هیولا جهان شکارچیMonster Hunter World (MHW) عنوان جدیدی در حق رای دادن است. این یک بازی سبک اکتشاف جنگی بالا است. MHW بسیار سطح فنی و بسیار سخت است. این بازی در تاریخ 26 ژانویه در سراسر جهان منتشر شد و حالت آنلاین دارد. شما می توانید با 16 نفر روی سرور سوار شوید و یک تلاش شکار را با چهار نفر از آنها انجام دهید. این دعواها سخت است و برای برنده شدن شما باید کار تیمی خوبی داشته باشید. با وجود داشتن گیم پلی بسیار گرافیکی آنلاین ، اتصالات تاخیری و کند وجود دارد. برای رفع این مشکلات ، من استفاده از VPN را توصیه می کنم.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای بازی Monster Hunter World (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی آنلاین Monster Hunter. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

  نحوه تماشای تلویزیون یوتیوب در خارج از آمریکا

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای بازی Monster Hunter (Xbox One و PS4)

یک بار دیگر از ExpressVPN استفاده می کنم به عنوان مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی Monster Hunter World در کنسول بازی شما. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

Monster Hunter World بازی نکات برجسته

VPN به شما امکان می دهد با انتخاب یک جداکننده در مکانهای موجود ، آدرس IP خود را به IP دیگر تغییر دهید. اگر مکانی را نزدیک به سروری که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، باید عملکرد بهتری داشته باشید و تاخیر کمتری داشته باشید. از آنجا که این آدرس IP شما نیست ، می توانید بیش از هرگونه محدودیت جغرافیایی یا محدودیتی در کار خود یا دیوار آتش مدرسه خود به منظور بازی آنلاین بپردازید. بازیکنان نخبگان همچنین از محافظت اضافه شده در برابر حملات DDoS که VPN فراهم می کند دوست دارند.

  راهنمای تنظیم CyberGhost Android

Monster Hunter World رزمی گرا است. در نتیجه هیولا های زیادی برای شکار ، اسلحه برای استفاده ، تنظیمات قابلیت ها و مجموعه های زرهی وجود دارد. شما بازی را با شخصیتی کاملاً عمومی آغاز خواهید کرد ، اما وقتی بازی می کنید هیولا شکار می کنید تا در آنجا پنهان ، فلس ، دندان و مواد دیگر به دست بیاورید. برای کشتن این هیولا باید آنها را مطالعه کنید. همه آنها احساس خاص خود را دارند. هر هیولا متفاوت است و در نتیجه استراتژی های بسیاری برای شکست آنها وجود دارد. در کنار این ، هر هیولا نقاط ضعفی دارد که در هنگام جنگ به شما نشان داده می شود. اگر تعداد خسارتهای شما را همیشه نارنجی کنید ، می دانید که نقاط ضعف هیولا را پیدا کرده اید. از آنجا که هیولاها متفاوت هستند ، برای یک بازیکن تشویق می شود که روی آنها فحاشی کند و مشاهده کند ، بنابراین شما می توانید در ضعیف ترین آنها به آنها حمله کنید.

اگر آهنگ هیولا را که می جنگید گم کنید ، می توانید آن را بر روی نقشه خود علامت گذاری کنید و scoutflies به شما کمک می کند تا آنها را ردیابی کنید. اگر هنوز سختی را سپری می کنید ، ممکن است بخواهید با Palicoes که شخصیت های پشتیبانی هستند تماس بگیرید. برای امتحان و رسیدن به موقعیتی مرتفع نیز می توانید از یک دکمه دار استفاده کنید. همچنین از وسایلی که جمع آوری کرده اید استفاده کنید تا معجون سلامتی و حفره هایی ایجاد کنید که به شما کمک کند. اگر هنوز سر راه خود قرار دارید می توانید با بازیکنان تماس بگیرید تا بتوانند در استفاده از شعله SOS به شما کمک کنند. همچنین ممکن است نگرانی هایی در مورد شکاف غارت وجود داشته باشد ، اما در World Monster Hunter World هیچ هراسی نداشته باشید و هرکسی غارت خود را بدست می آورد.

اسمیت به شما کمک می کند هیولا را شکست دهید. این امر به این دلیل است که می توانید با استفاده از غنیمت هایی که کسب می کنید ، سلاح و زره پوش درست کنید. این به شما کمک می کند در طول بازی هیولا های بیشتری را بزنید. انواع سلاح و زره پوش با سبک های بازی زیادی وجود دارد. انواع خاصی از سلاح برای استفاده در بازی وجود دارد.

