هنگام عضویت در سرویس VPN ، اکثریت قریب به اتفاق کاربران با استفاده از روش های پرداخت استاندارد کاملاً خوب هستند. به طور استاندارد ، منظور ما روش هایی مانند PayPal ، Visa ، Mastercard ، Discover ، American Express و سایرین از بانک ها است. این مزایای مشخصی دارد. این موارد شامل سهولت استفاده است زیرا می توانید پرداخت های مکرر و راحتی را در بین دیگران تنظیم کنید. با این حال ، برخی از افراد ترجیح می دهند از روش های غیر استاندارد استفاده کنند. در عوض ، برخی از کاربران VPN کارتهای هدیه پیش پرداخت ، کارتهای بدهی پیش پرداخت ، بیت کوین و سایر گزینه های پرداخت ناشناس ترجیح می دهند. دلایل مختلفی برای این کار وجود دارد ، و ما توضیح خواهیم داد که چرا و چگونه می خواهیم گمنام پرداخت کنید. ابتدا ، به خدمات VPN که کارتهای هدیه پیش پرداخت را می پذیرند ، نگاهی می اندازیم و به چند سؤال متداول پاسخ می دهیم.

خدمات VPN که پرداخت کارت هدیه را قبول می کنند

سرویس RankVPNPriceVisitServer
مکانها
LogsKill
SwitchBrowser
برنامه های افزودنی
1 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 HMA Pro VPN $ 3.99 HMA 280 کادر انتخاب
3 تورگارد $ 4.99 تورگارد 68 کادر انتخاب کادر انتخاب

جوانب مثبت و منفی در خرید VPN با کارت هدیه

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شما بخواهید کارت هدیه را برای پرداخت هزینه خدمات VPN انتخاب کنید.

مزایای:

 • کارت اعتباری یا روش استاندارد – اگر کارت اعتباری یا بدهی ندارید لازم نیست که از این امر مستثنا شوید. به سادگی یک کارت هدیه بخرید و حسابی را که می خواهید خریداری کنید.
 • حداکثر حریم خصوصی – از آنجا که کارتهای هدیه فروشگاه و کارتهای بدهی از پیش پرداخت شامل جزئیات پرداخت نیست ، دیگر لازم نیست خود را بیشتر از اطلاعات مورد نیاز ارائه دهنده VPN شناسایی کنید.
 • تمدید خودکار نیست – از آنجا که کارتهای هدیه فروشگاه یا کارتهای بدهی پیش پرداخت حاوی یک مقدار ثابت ارز هستند ، لازم نیست بدون اطلاع خود درباره خدمات صورتحساب شما نگران باشید.
 • آسان برای به دست آوردن – می توانید کارتهای هدیه بخرید در مکانهای مختلف از بعضی از پمپ بنزین ها تا فروشگاه های بزرگ تا فروشگاه های مواد غذایی. شما می توانید هر دو نوع کارت (هدیه و بدهی پیش پرداخت) را با وجه نقد خریداری کنید.
 • آسان برای استفاده – استفاده از یکی از این نوع کارتها آسان است. بیشتر اوقات هنگام خرید کارت و در صورت درخواست در وب سایت ارائه دهنده VPN ، شماره را وارد می کنید.
  نحوه استفاده از Opera VPN

معایب:

 • محدود است – همه شرکت های VPN کارت های هدیه را نمی پذیرند.
 • ممکن است هزینه بیشتری برای شما داشته باشد – بعضی اوقات ، ممکن است هزینه اضافی 20٪ – 30٪ پرداخت کنید. دلیل آن این است که ارائه دهندگان نمی توانند پول کارت هدیه را بدون هزینه خرج کنند.
 • می تواند ناخوشایند باشد – بعد از اتمام مدت زمان سرویس ، باید مراحل را پشت سر بگذارید. شما نمی توانید هنگام استفاده از این روش ، پرداخت های مکرر را تنظیم کنید.

اگرچه ممکن است برخی از مضراتی را که ما در بعضی مواقع به آنها اشاره کردیم ، مرتفع کنید ، استفاده از ویزا “وانیلی” یا “سبز نقطه” ممکن است به شما در یافتن برخی از این مشکلات کمک کند. به جای کارت هدیه استاندارد ، این کارتها قابل بارگیری هستند و معمولاً فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارند.

