague of Legends یکی از محبوب ترین بازی های MOBA ، چند نفره آنلاین بازی های آنلاین است. LoL در سال 2009 ساخته شد و از آن زمان به بعد قدرت خود را به یک بازی تبدیل کرده است. این یکی از محبوب ترین رویدادهای بازی در Esports است. بازی به دلیل استراتژی درگیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ساخته شده است که در آن بسیاری از سطح مهارت های مختلف می توانند آنلاین بازی کنند. این بازی نحوه بازی کردن را به شما یاد می دهد و به شما امکان می دهد مهارت های خود را بصورت آنلاین و با تیمی بچسبانید تا به بالاترین سطح برسید. بازی جهانی است و برخی از مشکلات با وقفه و اتصالات کند را با خود به همراه دارد. برای کمک به این مشکل ، من VPN خوبی را پیشنهاد می کنم.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش League of Legends

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از یک سرویس VPN برای بازی آنلاین LoL. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

  راهنمای تنظیم NordVPN Mac

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

League of Legends بازی های برجسته

VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را در یک مکان انتخابی خود به IP تغییر دهید. اگر مکانی نزدیک به سروری که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، می توانید تاخیر را کاهش داده و گیم پلی را سرعت بخشید. از آنجا که داده ها رمزگذاری شده اند ، به شما کمک می کند محدودیت های فایروال را در محل کار یا مدرسه پیدا کنید. بازیکنان حرفه ای از حفاظت اضافی برخوردار می شوند که VPN حملات DDoS را دوباره ارائه می دهد.

League of Legends بازی ای است که در آن شما یک Summoner هستید. شما یک قهرمان را دعوت می کنید تا به عنوان تیم خود کمک کند. فقط یک نفر می تواند یک بار در تیم شما قهرمان بازی کند. بیش از 150 قهرمان وجود دارد. هرکدام پوسته های مخصوص به خود را دارند و ارزش های مختلف ارز درون بازی را دارند. با بازی بیشتر و باز کردن قفل آنها می توانید هر شخصیت را به صورت رایگان دریافت کنید. می توانید آنها را در چرخش بازیکن رایگان امتحان کنید.

قهرمانان آمارهای مختلفی برای کمک به آنها خواهند داشت. آنها همچنین توانایی های خاص و / یا جادویی دارند که می تواند برای کمک به تیم و آسیب رساندن به دشمن باشد. اینها از یک توانایی جادویی شفابخش گرفته تا کاهش قدرتمندی از توانایی جسمی برخوردار است. هر قهرمان در حملات جادویی یا جسمی تخصص دارد که فقط تعداد معدودی از آنها دارای ترکیبی از هر دو است. این به همراه آمار دیگری که در پشت یک قهرمان وجود دارد ، چیزی است که آنها را در یکی از شش دسته بازی قرار می دهد.

لیگ قهرمانان افسانه:

 • مخازن: این قهرمانان قدرتمند در دفاع قوی و معمولاً کند هستند. آنها می توانند صدمات زیادی را قبل از افتادن وارد کنند. این قهرمانان در هدایت برجسته و امتیازات مدافع عالی هستند اما می توانند شخصیت های مختلف و سریع را تحت الشعاع خود قرار دهند.
 • مبارزان: این شخصیت ها متعادل تر هستند. آنها حتی یک حمله و دفاع دارند. آنها سریعتر از مخازن هستند ، اما به اندازه دفاعی نیستند. مبارزان در فواصل نزدیک بسیار عالی هستند زیرا می توانند از مهارت های لازم در زمینه جرم و دفاع برای سرقت دشمنان استفاده کنند.
 • مگس: این شخصیت ها در ایجاد آسیب بسیار عالی هستند. آنها آمار حمله خوبی دارند اما دفاع کم دارند. مگس همچنین برای همه چیز از مانا استفاده می کند ، بنابراین می خواهید در صورت لزوم مراقب باشید و از آن محافظت کنید. آنها در ماندن در مسافت و بیرون راندن حریفان بسیار عالی هستند.
 • آدمکش ها: این شخصیت ها همه در مورد تحرک و حمله است. این قهرمانان سریعترین و کشنده ترین هستند. سقوط اصلی آنها این است که کاملاً ناخوشایند هستند. در صورت احتیاط بودن ، آنها را می توان خیلی سریع با مخازن بیرون آورد. در همان زمان آنها می توانند مخازن را خیلی سریع پایین بیاورند.
 • مارکسمن: آنها مبارزان طیفی هستند که شکننده هستند. آنها نمی توانند به خوبی ضربه بزنند ، اما می توانند خسارت وارد کنند. از نظر خسارت بسیار زیاد هستند. این قهرمان ها بهترین پشت سر تیم خود هستند و به سمت حریف شلیک می کنند.
 • پشتیبانی می کند: این قهرمانانی هستند که بقیه تیم را بافندگی می کنند. آنها ممکن است بهترین مبارزان نباشند اما برای کمک به تیم عالی هستند. در کل تیم می تواند از طریق تعهد شخصیت پشتیبانی بهبود یابد. آنها می توانند با دادن قدرت ، سلامتی ، جادو و موارد دیگر تیم خود بازی را تغییر دهند.
  نحوه بازی Monster Hunter World با یک VPN

در کنار این قهرمان ها شما مأیونی هایی دریافت خواهید کرد که مانند شخصیت های جزئی هستند که در مسیرها قرار می گیرید تا به شما در شکست و دفاع کمک کند. شما در حال دفاع از سازه هایی به نام برجک و Nexus هستید. برجهای با شلیک به آنها از پایگاههای شما و دشمنان دفاع می کنند. این ساختارها باید از بین بروند تا از آن بخش از نقشه گذشته شوند. Nexus نکته آخر است که باید از بین برود. نقشه ها عرصه های League of Legend هستند. در این نقشه ها نیز یادگارهایی وجود دارد. یادگارها سلامتی به شما می دهند ، آمار خود را افزایش می دهید ، آمارهای دشمن را کاهش می دهید و موارد دیگر.