انواع سلاح:

سبک:

 • شمشیر و سپر: این کلاس سراسر سلاح است که از دفاع و خروجی های حمله خوبی برخوردار است. این یک توانایی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد در هنگام خارج بودن سپر از وسایل استفاده کنید.
 • تیغه های دوتایی: آنها یک سلاح با تحرک بالا و دارای حملات کم توان هستند. می توانید بعد از فرود کافی از این حملات ، به حالت Demon بروید. این حرکت به شما امکان می دهد حمله خسارت زیادی به هیولا را از بین ببرید.
 • شمشیر طولانی: این یک حمله بزرگ با دفاع کم است. دارای طیف گسترده ای با تعداد زیادی کامپوزیت است.
 • Light Bowgun: این یک سلاح با تحرک بالا است که می تواند از انواع مهمات زیادی استفاده کند ، اما به همین اندازه قدرتمند نیست.
  بازی Scrolls Elder Online (ESO) با یک VPN

سنگین:

 • Heavy Bowgun: این سلاح کم تحرک و دارای برد طولانی است. این می تواند برای پشتیبانی از تیم یا به عنوان سلاح ناشی از آسیب مجهز شود.
 • لنس: این سلاح دفاعی بالا و تحرک کم است. با استفاده از این سلاح می توانید خسارت های زیادی را وارد کنید ، در حالی که هنوز هم می توانید خسارت های مناسبی را از بین ببرید.
 • چکش: این یک سلاح با آسیب زیاد است که دسترسی بسیار کمی دارد. خوب است با ضربه زدن به آن روی سر ، یک هیولا را بیرون بزنید.
 • Gunlance: این یک سلاح با تحرک کم است که صدمه بیشتری به آن وارد می کند ، اما مهارت دفاعی کمتری دارد.
 • شمشیر بزرگ: دارای خسارت بزرگی است اما بسیار کند است. بسیار فنی است و زمان بندی مهم است.

فنی:

 • Switch Ax: این یک سلاح در حال تبدیل با بازده خسارت زیاد است. در حالت شمشیر تحرک بالایی ندارید ، اما در حالت تبر حرکت خوب است.
 • Hunting Horn: این یک سلاح پشتیبانی است که می تواند با پخش آهنگهایی که باعث بوف کردن آنها می شود ، به تیم شما کمک کند.
 • تیغه شارژ: این یک سلاح با آسیب زیاد است که بسیار فنی است. این دو حالت شامل تبر و شمشیر است & سپر.
 • کمان: این یک سلاح با تحرک بالا است که شما را در حد متوسط ​​نگه می دارد. همچنین از دفاع کم برخوردار است. انواع مختلف فلش وجود دارد که اجازه می دهد تا وضعیت متفاوتی را تحت تأثیر قرار دهد.
 • Insect Glaive: این سلاح از نوع نیزه است که دائماً شما را در هوا قرار می دهد. می توانید حشره خود را رها کنید تا از هیولا که در حال جنگ هستید ، گاومیشی کنید. در کنار این ، شما به احتمال زیاد در طول مبارزه بر روی هیولا سوار می شوید.

محیط های موجود در Monster Hunter World بسیار متنوع است. هرکدام هیولا و نگاه خاص خود را دارند. چهار منطقه اصلی و یک منطقه رئیس هیولا پنجم وجود دارد. مناطق و هیولاهای آنها دنبال می شوند.

مناطق بازی:

جنگل باستانی: این منطقه جنگلی عظیم است که تقریباً دست نخورده است.

 • جاگرهای بزرگ
 • پوکی-پوکه توبی-کاداچی
 • آنجانات
 • راتالوس

زباله Wildspier: این منطقه منطقه بیابانی / ساوانا است.

 • دیابلوس
 • کولو-یا-کو
 • باروت
 • جیراتودوس
 • راتیان

ارتفاعات مرجانی: این منطقه کوهستانی با نوع اقیانوس است. به نظر می رسد که اقیانوس به زمین تبدیل شده است.

 • تیتزی-یا-کو
 • پیلومو
 • لژیانا

پوسیده واله: این دره مرگ است که اجساد قدیمی زیادی در آن قرار دارد.

 • ژیروس بزرگ
 • Raobaan
 • اودوفارون
 • وائل هزکاک

????: این منطقه دارای دو اژدها بسیار قدرتمند است.

 • Teostra: این اژدها بزرگ شعله های آتش است.
 • کوشالا داورا: اژدها بزرگتر باد است.

Monster Hunter پر از محتوا است و توسعه دهندگان با مناطق و هیولا های بیشتری رو به رو هستند. بازی بسیار فنی است اما بازی سرگرم کننده است. این روش های متنوعی برای بازی دارد و لزوماً هیچ راهی بهتر از روش دیگر نیست. در PS4 ، Xbox One و PC در دسترس است. Monster Hunter World بازی است که من اطمینان دارم که شما و دوستانتان از بازی کردن با هم لذت می بریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me