چه کسی ممکن است از کارت هدیه برای VPN استفاده کند?

در حالی که هر کسی می تواند از این روش استفاده کند ، کاربران بسیار کمی در واقع این کار را انجام می دهند. اگر از ارائه دهنده VPN با صفر استفاده می کنید ، باید نسبتاً بی خطر باشید. با این حال ، برخی از شرکت هایی که آگهی های صفر را تبلیغ می کنند ، در واقع آنها را حفظ می کنند. از لحاظ تئوری ، آنها می توانند فعالیت شما را با استفاده از اطلاعات پرداخت شما ردیابی کنند. در حالی که ممکن است این احتمال وجود نداشته باشد ، می توانست و اتفاق افتاده است.

  چگونه به بازی Counter Strike: جهانی توهین آمیز با VPN

اگر شما یک مخالف ، روزنامه نگار ، سؤال کننده یا یک مدافع گفتار آزاد هستید ، حفظ اطلاعات شما یک امر ضروری است. مهم نیست که شما چه کسی باشید ، هیچ کس نمی خواهد در ساعت 1 صبح توسط یک میهمان ناخواسته در خانه آنها زدم. اگر می خواهید فعالیت خود را از یک دولت مظلوم یا خشن پنهان کنید ، استفاده از یک روش پرداخت ناشناس بیشتر ضروری است. البته برخی دوست دارند از کارتهای هدیه برای اضافه کردن یک لایه اضافی از حریم شخصی استفاده کنند. در دنیای دیجیتالی که ناشناس ماندن آن سخت تر و سخت تر می شود ، این روش به خوبی کار می کند. همه چیز به میزان راحتی شما بستگی دارد. برای پرداخت هزینه VPN و سایر خدمات آنلاین می توانید از کارتهای هدیه استفاده کنید.

نحوه پرداخت VPN به صورت ناشناس

اکنون که می بینید چرا ممکن است بخواهید از این روش استفاده کنید ، ما شما را در طی مراحل طی خواهیم کرد. برخی از این مراحل بسته به ارائه دهنده انتخابی شما ممکن است متفاوت باشند ، اما همه آنها باید بسیار شبیه به هم باشند. اگرچه ممکن است لازم نباشد اطلاعات زیادی را وارد کنید ، اما برای ثبت نام هنوز هم حداقل مقدار لازم وجود دارد. با این حال ، اطلاعات به جز شماره کارت ، تاریخ مصرف و کد CVC دقیق نیست.

 1. دسترسی به سایت.
 2. طول خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. با استفاده از یک آدرس ایمیل معتبر ، حساب خود را ایجاد کنید (بله ، می توانید یکی از این موارد را ایجاد کنید).
 4. روش پرداخت خود را انتخاب کنید. اگر ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که به طور خاص امکان پرداخت کارت هدیه را فراهم کند ، از شما خواسته می شود تا در اینجا آنها را بازخرید کنید. اگر یک کارت هدیه مارک اصلی (یعنی یکی با ویزا ، MC ، AE یا Discover) باشد ، شماره را در بخش کارت اعتباری وارد می کنید.
 5. پرداخت را ارسال کنید.
 6. نرم افزار را بارگیری کنید و لذت ببرید.
  راهنمای راه اندازی آندروید NordVPN

اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد ، در صورتی که به VPN متصل شوید ، از عضویت در بیشتر خدمات VPN جلوگیری می کنید. همین مورد در مورد بسیاری از سرویس های محبوب پروکسی نیز صدق می کند. برای جلوگیری از کلاهبرداری در کارت اعتباری ، در صورت امتحان شما را مسدود می کنند. اگر نگران آدرس IP خود باشید می تواند مشکل ایجاد کند.

با این وجود ، راهی آسان برای پنهان کردن آدرس IP شما وجود دارد. کاری که شما می خواهید انجام دهید این است که با استفاده از کانون وای فای عمومی در رستوران یا کتابخانه عمومی مشترک شوید. به این ترتیب ، ردیابی به جای شبکه خانگی شما در اتصال به اینترنت عمومی متوقف می شود. خرید می توانست از هرکسی که به آن مکان متصل شده باشد حاصل شود.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me