نقشه League of Legends:

 • اسکار کریستالی: این منطقه معدن گرفتار جنگ است. شما و 4 متحدین خود در یک نقشه دایره ای قرار خواهید گرفت تا دشمنان خود Nexus را با سلامتی 500 برابر شکست دهید. برای انجام این کار شما باید یک نقطه را در دست بگیرید و یک بار کنترل حریفان Nexus سلامتی خود را از دست می دهد..
 • زوزه پرتگاه: این سردترین منطقه است که دارای یک پل تنگ و باریک است که در آن جنگ حماسی جنگیده است. در این پل شما سعی خواهید کرد که دشمنان خود را با شکست دادن برجهای خود و Nexus خود مبارزه کنید.
 • احضار ریفت: این یک جنگل از راه دور است. این قدیمی ترین ، پرکاربردترین و بزرگترین نقشه معمولی است. شما و متحدان خود را از طریق پیچ و خم اجرا کنید تا به برجهای دشمن و Nexus برسید تا آنها را نابود کنید و پیروز شوید.
 • خط درخت پیچ خورده: این یک جنگل تاریک است. اینجاست که شما یکی از دو جهت را به سمت دشمنان Turrets و Nexus خواهید برد تا آنها را نابود کنید. همچنین در حالی که در آنجا به یاد داشته باشید که از پایگاه خود محافظت کنید زیرا این نقشه کوچکتر شما را در موقعیت تهاجمی و دفاعی قرار می دهد.
 • اتاق ماگمایی: این کوه مملو از گدازه است. چگونگی پیروزی شما با کشتن 100 مأمور دشمن ، از بین بردن برجک یا گرفتن خونهای اول در 1v1 / 2v2 است. این تنها در مسابقات است حتی اگر بزرگترین نقشه باشد.
 • پل قصاب: این پل نظارت بر اسکله های کشتارگاه را دارد. این یک پل بزرگ است که به یک معبد منتهی می شود ، اما اکنون از آن برای جنگیدن استفاده می شود. این یک پل یکتایی است که تیم ها از آن بیرون می روند.
  سری مسابقات Nascar Cup را با VPN تماشا کنید

راه های زیادی برای بازی وجود دارد. می توانید مواردی را برای کمک به شما در پیروزی خریداری کنید. کالاها را می توان برای طلا رد و بدل کرد. شما با شکست دادن هیولا در جنگل ، دیگر قهرمانان ، مینیون ها طلا کسب می کنید. و برجک موارد به شما کمک می کند تا شخصیت خود را در طول مسابقه کمک کنید. در اوایل شما می خواهید برای طلا مزرعه کنید و سعی کنید مجموعه ای از موارد را پیدا کنید که به شما در پیروزی کمک می کند. نحوه بازی شما روی مواردی که دریافت می کنید تأثیر می گذارد. پنج نقش اصلی وجود دارد که افراد در League of Legends بازی می کنند.

نقش های لیگ افسانه ها:

 • ADC: این مخفف حمل خسارت حمله است. آنها شخصیت هایی هستند که در کشتن بسیار عالی هستند. آنها از خسارت زیاد برخوردار هستند ، اما به طور معمول نمی توانند ضربه بزنند. یک قهرمان مارکینگ معمولاً این نقش را پر می کند.
 • پشتیبانی: آنها وظیفه محافظت و کمک به ADC را دارند که به طور معمول در خط بالا یا پایین قرار دارد. آنها در پرتاب تعادل حریف و کمک به ADC بسیار عالی هستند.
 • جنگلر: این شخصیت ها وظیفه به دست آوردن XP و ضربات مربوط به هیولا در جنگل را دارند. آنها باید خیلی سریع تر سطح کنند و در اواخر بازی قدرتمند شوند. در کنار آنها باید تعدادی امتیاز برای تیم دریافت کنند.
 • مخزن: آنها نقش یک سپر را بازی می کنند. آنها در جلوگیری از حرکت گذشته مخالفان عالی هستند. همراه با این آنها می توانند ADC را پایین بیاورند زیرا می توانند از طریق حملات دوام بیاورند. آنها ممکن است از نظر آسیب زیاد نباشند ، اما دفاع آنها باعث می شود که به اندازه کافی زنده بمانند تا ADC را بیرون بیاورند.
 • APC: این مخفف عبارت است از توانایی حمل قدرت. آنها بیشتر به تنهایی می جنگند. APC بسیار قدرتمند است و به پشتیبانی ADC نیاز ندارد. آنها از توانایی های خود برای آسیب رساندن به دشمنان استفاده می کنند. آنها به طور معمول در خط میانه قرار دارند ، اما توانایی های آنها فرصتی برای حضور در دیگران می دهد.

LoL یک MOBA محبوب است که دارای 150+ قهرمان است. استراتژی های زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. شما و دوستانتان می توانید به عنوان یک تیم بر روی نقشه ها بجنگید. League of Legends یک بازی سرگرم کننده است که مطمئنم می خواهید آن را دوست داشته باشید.

یک بار دیگر استفاده از سرویس VPN را برای بازی آنلاین League of Legends توصیه می کنم. VPN از محل سرور انتخابی شما آدرس IP را به شما می دهد. این کار باعث بهبود عملکرد و کاهش تاخیر می شود. گیمرهای نخبه همچنین از حمایت اضافه شده در برابر حملات DDoS قدردانی می کنند.

با بازی آنلاین League of Legends از تمام اقدامات لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند با استفاده از VPN از LoL از هر جای دنیا لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me